Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Hipnoterapeuci.pl


Na hipnoterapeuci. pl poznasz nieograniczone możliwości hipnoterapii. Nasz portal powstał z myślą o propagowaniu tej skutecznej metody pracy z podświadomością. Oferujemy publikacje ekspertów i praktyków hipnozy, a przede wszystkim dajemy Ci dostęp do profili certyfikowanych hipnoterapeutów, potwierdzonych przez renomowane organizacje. Nie czekaj i sprawdź sam już dzisiaj!

Szczegóły strony hipnoterapeuci.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę hipnoterapeuci.pl:

Hipnoterapeuci.pl

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alkoholizm leczenie »

  Internetowy serwis www, który Wam, drodzy Internauci niniejszym udostępniamy jest internetową wizytówką Ośrodka Terapii Uzależnień pod nazwą Mandala ? poradnia ta funkcjonuje jako niepaństwowa firma na terenie Dolnego Śląska. Informujemy Was, że zasięg pracy naszej poradni do spraw uzależnień obejmuje de facto wspomaganie ludzi napotykających trudności w walce z uzależnieniami (dla przykładu leczenie hazardu, czy też leczenie alkoholizmu, narkomanii i tak dalej) poprzez dostosowanie urozmaiconych form terapii, między innymi takich jak: farmakoterapia, detox wrocław, relaksacja, tera[ie grupowe oraz indywidualne, czy trening umiejętności służących zdrowieniu. Niemniej jednak zwróćcie Państwo specjalną uwagę na to, iż kadra specjalistów, których miejscem zatrudnienia jest nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala proponuje swoje wsparcie, a także pomoc dla ludzi, którzy charakteryzują się tym, że są współuzależnieni, stanowią dorosłych dzieci alkoholików i należą do rodzin nałogowców.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Wielu rodziców boryka się, na co dzień z problemami swoich dzieci. Mogą być one związane z różnego rodzaju zaburzeniami w rozwoju, problemami związanymi z relacjami z rówieśnikami, zażywaniem używek, śmiercią bliskiej osoby i wieloma innymi. W przypadku tego rodzaju problemów warto umówić się na spotkanie ze specjalistą. Może to być psycholog dziecięcy Poznań, bądź psychoterapeuta poznań. Różnica między tymi dwoma osobami polega na tym, iż psychoterapeuta Poznań posiada odpowiednie kwalifikacje związane z przeprowadzaniem psychoterapii.
  Psychoterapia Poznań może mieć zbawienny wpływ na zachowanie, bądź funkcjonowanie dziecka, gdyż w znaczny sposób poprawia ona komfort życia. Psycholog dziecięcy Poznań przyjmuje nie tylko w prywatnych gabinetach oraz w Przychodni Psychologiczno-Pedagogicznej. Kiepska kondycja psychiczna coraz częściej odbija się na zdrowiu człowieka, dlatego warto jak najszybciej skorzystać z pomocy psychologa, bądź psychologa dziecięcego -jeśli chodzi o funkcjonowanie i rozwój dzieci. Zarówno psycholog Poznań, jak i psycholog dziecięcy Poznań uczą jak należy reagować w danej sytuacji oraz pomagają uporać się z danym problemem.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bioptron »

  Światłoterapia Zepter Bioptron rewolucjonizuje leczenie i profilaktykę w warunkach domowych. Dzięki regularnemu naświetlaniu wzmacniamy odporność, unikniemy dzięki temu zaziębień, infekcji kataralnych, które często i szczególnie u dzieci przeradzają się w poważne i przewlekłe choroby nosa, gardła czy oskrzeli. Dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym nie będą chorować, zaoszczędzimy na lekach. Lampa Bioptron jest najlepszą inwestycją dla każdej rodziny, dostepna jest za gotówkę lub na dogodne raty - wysokość raty zaczyna się od kilkudziesięciu zł. i oszczędności często już widać w pierwszym miesiącu zastosowania naświetlań lampą Bioptron.Bioptron Compact III to lampa do punktowego naświetlania ze średnicą filtra 4cm, jest idealnym rozwiązaniem w zastosowaniu u dzieci, niemowląt przy katarze, bólu ucha, kolce niemowlęcej - to urządzenie znajduje także zastosowanie w medycynie profesjonalnej w gabinetach learskich, gabinetach rehabilitacji.Bioptron Pro 1 to chyba najlepsze rozwiązanie wielkości pola naświetlania do ceny. Lampa ta ma średnicę pola naświetlania 11cm, efekty leczenia są szybsze dlatego jest to najczęściej wykorzystywana lampa w gabinetach rehabilitacji, szpitalach, klinikach.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa Saska Kępa »

  Ośrodek Psychoterapii W RELACJI zaprasza dorosłych, dzieci i młodzież. Oferujemy psychoterapię indywidualną, coaching, konsultacje wychowawcze dla rodziców. Proponujemy pomoc w obszarach trudności w relacjach, kryzysu, niskiej samooceny, przeżywanego lęku, smutku, zagubienia, pomocy rozwojowej dla dzieci i młodzieży. Gabinet znajduje się na terenie dzielnicy Praga Południe.Nasi spejcaliści są psychologami szkolonymi w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne profesjonalnej szkole psychoterapii INTRA. Narzędzia pracy dobierane są do indywidualnych potrzeb klienta, za główne metody obierając podejście humanistyczne (psychoterapia zorientowana na klienta, psychoterapia skoncentowana na emocjach, Gestalt, podejście egzystencjalne). Więcej na stronie Ośrodka: www.wrelacji.plZapraszamy również do lektury bloga psycholgicznego NIUANSE blog.wrelacji.pl, który w przystępny sposób przybliża zagadnienia zwiazane z wewnętrznym życiem człowieka i jego relacji ze światem.We offer psychotherapy in English. For more information, please visit our website www.wrelacji.pl

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz - dentysta Mysłowice »

  Wymagania Klientów w odniesieniu do świadczeń wykonywanych przez lekarzy - dentystów nieustannie wzrastają, zarówno jeżeli myślimy o jakości wyposażenia poradni dentystycznej jak również atmosferę w jakiej przeprowadzane są zabiegi. Gabinet A. Herman-Rusieckiej od wielu lat akcentuje jakość wykonywanych prac dentystycznych i miłą aurę wykonywania zabiegów.
  W gabinecie stomatologicznym umiejscowionym w mieście Mysłowice na próżno poszukiwać zapachów czy dźwięków tak dobrze znanych nam z zabiegów u dentystów w dzieciństwie. W pomieszczeniu zabiegowym i poczekalni stale można wyczuć, relaksująca woń, skutecznie niwelująca wonie wynikające z pracy dentysty. W pokoju zabiegowym rozbrzmiewa uspokajająca muzyka, a pacjent może także obserwować uspokajające zdjęcia bądź animacje na monitorze. Poczekalnia gabinetu jest dobrze odgrodzona akustycznie od pomieszczenia zabiegowego, przez co nie dochodzą do oczekujących nieciekawe dźwięki pracy dentysty.
  W poczekalni został przygotowany dodatkowo kącik dla dzieci zaopatrzony w dużą ilość zabawek, kolorowanek i książek udostępnianych pociechom odwiedzającym dentystę.
  Nieformalny klimat to jakkolwiek nie jedyne plusy gabinetu dentystycznego. Mysłowicka poradnia stomatologiczna należy do bogato wyposażonych, a obręb oferowanych świadczeń to nie jedynie rutynowe leczenie ubytków w uzębieniu, a również:
  - leczenie endodontyczne
  - wprawianie implantów zębowych
  - licówki porcelanowe i licówki Direct Vanear&Composite
  - wykonywanie i montaż koron i mostów
  - wykonywanie zdjęć rentgenowskich
  - wybielanie zębów
  - zabiegi chirurgiczne zębów i jamy ustnej
  jak również szeroki wybór usług pobocznych.
  Osoby korzystające z gabinetu to głównie mieszkańcy śląskich miast, takich jak Mysłowice, Lędziny, Tychy, jak również populacja pogranicza śląska i małopolski.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje onkologiczno-laryngologiczne szczecin »

  W prywatnym gabinecie laryngologicznym Dr Krzysztofa Jacha uzyskasz profesjonalne konsultacje z zakresu laryngologii jak i onkologii dla dzieci i dorosłych. Specjalnością prywatnej klinki są operacje, w szczególności operacje wycięcia migdałków, operacje endoskopowe, korekty przegrody nosa. Podczas wizyty wykonasz także komputerowe badanie słuchu, usuniesz polipy nosa, USG zatok a nawet pozbędziesz się uciążliwego chrapania. U Dr Jacha wykonywane są także zabiegi medycyny estetycznej korekta zmarszczek, korekta odstających uszu, filiting.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wazektomia - Antykoncepcja dla mężczyzn »

  Antykoncepcja dla mężczyzn jest sprawdzoną, wysoce efektywną - 99, 9%, możliwą do cofniecia procedurą prowadzącą do czasowej niepłodności mężczyzny. Obecnie jedna z bardziej popularnych metod antykoncepcji dla mężczyzn na świecie. Zabieg polega na przerwaniu ciągłości nasieniowodów przez ich przycięcie i podwiązanie.

  Podwiązanie nasieniowodów - zalety:

  - nowatorska, efektywną, odwracalna metoda antykoncepcji dla mężczyzn
  - nie wpływa na funkcje hormonalne i życie seksualne mężczyzny oraz zdrowie
  - bez wpływu na zdrowie partnerki
  - jedna z najtańszych form antykoncepcji
  - zabieg niegroźny, niebolesny ze znikomym odsetkiem niepowodzeń i powikłań

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://vasotomia. pl

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ronomed.pl »

  Firma Ronomed od lat specjalizuje się w sprzedaży najważniejszych elementów wyposażenia centrów medycznych, gabinetów lekarskich i gabinetów fizjoterapeutycznych na terytorium całego kraju. Główna siedziba spółki mieści się we Wrocławiu. Tu działa również salon firmowy, w którym eksponowanych i prezentowanych jest większość sprzętów.
  Jako autoryzowany dystrybutor renomowanych lokalnych i zagranicznych firm rynku wyposażenia medycznego, stawiamy na wypróbowane, innowacyjne urządzenia. Produkty dostępne w ofercie Ronomed cechuje wysoka jakość i ergonomia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, na etapie wyboru specjalistycznego wyposażenia, kompetentne doradztwo medyczne oraz szkolenia z obsługi sprzętu. Dokładamy wobec tego wszelkich starań, żeby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.
  Jeżeli myślą Państwo o wymianie wyposażenia medycznego w swoich gabinetach, placówkach medycznych, należałoby zapoznać się z naszym obszernym asortymentem. Oferujemy przede wszystkim innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny i szpitalny, w tym stoły rehabilitacyjne, fotele ginekologiczne, aparaty ekg, almpy solux, ssaki medyczne, łóżka szpitalne, meble medyczne i wiele innych. Ponadto zajmujemy się sprzedażą urządzeń umożliwiających pokonywanie barier, a pojawiających się obecnie we wszystkich obiektach użyteczności publicznej. Mowa tu o podnośnikach dla osób niepełnosprawnych, krzesełkach schodowych i platformach.
  Decydując się na kupno naszych sprzętów, mogą liczyć Państwo na rozmaite udogodnienia zarówno, jeżeli chodzi o kompleksowy dobór sprzętu, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, usługi finansowania na ulgowych warunkach bądź pomoc w realizacji, pozyskaniu dotacji unijnych. Działamy profesjonalnie i elastycznie. Zachęcamy do zakupów w Ronomed.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Genetyki Sądowej Genetico »

  Genetico jest laboratorium zajmującym się między innymi badaniem kryminalistyki oraz innymi. Mamy już siedmioletnie doświadczenie na rynku. Zapewnia to nadzwyczaj wyborną formę badań.

  Testy wykonywane w Genetico zajmują od 5 do dziesięciu dni roboczych. Zapewniamy terminowe robienie każdej odmiany badań DNA. Nasze kompetencje są potwierdzone przez mnóstwo przeróżnych certyfikatów.

  Bydgoskie Genetico jest w stanie się poszczycić wyjątkowym w Polsce certyfikatem zgodnym z normą ISO 17025.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Dla Alergika »

  Internetowy sklep dla alergika z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Dzięki różnorodności i dostępności asortymentowej z wielu kategorii oraz dynamicznego poszerzania oferty rośnie liczba naszych odwiedzających oraz klientów, a naszą markę dodatkowo umacniają rekomendacje środowiska medycznego. Oferujemy m. in. produkty przeznaczone do utrzymania czystości i higieny w domu alergika, odzież dermatologiczna, specjalistyczny sprzęt AGD, preparaty celowe na alergeny, testy medyczne, pościel, pokrowce, produkty apteczne oraz specjalna linia produktów antyalergicznych przeznaczonych dla najmłodszych.

  Zapraszamy na zakupy!

  Zamówienia i kontakt
  tel. 22 490 22 22
  sklep@alergia.med.pl

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »