Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Gabinet Milmed Kępno - rzucanie palenia


Firma Milmed to miejsce dla osób, które nie potrafią poradzić sobie z wyjściem z nałogów takich jak: palenie papierosów, picie alkoholu, narkotyki, lekomania ale i innego typu jak jedzenie słodyczy czy picie kawy. Pomaganie w wyjściu z nałogów to nasza główna grupa docelowa. Dodatkowo pomagamy osobom o różnych schorzeniach. Np. w łagodzeniu astmy, problemów z układem pokarmowym, w bólach stawów i ich innego rodzaju. Często też pomagamy osobom z problemami układu nerwowego lub różnego typu lękami czy nerwicami.

Gabinet prowadzimy już ponad 15 lat, w tym czasie przerobiliśmy wiele lekcji oraz mieliśmy do czynienia z setkami różnych przypadków, które zostawiły po sobie bogate doświadczenie. Jesteśmy firmą odpowiedzialną i gotową pomóc każdemu kto się do nas zgłosi.

Na stronie znajdują się wszelkie dane kontaktowe oraz informacje na temat naszych metod działania oraz oferty.

Szczegóły strony www.milmed24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.milmed24.pl:

Gabinet Milmed Kępno - rzucanie palenia

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Kraków »

  Każdy człowiek w swoim życiu wcześniej czy później spotyka się z różnymi trudnościami. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia - przykładowo: świadomości samego siebie i swoich potrzeb, relacji z innymi ludźmi, kłopotów w życiu zawodowym. Jednak nie każdy jest w stanie samodzielnie pokonać problem i nauczyć się jak radzić sobie później w podobnej sytuacji. Do takich osób z pomocą wychodzą psychologowie czy psychoterapeuci. Jeśli potrzeba doświadczonego psychoterapeuty, który działa w Krakowie, to można sprawdzić stronę poświęconą w całości funkcjonowaniu gabinetu Jolanty Mierzwy. Jest ona psychoterapeutą i pedagogiem społecznym z Krakowa. Rodzaj terapii jaką oferuje nazywa się Gestalt. Na stronie znajduje się opis wyjaśniający zagadnienia dotyczące tego nurtu terapeutycznego (m.in. jego cele i źródła). Dokładniejsze informacje o gabinecie psychoterapii Gestalt w Krakowie można uzyskać podczas rejestracji.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.psychologjoannahalaj.pl »

  "Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty twojego życia. Nic bardziej prawdziwego" - Jonathan Carroll- Konsultacja psychologiczna -Porada psychologiczna -Konsultacja małżeńska-Psychoterapia par-Psychoterapia indywidualna-Psychoterapia dorosłych-Psychoterapia młodzieży-Psychoterapia dzieciLeczenie fobii, leczenie nerwic, leczenie depresji, leczenie uzależnień, pomoc w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi, radzenie sobie ze stresem, zaburzenia zachowania, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia lękowe, nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD), sytuacja rozwodu,rozstania rodziców, zdrada, problemy szkolne, problemy z odżywianiem, zaburzenia rozwoju, podejrzenie depresji u dziecka, nadmierna nieśmiałość, lęk separacyjny, lęk szkolny, moczenie nocne, agresja u dziecka, śmierć bliskiej osoby,

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm leczenie »

  Internetowy serwis www, który Wam, drodzy Internauci niniejszym udostępniamy jest internetową wizytówką Ośrodka Terapii Uzależnień pod nazwą Mandala ? poradnia ta funkcjonuje jako niepaństwowa firma na terenie Dolnego Śląska. Informujemy Was, że zasięg pracy naszej poradni do spraw uzależnień obejmuje de facto wspomaganie ludzi napotykających trudności w walce z uzależnieniami (dla przykładu leczenie hazardu, czy też leczenie alkoholizmu, narkomanii i tak dalej) poprzez dostosowanie urozmaiconych form terapii, między innymi takich jak: farmakoterapia, detox wrocław, relaksacja, tera[ie grupowe oraz indywidualne, czy trening umiejętności służących zdrowieniu. Niemniej jednak zwróćcie Państwo specjalną uwagę na to, iż kadra specjalistów, których miejscem zatrudnienia jest nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala proponuje swoje wsparcie, a także pomoc dla ludzi, którzy charakteryzują się tym, że są współuzależnieni, stanowią dorosłych dzieci alkoholików i należą do rodzin nałogowców.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Placówka OAZA to miejsce, gdzie prowadzony jest detoks i całościowa terapia odwykowa. Nawet jeśli uzależnienie od alkoholu posiada zaawansowaną postać, psychologowie są w stanie zagwarantować pomoc. Odtrucie alkoholowe to istotna część leczenia. Alkoholizm rodzi dalekosiężne skutki. Cierpią także inni członkowie rodziny. Tak więc oferta placówki mieści w sobie leczenie współuzależnienia. Jeśli konkretna osoba leczy tutaj współuzależnienie, zaowocuje to tym, że wzmocni własne poczucie wartości i zacznie należycie komunikować się z otoczeniem. Współuzależnienie związane jest z przeżywaniem nieuzasadnionego poczucia winy. Poddając się terapii w OAZIE można się wyzbyć obsesyjnego kontrolowania innych. Innego rodzaju objawy spowodowane przez współuzależnienie też ulegają eliminacji. Ośrodek odwykowy ma wspaniałą kadrę. Eksperci najpierw definiują rodzaj zaburzeń, a następnie dostosowują środki zaradcze. Ośrodek leczenia uzależnień, a dokładniej rzecz ujmując kadra, traktuje usługobiorców z wyjątkowym szacunkiem. Lekarze poświęcają im sporo uwagi.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trema »

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać specyficzną grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane np. trema warsztaty Kraków, jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie.Podejmujemy współpracę z artystami kształtującymi swoje zdolności zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najefektywniejszego działania we obecnych czasach utalentowanych artystów w różnym wieku. Razem odpowiemy na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi muzyków i aktorów prowadząc warsztaty grupowe. Wszystkich chętnych, którzy mają jakiekolwiek problemy, które stoją na przeszkodzie do kariery, zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoonkolog Warszawa »

  Gabinet Psychoterapii Strefa Pomocy, mieszczący się w Warszawie na Mokotowie, prowadzony przez grupę doświadczonych psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów i psychoonkologów, zaprasza do skorzystania z szerokiego zakresu pomocy psychologicznej. Wykwalifikowani specjaliści pomagają pacjentom, którzy borykają się z różnorodnymi problemami o podłożu psychicznym, walczą z depresją, stanami lękowymi, nerwicami, zaburzeniami psychicznymi, itp. W gabinecie psychoterapeutycznym, pacjenci, którzy znajdują się w kryzysowej sytuacji, przeżywają trudny moment w życiu, otrzymają fachową opiekę psychologiczną, dzięki której możliwa stanie się otwarta walka z dręczącymi, uciążliwymi i wyniszczającymi umysł przemyśleniami. Zakres pomocy, którą można otrzymać w Gabinecie Psychoterapii obejmuje: pomoc psychologiczną, psychoterapię indywidualną, konsultację psychologiczną, terapię dla par, pomoc psychoonkologiczną, terapię grupową. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami. Wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Powiedz NIE alkoholowi i uzależnieniu! »

  Powiedz NIE alkoholowi i uzależnieniu!

  Zmień swoje życie na lepsze - powiedz NIE alkoholowi i uzależnieniu!

  Zajmujemy się leczeniem uzależnień oraz psychoterapią.

  Prowadzimy terapię grupową dla osób chcących walczyć z uzależnieniem od alkoholu oraz terapię indywidualną.
  Zapewniamy anonimowość i fachową opiękę, zarówno nad osobą uzależnioną jak i współuzależnioną oraz rodziną
  alkoholika.
  Posiadamy personel o bardzo dużym doswiadczeniu w dziedzinie walki z alkoholizmem. Działamy na terenie miasta
  Zielona Góra i okolic.

  Nasza oferta:

  -psychoterapia,
  -leczenie alkoholizmu,
  -leczenie uzależnień,

  Zapraszamy do kontaktu z Panią Zofią Tomaszuk: zofia.tomaszuk@wp.pl
  http://www. zmienzycienadobre. pl/

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Terapii STREFA TRZEŹWOŚCI »

  Ośrodek leczenia alkoholizmu „STREFA TRZEŹWOŚCI” zaprasza wszystkich, którzy bezpośrednio lub pośrednio zetknęli się z chorobą alkoholową. Jesteśmy jednym z najlepszych prywatnych ośrodków leczenia alkoholizmu. Masz partnera/dziecko/rodzica/sąsiada zmagającego się z tym problemem? My wiemy jak przekonać alkoholika do leczenia w Krakowie. Stosujemy odtrucie alkoholowe, skuteczne leczenie z alkoholizmu, a nasi doświadczeni terapeuci uzależnień fachowo pomagają każdemu w porzuceniu nałogu. W naszym centrum lecenia uzależnień stosujemy też czasem zamknięte leczenie alkoholizmu, które pozwala dużo skuteczniej efektywniej wyjść z choroby alkoholowej.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapie Tu i Teraz - Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu »

  Klinika Terapii „Tu i Teraz” zajmuje się leczeniem wyłącznie osób uzależnionych od alkoholu. Aby skuteczność prowadzonej terapii była jak najwyższa, przyjmujemy tylko do 12 osób, dzięki czemu ponad 70% wyleczonych pacjentów po zakończonym leczeniu utrzymuje trzeźwość. Dodatkowo aby uzyskać jak najwyższy efekt terapii prowadzimy spotkania dla osób współuzależnionych.

  Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Aldona Sławińska »

  Aldona Sławińska to psychoterapeuta w mieście Lublin, która specjalizuje się przede wszystkim w psychoterapii psychodynamicznej. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii psychoterapii indywidualnej, interwencji kryzysowej lub konsultacji psychologicznej zajrzyj na stronę psycholog-lublin. pl. Ceny każdej z usług to 100 zł/50 minut.

  Data dodania: 20 07 2019 · szczegóły wpisu »