Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

TP Advisory sp. z o.o.


W TP Advisory wiemy, że zarządzanie cenami transferowymi może być skomplikowane i czasochłonne. Dlatego oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie i ekspertyzę w tej dziedzinie, aby pomóc Państwu w przygotowaniu solidnej dokumentacji cen transferowych. Nasza oferta doradcza jest na poziomie największych firm doradczych, ale zapewniamy ją za cenę, która jest dostosowana do klientów.

Szczegóły strony www.tpadvisory.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tpadvisory.pl:

TP Advisory sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Piana poliuretanowa »

  Firma Laminopol-dystrybucja istnieje na rynku od 1989 roku. Współpracuje z najlepszymi producentami materiałów w Polsce i za granicą. Są do dyspozycji na terenie całej Polski północnej. Ciągle analizują oferty producentów i potrzeby klientów. Ich oferta obejmuje kilkaset pozycji materiałowych. Klientom zapewniają pomoc w doborze surowców oraz wszechstronną pomoc technologiczną, a także doradztwo w zakresie ochrony środowiska. Aktywnie wspomagają swoich klientów w wprowadzaniu nowych technologii produkcji laminatów takich jak infuzja, ciężki i lekki RTM. Nienasycone żywice poliestrowe znane są od ponad 60 lat. W tym okresie przechodziły szereg modyfikacji prowadzących do uzyskania najlepszych cech przetwórczych i użytkowych. Dla wielu zastosowań żywice są dodatkowo atestowane przez międzynarodowe Biura Certyfikacji, jak Lloyd?s Register, Det Norske Veritas, Germanisher Lloyd a z krajowych przez PZH, Polski Rejestr Statków, Centrum Naukowo-Techniczne Kolejnictwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, aktualnościami oraz do kontaktu.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń - Tłumaczenia MIW »

  Tłumaczenia dla firm nasze biuro tłumaczeniowa z Warszawy traktuje priorytetowo. Niesłychanie cenimy sobie współpracę z przedsiębiorstwami, dla których wykonujemy translacje, więc translacje realizujemy zawsze na czas. W naszej ofercie skierowanej do firm odkryjecie Państwo konkurencyjne ceny za przekłady o tematyce prawniczej. Naszym następnym plusem jest to, że oferujemy najatrakcyjniejsze stawki za tłumaczenia dokumentów samochodowych.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki międzynarodowe Wrocław »

  Główną dziedziną naszej firmy, w której doskonalimy się od wielu lat to przeprowadzki międzynarodowe, krajowe i lokalne. Oferujemy profesjonalną obsługę, darmową wycenę zlecenia oraz wykwalifikowany personel. Do naszych bezpiecznych przeprowadzek używamy nowy i szeroki tabor aut dostawczych. Obsługujemy osoby prywatne i firmy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie murów - lexbud.biz.pl »

  Masz problem z wilgocią osadzającą się na murach twojego budynku? Chciałbyś zapomnieć o nieprzyjemnym gościu na twoich ścianach? Dobrze się składa, bowiem dla firmy Lex-Bud usunięcie nieprzyjaciela, nowoczesnymi metodami osuszania mikrofalami, bądź metodą iniekcji ciśnieniowej pozwoli ujrzeć stan budynku, sprzed osadzenia się wilgoci.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe w Warszawie »

  Biuro usług księgowych Mój-księgowy. waw. pl z Warszawy zajmuje się głównie prowadzeniem ksiąg handlowych, rachunkowych, spraw kadrowych i płacowych oraz innych usług związanych z działalnością przedsiębiorstwa. Naszą działalność prowadzimy z powodzeniem od wielu lat. Fachowo wykonujemy naszą pracę, gwarantując Klientom bezpieczeństwo i pewność we wszystkich sprawach finansowo-księgowych. Wielu z nich (a jest ich ponad stu) od lat z nami współpracuje - potwierdza to nasze doświadczenie i stabilność. Służymy poradą przy rozwiązywaniu codziennych problemów przedsiębiorców. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub osobiście do naszego biura na ulicy Nowodworskiej 27A. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie www. Zapraszamy! Tel: (22) 614-97-65.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • GeoMakro Barbara Płocharska - geodezja »

  Firma GeoMakro - usługi geodezyjne i kartograficzne.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, oferujemy profesjonalne usługi oraz krótkie terminy realizacji powierzanych zleceń.

  Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Oferujemy dojazd do klienta.

  Zakres świadczonych usług:
  - podziały i scalenia nieruchomości
  - mapy do celów projektowych pod różnego rodzaju inwestycje
  - wytyczenia oraz inwentaryzacje obiektów budowlanych
  - wznowienia oraz okazanie znaków granicznych nieruchomości
  - inne zadania wymagające obecności geodety

  ZAPRASZAMY!!!

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe w Złotowie »

  Zajmuję się profesjonalnymi tłumaczeniami z większości języków europejskich. Współpracuję z tłumaczami przysięgłymi; języków: holenderskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, flamandzkiego, duńskiego i wielu innych. Dzięki temu w moim biurze tłumaczeń przetłumaczą Państwo dowolny dokument z dowolnego języka - solidnie, szybko, tanio. Chcesz przetłumaczyć dokument? Zadzwoń: 602-375-146
  U mnie: Przystepne ceny, szybkie terminy realizacji. Więcej informacji poprzez email lub telefonicznie. Dokumenty można dostarczać także osobiście oraz poprzez pocztę tradycyjną wysłaną na podany adres: Święta 89 A, 77-400 Złotów.
  Zeskanowany dokument można przesłać na adres piotrman@o2.pl najlepiej w kolorze w formacie *pdf lub *jpeg. W treści emaila proszę podać również telefon kontaktowy i dane zleceniodawcy : imię i nazwisko.
  W krótkim czasie odpowiadam na email lub telefonicznie odnośnie wyceny i czasu wykonania tłumaczenia. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje do wykonania tłumaczenia. W momencie akceptacji zaproponowanych warunków należy przelać pieniądze na poniższe dane:
  BIURO TŁUMACZEŃ JAMADORI USŁUGI
  Alicja Mańkowska Święta 89 A
  77-400 Złotów
  Nr konta: 97 1140 2004 0000 3102 5712 6265
  Z chwilą wykonania tłumaczenia można odebrać osobiście lub podać adres korespondencyjny na który ma zostać odesłane tłumaczenie. Dokumenty wysyłam zawsze Pocztą Polską, listem poleconym priorytetowym.
  Moimi klientami są przede wszystkim mieszkańcy powiatu złotowskiego: Złotów, Jastrowie, Okonek, Krajenka, Lipka, Tarnówka, Zakrzewo, Debrzno, Wałcz, Wysoka.
  tel: 602 375 146
  email: piotrman@o2.pl

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie ISO 9001, Certyfikacja ISO 9001 »

  Głównym celem działalności Branżowego Centrum Badań i Certyfikacji jest świadczenie usług w zakresie szeroko pojętej problematyki jakości, o wysokich walorach profesjonalnych, na poziomie spełniającym potrzeby oraz oczekiwania klientów. Naszym klientom oferujemy między innymi: systemy zarządzania projektowanie, zarządzanie i wdrażanie ISO 9001, wdrażanie Globalgap, wdrażanie BRC, wdrażanie GMP+, zgodne z obowiązującymi normami. Mając na uwadze dążenia i wysiłki podmiotów gospodarczych, organizacji publicznych oraz społecznych do zapewnienia najdoskonalszych rozwiązań w celu osiągnięcia sukcesu rynkowego i zapewnienia satysfakcji klientów, BCBC sprawdza i potwierdza osiągnięcia jakościowe firm i instytucji nadając certyfikaty jakości.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Progress Magdalena Janczak »

  Jeśli szukasz dotacji unijnych w Katowicach, zgłoś się jak najszybciej do PROGRESS! To firma założona przez Małgorzatę Janczak, która od lat specjalizuje się w fachowym doradztwie oraz uzyskiwaniu dofinansowań dla przedsiębiorców na rozwój ich firm. Poprzez ogromną wiedzę PROGRESS daje możliwość zarówno dofinansowania krajowego, jak i unijnego. Przekonaj się, ile pieniędzy czeka, aż po nie sięgniesz!

  Data dodania: 28 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • XBlue.pl »

  Firma xBlue (www. xblue. pl) to między innymi kalkulator online, który pomaga w przygotowaniu oferty handlowej. Na stronie znajdziesz również gotowy wzór oferty handlowej. W zależności od potrzeb i wymagań możesz wybrać 1 z 3 dostępnych kalkulatorów (xKalkulator MINI, xKalkulator MIDI i xKalkulator MAXI), dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. To również wzory przykładowych ofert handlowych, podobnie jak wzory wycen. Bez wątpienia jest to narzędzie, które w dużym stopniu pomaga przygotować ofertę handlową.

  Data dodania: 25 11 2020 · szczegóły wpisu »