Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Vidium Medica sp. z o.o.


Vidium Medica to profesjonalna klinika leczenia wad wzroku. Nasze najważniejsze propozycje to laserowa korekcja wzroku, a także korekta stożka rogówki. Działamy w Krakowie i Warszawie. Umożliwiamy rozłożenie operacji zaćmy na korzystne raty. Gwarantujemy tanie badania kwalifikacyjne do zabiegu i odpowiedzi na wszystkie pytania związane ze stosowanymi technologiami.

Szczegóły strony vidiummedica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę vidiummedica.pl:

Vidium Medica sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rwa Kulszowa »

  Zadręcza Cię uporczywy ból krzyża? Zobacz jak szybko można wyleczyć bóle krzyża, schorzenia kręgosłupa lędźwiowego, bóle pleców, dyskopatie, skoliozę. Fachowa informacja, sprawdzone metody leczenie, operacje kręgosłupa.

  Ortopeda Kraków - terapia schorzeń kręgosłupa: dyskopatia, bóle krzyża, skolioza. Zobacz i przekonaj się jak pozbyć się problemów z kręgosłupem.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Foniatra Warszawa »

  Zapraszamy do istniejącej od 1991 roku specjalistycznej lekarskiej kliniki w Warszawie w jednej z trzech lokalizacji na ul. Targowej, Białostockiej lub Potockiej. Proponujemy wysokiej jakości usługi, umożliwiamy opiekę w komfortowych warunkach. W naszej przychodni zatrudniamy lekarzy: dentystów, laryngologów, kardiologów jak i również innych. Przeprowadzamy dodatkowo badania laboratoryjne, a w tym: badania biochemiczne, oznaczenie grupy krwi, diagnostyka alergii oraz markery nowotworowe.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • GoldMedic - spirometry, lampy zabiegowe, inhalatory »

  Internetowy sklep medyczny GoldMedic pragnie przedstawić szeroką gamę sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz sprzęt fitness i do obiektów odnowy biologicznej. W ofercie m.in.aparaty do masażu uciskowego, aparaty do fizykoterapii, elektroterapii, magnetoterapii, krioterapii, kinezyterapii,sprzęt do laseroterapii, aparaty do terapii ultradźwiekami, fotele masujące. Szczególnie polecamy nowość w naszej ofercie innowacyjny aparat do terapii falą uderzeniową Kimatur. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu takiego jak: lampy terapeutyczne,lampy Wooda, inhalatory, spirometry, ssaki medyczne, detektory tętna płodu, pulsoksymetry. Polecamy także urządzenia typu terapuls, aparaty ekg, materace, kształtki rehabilitacyjne, wagi medyczne i wzrostomierze, odzież medyczną, sprzęt fitness i wiele innych. Sklep zapewnia także szeroki wybór akcesoriów do urządzeń medycznych. Pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru dobierając najlepszy sprzęt dla Państwa potrzeb.W naszym sklepie online możesz nabyć produkty najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Konkurencyjne ceny ekspresowa dostawa. Chętnie służymy radą i pomocą.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans falowy badanie »

  Spomiędzy sporej liczby różnego typu sprzętów, dzięki którym da się we właściwy sposób dbać o stan zdrowia, na wyjątkowe zauważenie zasługuje rezonator biofotonowy. Jest to nowoczesne urządzenie, które może mieć niezwykle ważną funkcję w rehabilitacji różnorakiego typu dolegliwości. Jednak sprawdzając strony www pod kątem haseł rezonator biofotonowy opinie bądź też rezonator biofotonowy forum, opinie jak rezonator biofotonowy oszustwo można często napotkać. Zamieszczają je ludzie, którzy niestety mieli do czynienia z rezonatorem, który nie był oryginalnym produktem. Taki albowiem gwarantuje wyłącznie przedsiębiorstwo Bona-Vita. Osoby, które nabyły rezonator biofotonowy BV Harmonic z tej firmy, są całkowicie ukontentowane z jego funkcjonowania. Rezonator BV Harmonic to certyfikowany sprzęt, którego najwyższą jakość potwierdzają stosowne instutucje. Rezonans falowy badanie, to fachowe badanie, które przez rezonator biofotonowy BV Harmonic można wykonywać w klinice, jak i we własnym domu. Celem bliższego zaznajomienia się z potencjałem jaki oferuje BV Harmonic, jak również kwestią typu rezonator biofotonowy cena, odwiedź stronę internetową Bona-vita.com.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Megamocni »

  Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu serwisu, do umieszczania placówek dostępnych jak i niedostępnych dla ludzi niepełnosprawnych. Takim sposobem pragniemy zrobić mapę która będzie pokazywała miejsce dostępne dla potrzebującego i też pokaże społeczeństwu wielkość problemu z placówkami źle przygotowanymi na przyjazd ludzi niepełnosprawnych. Portal skierowany jest do wszystkich, nie tylko do osób niepełnosprawnych. Naszym zadaniem jest pokazanie wszelkich możliwych funkcji dla użytkowników, dzięki którym będą mogli dowiadywać się o imprezach, wydarzeniach, szukać nowe znajomości, wymieniać się informacjami. Chcemy, aby użytkownik znalazł tu wartościowe opinie i wskazówki.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Czempiniu »

  Psycholog, doradca zawodowy, arteterapeuta

  Diagnoza i terapia psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych, emocjonalnych
  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów szkolnych i wychowawczych
  -badania osobowości, emocji, rozwoju intelektualnego
  -trening pamięci i koncentracji
  -testy predyspozycji zawodowych, uzdolnień, zainteresowań
  -gimnastyka mózgu dla seniorów

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Zabrze »

  Choroba zwana enefalomiopatią mitochondrialną jest poważną chorobą o podłożu genetycznym. Obecnie prowadzone są testy kliniczne, które mogą okazać się pierwszymi efektywnymi substancjami w leczeniu nieczęstych chorób o podłożu mitochondrialnym. Na dzień dzisiejszy nie ma zgody w środowisku medycznym co do tego, co to jest skuteczne leczenie schorzeń mitochondrialnych, szczególnie tych o podłożu znajdującym się w DNA mitochondrium. W codziennej pomocy osobie chorującej na encefalomiopatię mitochondrialną tak samo istotna, jak leczenie lekami jest rehabilitacja. Nasza służba zdrowia nie wypracowała konkretnego planu pomocy dotyczącego terapii w przypadku rozpoznań ultra-rzadkich. Pomocą, na jaką można liczyć są fundacje o określonym celu przedsięwziętych działań, w przypadku miopatii mitochondrialnej szczególnie mowa o fundacjach skierowanych do schorzeń rzadkich, chorób o podłóżu mitochondrialnym oraz chorób dotyczących zaburzeń mięśniowych. Na witrynie www. miopatia. pl odszukać można wiele najistotniejszych danych dotyczących zaburzeń mitochondrialnych w dziale ciekawostki, m. in. materiał na temat testowanego specyfiku EPI-743 firmy Edison. W dziele linki znajdziemy linki do międzynarodowych witryn internetowych, na których znaleźć można dane dostępne w innych częściach globu. Proszę o kontakt ludzi zainteresowanych informacjami na temat choroby, wymianą posiadanych danych. Na stronie www. miopatia. pl można w prosty sposób przekazać 1% podatku na rzecz autora strony.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Białołęka »

  Aby zostać stomatologiem, będzie oczywiście trzeba skorzystać z bardzo wielu możliwości nauczenia się rozstrzygania bardzo wielu kłopotów wiążących się z uzębieniem. Nie zawsze będzie to bezproblemowe na początku, aczkolwiek z czasem będzie coraz łatwiejsze. Na studiach będzie konieczne poznanie bardzo wielu spraw, później najlepiej odbycie praktyki jako dentysta, a dopiero po pewnym czasie otworzenia swojej praktyki lekarskiej. Każdy z nas będzie mógł podjąć się tego typu studiów, jednakże oczywiście nie będzie takie proste nauczenie się wszystkiego. Warto będzie bez wątpienia podjąć się wyzwania, chociaż najlepiej ? znając swoje możliwości ? skorzystać z opcji najlepszej dla siebie. Dziś stomatolog ma bardzo dużą odpowiedzialność, gdyż musi odpowiednio wykonać swoje zadanie, dlatego jeżeli nie wie się czy podoła się wyzwaniu, to najlepiej zostać pacjentem. Jeżeli będzie się dobrze wiedziało co i jak wykonać, to będzie można wybrać się na medycynę i wybrać specjalizację dentysty.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Genetyki Sądowej Genetico »

  Genetico jest laboratorium zajmującym się między innymi badaniem kryminalistyki oraz innymi. Mamy już siedmioletnie doświadczenie na rynku. Zapewnia to nadzwyczaj wyborną formę badań.

  Testy wykonywane w Genetico zajmują od 5 do dziesięciu dni roboczych. Zapewniamy terminowe robienie każdej odmiany badań DNA. Nasze kompetencje są potwierdzone przez mnóstwo przeróżnych certyfikatów.

  Bydgoskie Genetico jest w stanie się poszczycić wyjątkowym w Polsce certyfikatem zgodnym z normą ISO 17025.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • OrthoVision - Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne »

  OrthoVision to miejsce, gdzie specjaliści z danej dziedziny stomatologii pomagają pacjentom osiągnąć zamierzony efekt jakim jest piękny i śnieżnobiały uśmiech. Poszczególne etapy leczenia są wykonywane przez lekarzy specjalistów z danej dziedziny stomatologii pod nadzorem lekarza prowadzącego.

  Data dodania: 12 12 2017 · szczegóły wpisu »