Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

NetCars - kupno samochodu, doradztwo, diagnostyka

NetCars - kupno samochodu, doradztwo, diagnostyka Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2002 r. Oferujemy kompleksową pomoc w wyborze, diagnostyce oraz zakupie samochodu.

W zakres naszych działań wchodzą:darmowe znalezienie samochodów (spełniających Państwa oczekiwania), zrobienie kompleksowych testów technicznych wybranego samochodu (diagnostyka komputerowa układów elektronicznych, ocena stanu technicznego i autentyczności przebiegu, określenie historii powypadkowej samochodu), sprawdzenie legalności samochodu w Europejskiej Bazie Samochodów Poszukiwanych, przeprowadzenie formalności zakupu, wynegocjowanie atrakcyjnej ceny oraz udzielenie gwarancji na kupowany samochód (max. do 2 lat).

Skontaktuj się z nami i powiedz jakiego modelu samochodu szukasz (rok, wyposażenie dodatkowe, silnik, cena) a otrzymasz na Swój e-mail przygotowaną dla Ciebie ofertę dostępnych samochodów.

Region działania: woj. mazowieckie.

Szczegóły strony www.netcars.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.netcars.pl:

NetCars - kupno samochodu, doradztwo, diagnostyka

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Evolution Brand - Doradztwo IT »

  Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • IRP - Indywidualne Rozwiązania Procesowe »

  Jesteśmy firmą doradczą, której usługi adresowane są do przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Firma IRP opracuje Indywidualne Rozwiązania Procesowe, dopasowane do Twoich potrzeb, które przyniosą Ci wymierne korzyści. Wesprzemy Cię w udoskonaleniu procesów tak, aby były jak najprostsze, najszybsze i najbardziej efektywne. Pokażemy, jakie narzędzia można wykorzystać, aby oczekiwane zmiany nastąpiły.Nasza oferta adresowana jest do firm produkcyjnych i usługowych, w których nastąpiła zmiana ilości zamówień, firm, w których konkurencja na rynku powoduje konieczność przeglądu kosztów.Doświadczenie firmy IRP wskazuje, że w większości przypadków należy skupić się na takich obszarach jak:- optymalizacja procesów- poprawa wydajności linii produkcyjnych- redukcja zbędnych zapasów- zmniejszenie ilości odpadów- ograniczenie błędów produkcyjnych- oszczędności w mediach- optymalne utrzymanie ruchuJesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi oraz wspomagającymi.Nasz profesjonalizm opieramy na certyfikowanych szkoleniach oraz praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy poprzez usprawnianie procesów w złożonym środowisku produkcyjnym.Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami w dziedzinach:PRINCE IILean Management (5S, Kaizen, SMED, Kanban)TPMQuality ManagementAnalizy statystyczne w sterowaniu procesemISO (9001,14001,17025), OHSAS 18001Jednak największym naszym atutem jest praktyka i umiejętność poprawy rzeczywistych procesów.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal pracy jobexpress.pl - aktualne oferty pracy »

  Portal Jobexpress.pl to profesjonalna giełda pracy jednej z największych w Polsce agencji pracy tymczasowych ? Work Express. Oferujemy skuteczne, darmowe ogłoszenia o pracę dla wszystkich pracodawców poszukujących wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Wszystkim osobom poszukującym pracy oferujemy zawsze świeże propozycje pracy. Oferty pracy w Polsce i innych krajach, dla pracowników fizycznych i kadry zarządzającej, studentów, opiekunek osób starszych i wiele innych ofert z wielu ciekawych branż. U nasz zawsze zarówno kandydat do pracy jak i pracodawca otrzyma fachową pomoc naszych specjalistów dyżurujących pod numerem naszej eksperckiej infolinii. Nasi specjaliści pomogą w rozwiązaniu każdego problemu, a także w odnalezieniu odpowiedniej oferty pracy dostosowanej do wymagań oraz umiejętności kandydata oraz w zamieszczeniu darmowego ogłoszenie o pracę przez pracodawcę. Jobexpress.pl to pełen profesjonalizm i gwarancja najlepszych ofert pracy!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • 4business&people Sp. z o.o. »

  Zajmujemy się badaniem potencjału organizacji i zaangażowanie pracowników. Wprowadzamy ocenę pracowników, rozwijamy standardy obsługi klienta i sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operat wodnoprawny »

  Ekomeritum. pl to zespół specjalistów pracujących nad zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska. Wykonujemy specyfikacje oraz przygotowujemy treść wniosków związanych z decyzjami środowiskowymi. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników prowadzimy również procedury dotyczące pomiarów na stanowiskach pracy. Naszym partnerom pomagamy przygotować wnioski dotyczące: pozwoleń zintegrowanych, pozwoleń wodnoprawnych na odprowadzanie ścieków oraz pozwoleń na transport odpadów. Nasi eksperci chętnie pomogą Państwu skompletować brakujące elementy w obrębie ochrony środowiska, dzięki czemu wypełnicie powinności w ramach obowiązującego prawa.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary hałasu i drgań, analizy akustyczne »

  Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu pomiarów hałasu, pomiarów drgań, przeprowadzaniu analiz akustycznych, analiz porealizacyjnych, map akustycznych, raportów środowiskowych oraz innych pomiarów i opracowań związanych z hałasem. Prace wykonujemy zarówno dla firm, instytucji publicznych jak i osób prywatnych.
  Dysponujemy bogatym doświadczeniem zdobytym w czasie wieloletniej pracy w uznanych w kraju akredytowanych laboratoriach badawczych. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz terminowe wykonanie prac. Zapewniamy fachowe doradztwo.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobra waga samochodowa »

  Sprzedaż wag nowych oraz używanych oraz dodatkowo profesjonalny serwis wag to są główne zadania firmy Instalwag. W naszej propozycji odnajdziecie Państwo najpopularniejsze warianty wag, używane na co dzień w przemyśle oraz usługach, jak waga hakowa, waga analityczna, waga medyczna, waga laboratoryjna, waga samochodowa, waga pomostowa, waga sklepowa. Posiadamy też w ciągłej dystrybucji wagi automatyczne do zboża, wagi przesuwnikowe, wagi stołowe, wagi uchylne, a dodatkowo wagi zegarowe. Prowadzimy wypożyczalnię wzorców masy, a oprócz tego ich sprzedaż, jak i zajmujemy się hybrydyzacją i naprawą wag. Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz wysokiej klasy sprzęty tudzież produkty zezwalają na całościową obsługę interesantów – zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Charakterystyka Energetyczna Budynków CEB.COM.PL »

  Firma Charakterystyka Energetyczna Budynków CEB. COM. PL specjalizuje się w usługach wyznaczania oceny energetycznej i cieplnej budynków. Ocenę energetyczną przestawia się w takich dokumentach jak: audyt energetyczny, audyt remontowy, świadectwo charakterystyki energetycznej, projektowana charakterystyka energetyczna. W badaniach energetycznych stosujemy kamery termowizyjne aby za pomocą termografii potwierdzić mankamenty w badanym obiekcie. Wykonujemy również kontrole systemów ogrzewania i chłodzenia budynków.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • RCC Nova Sp. z o.o. »

  RCC Nova istnieje na rynku od 2006 roku. Od tego czasu wyrobiła sobie silną, znaną na całym świecie markę. Oferuje szeroki zakres pomiarów, badań i analiz tensometrycznych, wytrzymałościowych, akustycznych i innych. Wysokiej klasy aparatura oraz doświadczona kadra zapewnia precyzyjne pomiary nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

  Data dodania: 16 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychotechniczna Bartosz Lasyk »

  Pracownia Psychologii Transportu w Dąbrowie Górniczej to miejsce, w którym możesz przeprowadzić badania psychotechniczne dla kierowców oraz operatorów sprzętu budowlanego. Oferujemy szeroki zakres badań, które mają na celu ocenę Twoich zdolności do prowadzenia pojazdów i obsługi sprzętu. Skorzystaj z naszych usług i zyskaj pewność, że jesteś przygotowany do wykonywania swoich obowiązków.

  Data dodania: 11 04 2023 · szczegóły wpisu »