Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Tłumacz włoski

Tłumacz włoski Jestem zawodowym tłumaczem języka włoskiego - nie tylko pisemnym, ale też ustnym. Pochodzę z Włoch, jednak obecnie zamieszkuję Kraków. Studiowałem na mediolańskim Uniwersytecie, a studia podyplomowe ukończyłem na Katedrze Unesco w grodzie Kraka. Proponuję wysoką klasę swoich usług. Poręczam, że są realizowane w sposób bardzo profesjonalny, a najdobitniej zaświadczają o tym mnogie laury. Cechuje mnie rzetelność, cierpliwość, a każde tłumaczenie jest zrealizowane w terminie. Skontaktuj się ze mną, a na 100% nie rozczarujesz się.

Szczegóły strony italianlinguisticservices.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę italianlinguisticservices.com:

Tłumacz włoski

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatny Detektyw Wrocław »

  Witryna detektyw.in jasno informuje, że z usług biura może skorzystać każdy zainteresowany. Może to być zarówno osoba prywatna, jak i podmiot gospodarczy, wszystkim udziela się pomocy. Wskutek tego biuro detektywistyczne jest cały czas odwiedzane przez wiele osób. Detektyw wrocław wysłuchuje uważnie wszelkich próśb i następnie przystępuje do określonego działania.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Link do strony internetowej, która reklamuje kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz dodatkowo oddaje do bezpłatnego użytku bogatą bazę pism urzędowych. Tu znajdziesz ponadto wszystkie niezbędne dane o nas oraz o uzyskanych przez nas referencjach. W dzisiejszej skomplikowanej rzeczywistości gospodarczej znalezienie wiarygodnego partnera biznesowego nie jest proste. W szczególności jest to trudne w bardzo specjalistycznych gałęziach gospodarki, jakim są usługi prawno-podatkowe. My, jako biuro rachunkowe, stawiamy nade wszystko na jakość, nie ilość. Dlatego budujemy ekspercką firmę doradczą, opartą na naszym doświadczeniu zebranym podczas pracy w dużych korporacjach. Jeśli zdecydujesz się zawrzeć umowę o współpracy z nami nie odczujesz, że decyzja padła na biuro. Nasi pracownicy będą dostępni, w zależności od potrzeby, nawet 8 godzin w ciągu dnia, 5 dni w tygodniu. W okresach wzmożonego wysiłku, np. podczas zamknięcia miesiąca / kwartału / roku jesteśmy do dyspozycji nawet dłużej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Legalność oprogramowania i bezpieczeństwa IT »

  Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy, która wykona dla Ciebie audyt bezpieczeństwa, audyt legalności oprogramowania oraz profesjonalne kasowanie i odzyskiwanie danych ? odwiedź nasza stronę.

  Prezentujemy na niej ofertę profesjonalnych usług wykonywanych przez doświadczonych audytorów i trenerów. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa, zapewnij posiadanym zasobom właściwą ochronę i sprawdź, czy używane w firmie oprogramowanie na pewno spełnia warunki prawne.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie trawników Poznań »

  Bestgardens Poznań ? wiodący dystrybutor zaawansowanych technologicznie systemów do nawadniania w Poznaniu. Wykwalifikowana kadra ekspertów posiada długoletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, montażu i naprawy automatycznych systemów nawadniających. Specjalizuje się w instalacjach nawadniających ogrody prywatne, tereny publiczne czy rolnicze. Mając do dyspozycji materiały najlepszych firm, firma oferuje najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze europejskie, fundusze norweskie EOG, dotacje unijne »

  Portal poświęcony dofinansowaniom. Obszerne streszczenie osiągalnych projektów pomocowych zapewni każdej osobie odnalezienie wsparcia na rozwój swojego przedsięwzięcia.Główne zagadnienia portalu dotyczą: Funduszy europesjkich, Ekodotacji z źródeł krajowych i zagranicznych obejmujących Fundusz Norweski i Program Szwajcarski.Kolejny segment dotyczy dotacji osób planujących podjęcie działalności gospodarczej. Obejmuje on wszystkie działania w ramach funduszy strukturalnych umożliwiające podjęcie pierwszej działalności. Ponadto obszernie wskazany został proces aplikowania pod dotacje z urzędu pracy - skierowane do osób bezrobotnych.Wszystkim podmiotom poważanie zainteresowanym aplikowaniem po dotacje - przedsiębiorstwo udziela wsparcia w przygotowaniu dokumentacji, skompletowaniu dokumentacji aplikacyjnej ( wniosek, biznesplan) oraz specjalnych załączników.Specjalnością firmy jest wsparcie udzielane przedsiębiorcom w następujących sektorach:Podmiotom zainteresowanym zapoczątkowaniem działalności eksportowej - pomoc w aplikowaniu po dotacje na udział w targach zagranicznych, przygotowanie planu rozwoju eksportu i dokumentacji dla działania Paszport do eksportu.Podmiotom zainteresowanym inwestycjami w małych miejscowościach ( do 5tys rezydentów) - wsparcie udzielane jest na pozyskanie dotacji z programu Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.Przy dużych inwestycjach - nasza firma bierze na siebie całe niebezpieczeństwo otrzymania wsparcia - klient nie ponosi żadnych kosztów do momentu otrzymania decyzji o dofinansowaniu.W ramach informatyzacji przedsiębiorstw, wspierania działania automatyzujących procesy biznesowe przedsiębiorcy mogą liczyć na dotacje na integrację systemów informatycznych. Wsparcie nie jest małe i umożliwia otrzymanie dotacji do 2 mln zł. W zestawieniu z bardzo dużą pulą środków osiągalnych w tym działaniu - jest ono jednym z najbardziej interesujących dla potencjalnych wnioskodawców.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Realizacja imprez integracyjnych dla firm. »

  W bardzo wielu przypadkach, gdy korporacja otwiera kolejny dział bądź te jest dopiero co na starcie rozwoju, przeprowadzane są wszelkiego typu wyjazdy integracyjne dla firm. Efektywnie pomagają one w integrowaniu jak i scalaniu się ze sobą pracowników. Znacznie więcej szczegółowych informacji na ten temat odnajdziesz na stronie: www. wyjazdy-integracyjne. portabilo. pl.

  Różnoraki wyjazdy integracyjne dla firm przybierają przeróżne formy. Jedne firmy decydują się na połączenie zabawy ze szkoleniami, a inne decydują się od razu na typową zabawę, pod postacią rozmaitych imprez, wycieczek, rozrywki w postaci paintballu, gokartów bądź innych rozrywek oraz znanych zabaw. Takie oraz inne propozycje odnajdziesz na stronie internetowej www. wyjazdy-integracyjne. portabilo. pl.

  Niewątpliwie wszelakie wyjazdy integracyjne sporej części osób kojarzą się z zakrapianą jak i ostrą imprezą. Bynajmniej tak nie musi być w realiach. Możliwym jest przygotowanie niezmiernie interesującego wyjazdu, który będzie się opierać na znakomitych grach jak również rozrywkach, scalających kadrę.

  Bardzo często przeróżne wyjazdy firmowe są organizowane w specjalnych ośrodkach Wellness. Dzięki temu obok dobrej zabawy można postawić także na regenerację duszy i ciała. To świetne rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Warto z niego skorzystać na takich wyjazdach.

  Często w firmach konkretne wyjazdy integracyjne bądź wycieczki firmowe przechodzą do legendy a także są bardzo długo wspominane. Dzięki temu możemy cieszyć się doskonałą zabawą jak i wiecznymi wspomnieniami. Duża część korporacji wybiera wyjazdy pod znakiem czynnej rozrywki. Dlatego też oferty ośrodków posiadające takie atrakcje typu kajaki, lubiany paintball czy też wyprawy górskie, mogą się poszczycić olbrzymią wziętością.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny DPS w małopolsce »

