Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński


Wykonuję szeroki zakres badań USG w Szczecinie oraz Policach. Pracuję na nowoczesnym sprzęcie. Przyjmuję najmłodszych i dorosłych pacjentów. Skupiam się na każdym przypadku. Doradzam fachowo w planowaniu dalszego leczenia, co pozwala na uniknięcie typowych błędów. Moje główne propozycje to USG piersi, tarczycy, jamy brzusznej oraz układu moczowego.

Szczegóły strony sieredzinski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sieredzinski.pl:

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie alkoholizmu »

  Ośrodek Uzależnień OAZA prowadzony jest przez certyfikowanego specjalistę terapii uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest również nauczycielem akademickim i wspiera osoby doświadczające trudności pedagogicznych. Nałóg to silna, natrętna potrzeba zażywania substancji, powodująca pojawianie się objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Uzależniony zażywa ją, mimo że jest przekonany o jej szkodliwości. Alkoholicy dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje nawyki. Będzie to miało też wpływ na funkcjonowanie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień oferowany jest detoks. W placówce prowadzi się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię dzienną. Jej odbycie jest głównym zadaniem, ale urozmaicona jest ona wycieczkami. Pokazywana na witrynie baza zdjęć obrazuje nienaganną estetykę kliniki.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usg przenośne »

  MEDTEX to firma z wieloletnim doświadczeniem, zaopatrująca od 2000 roku różnego rodzaju placówki Służby Zdrowia, Gabinety Lekarskie w zakresie aparatury medycznej głównie do ultrasonografii a także do innych obszarów badań medycznych jak: mammografii, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, rentgen. Firma MEDTEX, stawiając na jakość usług, oferuje pełną gamę sprzętu medycznego ukierunkowaną na indywidualne potrzeby i wymagania każdego Klienta.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualne wkładki ortopedyczne »

  Pracownia OrtoProt jest zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie, jako producent wyrobów medycznych robionych na zamówienie. Dziś chcemy zaoferować Państwu indywidualne wkładki ortopedyczne wykonywane za pobraniem miary. Przed przystąpieniem do sporządzenia indywidualnej wkładki ortopedycznej każdy Pacjent jest sprawdzany pod kątem typu wykonywanych wkładek, jak i ustalenia miejsc, które wymagają odciążenia. Zadanie indywidualnej wkładki ortopedycznej polega na podparciu obniżonych sklepień stopy, niwelacji koślawości stępu oraz wspomożeniu miejsc bolesnych. Wkładki ortopedyczne wykonujemy z polocelu, korka, filcu lub gumy, pokrywając je skórą od strony stykającej się ze stopą. Oprócz indywidualnych wkładek ortopedycznych możemy również zaproponować buty ortopedyczne dla dzieci. Szczegółowe informacje na temat naszej pracowni ortopedycznej oraz oferty indywidualnych wkładek ortopedycznych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://ortoprot.pl

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologia z Lublina »

  Najlepszy specjalista do spraw ginekologii w mieście Lublin zachęca wszystkie Kobiety chcące skorzystać z usług prawdziwego specjalisty. Mamy świetnie wyposażony gabinet ginekologiczny w mieście Lublin. Doświadczona kadra zapewniającą przyjemną atmosferę zachęca do pracowników najlepszych w swojej dziedzinie. Niezbędne informacje dotyczące Naszej działalności znaleźć można na stronie www, na którą bardzo zapraszamy.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans falowy badanie »

  Spomiędzy sporej liczby różnego typu sprzętów, dzięki którym da się we właściwy sposób dbać o stan zdrowia, na wyjątkowe zauważenie zasługuje rezonator biofotonowy. Jest to nowoczesne urządzenie, które może mieć niezwykle ważną funkcję w rehabilitacji różnorakiego typu dolegliwości. Jednak sprawdzając strony www pod kątem haseł rezonator biofotonowy opinie bądź też rezonator biofotonowy forum, opinie jak rezonator biofotonowy oszustwo można często napotkać. Zamieszczają je ludzie, którzy niestety mieli do czynienia z rezonatorem, który nie był oryginalnym produktem. Taki albowiem gwarantuje wyłącznie przedsiębiorstwo Bona-Vita. Osoby, które nabyły rezonator biofotonowy BV Harmonic z tej firmy, są całkowicie ukontentowane z jego funkcjonowania. Rezonator BV Harmonic to certyfikowany sprzęt, którego najwyższą jakość potwierdzają stosowne instutucje. Rezonans falowy badanie, to fachowe badanie, które przez rezonator biofotonowy BV Harmonic można wykonywać w klinice, jak i we własnym domu. Celem bliższego zaznajomienia się z potencjałem jaki oferuje BV Harmonic, jak również kwestią typu rezonator biofotonowy cena, odwiedź stronę internetową Bona-vita.com.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie blizn »

  Leczenie oparzeń może trwać dość długo, gdy nie asystujemy w leczeniu ani sobie samym, ani oparzeniu. Nade wszystko chodzi o opatrunki, specyfiki. Należałoby ograniczyć działanie - warto. Przecież nie chcemy, by leczenie oparzeń trwało wiecznie. Kiedy rany są znaczne - niezastosowanie się do wydanych rad zaskutkuje, iż będziemy wiele dłużej męczyli się z takimi przypadłościami. Okazuje się, że usuwanie blizn lub innych obrażeń, to powszechny problem w większości społeczenstw. Przyspieszyć leczenie mogłyby dobrane kremy i praktyka prozdrowotna. Rady zainteresowani mogą wyszukać na serwisie www NaRany.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Zabrze »

  Choroba zwana enefalomiopatią mitochondrialną jest poważną chorobą o podłożu genetycznym. Obecnie prowadzone są testy kliniczne, które mogą okazać się pierwszymi efektywnymi substancjami w leczeniu nieczęstych chorób o podłożu mitochondrialnym. Na dzień dzisiejszy nie ma zgody w środowisku medycznym co do tego, co to jest skuteczne leczenie schorzeń mitochondrialnych, szczególnie tych o podłożu znajdującym się w DNA mitochondrium. W codziennej pomocy osobie chorującej na encefalomiopatię mitochondrialną tak samo istotna, jak leczenie lekami jest rehabilitacja. Nasza służba zdrowia nie wypracowała konkretnego planu pomocy dotyczącego terapii w przypadku rozpoznań ultra-rzadkich. Pomocą, na jaką można liczyć są fundacje o określonym celu przedsięwziętych działań, w przypadku miopatii mitochondrialnej szczególnie mowa o fundacjach skierowanych do schorzeń rzadkich, chorób o podłóżu mitochondrialnym oraz chorób dotyczących zaburzeń mięśniowych. Na witrynie www. miopatia. pl odszukać można wiele najistotniejszych danych dotyczących zaburzeń mitochondrialnych w dziale ciekawostki, m. in. materiał na temat testowanego specyfiku EPI-743 firmy Edison. W dziele linki znajdziemy linki do międzynarodowych witryn internetowych, na których znaleźć można dane dostępne w innych częściach globu. Proszę o kontakt ludzi zainteresowanych informacjami na temat choroby, wymianą posiadanych danych. Na stronie www. miopatia. pl można w prosty sposób przekazać 1% podatku na rzecz autora strony.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza »

  Zauważyłaś niepokojące symptomy świadczące o endometriozie: ból w okolicach miednicy, często związany z cyklem menstruacyjnym?
  Ból reorganizuje twoje życie i sprawia, że jesteś wycieńczona?
  Najwyższy czas udać się do lekarza.

  Poradnia Revitamed to wykwalifikowana kadra specjalistów oraz miła obsługa rejestracji. Zdiagnozujemy chorobę, a następnie dobierzemy najlepszy dla Ciebie plan leczenia.
  Nie czekaj dłużej i nie pozwól by choroba decydowała za Ciebie.
  Umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 30 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucia alkoholowe Wrocław »

  Patologie organizmu, będące skutkiem alkoholizmu, trudno cofnąć i trwale wyeliminować ich konsekwencje. Chorzy doświadczają bolesnych skurczy i wahań nastroju, jeśli postanowią o zerwaniu z nałogiem, co sprawia, że nie są w stanie całkowicie odejść od alkoholu. By mieć pewność skuteczności detoksu, cały proces powinien odbywać się w obecności lekarza, który w razie potrzeby poda leki i będzie kontrolował cały proces. Detoks, który przeprowadzi się we właściwy sposób prowadzi chorego do stanu trzeźwości z zachowaniem bezpieczeństwa. Detoks Wrocław można przeprowadzić w lekarskim gabinecie lub we wskazanym miejscu, tak by chory miał najlepsze warunki.

  Data dodania: 14 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Gdańsk - Ortosfera »

  Znalezienie idealnego ortodonty jest nie lada wyzwaniem, szczególnie, że nieustannie powstaje coraz więcej nowych gabinetów. Skąd więc mamy wiedzieć, który z nich najlepiej się nami zaopiekuje i zapewni nam wysokiej jakości kurację? W tej sprawie najmądrzej jest postawić na długoletnie doświadczenie w branży, a tym może się pochwalić gabinet ortodontyczny Ortosfera. Prawie trzy dekady ciężkiej pracy i nieustanne nabywanie nowej wiedzy doprowadziły do tego, że wiele osób, marzących o prostych zębach, decyduje się właśnie na nasze usługi. Służymy pomocą naszym pacjentom przez cały proces - od początkowej wizyty do dnia, w którym dana osoba może wreszcie cieszyć się cudownyn i zdrowym uśmiechem.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »