Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

KlimatON


Klimat ON to firma, która gwarantuje Ci zmniejszenie kosztów utrzymania budynku w Poznaniu. W jaki sposób? Na przykład przy pomocy wykorzystania fotowoltaiki w Poznaniu. Specjalizujemy się w montażu innowacyjnych i energooszczędnych instalacji dla domu w Poznaniu. Oferujemy panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy maty kapilarne. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

Szczegóły strony klimat-on.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę klimat-on.pl:

KlimatON

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Palarnie, Kabiny dla palących SmokeCenter.pl »

  Oferowane przez nas kabiny dla palących występują w dwóch rozmiarach: Classic (do 4 osób) - 140cm x 140cm x 220cmLarge (do10 osób) - 300cm x 140cm x 220cmW przypadku zapotrzebowania na kabinę mieszczącą iększą ilość osób, proponujemy rozwiązanie modułowe składającę sie z wielokrotności modułu podstawowego (Classic)Zarówno wyposażenie kabin jak ich kolorystyka może ulec zmianie zależnie od Państwa wymagań. Palarnie wyposażone są w system filtrów oczyszczających powietrze który, jest sercem układu. Kabiny w prezentowanej wersji wykonane są z 8 mm szkła hartowanego, stali nierdzewnej, Posiadają blat z kamienia naturalnego (trawertyn) lub innego wybranego przez Państwa materiału, samogaszącą popielniczkę ze stali nierdzewnej, panel sterujący, oświetlenie LED, oraz wyświetlacz LCD do wyświetlania reklam, zdjęć lub prezentacji. Zarówno wyposażenie kabin jak i ich kolorystyka może ulec zmianie zależnie od Państwa wymagań. Poza podstawową funkcją oczyszczania powietrza kabiny wyposażone są w jonizator, który sprawia że, powietrze w pomieszczeniu jest świeże i posiada odpowiednie proporcje jonów ujemnych i dodatnich. Dzięki takiej kabinie nie trzeba budować palarni z kosztownym systemem wentylacji ani wydzielać oddzielnych sal dla palących. Nowatorska konstrukcja nie ogranicza osób palących, które mogą swobodnie prowadzić rozmowę z osobami na zewnątrz. Ponad to szklane ściany wizualnie nie oddzielają od pomieszczenia i sprawiają że palacz nie czuje się odizolowany. Mimo tak skomplikowanych technologii obsługa urządzenia jest zupełnie zautomatyzowana. Po wejściu do kabiny system filtrów i wentylacji załącza się automatycznie i działa przez cały czas palenia i kilka minut po wyjściu palacza. Kabina dla palaczy pochłania nie tylko dym tytoniowy ale i niektóre lotne związki chemiczne, nieprzyjemne zapachy, pyłki, roztocza oraz zarodniki grzybów. Czyste, zjonizowane i wolne od alergenów powietrze jest wypuszczane u góry kabiny.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biofiltr »

  Zakres usług firmy Otto Engineering Polska S.A obejmuje różnorodne usługi związane z budową, funkcjonowaniem i modernizowaniem czystych pomieszczeń w budynkach przemysłowych. Wśród oferty znajduje się także projektowanie instalacji klimatyzacyjnych, olfaktometria, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne biofiltry i skrubery czy też połączenia tych systemów. Co więcej firma posiada serwis biofiltrów oraz wykonuje pomiary FID. Bogate doświadczenie ekipy specjalistów pracujących w firmie owocuje wysokim poziomem świadczonych usług. Szczegóły oferty można znaleźć na firmowej stronie ottoindustries.pl

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Flex - otuliny i izolacje z kauczuku syntetycznego »

  Spółka K FLEX POLSKA Sp. z.o.o. jest lokalnym oddziałem zakładu pracy L?ISOLANTE K FLEX.Spółka K FLEX POLSKA Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i odstąpieniem systemów izolacyjnych, które służą termoizolacji zespołów klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych, wodociągowych, CO i CWU, solarnych. Prócz tego proponuje stos tworzyw do zastosowań akustycznych, np. walki z hałasem.Stając w obliczu innych wyzwań stawianych w zakresie jakości na zbycie budowlanym w w/w zakresie, stawiamy sobie jako nadrzędne marzenie naszej zakładu pracy działanie na najwyższym poziomie osiągając maksymalny stopień zadowolenia kontrahentów, umocnienie pozycji na rynku oraz rozwój zakładu pracy. Chcemy cieszyć się pełnym zaufaniem kontrahentów, w których opinii będziemy wiarygodnym współpracownikiem.Proponujemyizolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych. Ponadto proponujemy materiały do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.Wizją naszej zakładu pracy jest zdobycie pozycji lidera na rynku izolacyjnych towarów kauczukowych w Polsce, zgodnie z działaniami całej grupy IK na świecie.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • AC Klimatyzacja Usługi klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa »

  AC Klimatyzacja jest firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa.Oferujemy usługi z zakresu sprzedaż montaż i serwis klimatyzacji chłodnictwa i wentylacji oraz profesjonalnego doradztwa technicznego. Szczególnie na terenach miast Warszawa Józefów Legionowo i okolic ale również na terenie całej PolskiPosiadamy doświadczony zespół mający wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty.Stawiamy na jakośćKlimatyzacja w ostatnich latach stała się rzeczą nieodzowną w domu oraz biurze oraz wszelkiego rodzaju miejscu pracy. Poprzez szereg nowoczesnych zastosowań filtrów jonów srebra, polifenolowych klimatyzacja pozwala na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymaniu go na odpowiednim poziomie. Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie.Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego i zdrowego klimatu w każdym wnętrzuDlaczego AC Klimatyzacja?? Profesjonalne doradztwo? Projektowanie? 24h nadzór systemów z niewielkim czasem reakcji? Przeglądy? Ekspertyzy? Realizacje

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja mechaniczna »

  Zleceniodawcy rzeczywiście dobrze wypowiadają się o sklepie Wentylator.net.pl. Stosowna wentylacja mechaniczna to naprawdę znaczne ułatwienie. Osoby zarządzające warsztatami troszczą się, by wentylatory przemysłowe były sprawne. Wentylatory ścienne mają bowiem ogromny wpływ na zapewnienie bezpieczeństwa. Pewien wycinek propozycji handlowej to wentylatory kanałowe. Mają stosowną konstrukcję tego rodzaju wentylatory przemysłowe. Odwiedź stronę Wentylator.net.pl, aby zaznajomić się z charakterystyką towarów. Zarówno jeśli chodzi o wentylatory przeciwwybuchowe, jak także wentylator wyciągowy, mamy zagwarantowane dogodne ceny. Wentylator.net.pl ? tu zamówisz porządne oraz niedrogie zarazem wentylatory kanałowe. Wentylator kanałowy jest zaopatrzony w silnik stosownie dostosowany do płynnej regulacji obrotów. Wentylator rewersyjny to bardzo dobry wentylator wyciągowy. Interesujące udogodnienie to urządzenia destratyfikujące powietrze. Kiedy kwestią są wentylatory przemysłowe tego rodzaju na stronie ujęto najważniejsze ich parametry. Sklep wirtualny od ponad dziesięciu lat funkcjonuje na rynku. Propozycja handlowa salonu to nie tylko wentylatory industrialne, pewien wycinek rozwiązań przeznaczony jest dla zwykłych gospodarstw domowych.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • SEVENT II s.c. - Okna, drzwi, bramy, rolety »

  Firma Sevent II z siedzibą w Krośnie działa w wybranych segmentach branży budowlanej.
  Współpracujemy z doświadczonymi i renomowanymi producentami (Pagen, Wiśniowski, Villa Studio) dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom dostawę stolarki otworowej (okna i drzwi z PCV oraz aluminium, bramy garażowe domowe i przemysłowe, rolety zewnętrzne).

  Oferujemy także szklane drzwi i parapety o unikalnym wzornictwie pozwalającym nadać wnętrzu niespotykany wygląd. Zajmujemy się również dostawą i montażem instalacji klimatyzacji, rekuperacji, wentylacji oraz ogrzewania nadmuchowego stanowiącego ciekawą alternatywę dla konwencjonalnych systemów grzewczych a spore doświadczenie w tej branży pozwala nam uzyskać wysoki poziom usług i satysfakcję klientów. W przypadku urządzeń i materiałów stosowanych w tego typu instalacjach współpracujemy z najbardziej znanymi i rzetelnymi dostawcami w kraju.
  Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalny montaż oraz niezbędny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Thermosilesia - hurtownia klimatyzacji »

  Od ponad piętnastu lat zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm w urządzenia klimatyzacyjne, wentylatory oraz wszelkie akcesoria montażowe niezbędne do pracy instalatorom. Jako dystrybutor klimatyzacji współpracujemy z topowymi markami: LG, SAMSUN oraz MITSUBISHI.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma Luftberg »

  Luftberg to jeden z lepiej zaopatrzonych sprzedawców wentylatorów do zastosowań przemysłowych w Polsce. Firma posiada urozmaicony wachlarz produktów do wielu różnych zastosowań, o przeróżnych cechach. W naszej ofercie figurują promieniowe wentylatory wysoko, średnio i niskociśnieniowe, wentylatory przeciwwybuchowe, odporne na substancje żrące, dachowe, osiowe i kanałowe, do oddymiania i wiele innych. Celem firmy jest sprostanie oczekiwaniom kontrahentów i pielęgnowanie udanej kooperacji. Służymy radą w wyborze urządzeń i zajmujemy się ich dostarczeniem. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • VentShop »

  W VentShop kompleksowo możecie zaopatrzyć się Państwo w wyposażenie i sprzęt wentylacyjny. Jesteśmy firmą, która oferuje rozwiązania w tym zakresie już od 1985r. Dostarczamy wyroby do wentylacji w budynkach przemysłowych i domach mieszkalnych. Są to m. in. wentylatory przenośne, łazienkowe, czy anemostaty. Świadczymy także usługi pomiarowe. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Aktualną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 06 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • ENTELIS - rekuperacja w Poznaniu »

  Firma Entelis skupia się na oczyszczaniu i poprawie stanu powietrza w warunkach mieszkalnych, jak i w placówkach użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami, jakimi są rekuperatory z Poznania. System rekuperacji umożliwia nie tylko sprawną wentylację, ale także odzysk ciepła. Szacowane oszczędności ogrzewania sięgają 50%.

  Data dodania: 03 09 2018 · szczegóły wpisu »