  Prywatny dom opieki (Kraków) to obszar specjalistycznej również komfortowej opieki nad osobami starszymi. Opieka nad osobami starszymi (Nowy Sącz) prowadzona jest przez profesjonalny personel, w tym osoby o zdolnościach leczniczych i rehabilitacyjnych. Dps (Gorlice) położony jest w sąsiedztwie zieleni i małej platformy, ławeczek, sprzyjających relaksowi przebywających tam ludzi. Dps (Małopolska) dba także o formę ruchową, prowadząc gimnastykę z zastosowaniem rowerów treningowych i rzemieni wibracyjnych, a ponadto uniwersalne ćwiczenia ruchowe przystosowane do specyfiki kondycyjnej osób starszych. Na miejscu zapewniona jest też zasadnicza opieka lekarska.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie towarów »

  Składowanie towarów. Kompleksowa Logistyka Podkarpacie, zwana również logistyką kontraktową - to coś więcej niż zwyczajne magazynowanie podkarpacie. To całkowicie elastyczne, dostosowane do realiów działania Kontrahenta kompleksowe administrowanie gospodarką magazynową obejmujące obsługę surowców do produkcji, wyrobów gotowych, opakowań, materiałów reklamowych i promocyjnych, wraz z ich ewidencją i pełną kontrolą, a ponadto usługami dodatkowymi, jak chociażby etykietowanie, przeładunek Podkarpacie, obsługa kampanii promocyjnych, powstawanie zestawów i szereg innych. Magazynowanie towarów.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mobine piaskowanie sodowanie szkiełkowanie »

  Wykonujemy usługi oczyszczania powierzchni strumieniowo-ściernym metodą piaskowania, hydropiaskowania, szkiełkowania oraz bardziej ekologiczną, nowatorską - sodowania, maszyną firmy SodaBlast Systems™, która jako pierwsza zastosowała tą technikę na potrzebę oczyszczenia Statuy Wolności. Czyściwo wyrzucane jest z prędkością 965km/h, trzykrotnie szybciej od tradycyjnych piaskarek, dzięki czemu powierzchnia oczyszczona zostaje dokładniej i w krótszym czasie. Dodatkowym atutem jest fakt, że sodowanie jest metodą bezinwazyjną, nie uszkadza oczyszczanej powierzchni, ponieważ cząsteczki sody nie odbijają się jak piasek, lecz dzięki dużej prędkości, wybucha tuż przy oczyszczanej powierzchni. Wszystkie techniki wykonujemy na sucho lub w mgiełce wodnej, dzięki czemu prawie w stu procentach zlikwidowany zostaje efekt zapylenia. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy oraz instytucje państwowe.

  Oczyszczamy takie powierzchnie jak:

  -elewacje drewniane, ceglane oraz z kamienia
  -konstrukcje i elementy stalowe
  -karoserie, felgi samochodowe, silniki, przyczepy rolnicze
  -znaki drogowe poziome
  -zanieczyszczenia po pożarowe, z graffiti
  -zabytki (szafy, pomniki, małe zabytkowe obiekty itp. )
  -jachty
  -kostkę i kamień brukowy, chodniki
  i wszystko co tylko da się oczyścić.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja i sprzedaż spółek »

  Biuro Wirtualne jest to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Każdy nasz Klient uzyskuje prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem naszego Biura z możliwością posługiwania się nim, w kontaktach biznesowych z kontrahentami i urzędami.


  Zaletą naszej lokalizacji jest też fakt, że podlegamy pod Trzeci Urząd Skarbowy, który w ankietach BCC kilkakrotnie był wyróżniany w konkursie "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".

  Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi pragnących rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach lub obniżyć koszty istniejącej. Dzięki rejestracji w biurze wirtualnym uzyskujesz korzyści wynikające z redukcji kosztów związanych z wynajmu lokalu i zatrudniania pracowników biurowych. Dodatkowo posiadasz prestiżowy adres swojej firmy, bez względu na to czy prowadzisz biznes w domu, czy jesteś mobilnym specjalistą.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »