Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Vidium Medica sp. z o.o.


Vidium Medica to profesjonalna klinika leczenia wad wzroku. Nasze najważniejsze propozycje to laserowa korekcja wzroku, a także korekta stożka rogówki. Działamy w Krakowie i Warszawie. Umożliwiamy rozłożenie operacji zaćmy na korzystne raty. Gwarantujemy tanie badania kwalifikacyjne do zabiegu i odpowiedzi na wszystkie pytania związane ze stosowanymi technologiami.

Szczegóły strony vidiummedica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę vidiummedica.pl:

Vidium Medica sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alkoholizm leczenie »

  Internetowy serwis www, który Wam, drodzy Internauci niniejszym udostępniamy jest internetową wizytówką Ośrodka Terapii Uzależnień pod nazwą Mandala ? poradnia ta funkcjonuje jako niepaństwowa firma na terenie Dolnego Śląska. Informujemy Was, że zasięg pracy naszej poradni do spraw uzależnień obejmuje de facto wspomaganie ludzi napotykających trudności w walce z uzależnieniami (dla przykładu leczenie hazardu, czy też leczenie alkoholizmu, narkomanii i tak dalej) poprzez dostosowanie urozmaiconych form terapii, między innymi takich jak: farmakoterapia, detox wrocław, relaksacja, tera[ie grupowe oraz indywidualne, czy trening umiejętności służących zdrowieniu. Niemniej jednak zwróćcie Państwo specjalną uwagę na to, iż kadra specjalistów, których miejscem zatrudnienia jest nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala proponuje swoje wsparcie, a także pomoc dla ludzi, którzy charakteryzują się tym, że są współuzależnieni, stanowią dorosłych dzieci alkoholików i należą do rodzin nałogowców.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gastroenterologia »

  Portal w Internecie egastroenterologia.pl stworzono z myślą o lekarzach gastroenterologach czy personelu służby zdrowia. Na łamach portalu specjalistycznego z domeny gastrologii zamieszczane są aktualne raporty naukowe z zakresu profilaktyki i terapii chorób układu pokarmowego albo anonse dotyczące konferencji dla specjalistów ? gastroenterologów. Stale uzupełniany serwis gastroenterologia.pl współpracuje z fachowcami opracowującymi publikacje na podstawie globalnych wydawnictw dedykowanych zagadnieniom gastrologii. Proponujemy nowości książkowe Wydawnictwa Termedia. Literatura medyczna z wymienionego wydawnictwa oraz cenione publikacje z zakresu medycyny i gastroenterologii można nabyć, kontaktując się za pomocą serwisu gastroenterologia.pl ze sklepem online wydawnictwa.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Czempiniu »

  Psycholog, doradca zawodowy, arteterapeuta

  Diagnoza i terapia psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych, emocjonalnych
  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów szkolnych i wychowawczych
  -badania osobowości, emocji, rozwoju intelektualnego
  -trening pamięci i koncentracji
  -testy predyspozycji zawodowych, uzdolnień, zainteresowań
  -gimnastyka mózgu dla seniorów

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA PAWEŁ GAŁĄZKA »

  Specjalistyczny gabinet lekarski oferuje szeroki wachlarz usług medycznych z zakresu leczenia chorób wewnętrznych i chorób płuc. Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte podczas długoletniej praktyki lekarskiej. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Linea Corporis Chirurgia Plastyczna Sp. z o. o. »

  W naszej klinice chirurgii plastycznej Linea Corporis pracują doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wykonujemy zabiegi powiększania piersi, liposukcji i odsysania tłuszczu, korekcji i plastyki nosa.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rwa kulszowa Poznań »

  Jako magister terapii ruchowej zmierzam do usunięcia protekcji następowania bólu i ograniczeń ruchowych pacjentów. Prowadzę leczenie wad postawy (Poznań) nakierowane na ustabilizowane ich usunięcie. Organizuję też rehabilitację schorzeń kręgosłupa, takich jak na przykład rwa kulszowa (Poznań) oraz dodatkowo ogólne leczenie kręgosłupa (Poznań). Prowadzę także kurację pooperacyjną stawu kolanowego oraz biodrowego, terapię w chorobach reumatycznych, w osteoporozie, a oprócz tego masaż tkanek głębokich i gimnastykę odchudzającą. W moim obszarze leży również dobieranie ortopedycznego zaopatrzenia uzupełniającego przebieg terapii.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masaże Łódź i okolice »

  Strona ta jest poświęcona wykonywaniu zabiegów rehabilitacyjnych, które maja na celu usprawnienie osób mających problemy z bólami kręgosłupa oraz z układem ruchu. Zabiegi proponowane Państwu to : Masaż leczniczy na który składają się różnego rodzaju masaże - masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny, masaż ujędrniający oraz zabiegi z fizjoterapii : elektroterapia, ultradźwięki. Zabiegi te wykonywane są w domu pacjenta na profesjonalnym stole do masaż przez dyplomowaną masażystkę. Masażystka dojeżdża do pacjentów, którzy są z Łodzi i jej okolic.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucia alkoholowe Wrocław »

  Patologie organizmu, będące skutkiem alkoholizmu, trudno cofnąć i trwale wyeliminować ich konsekwencje. Chorzy doświadczają bolesnych skurczy i wahań nastroju, jeśli postanowią o zerwaniu z nałogiem, co sprawia, że nie są w stanie całkowicie odejść od alkoholu. By mieć pewność skuteczności detoksu, cały proces powinien odbywać się w obecności lekarza, który w razie potrzeby poda leki i będzie kontrolował cały proces. Detoks, który przeprowadzi się we właściwy sposób prowadzi chorego do stanu trzeźwości z zachowaniem bezpieczeństwa. Detoks Wrocław można przeprowadzić w lekarskim gabinecie lub we wskazanym miejscu, tak by chory miał najlepsze warunki.

  Data dodania: 14 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Stomatolog w Skierniewicach »

  Jedna z najlepszych placówek medycznych w Skierniewicach to Centrum Medyczne Ogrodowa.
  W naszych placówkach znajdziesz porada zarówno od dobrego Stomatologa jak i bardzo skutecznego Kardiologa. U nas w placówkach przyjmują wykwalifikowani specjaliści z przeróżnych kierunków lekarskich o wielkim doświadczeniu.
  Potrzebna jest wizyta do stomatologa bądź ortodonty czy włożyć implant? Serdecznie zapraszamy.
  W kierunku kardiologii także nie zostaniesz bez poparcia. Jest możliwość zrobienia USG serca pod okiem profesjonalisty.
  Warto sprawdzić: Ortodonta Skierniewice

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Dla Alergika »

  Internetowy sklep dla alergika z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Dzięki różnorodności i dostępności asortymentowej z wielu kategorii oraz dynamicznego poszerzania oferty rośnie liczba naszych odwiedzających oraz klientów, a naszą markę dodatkowo umacniają rekomendacje środowiska medycznego. Oferujemy m. in. produkty przeznaczone do utrzymania czystości i higieny w domu alergika, odzież dermatologiczna, specjalistyczny sprzęt AGD, preparaty celowe na alergeny, testy medyczne, pościel, pokrowce, produkty apteczne oraz specjalna linia produktów antyalergicznych przeznaczonych dla najmłodszych.

  Zapraszamy na zakupy!

  Zamówienia i kontakt
  tel. 22 490 22 22
  sklep@alergia.med.pl

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »