Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Skandland - nauczanie, tłumaczenia, doradztwo biznesowe

Skandland - nauczanie, tłumaczenia, doradztwo biznesowe Firma Skandland proponuje zdalną naukę języka szwedzkiego dzięki wykorzystaniu programów do rozmów głosowych. Jedynym wymaganiem jest dostęp do sieci Internet. Oferta skierowana jest do osób osobom, które nie mają możliwości nauki języka szwedzkiego w miejscu swojego zamieszkania lub chcą oszczędzić czas i uczyć się w zaciszu swojego domu.Podejmujemy również rolę łącznika komunikacyjnego pomiędzy polskimi i skandynawskimi przedsiębiorstwami. Nasze działanie opiera się na kojarzeniu polskich i skandynawskich firm, działających w obrębie tego samego sektora gospodarki, aby pomóc im zapoczątkować współpracę biznesową.Dodatkowo posiadamy zespół doświadczonych tłumaczy, oferujących swoje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych. Oferujemy: tłumaczenia języka szwedzkiego, tłumaczenia języka norweskiego, tłumaczenia języka duńskiego. Pracujemy również z innymi językami europejskimi (angielski, włoski, francuski, hiszpański i inne). Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne. Tłumaczymy teksty naukowe, ekonomiczne, informatyczne, techniczne, prawnicze, budowlane, popularno-naukowe, turystyczne i inne. Tłumaczymy również teksty literackie! Szczegółową ofertę cenową przesyłamy na życzenie Klienta.Tłumaczymy w trybie pilnym oraz zwykłym.

Szczegóły strony www.skandland.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.skandland.pl:

Skandland - nauczanie, tłumaczenia, doradztwo biznesowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Bielsko-Biała »

  Centrum Języka Angielskiego NEAL Bielsko ? Biała. Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego w Bielsku. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, kursy angielskiego dla firm, zajęcia konwersacyjne z native speakerami. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego co pozwoliło nam zaobserwować słabe i mocne strony różnych metod nauczania. W naszej szkole językowej stosujemy głównie metodę Direct Method for English, jednak nie ograniczamy się tylko do materiału w niej zawartego. Korzystamy z różnych źródeł, tak aby lekcje spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Angielski Bielsko ? zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń i-english jest firmą zajmującą się profesjonalnymi przekładami z polskiego na język angielski oraz z angielskiego na polski. Szkolimy języka angielskiego przez sieć, ponieważ firma działa w Internecie. Jesteśmy grupą wielbicieli języka angielskiego i absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zajmujemy się tłumaczeniami od kilku lat i dysponujemy niezbędnym doświadczeniem. Nieprzerwanie ulepszamy swoje umiejętności, aby dać sobie radę z nawet niezwykle wymagającymi klientami, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas najistotniejsze.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Opole »

  Usługi firmy language-professionals skierowane są do ludzi szukających tanich lekcji z języka angielskiego, najpopularniejszego języka aktualnie używanego na świecie. Korepetycje z angielskiego to gwarancja oswojenia się z gramatyką, poznasz czasy przeszłe takie jak: Present Perfect, a dodatkowo czasowniki nieregularne. Jesteśmy w stanie zrealizować przygotowania maturalne brytyjski dla uczniów szkół średnich z Opola. Warto korzystać z doświadczenia naszego korepetytora, który zajmuje się profesjonalnie tłumaczeniem tekstów specjalistycznych z języka angielskiego na polski.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • LE REVE Szkoła języka francuskiego »

  Naucz się języka francuskiego ze szkołą LE REVE. W naszej szkole językowej nauczysz się języka od podstaw, a także rozwiniesz już posiadane umiejętności. Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego - Tarn »

  W szkole j

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal baza firm szkoleniowych »

  FIBA ma na celu promowanie szkoleń, kursów, warsztatów, treningów i wszelkich form rozwoju osobistego na terenie Bielska-Białej i okolic. FIBA zarządza portalem będącym skatalogowaną bazą firm szkoleniowych.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • EuroSchool-Perfect Grażyna Elżbieta Gliszyńska »

  Euroschool-Perfect to prywatna szkoła językowa, która proponuje nauczanie języków obcych na każdym etapie zaawansowania, z podziałem na grupy wiekowe. Dostępne są odrębne grupy dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzieci uczą się w grupach 5-7 lat i 8-11 lat, a dorośli klasyfikowani są od 19 lat. Program nauczania tej szkoły jest zgodny z Europejskim System Opisu Kształcenia Językowego – ESOK.

  Data dodania: 19 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Online Speakingo »

  Speakingo zaprasza do ściągnięcia aplikacji wszystkie osoby, które są zainteresowane nauką prowadzenia konwersacji w języku angielskim. Już teraz możesz pobrać aplikację i zacząć naukę. Nauka w aplikacji Speakingo polega na mówieniu i sprawdzeniu, jakie popełniłeś błędy. Nie wahaj się i zdecyduj się na rozpoczęciu nauki z Speakingo. Zacznij korzystanie z aplikacji zupełnie za darmo!

  Data dodania: 10 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • JN Tutor Pro »

  Jeżeli chciałbyś uczestniczyć w lekcjach języków obcych przez Internet, to już dzisiaj zapoznaj się z ofertą szkoły językowej online JN Tutor Pro. Specjalnie z myślą o Was stworzyliśmy bogaty wybór kursów internetowych. Zajmujemy się uczeniem języka włoskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, angielskiego, rosyjskiego oraz chińskiego. Sprawdź nasze okazyjne ceny!

  Data dodania: 20 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych - English House Rybnik, Żory »

  ENGLISH HOUSE to centrum skupione na dziecku. Metoda ENGLISH NATURALLY, którą wypracowaliśmy w naszych placówkach towarzyszy i wspiera jego rozwój, rozumie możliwości i potrzeby. Naturalna ciekawość i niecierpliwość naszych podopiecznych to ogromna siła napędzająca naukę kolejnych umiejętności.

  Nasze kursy dla dzieci są dopasowane do etapu rozwoju dziecka, zarówno metodologicznie jak i tematycznie. Uczą się chętnie i nieświadomie- poprzez wspaniałą zabawę w grupie rówieśniczej, poprzez uczestnictwo i zaangażowanie a nie bierne obserwowanie. Zanurzenie w języku to najlepszy sposób na szybkie efekty.

  Data dodania: 27 05 2022 · szczegóły wpisu »