Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kruszywa drogowe

Kruszywa drogowe Przedsiębiorstwo Centrum Drogowe posiada w ofercie kruszywo drogowe stosowane do remontu dróg i ulic. Firma oferuje kruszywa drogowe - kruszywa amfibolitowe, kruszywa melafirowe, kruszywa granitowe, kruszywa bazaltowe oraz szeroka gama produktów chemii drogowej. Kruszywo drogowe w ofercie firmy Centrum Drogowe spełnia najwyższe wymagania norm polskich i europejskich, dzięki temu kruszywo-Centrum Drogowe jest doskonałym tworzywem podczas renowacji wszystkich dróg. Prócz bogatej oferty produktów chemii Biguma firma oferuje usługi transportowe kruszyw na miejsce prac. Jednym z głównych filarów działalności firmy są dedytkowane dostawy kruszyw dla przedsiębiorstw sektora drogowego. Sprawdź ofertę firmy a nie będzięsz rozczarowany.

Szczegóły strony www.kruszywa-drogowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kruszywa-drogowe.pl:

Kruszywa drogowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dekoracje okienne »

  Proponujemy Państwu szeroki wachlarz produktów dekoracji okien.Począwszy od rolet kasetowych, dachowych i wolnowiszących, przez żaluzje drewniane, plisy, moskitiery a zakończywszy na karniszach, firanach, zasłonach i roletach rzymskich. Wszystkie nasze produkty robione są na wymiar i są dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Oferujemy ciekawe rozwiązania nawet do najbardziej nietypowych okien. Posiadamy szerokie wzornictwo, bogaty wybór kolorów i tkanin. Pomiar, doradztwo i wycena są bezpłatne i niezobowiązują do zakupu.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panele akustyczne »

  Misją naszej firmy jest doświadczenie. Rok 2009 to rozwój naszego biura rachunkowego EXACT. Proponujemy usługi finansowe takie jak: sporządzanie list płac, pełna księgowość. Jeżeli poszukujesz firmę, która zagwarantuje, że Twoje finanse, firmę, która profesjonalnie zadba o sprawy rachunkowe to koniecznie zatelefonuj do nas już dziś. U nas niskie, pomoc finansową oraz doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy remontowe Katowice »

  Jesteśmy firmą remontową z wieloletnim doświadczeniem. Nasze usługi wyróżnia jakość zarówno wykonywanych prac jak i współpracy z klientem. Jako jedni z nielicznych na rynku jesteśmy polecani przez projektantów wnętrz. Znakomicie radzimy sobie z wykonywaniem remontów zgodnie z przygotowanym projektem przez projektanta. Nasi pracownicy doskonale czytają rysunki techniczne oraz wyłapują błędy które czasem się na nich znajdują - jednym słowem nie wykonujemy swojej pracy bezmyślnie i w pośpiechu.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bdtech - nowoczesny producent polimerobetonu »

  Dobieramy, analizujemy, wdrażamy: produkcję wyrobów żywiczno - kompozytowych opartych na żywicach syntetycznych o wskazanych parametrach: technicznych, funkcjonalnych i użytkowych. Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązanie technologiczne i cenowe. Jednocześnie zapewniamy doradztwo, analizę techniczną, pomoc przy doborze produktów oraz elastyczność przy realizacji zleceń. Produkujemy najnowocześniejsze prefabrykaty budowlane z polimerobetonu, betonu żywicznego dla branży mostowo - drogowej (gzymsy, deski mostowe z polimerobetonu) dla obiektów inżynierskich drogowych i kolejowych. Produkujemy prefabrykaty z żywic poliestrowych, epoksydowych i winyloestrowych, jednocześnie jesteśmy w stanie błyskawicznie dostosować linie produkcyjną aby wykonać poniższe produkty z polimerobetonu o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz o dużej odporności cieplnej, chemicznej (antykorozyjnej):
  - kanały odwadniające z polimerobetonu,
  - rury, studnie, przepompownie,
  - wanny, zbiorniki, segmenty,
  - krawężniki, ścieki,
  - gzymsy mostowe z polimerobetonu,
  - polimerobetonowe deski mostowe,

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • LucMar - okna PCV »

  Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych okien wykonanych z PVC. Proponujemy Państwu okna pcv w systemie pięcio i sześcio komorowym, które zostały zaprojektowane z myślą o poprawie termoizolacji i oszczędności energii cieplnej, co czyni te okna mocnymi i stabilnymi. Nasze okna charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, bezpieczeństwo. Finezyjne kształty profili, szeroka gama kolorów, w tym drewnopodobnych i dodatków okiennych, a przede wszystkim precyzja wykonania ? to elementy, które sprawiają, że okna wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki. Jesteśmy otwarci na pomysły Klientów, dzięki czemu możemy zrealizować nawet najbardziej nietypowe wizje architektów i inwestorów.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kruszywa łódzkie »

  Czy zastanawiasz się gdzie zamówisz najtańsze kruszywo drogowe na swoje potrzeby? Zależy Ci na szybkości i jakości realizowanych zamówień? Jeżeli odpowiedziałeś na oba te pytania pozytywnie - Trans Krusz to oferta idealna dla Ciebie. Zapewnimy wysokiej jakości materiały, badane w naszych laboratoriach oraz dostępność najwyższej klasy sprzętu do szybkiej i łatwej eksploracji i wydobycia. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zieleń miejska i drogowa na Warmii i Mazurach »

  VIRIDIS Sp. z o. o z Olsztyna to firma oferująca kompleksowe usługi związane z zielenią miejską i drogową oraz hydrosiewem, m. in. : nasadzenia drzew, krzewów i roślin ozdobnych, humusowanie, zakładanie trawników z rolki oraz z siewu, stabilizowanie skarp, wałów i nasypów, pielęgnacja terenów zielonych itp. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem nabytym podczas realizacji projektów zieleni przy budowach i przebudowach dróg krajowych, wojewódzkich i autostrad. Firma reprezentowana jest przez wykwalifikowany i wykształcony kierunkowo personel oraz posiada własne zaplecze sprzętowe, dzięki czemu powierzone zlecenia realizuje profesjonalnie, terminowo i solidnie.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bramy szybkobieżne - Dynamicroll, ROLL, PACK, MEGA PACK »

  Wyposażenie bram szybkobieżnych, opcje dodatkowe, parametry techniczne oraz przykład instalacji. DITEX Sp. z o. o. jest bezpośrednim dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC.
  Szybkobieżna brama spiralna:
  - płaszcz bramy wykonany z profili aluminiowych anodyzowanych
  - profile o podwójnych ściankach wypełnione są polistyrenem ekstrudowanym
  - maksymalne wymiary 6000 x 5000h
  - prędkość otwierania maks. 1, 5 m/s, zamykania maks. 0, 8 m/s
  - izolacja termiczna około 1, 2 W/m2K
  - okablowanie plug and play
  - listwa radiowa zabezpieczająca

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Infrastruktura Drogowa »

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, cieszącą się opinią solidnej i wiarygodnej. Celem działalności jest kompleksowa realizacja i dostarczanie profesjonalnie wykonanych usług inżynierskich, związanych z remontami oraz budową dróg, ulic, placów wraz z infrastrukturą towarzyszącą tym robotom. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do wykonywania robót drogowych spełniające najnowsze wymagania odnośnie ochrony środowiska. Zatrudniamy kadrę inzynierską z uprawnieniami i doświadczeniem zawodowym oraz wykwalifikowanych robotników drogowych.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lift24.pl »

  Nasza główna specjalizacja to wynajem mini dźwigów do inwestycji budowlanych. Ułatwiamy prace w ograniczonej, trudnej przestrzeni miejskiej. Poza wynajmem mini żurawi świadczymy usługi związane z pracami dźwigowymi, co pozwala na kompleksową współpracę. Na co dzień działamy w Warszawie. Gwarantujemy konkurencyjne warunki wynajmu mini żurawi, przyssawek, manipulatorów.

  Data dodania: 25 06 2019 · szczegóły wpisu »