Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Alkoholizm leczenie

Alkoholizm leczenie Alkohol oraz narkotyki to bardzo niebezpieczne używki które mogą powodować nie tylko zmiany w organizmie, ale także zachowaniu. To może prowadzić do wielu nieprzyjemnych społecznych konsekwencji, problemów w rodzinie, z bliskimi i wielu innych. Ty którzy zmagają się z tym każdego dnia oferujemy naszą pomoc w oparciu o wiedzę i doświadczenie które posiadamy. proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.

Szczegóły strony odzyskajwolnosc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę odzyskajwolnosc.pl:

Alkoholizm leczenie

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • RÓWNOWAGA - Centrum Psychoterapii. Psycholog Łódź »

  Zajmujemy się w Łodzi psychoterapią oraz szeroko pojętą pomocą psychologiczną i psychiatryczną.Pracujemy w nurcie ericksonowskim i systemowym, chętnie korzystamy z technik metaforycznych, transowych, opowieści terapeutycznych.Oferujemy pomoc osobom, które:- cierpią z powodu długotrwale obniżonego nastroju, stanów depresyjnych, zachowań autodestrukcyjnych,- doświadczają stanów lękowych, paniki, bólów o charakterze psychosomatycznym,- nie radzą sobie z emocjami, są wybuchowe, mają napady agresji,- cierpią z powodu natręctw, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości,- przeżywają ból z powodu utraty bliskiej osoby, rozstania, innego traumatycznego doświadczenia,- mają trudności w relacjach interpersonalnych, czują się samotni i wyobcowani,- zmagają się z kryzysem małżeńskim, rodzinnym.Szczegółowe informacje nt. oferty i kwalifikacji na stronie www

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Warszawa »

  W moim pokoju Psychoterapia Warszawa prowadzę konsultacje wsparcia psychologicznego oraz sesje psychoterapii indywidualnej dla młodzieży a także ludzi pełnoletnich. Prowadzę oprócz tego zajęcia związków.Współdziałam z ludźmi, którzy: cierpią z przyczyny nietrwałości uczuciowej, czują powszechny brak satysfakcji życiowej, zaznają przemocy psychicznej, fizycznej, są w poufałym związku z osobą uzależnioną, posiadają przejawy syndromu DDA, Terapia małżeńska Warszawa to sesje wsparcia psychoterapeutycznego to spotkanie przygotowawcze z psycholożką,które umożliwiają zdefiniowanie problemu i zaproponowanie w najwyższym stopniu właściwiej odmianypomocy psychologiczne. Jednokrotna konsultacja trwa mniej więcej godziny.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Gabinet psychologa Aleksandry Wilusz. Specjalistka w zakresie działań posiada psychoterapię jak również terapię par. Pani Aleksandra Wilusz należy do PTP (Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). W dobie szybkiego trybu życia często opiekunom potrzebny jest dla ich pociech psycholog dziecięcy. Kraków to duże miasto, gdzie dzieciaki czują się zagubione. Wówczas pomoc specjalisty jest potrzebna. Pani Aleksandra także wie jak ważna jest terapia par. Kraków również daje się we znaki, kiedy nie ma jak wspólnie porozmawiać. Jeśli para ma dziecko, wówczas znacząca dla przywrócenia odpowiednich relacji jest terapia rodzinna Kraków nie pozostaje dłużny i w tej kwestii. Pani Aleksandra Wilusz odpowie na każde zapytanie i rozwiąże problemy.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia dla par »

  Psycholog (Wrocław) jest lekarzem potrzebnym jednakowo, jak ortopeda czy kardiolog. Wykorzystanie z jego usług nie powinno kojarzyć się negatywnie. Psychoterapia (Wrocław) prowadzona w naszym centrum nastawiona jest na wygodę gościa oraz optymistyczną konwersję ciążących na nim mechanizmów. Schludny jak również empatyczny coach (Wrocław) pomaga w dążeniu do celu a także osobistym rozwoju i odkryciu drzemiącego w każdym człowieku potencjału. Prowadzona jest również terapia dla par (Wrocław), będąca odpowiedzią na trudności w związkach, wynikające z różnorodnych przyczyn, problemów z komunikacją i przykrych zdarzeń, które zdarzyły się gdzieś na wspólnej drodze.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Rybnik »

  Skuteczna i w pełni profesjonalna psychoterapia pomaga dzieciom w zwalczaniu ich problemów psychicznych. Dzieci często mają problem z radzeniem sobie ze stresem, różnego rodzaju fobiami i lękami o różnym stopniu nasilenia i różnorodnej genezie pochodzenia. Psychoterapia Rybnik prowadzona jest przez Psycholog Rybnik z wieloletnim stażem w leczeniu dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w pokonywaniu ich lęków i fobii.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Anna Krzysztofowicz-Wesołowska jest doświadczonym terapeutą psychodynamicznym i psychologiem. Jej gabinet znajduje się w centrum Krakowa, przy ul. Studenckiej 6/9. Anna Krzysztofowicz-Wesołowska jako dobry psychoterapeuta i psycholog specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu depresji, leczeniu nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych. Jeżeli masz świadomość, że przeżywasz kryzys emocjonalny lub po prostu potrzebujesz skorzystać z pomocy psychologicznej bądź profesjonalnej psychoterapii, warto odwiedzić gabinet psychoterapii Anny Krzysztofowicz-Wesołowskiej prowadzącej konsultacje psychologiczne, pomoc psychologiczną i psychoterapię indywidualną w centrum Krakowa.

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C. »

  Pracujesz jako psychoterapeuta lub możesz zaczynasz przygodę z tą dziedziną? Skorzystaj z Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, które od wielu lat oferuje różnego rodzaju szkolenia z zakresu psychoterapii. W naszym zespole znajdują się doświadczeni nauczyciele, którzy z zaangażowaniem przekazują wiedzę swoim uczniom.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Jestem psychoterapeutą, absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. nUkończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie na kierunku Psychologia Społeczna zrobiłam specjalizację z Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Doradztwa Zawodowego oraz z Psychoedukacji, prowadzenia warsztatów i szkoleń. nSwoje doświadczenie zawodowe jako psychoterapeuta zdobywałam min. prowadząc terapię indywidualną na oddziale psychiatrycznym, młodzieżowym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, współpracując z Centrum Probalans. Aktualnie w Pracowni Psychoterapii Dobre Więzi prowadzę psychoterapię indywidualną oraz konsultacje z doradztwa zawodowego.

  Data dodania: 05 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Twój Psycholog - poradnia psychologiczna »

  Twój Psycholog Ursynów to gabinet psychologiczny, który zapewnia profesjonalną pomoc w wielu różnych problematycznych sytuacjach. Do gabinetu warto zgłosić się, kiedy problem stanowi: nerwica, depresja, zaburzenia psychosomatyczne, uzależnienia, zaburzenia seksualne, zaburzenia odżywiania i wiele innych. Twój Psycholog Ursynów to grupa profesjonalistów i pasjonatów tak psychologii, jak i psychoterapii. Terapia jest prowadzona w nieoznakowanych, prywatnych gabinetach, które znajdują się w mieszkaniach. Osoby, które chcą więc skorzystać z konsultacji, mogą liczyć na pełną dyskrecję, a także na indywidualne podejście do każdego przypadku.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • JM Therapy Group - Gabinet psychologiczny Online »

  Gabinet psychologiczny online oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną przez internet w formie konsultacji, porad, psychoterapii indywidualnej, małżeńskiej i rodzinnej, a także w formie coachingu i treningów psychologicznych. Psycholodzy online świadczą pomoc przez internet. Korzystając z porad psychologicznych przez skypa oszczędzasz czas i pieniądze. W sprzedaży dostępne są programy rozwojowe - ebook pewność siebie, depresja, DDA, asertywność, dobra komunikacja, związki, pozytywne nastawienie, pokonać stres, osiąganie celów, nerwica.

  Data dodania: 08 06 2019 · szczegóły wpisu »