Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Ris.mazovia.pl

Ris.mazovia.pl Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ris. mazovia. pl, która ma za zadanie zapoznanie jak największej liczny Mazowszan z projektem Regionalna Strategia Innowacji dla Mazowsza. Celem tego projektu jest zachęcanie przedstawicieli środowiska badawczego i naukowców oraz przedsiębiorców do nawiązywania współpracy, w czasie której będą się oni wymieniać swoim doświadczeniem i osiągnięciami, co pozwoli na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. Więcej informacji o projekcie można przeczytać na ris. mazovia. pl.

Szczegóły strony ris.mazovia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ris.mazovia.pl:

Ris.mazovia.pl

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Park Naukowo Technologiczny Gdańsk »

  Pomorski Park Naukowo Technologiczny to przede wszystkim nowoczesne centrum innowacji, w którym funkcjonuje inkubator przedsiębiorczości, w którym pracuje wiele firm zajmujących się nowymi technologiami. Ponadto posiadamy takie atrakcje jak centrum nauki i zabawy EXPERYMENT, w którym zarówno dzieci oraz dorośli mogą poznać zasady fizyki. Do tego można u nas wynająć sale konferencyjne. Gdynia dzięki PPNT staje się nowoczesnym miastem, które warto odwiedzić a nawet w nim zamieszkać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parku!

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prokura »

  Kancelaria Prawna-Księgowa Prokura zajmuje się występowaniem w imieniu przedsiębiorstw przed instytucjami państwowymi. Jako prokurenci osiągnęliśmy wysoką skuteczność zawdzięczając to ponad 20-letniemu doświadczeniu. Nasze doradztwo prawne obejmuje również zarządzanie kryzysowe w firmie, w tym tworzenie zarządów kryzysowych jeśli wymaga tego sytuacja. Specjaliści z zakresu księgowości poprowadzą dla Państwa wszelkie rozliczenia pracownicze bądź z Urzędem Skarbowym. W każdej chwili mogą Państwo zasięgnąć porady bądź opinii podatkowej. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radzionków Rojca »

  22 lutego 1990 roku na stadionie GKS Ruch Radzionków zostało założone Radzionkowskie Towarzystwo Społeczno ? Kulturalne. Program towarzystwa odwołuje się do tradycyjnych cech radzionkowian (gospodarność i oszczędność, wielka rola religii i wielopokoleniowej rodziny oraz etos pracy). RTSK wystartowało w pierwszych wolnych wyborach samorządowych. Wydajemy e-Głos Radzionkowski, w którym przeczytasz o wydarzeniach z miasta. Dostępna jest również wersja tradycyjna do kupienia w wielu punktach sprzedaży na terenie Radzionkowa.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kuźnia Kultury - rycerstwo, pokazy historyczne »

  Kuźnia Kultury zajmuje się rekonstrukcją dawnych czasów epoki średniowiecza. Zajmujemy się odtwarzaniem umiejętności naszych przodków (walka białą bronią, taniec dawny, łucznictwo, rzemiosło dawne: garncarz, drukarz, kowal, papier czerpany, życie obozowe) oraz przedmiotów (zbroje i stroje, przedmioty codziennego użytku). Organizujemy stałe treningi, spotkania i warsztaty rzemiosła. Znajdziecie u nas bractwo rycerskie, szkołę fechtunku, grupę taneczną itp.Ponad to oferujemy pokazy rycerskie, żywe lekcje historii, naukę walki białą bronią, organizację pikników i festynów historycznych, imprezy integracyjne dla firm, warsztaty rzemiosła dawnego, kata i wiele innych atrakcji.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Renovo »

  Fundacja RENOVO jest organizacją pożytku publicznego, która powstała w 2012 roku. Naszym głównym celem jest pomoc osobom ubogim, chorym a także pokrzywdzonym przez los w poprawie warunków bytowych i mieszkaniowych. Każdy człowiek pragnie żyć w warunkach nieuwłaszczających jego godności. Nie każdy, bowiem jest w stanie zadbać o godność swoją i swoich najbliższych. Dzięki dobremu sercu i naszej wspólnej inicjatywie, pragniemy osiągnąć wyznaczony cel. Naszą nadrzędną wartością jest wiara w człowieka. Fundację RENOVO obejmuje credo życiowe opierające się na maksymie ?Walcząc o godność człowieka - praktycznie?, nie ma dawania bez formowania.
  Idea powstania fundacji RENOVO narodziła się w 2012 roku na przełomie października/listopada w Nowym Sączu. Inicjatywa podjęta przez założycieli miała za zadanie wspomóc osoby, rodziny mieszkające w skrajnym ubóstwie po przez pomoc przy remoncie ich mieszkań. Przy poszukiwaniu funduszy dla celów fundacji narodził się pomysł obywatelskiego wsparcia regionalnych firm dla zadań statutowych. Oddźwięk dobroci przerósł nasze oczekiwania umacniając nas w słuszności podjętej inicjatywy. Wychodząc z założenia, że projekt jest naszym wspólnym obywatelskim przedsięwzięciem uzyskaliśmy obietnice pomocy kluczowych firm z naszego regionu w tym pełne wsparcie władz miasta Nowego Sącza i Gmin sąsiadujących z naszym miastem.
  Więcej informacji na naszej stronie - sprawdź co nas sądzą media w dziale Media o nas. Na naszej stornie możesz również zobaczyć jak pomogliśmy już innym rodzinom, to Nasi podopieczni. Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować skorzystaj z zakładki Kontakt.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów DocuSafe »

  Od 2000 roku COM-PAN SYSTEM działa na rynku usług informatycznych oferując bezkonkurencyjne rozwiązania informatyczne dla firm. Specjalizujemy się w usprawnianiu procesów biznesowych w oparciu o nowoczesne narzędzia i profesjonalne usługi informatyczne optymalizujące pracę Klientów. Naszym sztandarowym produktem jest autorski system elektronicznego obiegu dokumentów i informacji - Platforma DocuSafe?.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Dzieci Mazowsza »

  Fundacja Dzieci Mazowsza jest organizacją pozarządową, niedochodową wspierającą rozwój dzieci i młodzieży w zakresie umacniania szeroko rozumianych więzi społecznych, w tym rodzinnych i koleżeńskich oraz wspierania ich rodzin w obszarze budowania relacji, wychowania i rozwiązywania problemów wychowawczych. Nasze działania skierowane są równie do dzieci i młodziey z niepełnosprawnością ruchowa jak i intelektualna oraz dzieci z trudną sytuacją życiową.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Młodzież Polska - obozy dla dzieci »

  Organizacja pożytku publicznego Młodzież Polska jako główny cel obrało promocję aktywnego trybu życia wśród najmłodszych. Zajmujemy się organizowaniem obozów dla dzieci i młodzieży, a także zielonych i białych szkół. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi ośrodkami noclegowymi w takich rejonach Polski jak Podhale, Mazury czy tereny nadmorskie. W czasie wolnym zaplanowane są zajęcia sportowe (np. kursy narciarstwa, snowboardu, tańca, pływania i inne).

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Oczy Serca »

  Fundacja Oczy Serca została powołana do istnienia pod koniec marca 2014 r
  Jest zapisana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000503826.
  Zrodziła się ona z potrzeby dzielenia się ze społeczeństwem wiedzą na temat osób
  niewidomych i słabowidzących. O co chodzi? W naszym przekonaniu często to brak
  doświadczenia w kontaktach z ludźmi z niepełnosprawnością jest przyczyną
  nieprawidłowych postaw wobec nich.
  Dlatego to niewidomy pedagog (obecnie prezes Fundacji) zaczął proponować różnorakim
  placówkom, kształcącym i wychowującym dzieci i młodzież, warsztaty. Ich tematyką stały się
  osoby niewidome i słabowidzące oraz ich życie, relacje między sobą i między nimi, a pozostałymi
  członkami społeczeństwa. Dalekowzrocznym celem tych zajęć jest przyszła pełna integracja społeczeństwa.
  "Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci". Tak mówi znane przysłowie.
  Zatem integrujmy dzieci i młodzież, a będziemy mieli zintegrowanych dorosłych.
  Nie wiadomo, czy możliwe jest osiągnięcie ideału pełnej integracji, ale do tego ideału dążmy.

  Skąd nazwa Fundacji?
  Czasami jest tak, że ci, którzy nie mają żadnych problemów ze wzrokiem, nie dostrzegają
  drugiego człowieka, jego możliwości, potrzeb, marzeń i talentów. Czasami jest również tak,
  że osoby z problemami wzrokowymi, potrafią dostrzec to, czego nie widzą ci pierwsi.
  Jednakże brak wzroku nie gwarantuje dostrzegania tego, co niewidoczne dla oczu. Podobnie
  dobry wzrok nie oznacza tego, że się nie będzie dostrzegać głębi.
  Niezależnie od tego, czy ktoś ma czy nie ma problemów ze wzrokiem, musi dbać o oczy swojego
  serca; oczy ciała to nie wszystko i często nie dostarczają nam prawdziwego
  i pełnego obrazu rzeczywistości.
  "Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
  (Antoine de Saint-Exupéry - "Mały Książę").

  Tym się zajmujemy :

  - Szeroko pojęta dbałość o interesy osób z dysfunkcją narządu wzroku i o interesy osób przewlekle chorych.
  - Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z osobami prawnymi i osobami fizycznymi, działającymi albo planującymi podjęcie działań na rzecz osób niepełnosprawnych łub na rzecz osób przewlekle chorych.
  - Edukacja- zapoznawanie społeczeństwa z problematyką osób z dysfunkcją narządu wzroku.
  - Edukacja- zapoznawanie społeczeństwa z problematyką osób przewlekle chorych.
  - Szeroko rozumiane wsparcie (w tym pomoc społeczna) osób niepełnosprawnych, osób zagrożonych niepełnosprawnością lub osób przewlekle chorych.
  - Krzewienie wartości katolickich - zwłaszcza poszanowania dla każdego człowieka (od urodzenia aż do naturalnej śmierci), niezależnie od wyznawanych poglądów i cech indywidualnych
  - Przyczynianie się do dialogu społecznego - pomiędzy osobami pełnosprawnymi a niepełnosprawnymi i pomiędzy różnymi grupami osób niepełnosprawnych.
  - Przyczynianie się do likwidowania barier architektonicznych i społecznych.
  - Wpływanie na postrzeganie przez społeczeństwo osób niepełnosprawnych i osób przewlekłe chorych.
  - Zwiększanie wiedzy i kompetencji osób związanych z fundacją (w zakresie jej działalności) u członków zarządu Fundacji, członków rady Fundacji (w przypadku jej powołania), jej współpracowników oraz wolontariuszy.
  - Wsparcie rozwoju duchowego, fizycznego i psychicznego osób niepełnosprawnych oraz osób przewlekle chorych.
  - Wspieranie osób niepełnosprawnych lub przewlekle chorych w funkcjonowaniu.
  - Przeciwdziałanie wszelkim formom dyskryminacji wobec dzieci niewidomych i niedowidzących oraz pomoc im i ich rodzinom w pokonywaniu ograniczeń związanych z niepełnosprawnością.
  - Działalność na rzecz integracji społecznej dzieci niewidomych i niedowidzących, w tym wspieranie i propagowanie aktywnego ich uczestnictwa w życiu społecznym oraz promocja ich osiągnięć na tym polu.
  - Kształtowanie właściwych postaw społecznych wobec dzieci niewidomych i niedowidzących.
  - Pomoc dzieciom, które niedawno straciły wzrok w odnalezieniu się w nowej sytuacji życiowej.
  - Pomoc dzieciom niedowidzącym w postaci propagowania zajęć terapii widzenia.

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Ornilia »

  Celem Fundacji Ornilia jest pomoc dla rozwoju i ochrony polskiej przedsiębiorczości. Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby lokalnych firm. Tych małych sklepików, które mijamy w drodze do centrów handlowych oraz usług, które po sąsiedzku mamy na wyciągnięcie ręki.
  Fundacja Ornilia wychodzi tym problemom naprzeciw.

  Naszym celem jest działać tak, żeby polskie firmy były coraz lepsze. Dlatego zawsze będziemy promować współpracę polskich przedsiębiorców, dbać o lokalne więzi gospodarcze, szkolić i doradzać.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »