Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Konrad Matuszewski Pracownia Architektoniczna

Konrad Matuszewski Pracownia Architektoniczna Zapraszam Państwa do pracowni architektonicznej, w której proponuję Państwu projekty domków jednorodzinnych. Projekty murowanych budynków można przejrzeć na mojej stronie internetowej. Gotowy projekt zostanie dopasowany do rozmiarów działki oraz osobistych preferencji klienta. Strona internetowa zawiera także ABC budowy, które ułatwia użytkownikom zaznajomienie się z podstawowymi pojęciami związanymi z budową domów. Jeżeli szukają Państwo dobrego architekta domów na obszarze Poznania, to gorąco zachęcam do kontaktu. Z chęcią odpowiem także na wszelkie pytania. Z pewnością innowacyjne projekty małych domów przypadną Wam do gustu. Zamówienie można złożyć także przez internet.

Szczegóły strony www.konradmatuszewski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.konradmatuszewski.pl:

Konrad Matuszewski Pracownia Architektoniczna

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projekty domów szyste na miarę »

  Przygotowane przez renomowanych architektów gotowe projekty domów parterowych, to rozwiązanie tanie i wygodne. Warto z nich korzystać, ponieważ są to plany wypróbowane przez architektów przy poprzednich inwestycjach. Nawet jeżeli różnią się w detalach, to ogólne założenia są mniej więcej takie same.Decydując się na gotowe projekty domów musimy pamiętać o tym, że ułatwi nam to nie tylko przyszłe prace budowlane, ale również uzyskanie wszelkiego rodzaju pozwoleń, ponieważ tworzone indywidualnie projekty nie zawsze muszą uzyskać aprobatę techniczną ze strony odpowiednich urzędów. Decydując się na wybór już wcześniej przygotowanego i sprawdzonego planu, mamy wiec o wiele mniej potencjalnych powodów do zdenerwowania.Do wyboru mamy profesjonalne projekty domu, które na dodatek są o wiele tańsze od pozostałych. To spory plus, biorąc pod uwagę, że podczas dalszej realizacji projektu na pewno będziemy potrzebowali każdego grosza. Dlatego właśnie jest to rozwiązanie optymalne, zwłaszcza w przypadku gdy nie dysponujemy zbyt dużą nadwyżką finansową.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne »

  Pro Studio Architektury od kilkunastu lat projektuje i pomaga w bardzo szerokim zakresie: architektury mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej, usługowej, przemysłowej, użyteczności publicznej, a także architektury na skalę urbanistyczną oraz przebudowy i rozbudowy budynków istniejących w tym również budynków zabytkowych.
  Rozumiemy oczekiwania naszych Klientów i pomagamy w podjęciu odpowiednich decyzji podczas całego procesu projektowego.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz »

  Projekty:
  - wnętrz mieszkalnych
  - wnętrz użyteczności publicznej
  (powierzchni handlowych, biurowych
  i usługowych)
  - mebli unikatowych
  - elementów wyposażenia wnętrz

  Kompleksowa usługa zawiera:
  - przygotowanie projektu wnętrza w formie
  rysunków technicznych i realistycznych
  wizualizacji 3D
  - projekty wykonawcze dla wykonawców
  poszczególnych branż
  - zestawienia ilościowe i wartościowe materiałów
  wykończeniowych i elementów wyposażenia,
  przygotowane w oparciu o założony budżet
  - opracowanie kolorystyki i szczegółowego
  doboru materiałów

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy energooszczędne »

  WWW. DOMIKON. PL Budujemy domy drewniane, energooszczędne z doskonałą akustyką. Pokryte dachówką ceramiczną i ze stropem z wylewką betonową. 15 letnie doświadczenie na rynku budowlanym sprawdzony i odpowiedzialny zespół specjalistów oraz współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami to nasza recepta na sukces, która pozwala nam realizować każdy projekt z zachowaniem najwyższej, jakości i korzystnej ceny. Idąc z duchem czasu wdrażamy nowe technologie, pomysły i rozwiązania pozwalające coraz skuteczniej minimalizować koszty eksploatacji wybudowanego domu. Warto wiedzieć, iż ważną rolę odgrywają materiały, jakie stosowane są podczas prefabrykacji oraz zatrudniony personel. To właśnie nasza, jakość, rzetelności, troska o klientów, etyka, a także wiarygodność w prowadzeniu działalności gospodarczej, zostały docenione w ogólnopolskim plebiscycie WIKTORIA - Znak jakości Przedsiębiorców. Proszę o kontakt a.lawa@domikon.pl tel. 531113600

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • MW Michał Wirkus »

  Firma "MW" działa w branży architektoniczno-budowlanej nieprzerwanie od 2007 roku. Zdobyte wcześniej oraz w trakcie działalności firmy doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę inwestorów w procesie projektowania i podczas realizacji różnych projektów budowlanych.

  Jeżeli potrzebujesz kompletnego lub częściowego projektu architektoniczno-budowlanego, pomocy w sprawach formalnych w energetyce, gazowni, czy wodociągach, a także kosztorysu budowlanego oraz do uzyskania kredytu bankowego, to zachęcamy do kontaktu. Zajmiemy się załatwieniem wszelkich formalności. A może posiadasz już projekt i szukasz osoby do prowadzenia Twojej budowy? Kompleksowo zrealizujemy Twoją budowę, a także związane z nią sprawy formalne.

  W budynkach już istniejących zajmujemy się wykonywaniem okresowych przeglądów, zgodnie z wymogami prawa budowlanego.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług naszej firmy.

  Oferta:

  Nadzory budowlane

  Kierownik budowy
  Inspektor nadzoru inwestorskiego

  Prowadzenie spraw formalnych związanych z budową

  w energetyce
  w gazowni
  w wodociągach
  w urzędach

  Prace architektoniczne

  projekty budowlane
  adaptacje projektów gotowych

  Kosztorysy

  budowlane
  dla banków

  Kontrole okresowe budynków

  półroczne
  roczne
  pięcioletnie

  Świadectwa energetyczne
  Doradztwo budowlane

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekty CAD - wizualizacje, druk 3d »

  Biuro projektów Projekty CAD zajmuje się kompleksowym realizowaniem rysunków technicznych w wersjach 2d oraz 3d od etapu stworzenia projektu w profesjonalnym oprogramowaniu CAD aż do wytworzenia produktu na drukarce 3d. Tworzymy projekty techniczne dowolnych urządzeń, produktów lub budynków podczas sprecyzowanej współpracy z klientem w każdej części realizacji. Tworzymy realistyczne wizualizacje z wykorzystaniem tekstur materiałów oraz źródeł światła. Jako nieliczna firma na rynku proponujemy także skan 3d i wydruk na profesjonalnej drukarce 3d. Nasze usługi są przeznaczone do dowolnego typu firm:

  -dla dowolnego rodzaju firm produkcyjnych
  -dla firm projektowych
  -dla spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów
  -dla instytucji edukacyjnych
  -dla innych działalności i placówek

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego jeżeli chciałbyś by Twoja firma posiadała profesjonalną dokumentację, a produkty były przedstawione w efektowny sposób.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Konin »

  Architekt Konin zaprasza do skorzystania z bogatej oferty usług budowlano - architektonicznych. W naszej ofercie pełen zakres usług projektowych poprzez Cad, inwentaryzacje, projekty indywidualne, adaptacje.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Bydgoszcz i nowe mieszkania »

  Ostatnimi czasy można zauważyć wzrost zainwestowania nowymi mieszkaniami w Bydgoszczy. Można to stwierdzić na podstawie zwiększonej częstotliwości wpisywania haseł w wyszukiwarkach internetowych, na przykład takich jak: deweloper Bydgoszcz, nowe mieszkania Bydgoszcz, albo mieszkania Bydgoszcz Górzyskowo. Z czego to może wynikać? Na pewno jest tak dlatego, ponieważ na rynku cały czas brakuje mieszkań, a ponadto ciągle funkcjonuje rządowy program "mieszkanie dla młodych", który jest bardzo pomocny. Sprawdź nas koniecznie, polecamy się!

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektów domów »

  Budowa swojego domu to nieproste i wieloetapowe przedsięwzięcie, które wymaga adekwatnej, fachowej obsługi, nie tylko pod kątem techniczno-konstrukcyjnym, ale też logistyczno-formalnym. Całym zakresem tych usług zajmuje się firma inżynierska Alpina Trade. Nie tylko ułatwia ona wybór gruntów pod zabudowę i weryfikuje wszelkie detale z tym powiązane, jak na przykład akty własności, plany zagospodarowania przestrzennego, ale również jest w stanie sprawnie zdobyć od odpowiednich organów pozwolenia na budowę. Co więcej, specjalizacją spółki jest także adaptacja projektów domów, co umożliwia na zbudowanie unikalnej wizji lokalu mieszkalnego dostosowanej nie tylko do potrzeb posiadacza, ale również specyfiki gruntu, na którym ma stanąć budynek. Umożliwia to wyzyskać wszystkie zalety parcele budowlanej oraz dodatkowo uniknąć dysharmonii w obrazie przyszłego lokum.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Living Design »

  Interesuje Cię najlepsza aranżacja wnętrz mieszkalnych, czy komercyjnych? W takim razie już teraz zgłoś się do firmy Living design, która zajmuje się takimi usługami od kilku lat. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie i stale służymy pomocą. Zobacz jeszcze więcej szczegółowych danych na naszej stronie www.

  Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu »