Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Pomiary hałasu i drgań, analizy akustyczne


Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu pomiarów hałasu, pomiarów drgań, przeprowadzaniu analiz akustycznych, analiz porealizacyjnych, map akustycznych, raportów środowiskowych oraz innych pomiarów i opracowań związanych z hałasem. Prace wykonujemy zarówno dla firm, instytucji publicznych jak i osób prywatnych.
Dysponujemy bogatym doświadczeniem zdobytym w czasie wieloletniej pracy w uznanych w kraju akredytowanych laboratoriach badawczych. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz terminowe wykonanie prac. Zapewniamy fachowe doradztwo.

Szczegóły strony www.lglakustyka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.lglakustyka.pl:

Pomiary hałasu i drgań, analizy akustyczne

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Raport oddziaływania na środowisko »

  Większość dużych inwestycji niesie za sobą konieczność wykorzystania metod, które mają za cel bezpieczeństwo środowiska. Wiąże się to z koniecznością wykonania różnych analiz bądź raportów. Za udziałem prac konsultingowych wykonywanych przez firmę ENVO, wszelkie raporty oddziaływania na środowisko, oceny rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń czy też analizy migotania cienia, wykonywane są zawodowo jak i skuteczne. Wymienione powyżej raporty lub analizy przeprowadzane są dla różnego rodzaju jednostek publicznych, które stoją na straży przestrzegania norm mających na celu dbałość o środowisko. Celem profesjonalistów z ENVO, prócz wykonywania analiz migotania cienia bądź też raportów środowiskowych, jest bycie pośrednikiem w procesie inwestycji. Dzięki powyższemu kooperacja między zleceniodawcą, biurem projektującym, a jednostkami publicznymi przeprowadzana jest właściwie.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekolia.pl - pomoc z zakresu ochrony środowiska »

  Zachęcamy do odwiedzenia portalu ekolia.pl
  Polskie prawo ochrony środowiska reguluje wymagania jakie muszą spełniać firmy z zakresu ochrony środowiska. Nierzadko przedsiębiorcy mają problemy z interpretacją przepisów ustaw czy rozporządzeń lub nie nadążają za ich nowelizacjami.
  Serwis ekolia.pl oferuje bezpłatne porady związane z korzystaniem ze środowiska w firmach. Zespół prowadzący portal stanowią specjaliści zajmujący się ochroną powietrza, ochrona wód, ochroną powierzchni ziemi, ochrona przed hałasem czy gospodarka odpadami. Odpowiedzą oni na wszystkie Państwa pytania związane z ochrona środowiska.
  Na portalu publikowane są wpisy dotyczące: prowadzenia ewidencji odpadów, wyliczania opłat środowiskowych, korzystania ze środowiska, decyzji administracyjnych dotyczących ochrony środowiska, raportów oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, karty informacyjnej przedsięwzięcia, pozwolenia zintegrowanego, pozwolenia na wytwarzanie odpadów, planu gospodarki odpadami itp. Zapraszamy do czytania i zadawania pytań!

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Decyzja środowiskowa - Ecer Technika »

  Ecer Technika doradza jak prowadzić firmę w zgodzie z przepisami ochrony środowiska. W przypadku nowych inwestycji lub modernizacji istniejących dużych zakładów pomagamy w uzyskaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na której potrzeby sporządzamy raport oddziaływania na środowisko. Ponadto opracowujemy wnioski o uzyskanie innych decyzji administracyjnych takich jak sektorowe pozwolenia emisyjne (powietrze, woda, odpady) lub pozwolenia zintegrowane.W naszej ofercie mamy również usługę rozliczania z opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska, sporządzanie sprawozdań oraz ewidencji odpadów.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt środowiskowy AZ-EKO »

  W ramach usługi zwanej audytem środowiskowym dokonamy analizy przedsiębiorstwa pod kątem wymagań prawa ochrony środowiska poprzez określenie zakresu obowiązków oraz weryfikacji ich dotychczasowej realizacji w Państwa firmie.
  Zakres usługi obejmuje kompleksową analizę przedsiębiorstwa w ujęciu spraw środowiskowych. W ramach potrzeb możemy wykonać analizę jedynie wybranych przez Państwa zagadnień np. dotyczących gospodarki odpadowej, emisji do powietrza itp..
  Po zakończeniu audytu otrzymają Państwo raport wyszczególniający wymagania, ocenę ich wypełnienia oraz proponowane rozwiązania dla znalezionych niedociągnięć.
  Posiadamy doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, która umożliwi dostosowanie Państwa firmy do wymagań prawnych. Szybka realizacja zleceń pozwoli Państwu spać spokojnie bez obaw o kary narzucane podczas kontroli ochrony środowiska.

  Cena wykonania audytu środowiskowego jest zależna od wielu czynników.
  Oferujemy szybki termin realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny.
  Działamy na terenie całego kraju.
  Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • AURA | Ochrona środowiska - outsourcing środowiskowy »

  Firma AURA Centrum Doradztwa Ekologicznego zajmuje sie szeroko rozumianym doradztwem w zakresie ochrony środowiska - outsourcing środowiskowy. Firma posiada ugruntowaną pozycję rynkową oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Do grona naszych klientów należą największe firmy produkcyjne, handlowe, usługowe, a także drobni rzemieślnicy, przedsiębiorcy oraz firmy transportowe. Firma Aura zapewnia najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska, a nasi klienci to firmy proekologiczne.
  W ramach swojej działalności wykonujemy również raporty oddziaływania inwestycji na środowisko, operaty wodnoprawne, pozwolenia odpadowe i emisyjne, ekspertyzy przyrodnicze, programy ochrony środowiska, audyty wewnętrzne ISO 14001, prowadzimy ewidencję odpadów oraz kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska.
  Aura CDE to ochrona środowiska, to bezpieczeństwo dla środowiska i Twojej firmy, to świadomy wybór, to najlepsi specjaliści i najwyższa jakość obsługi. Zapraszamy do współpracy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Smart - Szkolenia BHP HSE »

  Oferujemy profesjonalne i nowoczesne podejście do zagadnień związanych z podniesieniem standardów zdrowia i bezpieczeństwa pracowników (BHP, HSE i PPOŻ). Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm w zakresie BHP i HSE. Prowadzimy szkolenia, doradztwo. Przeprowadzamy audyt BHP/HSE, pełnimy nadzory przy realizacji różnych inwestycji. Naszą kadrę stanowią doświadczeni Specjaliści, którzy angażują się w krajowe i zagraniczne projekty związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Wdrażamy także HSE Management System.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna obsługa firm i inwestycji »

  BEZPIECZNA PRACA jest dostawcą usług outsourcingu mającym za sobą wieloletnie doświadczenie oraz głęboką wiedzę. Jest to bezcenny kapitał, dzięki któremu możemy doskonale rozumieć indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów oraz skutecznie realizować swoją misję. Firma od swego powstania jest otwarta na potrzeby klientów, kładąc nacisk na najwyższą jakość i skuteczność oferowanych usług tak, aby mogły być one efektywnym wskaźnikiem poprawy bezpieczeństwa w firmie. MY WIERZYMY W BEZPIECZEŃSTWO.
  Świadczymy usługi w następującym zakresie:
  ? stała obsługa BHP ? pełnienie roli Służby BHP w zakładzie
  ? szkoleń BHP, Ppoż. oraz pierwszej pomocy
  ? Ochrony Środowiska
  ? Ochrony Przeciwpożarowej
  ? nadzoru BHP podczas budowy/inwestycji
  ? badania i pomiary czynników szkodliwych w środowisku pracy
  ? Outsourcing bhp oraz Ppoż.

  Wśród naszych klientów znajdują się zarówno małe kilkuosobowe firmy jak i oddziały dużych korporacji, firmy rodzinne jak i państwowe.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eco-Consulting Katarzyna Giersz »

  Eco-Consulting to profesjonalne doradztwo w zakresie uzyskiwania decyzji środowiskowych. Prowadzimy dokumentację w oparciu o aktualne przepisy i obejmujemy opieką klientów na terenie całego kraju. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu w zakresie obsługi przedsiębiorców, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, realizując powierzone zadania.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Protekt: Usługi w zakresie ochrony środowiska - Jarocin »

  Gubisz się w gąszczu przepisów z zakresu ochrony środowiska?
  Nie wiesz czy spełniasz wszystkie wymagania i boisz się wysokich kar?
  Spodziewasz się kontroli prowadzonej przez WIOŚ (Wojewódzką Inspekcję Ochrony Środowiska)?
  Być może już ją miałeś i otrzymałeś zalecenia pokontrolne?

  Skontaktuj się z ?KO-PROTEKT: przeprowadzimy u Ciebie audyt sprawdzający,
  będziemy reprezentować Twoją firmę podczas kontroli
  pomożemy w realizacji zaleceń pokontrolnych!

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • EMSTG Nadzór Przyrodniczy »

  Oferta firmy EMSTG skierowana jest do Inwestorów, firm budowlanych firm inżynieryjnych i obejmuje szeroki zakres zagadnień ochrony środowiska m. in:nnPrzed ropoczęciem inwestycji:nn- wykonywanie ocen oddziaływania na środowiskonn- wykonywanie inwentaryzacji przyrodniczychnn- wykonywanie ekspertyzy i opinii przyrodniczychnn- wykonywanie analiz projektów pod kątem ochrony środowiska i ich optymalizacja pod kątem przyrodniczym i budowlanym. nnPodczas realizacja inwestycji:nn- wykonywanie nadzorów przyrodniczych zarówno od strony inwestora i wykonawcynn- czynna ochrona środowiska (m. in. odłowy płazów, wyznaczanie i budowa płotków herpetologicznych, wieszanie budek lęgowych, zabezpieczanie siedlisk, zabezpieczanie drzew)nn- monitoringi przyrodniczenn- prowadzenie dla inwestora systemów zarządzania jakością środowiskannPo zakończeniu inwestycji:nn- wykonywanie monitoringów po realizacyjnychnn- monitoring skuteczności wykorzystania przejść dla zwierząt

  Data dodania: 12 10 2018 · szczegóły wpisu »