Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński


Wykonuję szeroki zakres badań USG w Szczecinie oraz Policach. Pracuję na nowoczesnym sprzęcie. Przyjmuję najmłodszych i dorosłych pacjentów. Skupiam się na każdym przypadku. Doradzam fachowo w planowaniu dalszego leczenia, co pozwala na uniknięcie typowych błędów. Moje główne propozycje to USG piersi, tarczycy, jamy brzusznej oraz układu moczowego.

Szczegóły strony sieredzinski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sieredzinski.pl:

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gazetka promocyjna dla aptek »

  Sekretu Zdrowia powstał z przyczyny wejścia w życie zmian w ustawie farmaceutycznej dla grupy aptek niezrzeszonych. Pierwszy kwartał 2012 r. był dla nas wszystkich jedną wielką zagadką. W branży pojawiło się mnogość hipotez, spekulujących o dalszym rośnięciu w siłę sieć aptek, osłabiając w ten sposób suwerenne apteki. Acz zmiany w ustawodawstwie farmaceutycznym stały się dla naszej grupy nowym początkiem, szansą na udoskonalenie prowadzonych działań, rozwój ich jakości a także skuteczności. Grupa Sekret Zdrowia rozwija się niesłychanie prężnie, zaś tradycyjne apteki radzą sobie coraz to lepiej.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologia z Lublina »

  Najlepszy specjalista do spraw ginekologii w mieście Lublin zachęca wszystkie Kobiety chcące skorzystać z usług prawdziwego specjalisty. Mamy świetnie wyposażony gabinet ginekologiczny w mieście Lublin. Doświadczona kadra zapewniającą przyjemną atmosferę zachęca do pracowników najlepszych w swojej dziedzinie. Niezbędne informacje dotyczące Naszej działalności znaleźć można na stronie www, na którą bardzo zapraszamy.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skaza białkowa »

  Latopic to innowacyjny lek przeznaczony dla najmłodszych, który eliminuje takie choroby jak atopowa skóra, alergia pokarmowa, wysypka alergiczna i łagodzi problem, jakim jest alergia na mleko. Uczulenie na mleko[/url] jest niestety coraz bardziej częstym zjawiskiem pośród dzieci. Na naszej stronie znajdziesz zbiór informacji na tematy takie jak: skaza białkowa u dzieci, alergia pokarmowa u niemowląt, objawy skazy białkowej. Zażywanie naszego preparatu Latopic do dwóch razy zmniejsza ryzyko chorób. Wśród maluchów dużym problemem jest także skóra atopowa tzn. bardzo wrażliwa i reagująca alergią. Choroba może ujawnić się w każdym wieku, ale często zaczyna się w okresie niemowlęcym lub we wczesnym dzieciństwie. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest reagowanie już w piewszej fazie. Preaparat Latopic pomaga przeciwdziałać chorobie i uodparnia organizm. Nie ma się jednak obawiać ? alergia stała się przypadłością XXI wieku i choruje na nią 1/3 populacji. Zwalcz dociekliwe dolegliwości już w zalążku.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz - dentysta Mysłowice »

  Wymagania Klientów w odniesieniu do świadczeń wykonywanych przez lekarzy - dentystów nieustannie wzrastają, zarówno jeżeli myślimy o jakości wyposażenia poradni dentystycznej jak również atmosferę w jakiej przeprowadzane są zabiegi. Gabinet A. Herman-Rusieckiej od wielu lat akcentuje jakość wykonywanych prac dentystycznych i miłą aurę wykonywania zabiegów.
  W gabinecie stomatologicznym umiejscowionym w mieście Mysłowice na próżno poszukiwać zapachów czy dźwięków tak dobrze znanych nam z zabiegów u dentystów w dzieciństwie. W pomieszczeniu zabiegowym i poczekalni stale można wyczuć, relaksująca woń, skutecznie niwelująca wonie wynikające z pracy dentysty. W pokoju zabiegowym rozbrzmiewa uspokajająca muzyka, a pacjent może także obserwować uspokajające zdjęcia bądź animacje na monitorze. Poczekalnia gabinetu jest dobrze odgrodzona akustycznie od pomieszczenia zabiegowego, przez co nie dochodzą do oczekujących nieciekawe dźwięki pracy dentysty.
  W poczekalni został przygotowany dodatkowo kącik dla dzieci zaopatrzony w dużą ilość zabawek, kolorowanek i książek udostępnianych pociechom odwiedzającym dentystę.
  Nieformalny klimat to jakkolwiek nie jedyne plusy gabinetu dentystycznego. Mysłowicka poradnia stomatologiczna należy do bogato wyposażonych, a obręb oferowanych świadczeń to nie jedynie rutynowe leczenie ubytków w uzębieniu, a również:
  - leczenie endodontyczne
  - wprawianie implantów zębowych
  - licówki porcelanowe i licówki Direct Vanear&Composite
  - wykonywanie i montaż koron i mostów
  - wykonywanie zdjęć rentgenowskich
  - wybielanie zębów
  - zabiegi chirurgiczne zębów i jamy ustnej
  jak również szeroki wybór usług pobocznych.
  Osoby korzystające z gabinetu to głównie mieszkańcy śląskich miast, takich jak Mysłowice, Lędziny, Tychy, jak również populacja pogranicza śląska i małopolski.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Połączenie ze źródłem »

  Specjalizuję się w uzdrawianiu rekonektywnym i medycynie naturalnej. Dbając o duszę dbamy o ciało Zajmuję się uzdrawianiem ciała i umysłu. Każdy z nas dąży do swojego miejsca na globie, czy to na gruncie rodzinnym, lub zawodowym. Po blisko 20 latach pracy z ludźmi w rozmaitych lecznicach, na co dzień widząc ich cierpienie i zmagania się doktorów z chorobami, gdzieś wewnątrz mnie pojawił się bodziec, aby właśnie zgłębić zawiłości ludzkiego zdrowia - a w zasadzie prewencji - zapobiegania schorzeniom.Odczuwając, czy nawet doświadczając nierozerwalnego stosunku uczuć, ducha i ciała oraz zgłębiając mistycyzm Wschodu w czasie wielu wyjazdów po Indiach, ugruntowałam się w mniemaniu wzmacniania wiedzy o przeróżnych prawdziwych podejściach uzdrawiania ciała.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Czempiniu »

  Psycholog, doradca zawodowy, arteterapeuta

  Diagnoza i terapia psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych, emocjonalnych
  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów szkolnych i wychowawczych
  -badania osobowości, emocji, rozwoju intelektualnego
  -trening pamięci i koncentracji
  -testy predyspozycji zawodowych, uzdolnień, zainteresowań
  -gimnastyka mózgu dla seniorów

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA PAWEŁ GAŁĄZKA »

  Specjalistyczny gabinet lekarski oferuje szeroki wachlarz usług medycznych z zakresu leczenia chorób wewnętrznych i chorób płuc. Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte podczas długoletniej praktyki lekarskiej. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ronomed.pl »

  Firma Ronomed od lat specjalizuje się w sprzedaży najważniejszych elementów wyposażenia centrów medycznych, gabinetów lekarskich i gabinetów fizjoterapeutycznych na terytorium całego kraju. Główna siedziba spółki mieści się we Wrocławiu. Tu działa również salon firmowy, w którym eksponowanych i prezentowanych jest większość sprzętów.
  Jako autoryzowany dystrybutor renomowanych lokalnych i zagranicznych firm rynku wyposażenia medycznego, stawiamy na wypróbowane, innowacyjne urządzenia. Produkty dostępne w ofercie Ronomed cechuje wysoka jakość i ergonomia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, na etapie wyboru specjalistycznego wyposażenia, kompetentne doradztwo medyczne oraz szkolenia z obsługi sprzętu. Dokładamy wobec tego wszelkich starań, żeby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.
  Jeżeli myślą Państwo o wymianie wyposażenia medycznego w swoich gabinetach, placówkach medycznych, należałoby zapoznać się z naszym obszernym asortymentem. Oferujemy przede wszystkim innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny i szpitalny, w tym stoły rehabilitacyjne, fotele ginekologiczne, aparaty ekg, almpy solux, ssaki medyczne, łóżka szpitalne, meble medyczne i wiele innych. Ponadto zajmujemy się sprzedażą urządzeń umożliwiających pokonywanie barier, a pojawiających się obecnie we wszystkich obiektach użyteczności publicznej. Mowa tu o podnośnikach dla osób niepełnosprawnych, krzesełkach schodowych i platformach.
  Decydując się na kupno naszych sprzętów, mogą liczyć Państwo na rozmaite udogodnienia zarówno, jeżeli chodzi o kompleksowy dobór sprzętu, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, usługi finansowania na ulgowych warunkach bądź pomoc w realizacji, pozyskaniu dotacji unijnych. Działamy profesjonalnie i elastycznie. Zachęcamy do zakupów w Ronomed.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szpital św. Elżbiety »

  Mimo, iż szpitale rzadko kiedy kojarzą nam się z miłymi doświadczeniami, w dzisiejszych czasach posiadamy szansę trochę zmienić indywidualne podejście do nich. Poza szpitalami powszechnymi, co raz większym zaufaniem cieszą się kliniki, gdzie poziom leczenia i opieki jest o wiele wyższy. Szpital mokotów może poszczycić się wykwalifikowaną kadrą, najnowszym sprzętem oraz nowoczesnymi zabiegami. Laryngologia to nie tylko miejsce badań, niemniej jednak miejsce zaufania, troski i usług na najwyższym poziomie. Najnowsze technologie, na przykład leczenie nowotworów sposobnością bezoperacyjną- nanoknife, cena zabiegu dostosowywana jest do własnych przypadków. Dlatego aktualnie, pacjent może czuć się komfortowo i bezpiecznie - dzięki indywidualnemu podejściu i trosce całego personelu.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek rehabilitacji i Ortopedii Kraków »

  Na opisywanej stronie internetowej dostępny jest wykaz lekarzy profesjonalistów, którzy są nam w stanie udzielić koniecznej pomocy w obszarze ortopedii i rehabilitacji. Jeśli zwichnąłeś rękę, czy złamałeś nogę podczas jazdy na nartach, tutaj sprawdzisz kontakt do ośrodka w jakim przeprowadzane są wszystkie konieczne zabiegi, abyś mógł szybko powrócić do zdrowia. Ponadto specjaliści wykonują bardziej skomplikowane zabiegi związane z wrodzonymi, czy wadami kości lub stawów, które wymagają profesjonalnego podejścia.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »