Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

NESTOR24


Nasza oferta to opieka domowa cena dla osób starszych. Chcecie zadbać o seniorów? Zależy Wam na usługach na wysokim poziomie? Zgłoście się do nas. My oferujemy nie tylko pomocy przy utrzymaniu higieny, ale również pomoc przy wspólnym spędzaniu czasu. Osobom starszym organizujemy spacery, rozmowy, a nawet czytanie. Zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia zakresu pomocy dla swoich bliskich. My Wam pomożemy.

Szczegóły strony nestor24.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę nestor24.com:

NESTOR24

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hospicjum św. Dominika »

  Służymy chorym w ich ostatnich chwilach życia. Świadczymy bezinteresowną opiekę zarówno dla osób chorych jak i rodzin. Serdecznie zapraszamy osoby chcące wesprzeć nasze hospicjum swoją pomocą, aby chorzy mogli godnie przeżyć te ostatnie chwile.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • 4unlimited.com sklep dla osób niepełnosprawnych »

  Wysyłkowa sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz produktów do likwidacji barier architektonicznych.
  W naszej ofercie znajdą Państwo także kosmetyki do pielęgnacji osób niepełnosprawnych i seniorów oraz artykuły higieniczne dla dorosłych.
  Rekomendowane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty medyczne. Mogą być stosowane w domu i szpitalu.
  Zapraszamy do 4unlimited. com

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych - WORKNOW »

  Specjalizujemy się całościową organizacją wyjazdu do pracy w Niemczech, jako opiekunów osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Propozycje zatrudnienia kierowane są do osób z kraju, których interesuje legalna praca w Niemczech. Od osób lubiących pracować w opiece oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (test znajomości języka przeprowadzany jest telefonicznie), znajomości zagadnień opieki nad osobami wymagającymi opieki, jak również stanu zdrowia pozwalającego zatrudnić się w tym zawodzie. Mile widziane jest również prawo jazdy, referencje z poprzednich miejsc pracy i dokumenty potwierdzających ukończenie kursów.

  WARUNKI PRACY: kontrakt - umowa zlecenie,
  podatek płacony w Polsce,
  organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech,
  zakwaterowanie i wyżywienie - gratis,
  składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w AOK - okres składkowy wliczany do emerytury,
  należność za pracę minimum 1100 Euro miesięcznie - netto (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz posiadanego wykształcenia i kwalifikacji).

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Planeta Pracy s.c. »

  Planeta pracy zajmuję się pozyskiwaniem pracowników z Polski do naszych klientów w Niemczech, którzy potrzebują pomocy przy opiece. Poszukujemy Pań lub Panów, którzy są gotowi wyjechać do pracy do Niemiec, aby opiekować się osobami starszymi, niepełnosprawnymi, lub takimi którzy potrzebują pomocyw gospodarstwie domowym, potrzebują towarzystwa, wsparcia w codziennych czynnościach. My jako Planeta Pracy oferujemy legalne zatrudnienie, odprowadzane składki do ZUS, świadczenia zdrowotne i składki emerytalne. Gwarantujemy formularz A1 i kartę EKUZ. Organizujemy transport na zlecenie, a także powrót do domu. Na miejscu zapewniamy całodobową opiekę koordynatora. Wynagrodzenie jest zróżnicowane w zależności od konkretnego zlecenia jak i pracy, którą tzreba wykonać u rodziny. Wynagrodzenie sięga nawet do 1700€ za miesiąc netto. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub wyślij sms o treści "opieka" a niezwłocznie oddzwonimy. tel. 789-211-201 ; 789-211-202 bądź odzwiedż nas na naszej stronie internetowej www. planeta-pracy. eu bądź zajrzyj na nasz profil na facebooku https://www. facebook. com/Planeta-Pracy-1922727961304092/? ref=aymt_homepage_panel

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rodzinny Dom Spokojnej Starości Słoneczny Las »

  Słoneczny Las to dom opieki dla osób starszych, który działa w województwie mazowieckim. Zapewniamy standardowo całodobową, fachową opiekę, smaczne wyżywienie dopasowane do sytuacji zdrowotnej pacjenta, konsultacje z lekarzem. Dysponujemy wygodnymi pokojami i zapleczem do rehabilitacji. Nie ma też problemu z zaplanowaniem opieki dziennej z wykluczeniem noclegów.

  Data dodania: 31 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Domopiekilesnagora.pl »

  Dom starców Łochów? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszych świadczeń. Są one gwarantem wysokiej jakości. Zapewniamy, że do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze dla nas jest przede wszystkim dobro oraz satysfakcja naszych podopiecznych. Dlatego rozwijamy się przez cały czas. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dom Seniora Life »

  Dom Seniora Life powstał z myślą o osobach starszych, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, potrzebujących nie tylko kompleksowej, ale i całodobowej opieki. Znajduje się w Gdyni, w przepięknej dzielnicy Wiczlino. Dom oferuje długoterminowe pobyty z wyżywieniem, opieką medyczną i szeregiem zajęć dodatkowych. To wyjątkowe miejsce, które pozwala na godne życie w prawdziwie domowej atmosferze.

  Data dodania: 19 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • ATERIMA MED - Praca dla opiekunek w Niemczech »

  Praca opiekunki w Niemczech to znakomita okazja do zarobienia dobrych pieniędzy przy stosunkowo niewielkich wymaganiach wobec pracownika. ATERIMA MED pośredniczy w zatrudnianiu osób, które przez okres trwania umowy zamieszkają w domu wraz seniorem oraz jego rodziną i będą świadczyć podstawowe usługi z zakresu pomocy. Nie jest to praca pielęgniarza, chociaż stan zdrowia wielu osób będzie wymagał wykonywania także wykonywania określonych czynności pielęgniarskich. Wszystko zależy od konkretnej osoby. Opiekunki osób starszych powinny się komunikować w języku niemieckim, chociaż dobra znajomość języka wymagana jest tylko czasami.

  Data dodania: 22 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Veritas Opieka - praca w Niemczech dla opiekunek »

  Pracuj jako opiekunka osób starszych z Veritas Opieka

  Veritas Opieka jest firmą, która już od wielu lat zatrudnia opiekunki osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Opiekunki zatrudnione u nas mogą liczyć na bardzo wysokie zarobki oraz wiele innych udogodnień.

  Wynagrodzenie wynosi nawet do 8 000 złotych na rękę miesięcznie. Zatrudniona opiekunka osoby starszej ma zagwarantowaną pomoc koordynatora oraz bezpłatny transport do miejsca pracy.

  Od osób zainteresowanych wymagamy:
  • wcześniejszego doświadczenia w opiece nad osoba starszą,
  • przyjaznej osobowości,
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
  • umiejętności pracy z osobą starszą.

  Jeśli jesteś zainteresowana podjęciem zatrudnienia w naszej firmie to szczegóły znajdują się na stronie (link w opisie). Aplikować można telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

  Data dodania: 10 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • MARIELLA »

  Prywatny dom opieki Warszawa o nazwie Mariella zapewnia wykwalifikowany personel, który z troską i empatią opiekuje się mieszkańcami domu. W naszych progach panuje przyjazna atmosfera, a warunki są bardzo komfortowe. Oferujemy pobyt w pokojach jedno- i dwuosobowych dla 50–70 pensjonariuszy, nasze pokoje są nowocześnie wyposażone i dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada własny balkon i łazienkę.

  Data dodania: 05 10 2020 · szczegóły wpisu »