Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński


Wykonuję szeroki zakres badań USG w Szczecinie oraz Policach. Pracuję na nowoczesnym sprzęcie. Przyjmuję najmłodszych i dorosłych pacjentów. Skupiam się na każdym przypadku. Doradzam fachowo w planowaniu dalszego leczenia, co pozwala na uniknięcie typowych błędów. Moje główne propozycje to USG piersi, tarczycy, jamy brzusznej oraz układu moczowego.

Szczegóły strony sieredzinski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sieredzinski.pl:

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Europejski Bank DNA - Profesjonalne usługi bankowania DNA »

  Wyniki badań genetycznych przyczyniły się co prawda do pogłębienia zrozumienia podłoża wielu chorób monogenowych (tab. 1) jednak mimo to ponad połowa tych schorzeń pozostaje genetycznie niescharakteryzowana (Lalonde et al., 2010). Szczególnie trudne zagadnienie stanowią mechanizmy genetyczne rządzące powstawaniem i rozwojem złożonych, wieloczynnikowych dolegliwości, w których etiologię wpisują się liczne anomalia molekularne oraz mające z nimi ścisły związek czynniki środowiskowe (Wooster, 2004). W grupie tej znajdują się przede wszystkim nowotwory o charakterze złośliwym oraz przewlekłe choroby nienowotworowe takie jak schorzenie Leśniowskiego-Crohna, cukrzyca, choroba Alzheimera, Parkinsona i wiele innych,. stanowiące ogromny problem dzisiejszej diagnostyki i terapeutyki.Pacjenci z grupy chorych obciążonych schorzeniem o nieznanym podłożu molekularnym nie mogą uzyskać w tej chwili odpowiedzi na pytanie co wywołuje ich chorobę oraz czy istnieje ryzyko wystąpienia tego samego schorzenia u ich dzieci lub wnuków. Zbankowanie DNA przez chorego przed śmiercią zapobiegnie utracie cennych informacji o genetycznej naturze jego problemu zdrowotnego i da szansę jego bliskim na wgląd do molekularnej specyfiki choroby, kiedy będzie to już możliwe w przyszłości. Określenie po latach profilu molekularnego schorzenia zachowanego w DNA ?osoby zmarłej? da odpowiedź jakim prewencyjnym testom molekularnym powinny poddawać się kolejne pokolenia, aby mieć pewność, że nawet w przypadku obciążenia genetycznymi czynnikami ryzyka ich wczesne zidentyfikowanie zapobiegnie niedostrzeżeniu najwcześniejszych, bezobjawowych stadiów choroby. Zidentyfikowane zmiany molekularne, które będą stanowiły realne ryzyko rozwoju schorzenia być może już na przełomie przyszłej dekady będą mogły zostać ?naprawione? przy wykorzystaniu technik terapii genowej (Bal, 2006)

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Foniatra Warszawa »

  Zapraszamy do istniejącej od 1991 roku specjalistycznej lekarskiej kliniki w Warszawie w jednej z trzech lokalizacji na ul. Targowej, Białostockiej lub Potockiej. Proponujemy wysokiej jakości usługi, umożliwiamy opiekę w komfortowych warunkach. W naszej przychodni zatrudniamy lekarzy: dentystów, laryngologów, kardiologów jak i również innych. Przeprowadzamy dodatkowo badania laboratoryjne, a w tym: badania biochemiczne, oznaczenie grupy krwi, diagnostyka alergii oraz markery nowotworowe.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie Poznań »

  Lekarze z gabinetu Na Sołaczu Laserowe Wybielanie Zębów Poznań znakomicie wiedzą, że piękny uśmiech dobrze nastawia do nas innych. A zatem placówka proponuje fajną ofertę z której można korzystać w dni powszednie i w soboty. Na Sołaczu Wybielanie Poznań to autoryzowany reprezentant marki Beyond. Różna może być za wybielanie zębów cena Poznań to miejscowość mająca dużo gabinetów. Tu mamy zagwarantowaną świetną obsługę i zadowalający efekt końcowy. Wstępny przegląd jamy ustnej jest darmowy. Dzięki temu specjalista może określić czy nie ma przeciwwskazań. Korzystając z propozycji Na Sołaczu Wybielanie Poznań możemy uzyskać zęby jaśniejsze aż o osiem odcieni. Przez kilka dni po zabiegu trzeba przeprowadzić dietę. Szczegóły przedstawiono na stronie.Dzięki Na Sołaczu Wybielanie Poznań możemy zwiększyć swoje powodzenie u płci przeciwnej. Fantastyczny biały uśmiech to prawdziwa ozdoba i nasz atut w kontaktach z innymi.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seni sklep »

  Gojenie się obrażeń może być skomplikowane w zależności od głębokości rany. Niezmiernie ważne jest wykorzystanie właściwego opatrunku. Hydrokoloidy i hydrożele serii Medisorb firmy Matopat można nabyć odwiedzając sklep medyczny. Poszerz swoją wiedzę czytając blog Matopat24. Nie możesz zapomnieć, że leczenie ran musi odbywać się pod kontrolą lekarza.

  Warto napomknąć, iż w przypadku ran trudnych częste zmiany opatrunków są zjawiskiem niewskazanym: zakłócają proces gojenia poprzez naruszanie gojącej się tkanki, narażają ranę na spadek temperatury oraz kontakt z zabrudzonym środowiskiem pacjenta, są bolesne i powodują dodatkowe cierpienie leczonemu.

  Sudocrem jest dedykowany na pewno do pielęgnacji słabej i delikatnej skóry maluchów w obszarze pieluszkowym. Tworzy na powierzchni skóry naturalną nakładkę zabezpieczającą, zapobiegając podrażnieniom skóry przez mocz oraz stolec. Sudocrem niesamowicie łagodzi wypadkowe odpieluszkowego odparzenia skóry, znosząc uczucie szczypania oraz bólu. Warto jednakże wiedzieć, iż może być stosowany również w zapobieganiu i łagodzeniu skutków zadrapań skóry u osób dorosłych. Objawia dużą sprawność w łagodzeniu stanów zapalnych, będących wynikiem otarć, podrażnień termicznych, podrażnień spowodowanych nietrzymaniem moczu, poparzeń słonecznych oraz odleżyn. Będący w składzie Sydocremu tlenek cynku działa ściągająco i wspomaga proces odbudowy niedużych uszkodzeń skóry.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • W jakim miejscu najlepiej zrobić badanie okresowe? »

  Szukasz przychodni, która wyda Ci zaświadczenie lekarskie dla pracodawcy? Pomoże w tym nasz lekarz. Jaworzno posiada jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w aglomeracji śląskiej, dzięki czemu badania kierowców wykonywane są w komfortowych warunkach. Mamy najnowszy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Gwarantujemy także niskie ceny, co czyni naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Oferujemy zniżki tym, którzy wykupili nasze szkolenia zawodowe. Sprawdź naszą całą ofertę!

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Tarnów »

  W ostatnim czasie w Tarnowie, to jest mieście w województwie małopolskim został otwarty Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GOTAR, zrzesza on wysokiej klasy lekarzy. Lekarze w GOTAR dokładają wszelkich starań aby przywrócić zdrowie a, co za tym idzie samopoczucie swoim podopiecznym. Ośrodek ten ma między innymi wydział rehabilitacji. Po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę www, rehabilitacja Tarnów pokazuje się wiele firm. Jednak GOTAR świadczy najwyższej klasy usługi usprawniające w oparciu o najnowsze techniki. Dlatego też powinno się skorzystać właśnie z ich zabiegów medycznych.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szelazo.pl »

  Niedobór żelaza, mimo że nie jest chorobą, a jedynie swoistym stanem alarmowym, wymaga szybkich i zdecydowanych reakcji, może on bowiem doprowadzić do wielu poważnych dolegliwości. Zdiagnozowanie niedoboru żelaza jest bardzo proste ? wystarczy wykonać podstawowe badanie krwi. Równie łatwe jest jego leczenie: by uzupełnić niedobory żelaza nie trzeba nawet sięgać po suplementy diety, wystarczy zwiększyć spożycie produktów zawierających ten pierwiastek w dużych ilościach. Dopiero nieskuteczne próby zwiększenia podaży żelaza można zastąpić suplementacją.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://diabetee.pl/ »

  Mobilna aplikacja Diabetee dostępna na Androida i IOS umożliwia diabetykom stałą kontrolę wskazań glukometru oraz kontrolę iniekcji insuliny. Dodatkową zaletą Diabetee jest także bardzo duża baza danych, która udostępnia osobom chorym na cukrzyce informacje dotyczące najbliższych im aptek a także produktów, jakie się w nich znajdują.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Badań DNA »

  Centrum Badań DNA to ośrodek mający w ofercie usługi różnorodnego zakresu. Firma założona jest i kierowana jest przez naukowców biotechnologów. Wykorzystując swoją wiedzę w tej wieloaspektowej tematyce, ośrodek został założony, żeby świadczyć usługi z wachlarza analiz DNA i poprzez to wprowadzanie na ten sektor najnowszej diagnostyki medycznej. Świadczone przez CBDNA usługi są niezwykle wysokie, o czym świadczyć może choćby partnerstwo z wieloma instytucjami także z całego świata. Podstawą jest wartość świadczonych usług i wykonywanych badań. Są one wyczerpujące, poprzez co pacjenci mogą mieć pewność rzetelnego podejścia do swoich funkcji przez ludzi zatrudnionych w ośrodku.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Marta Rachubińska »

  W naszym gabinecie priorytetem jest brak stresu oraz przyjazna atmosfera.

  Profesjonalnie dbamy o zęby i uśmiech naszych Pacjentów, kładąc szczególny nacisk na estetykę oraz jakość wykonania. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem oraz materiałami – inwestujemy w nowe technologie, by zapewnić Państwu opiekę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 28 06 2015 · szczegóły wpisu »