Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

GCL Sp. z o.o.


Rozglądasz się za firmą oferującą wysokiej jakości technologie? Zapoznaj się z tym, co oferuje GCL! Wybierając GCL, nie musisz się martwić o wysokiej jakości technologie! Warto również wziąć pod uwagę, że oferowana przez nas pomoc jest połączeniem wiedzy i doświadczenia (a doświadczenie może okazać się bezcenne).

Szczegóły strony gcl.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę gcl.com.pl:

GCL Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gospodarka odpadami »

  Firma CDF-TECHNOLOGIE DLA ŚRODOWISKA s.c. zajmuję sie projektowaniem i dostawą urządzeń służących do gospodarki odpadami takich jak: kompostownie odpadów i osadów ściekowych z komputerowo sterowanym systemem napowietrzania oraz urządzenia do przygotowania ?kompostu surowego? (rozdrabniania i mieszania odpadów przed kompostowaniem). Zagospodarowanie odpadów stanowi znaczną gałąź przemysłu, obejmującą szereg technologii odzysku oraz unieszkodliwianie odpadów. Firma CDF dostarcza technologie gospodarki odpadami najnowszej generacji szwajcarskiej firmy GEODUR CIS AG.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polimery biodegradowalne - BIOPOL »

  Witryna projektu (oznaczone skrótem BIOPOL), którego celem jest przeprowadzenie badań i zaprojektować innowacyjne rozwiązania technologiczne.

  W badaniach staramy się otrzymać biodegradowalne poliestry z wykorzystaniem surowców odnawialnych, uwzględniając surowce krajowe. Zakres stosowania otrzymywanych produktów - mogą one być tworzywem, takich produktów jak: opakowania, wyroby tekstylne, w tym techniczne tkaniny i włókniny stosowane w przemyśle.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowy styl życia »

  WWW.BIOCITY.PL to najbardziej poczytny i najpopularniejszy serwis o szeroko pojętej tematyce ekologii w Polsce i na świecie. Znajdziesz tu dużo ciekawych artykułów w kategoriach takich jak zdrowy styl życia, ekologia, dom ekologiczny i energooszczędny. Dajemy dostęp również do kontrowersyjnych wypowiedzi celebrytów i polityków, publikujemy merytoryczne porady cenionych ekspertów. Przeczytasz tutaj mnóstwo fascynujących aktualności z takich dziedzin jak energia słoneczna, recykling, oszczędzanie energii lub na przykład biodegradacja. Zapraszamy do biocity.pl, już dziś zacznij żyć ekologicznie i zdrowo!

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Recycling »

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy, zajmującej się utylizacją i sortowaniem odpadów. Posiadamy belownice, kontenery zgniatające, separatory magnetyczne i wiele innych. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ForEnvironment »

  Dziś problemy dotyczące ochrony środowiska są niezwykle trudne. W tych tematach trzeba zaufać fachowcom. Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze informacje związane z wcześniej wymienionymi tematami. Więc jeśli czujesz potrzebę dowiedzieć się więcej na takie tematy jak emisje do powietrza, gospodarka odpadami, gospodarka wodnościekowa koniecznie nas odwiedź.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • CE2 - doradztwo i szkolenia w ochronie środowiska »

  Mamy do zaoferowania usługi w zakresie: skutecznej walki z hałasem (Identyfikacja źródeł emisji hałasu metodą ?Beamforming? to przełom w walce z hałasem), kompleksowej obsługi z zakresu Ochrony Środowiska (wyręczymy Państwa w wykonywaniu wszelkich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań uwzględniając przy tym możliwości finansowe), implementacji oprogramowania do profesjonalnego zarządzania informacjami środowiskowymi.
  W celu zapoznania się ze szczegółami naszych kompetencji oraz możliwości, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www. ce2. pl.
  Drugim tematem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska.
  Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym wykonujemy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu prowadzanego przez Polskie Centrum Akredytacji.
  Głównym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne.
  Istniejemy na rynku od 2003 roku.
  Nasi konsultanci i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łączą specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem.
  Mamy do zaoferowania duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach.
  Witamy Serdecznie, CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną Firmą doradczo-szkoleniową, prowadzącą działalność w następujących obszarach: laboratorium oraz ochrona środowiska.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestorwanie danych o ptakach »

  Multirejestrator? urządzenie pozwalające monitorować m. in. wysokość, prędkość, tor lotu, gatunek ptaków na lotniskach lub farmach wiatrowych. Aparat rejestruje na dyskach twardych dane, które może wysłać do komputera zdalnego. Sprzęt zaprojektowany i wykonany przez zespół Bioseco, działający na pograniczu nowych technologii informatycznych, elektronicznych oraz ochrony środowiska. Urządzenie jest skierowane do dużych inwestorów, firm badawczych, instytucji naukowych, uniwersytetów i placówek naukowych jak i prywatnych badaczy.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Protekt: Usługi w zakresie ochrony środowiska - Jarocin »

  Gubisz się w gąszczu przepisów z zakresu ochrony środowiska?
  Nie wiesz czy spełniasz wszystkie wymagania i boisz się wysokich kar?
  Spodziewasz się kontroli prowadzonej przez WIOŚ (Wojewódzką Inspekcję Ochrony Środowiska)?
  Być może już ją miałeś i otrzymałeś zalecenia pokontrolne?

  Skontaktuj się z ?KO-PROTEKT: przeprowadzimy u Ciebie audyt sprawdzający,
  będziemy reprezentować Twoją firmę podczas kontroli
  pomożemy w realizacji zaleceń pokontrolnych!

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • AdMat-eko Energia Odnawialna »

  Firma AdMat-Eko Energia Odnawialna
  koncentruje swoje działania w branży OŹE. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem i projektowaniem tego typu urządzeń na terenie całej Polski.
  Naszymi klientami są jednostki samorządowe, instalatorzy, hurtownie oraz klienci indywidualni. Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej sieci sprzedaży czy też licznym ekipą montażowym które posiadamy na terenie całej Polski jesteśmy w stanie praktycznie zamontować urządzenia, przeprowadzić serwis na terenie całego Kraju.

  Firma AdMat-Eko posiada w swojej ofercie:

  - kolektory słoneczne
  - zasobniki cwu,
  - artykuły instalacyjne (sterowniki, grupy pompowe, zawory itp. )
  - systemy fotowoltaiczne
  - pompy ciepła

  Zapraszamy również do korzystania z naszego sklepu internetowego

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • ECO LED Salon Reklamy Elektronicznej i Oświetlenia »

  Ecoled to sklep internetowy oferujący produkty z zastosowaniem oświetlenia diodami ledowymi. W swoim bogatym asortymencie posiada lampy oraz różne inne akcesoria. Oferuje: ekrany led, lampy zewnętrzne, panele led, sterowniki led, ściemniacze led, świetlówki led, taśmy led, telebimy, wyświetlacze led, zasilacze led oraz żarówki led. Wykorzystuje nowoczesną technologię oprawy downlight, która polega na wykorzystaniu diod ledowych przy oświetleniu sufitów. Technologia led jest to najnowocześniejszy, ekologiczny oraz oszczędny system oświetlenia. Jest doskonała do wykorzystania jej w domach, przydomowych ogródkach oraz firmach, sklepach spożywczych i odzieżowych oraz telebimach zewnętrznych. Diody led mają dłuższą żywotność od tradycyjnego oświetlenia, są ekologiczne, odporne na wilgoć, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »