Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Usługi informatyczne w Morągu

Usługi informatyczne w Morągu Bajt usługi informatyczne w Morągu. Kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw, urzędów administracji publicznej, klientów indywidualnych. Masz problem ze swoim komputerem i nie wiesz jak sobie z nim poradzić. Twój komputer zachowuje się dziwnie, kiedyś działał szybciej i stabilniej bądź w ogóle się nie włącza, to dobrze trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych jak i dla firm na terenie Morąg. Zgłoś problem: 507-293-570. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.bajt-morag.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bajt-morag.pl:

Usługi informatyczne w Morągu

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odzysk Danych z Dysków ELEKTRO-PCAL »

  Odzyskiwanie danych z nośników magnetycznych ATA,SATA, 2.5 Cala. Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL wykonuje usługi informatyczne w profesjonalny sposób. Firma przywraca dane przy pomocy profesjonalnych narzędzi do odzyskiwania danych. Firma posiada duże doświadczenie w przywracaniu danych oraz uczciwą obsługę na wysokim poziomie. Przedsiębiorstwo oferuje dwa rodzaje usług. Pierwszą z nich jest przywracanie danych a drugą regeneracja elektroniki w nośnikach magnetycznych.

  Informacje przywracane są z dysków twardych w których:

  - Spalona jest elektronika dysku
  - Uszkodzone jest Firmware nośnika (Service Area)
  - Uszkodzona jest struktura logiczna w dysku (partycja typu Raw)
  - Uszkodzone są głowice w nośniku
  - Spalony jest silnik nośnika (przełożenie talerzy)

  Informacje przywracane są ze wszystkich rodzajów partycji:

  - FAT 12/16/32, NTFS, NTFS 5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów »

  Istniejąca w Bydgoszczy firma FINALTECH to wiarygodny partner w dziedzinie informatycznej. Proponuje paletę niezawodnych rozwiązań dla sprzętu komputerowego, sieciowego, audiowizualnego i multimediów. Jednym z sektorów jej działalności jest serwis notebooków najlepszych firm (IBM, MSI, Acer, Toshiba, HP, Apple), jak również konsol do gier typu PS3 czy XBOX. Solidny zespół specjalistów ocenia uszkodzenie przed upływem 3 dni od przyjęcia zgłoszenia. Ponadto FINALTECH poleca rzetelne doradztwo, całościową obsługę IT firm, a także projekty i instalowanie sieci teleinformatycznych. FINALTECH, kontakt: +48 (52) 561 00 63.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Komputerowa Pcres ? Usługi Informatyczne Szczecin »

  Świadczymy usługi pogotowia komputerowego, a także inne usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i małych firm. Dojazd na terenie Szczecina gratis. Oferujemy między innymi: instalację/naprawę systemów Windows, usuwanie wirusów, przyspieszanie działania systemu, trwałe usuwanie danych, odzyskiwanie danych z kart pamięci, utraconych zdjęć, itp.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyk katowice »

  Celem naszej działalności jest dostarczenie profesjonalnych i kompleksowych usług informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji z terenu Górnego Śląska. Posiadamy ogromne doświadczenie w dostarczaniu usług informatycznych, udokumentowane rzeszą zadowolonych klientów.Nasze usługi IT wykonujemy jako doraźny serwis komputerowy lub jako długotrwałą umowę dotyczącą obsługi informatycznej na preferencyjnych warunkach.Szeroki wachlarz proponowanych przez naszą firmę usług informatycznych pozwala nam przystosować się perfekcyjnie do potrzeb naszego klienta. Naprawa komputera przeprowadzana jest przez nasz serwis komputerów zaraz po zgłoszeniu usterki. Naprawy komputerów i notebooków realizowane są na miejscu w lokalu klienta lub w naszym serwisie. Jeżeli usterka jest na tyle złożona że wymaga pobawienia kontrahenta komputera - na czas naprawy dostarczamy przygotowany do pracy laptop serwisowy. Umowy podpisane z czołowymi importerami gwarantują nabycie markowych podzespołów komputerowych jednocześnie gwarantując ich legalne pochodzenie. Na wszystkie usługi informatyczne oraz cały sprzęt komputerowy udzielamy gwarancji.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych z pendrive »

  Pendrive podobnie jak karty pamięci zbudowane są z układów a więc temat odzyskiwanie danych z pendrive jest zupełnie inny w procesie postępowania niż w przypadku tradycyjnych dysków twardych. Gdzie najlepiej odzyskiwać dane z nośników zbudowanych z układów flash? - Najlepiej utracone dane odzyskiwać u profesjonalnych firm zajmujących się tą tematyk, czyli firmy posiadające właśne laboratorium, wyspecjalizowanych pracowników i referencje które potwierdzają dobrze wykonaną "robotę". Firma DATA Lab z Poznania zajmuje się profesjonalnie odzyskiwaniem danych już od 2000 roku. Zakres działalności firmy to :odzyskiwanie danych z dysków hdd, odzyskiwanie danych z dysków ssd, odzyskiwanie danych z kart pamięci, odzyskiwanie danych pendrive, odzyskiwanie danych z płyt cd i dvd. Polecam wejść na stronę internetową firmy poświęcona wyłącznie nośnikom typu pendrive, a dokładniej odzyskiwaniu z nich utraconych danych. Również warto odwiedzić inne strony internetowe firmy poświęcone szerszej tematyce odzyskiwania danych.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mobilna naprawa komputerów w Lublinie 24h na dobę »

  Dziś firma taka jak mobilny serwis komputerow lublin jest czymś, bez czego prosty człowiek obejść się nie może. Dla niektórych osób, którzy wręcz nieco wiedzą w temacie naprawa komputerów, zdiagnozowanie niedociągnięcia w sprzęcie czy w systemie operacyjnmym jest zbyt nieproste czy czasochłonne, by mogli zrobić to skutecznie. Tu teraz jest miejsce dla takiej korporacji jak specjalistyczne pogotowie komputerowe lublin. Dojazd do kontrahenta przeważnie jest wymagany w prawidlowej naprawie dylematu. W dużej liczbie przypadków mając do czynienia z brakiem globalnej sieci czy dylematem z komunikacją na trasie komputer - router wizyta w stacjonatnym serwisie komputerowym nic nie da. W tak zaistniałej okoliczności naprawa komputera w lublinie jest mozliwa wyłącznie w momencie wizyty u nabywcy osobiscie, czy to w jego lokalu czy w spółce. Problem ma możliwość leżeć po stronie notebooka lecz w większości przypadków jest to problem z routerem bądź przyczyną kłopotu jest dostawca Globalnej sieci a to stwierdzić można tylko u nabywcy. Router ma możliwość być źle skonfigurowany bądź ma możliwość uledz zawieszeniu, przeważnie samo zresetowanie routera nie przynosi porządanych skutków, dopiero odpowiednie jego ustawienie przyniesie spodziewany rezultat. Należy głównie ustawić stosowny rodzaj szyfrowania połączenia wifi. Część starszych kart obsługuje jedynie specyficzne jego typy.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADDPC Sklep Internetowy »

  O nas:
  W ADDPC każdego dnia pracujemy solidie aby zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Staramy się, aby nasza oferta była najtańszą na rynku. Od początku istnienia naszej firmy dostarczamy sprzęt i oprogramowanie, traktując indywidualnie potrzeby każdego Klienta. Zakup sprzętu komputerowego to początek współpracy z naszymi Klientami. Dział Serwisu firmy ADDPC oferuje także pomoc w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem. Bardzo dynamiczny rynek wymaga od nas nieustannej nauki i zwiększania kompetencji naszych pracowników. Są oni naszym największym kapitałem i dlatego nie boimy się nowych wyzwań.

  Zajmujemy się:
  - usuwaniem złośliwego oprogramowania oraz odzyskiwaniem danych
  - sprzedażą oraz naprawą drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych
  - sprzedażą materiałów eksploatacyjnych
  - serwisem i naprawą komputerów

  W naszej bogatej ofercie znajdziecie:
  -Komputery
  -Laptopy
  -Notebooki
  -Tablety
  -Monitory
  -Drukarki
  -Tusze i tonery
  -Akcesoria komputerowe
  -Urządzenia sieciowe

  Adres:
  Aleja Pokoju 16
  26-700 Zwoleń
  tel:518-911-584, 514-338-086

  Odwiedź nasz sklep internetowy www. addpc. pl

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  Ram - serwis Odzyskiwanie Danych - jesteśmy polską firmą specjalizującą się w usłudze: odzyskiwania utraconych danych z dysków twardych, macierzy RAID, serwerów NAS, kart pamięci, pendrive oraz z systemów operacyjnych Microsoft (Windows), Novell, OS Mac, Linux i z dysków twardych IDE, SATA i micro SATA, SSD, SSHD, SCSI, SAS, USB, 1, 0', 1, 8', 2, 5' oraz 3, 5' posiadających uszkodzone dane logicznie oraz z hdd uszkodzonych fizycznie uszkodzenia strefy serwisowej, uszkodzenia elektroniki i mechaniki, odzysk usuniętych danych z kosza, utracone zdjęcia z aparatu fotograficznego, z dysków USB, z dyskow SSD, po formacie partycji i innych uszkodzeń nośników danych. Gdynia, Gdańsk, Sopot, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Szczecin, Poznań, Szczecin oraz cały obszar Polski - oferujemy wszystkim klientom 24 godzinną pomoc 7 dni w tygodniu w zakresie: odzyskiwanie danych.
  Jako jedyna z nielicznych firm data recovery przeprowadzamy procedurę: odzyskiwanie danych za pomocą terminala dyskowego z dysków Western Digital USB bez lub szyfrowanych sprzętowo USB Western Digital. Nasza unikalna technologia pozwala nam na dostęp do danych w uszkodzonych dyskach twardych 2, 5 cala oraz 3, 5 cala.
  Bezpłatna weryfikacja uszkodzenia nośników danych. Bez wzgledu na rodzaj uszkodzenia nośnika danych w naszym laboratorium odzyskiwania danych koszt wykonania weryfikacji jest bezpłatny nawet gdy klient zrezygnuje z wykonania zlecenia. Ceny usługi odzyskania danych podajemy zawsze po wykonaniu weryfikacji uszkodzenia i są one uzależnione od stopnia uszkodzenia nośnika oraz czasu potrzebnego do wykonania zlecenia. Utraciłeś ważne dane z dysku twardego, serwera, macierzy RAID czy zewnętrznej pamięci? Dzięki naszej firmie pomożemy ci w możliwie najszybszym czasie odzyskać cenne dane.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Twardogóra »

  Czy chciałbyś założyć własną działalność gospodarczą, ale boisz się braku Klientów? Czy wiesz, że 70% nowych kontaktów biznesowych zdobywa się przez Internet? Wystartuj ze swoim biznesem, a nowych Klientów zdobędziesz dzięki swojej stronie internetowej. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę w Internecie. Oferujemy witryny i sklepy www, strony firmowe, a także serwis komputerowy i pełną identyfikację wizualną (loga, ulotki, wizytówki). Zapraszamy do pierwszego kontaktu i rozpoczęcia współpracy.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • I-help.pl Serwis pogotowie komputerowe Zielona Góra »

  Twój jedyny komputer przestał znienacka płynnie funkcjonować? Straciłeś piękne pamiątkowe zdjęcia albo ważne pliki, dokumentym, dane?. nNie umiesz ustawić sieci, routerów, systemu? Nie możesz zkasować programów szpiegujących? Nie umiesz złożyć komputera odpowiedniego dla Twoich potrzeb? nNic straconego! Te i wiele innych problemów pomoże Ci rozwiązać nasze Pogotowie komputerowe, który w ekspresowym czasie sprawdzi przyczynę, usterkę i dołoży wszelkich starań, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. nW branży IT działamy od dobrych 20 lat. nKomputery są naszym konikiem nie mają przed nami żadnych tajemnic. Z uwagą przeglądamy z wszelkimi nowinkami technologicznymi i jako nieliczni posiadamy doświadczenie w branży VR. nKażde zlecenie traktujemy szalenie poważnie i profesjonalnie, a realizujemy je z entuzjazmem. nŚwiadczymy usługi dla osoby prywatne i firmy. nJesteśmy skuteczni i solidni. Cenimy siebie i naszą pracę, jednocześnie nie naciągając naszych klientów na zbędne koszty. nNaprawa komputerów Zielona Góra i-help zawsze Ci pomoże-naprawi- bo może! nSerdecznie zapraszamy :)

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »