Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Bestcontrol.com.pl


Best Control to przedsiębiorstwo z Warszawy, zajmujące się kompleksową ochroną przed szkodnikami. Usługi świadczy dla obiektów produkcyjnych, handlowych, magazynowych oraz mieszkalnych. Firma oferuje skuteczny oprysk na komary. Specjalizuje się w usuwaniu szczurów i karaluchów. Prowadzi działania na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego.

Szczegóły strony bestcontrol.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę bestcontrol.com.pl:

Bestcontrol.com.pl

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP »

  "W Krakowie zajmujemy się skutecznymi zabiegami deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji, deodoryzacji w domach mieszkalnych, blokach oraz dezynfekcją w szpitalach, jak również dezynsekcją w piekarniach. Polecamy zabiegi deratyzacji w restauracjach na terenie Krakowa i okolic.Zabiegi wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym systemem HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne)."

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tedan.pl - sklep i usługi DDD »

  Firma Tedan specjalizuje się w wykonywaniu usług DDD - deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja, zwalczanie kretów na terenie Warszawy i okolic.Jesteśmy wiodącą firmą na rynku w zakresie ochrony kasztanowców. Zakładamy na drzewie pułapki feromonowe oraz opaski lepne z feromonem.Prowadzimy również sklep internetowy z produktami do zwalczania prusaków, szczurów, myszy i innych szkodników. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór profesjonalnych lamp owadobójczych oraz środków dezynfekująco - myjących najlepszych marek takich jak Kiehl i Voigt.Jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, które zrzesza profesjonalne firmy świadczące fachowo usługi DDD.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi deratyzacji »

  Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń oraz fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju szkodników - robactwa, gryzoni, os. Używamy wyłącznie atestowanych preparatów wysokiej jakości renomowanych producentów światowych. Cena naszych usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów i promocji. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dezynfekcyjnych i deratyzacyjnych dla odbiorców indywidualnych. Jesteśmy najstarszym zakładem dezynfekcyjnym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odkomarzanie - DDD Perfekt »

  Nasza firma wprowadza innowacyjne sposoby walki z komarami, stosujemy opryski zimno kropelkowe. Jest to metoda która pozwala naszym pracownikom na bardzo dokładne opryskanie wszystkich krzewów oraz tych miejsc w których komary najchętniej składają swoje jaja po to by bardzo krótkim czasie wyległy się z nich nowe owady.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Insektpol | www.insektpol.pl »

  Firma INSEKTPOL to zespół profesjonalistów, który ma szeroką wiedzę z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Proponujemy Państwu swoją markę, bo już dziś wiemy, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu to, czego od nas oczekujecie, a nasi klienci wiedzą, że doświadczenie i fachowość to nasza wizytówka.
  Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją z terenu województwa warmińsko- mazurskiego, kujawsko- pomorskiego, pomorskiego i w przypadkach uzasadnionych z obszaru całej Polski, a w szczególności do zarządzających zakładami produkującymi żywność, przetwórniami, hotelami, właścicieli małych sklepów i dużych hipermarketów, administratorów, zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządców obiektów biurowych, lokali gastronomicznych, obiektów produkcji rolnej, przetwórstw rolno-spożywczych oraz klientów indywidualnych. Współpraca z nami zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo prowadzenia działalności. INSEKTPOL proponuje Państwu najwyższą jakość świadczonych usług za najniższą cenę. Realizujemy projekty, których celem jest zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D. D. D. dla naszych klientów. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty poświadczające najwyższą, jakość świadczonych usług. Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydroziolacje fundamentów »

  Jeśli ktoś potrzebuje usług tego typu jak hydroizolacje Wrocław, z pewnością znajdzie je tam bez problemu. Ze względu na to, iż hydroizolacja budynków Wrocław to usługa której szuka coraz więcej ludzi, nie dziwi fakt świadczenia ich przez znacznie większą ilość firm. Oferta obejmuje często także sporo innych usług jak na przykład tych powiązanych z osuszaniem budynków. Osuszanie budynków Wrocław wykonywane jest przy pomocy bardzo różnych metod. Zalicza się do nich metodę osuszania mikrofalowego, kondensacyjnego, sorpcyjnego jak również osuszanie izolacji. Wykonuje się to za pomocą specjalnych osuszaczy, które są niezwykle dobre jakościowo. Dzięki stosowanym najnowszym sposobom jak również najwyższej klasy urządzeniom klienci mogą mieć pewność jak najlepszego wykonania tego typu usług.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Deratyzacja Warszawa »

  Usługi DDD, Dezynsekcja Warszawa mazowieckie. Zwalczanie karaluchów prusaków świadczymy dla firm, instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy natychmiastowe wykonanie nie zakłócające dotychczasowego toku zajęć.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • DDD Robak - Dezynsekcja Warszawa »

  Dezynsekcja, która jest wykonywana przez firmy cechują się wysoka skutecznością zwalczania owadów oraz niespotykanie długim okresem ochronnym. Dawniej do tych usług wykorzystywane były preparaty, które wydzielały nieprzyjemne zapachy, z czym wiązało się opuszczenie pomieszczeń mieszkalnych na okres, co najmniej jednej doby. Okres ochronny wynosi, co najmniej sześć miesięcy. Preparaty do natrysku są o wiele bardziej skuteczne niż żele, ponieważ osoba wykonująca usługę jest wstanie wtrysnąć pod ciśnieniem ciecz robocza wszędzie tam gdzie nie ma możliwości dojść pistoletem do nakładania pasty. Dezynsekcja opryskowa jest całkowicie bezpieczna dla domowników oraz powierzchni opryskiwanych nie wydzielają żadnych substancji lotnych oraz przykrych zapachów.

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji s.c. »

  Piekarski PESTcontrol działa na rynku od 1992 roku. Firma świadczy usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Działa na terenie województwa podlaskiego i w województwach ościennych. Jest to jedyna firma w Białymstoku, która jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dalmyt Sp. z o.o. »

  Jeśli potrzebny jest audyt biologa terenowego to zapraszamy do nas. Nasz specjalista przyjedzie na miejsce i bardzo dokładnie sprawdzi, jaki wpływ na pracę i urządzenia mają występujące szkodniki. Po wykonaniu audytu będziemy wiedzieli, jakie metody zwalczania szkodników trzeba zastosować. Wszystko wykonamy bardzo dokładnie, dlatego wybierzcie właśnie nas.

  Data dodania: 17 09 2020 · szczegóły wpisu »