Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Badania marketingowe

Badania marketingowe Zredukuj ryzyko swoich przedsięwzięć marketingowych wspólnie z firmą Cebris. Pomagamy przedsiębiorstwom szczególnie z zasięgu MŚP. Błyskawicznie odkrywamy elementy problematyczne, rzutujące na złe czynności danej organizacji. Kooperacja z nami niezwykle się opłaca. Działamy fachowo i dokładnie. Rozporządzamy w najwyższym stopniu wydajnymi procedurami Badań Rynku. Określimy, co jest efektem spadku sprzedaży, zmienności, czy pogorszenia wydajności kadry pracowniczej. Rozpoznamy, co jest motywem reklamacji odbiorców. Nasze obiektywne przekonania na trudności gwarantuje młody filar firmy, wybitnie twórczy zespół, który zdobywał swe obszerne doświadczenie, dodatkowo na arenie internacjonalnej. Nasza wyszukana metodologia badawcza, czyni nasze Badania Marketingowe jeszcze bardziej funkcjonalnymi. Od nas otrzymają Państwo pewne i właściwe dane dotyczące rozważanego tematu. Zastosowaliśmy również niezwykle sprawną technikę badań, Mystery Shopping. Wskazane jest zlecić nam decyzje marketingowe, swojej działalności.

Szczegóły strony www.cebris.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.cebris.pl:

Badania marketingowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Sprzedażowe Wrocław »

  Firma szkoleniowa LNP Wrocław jest miejscem, gdzie prowadzone są nowoczesne szkolenia, odpowiadające potrzebom dzisiejszego rynku. Najważniejszy obszar naszych poczynań stanowią szkolenia dla nauczycieli i szkolenia dla biznesu. Zamysłem tworzonych przez nas szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji uczestników oraz poprawianie wydajności pracy. Organizację szkoleń oraz omawianą tematykę, uzgadniamy zawsze ze zleceniodawcą, gdyż jesteśmy elastyczni i uwzględniamy potrzeby naszych Klientów. Mamy najlepszych szkoleniowców, którzy są odpowiednio przygotowani pod względem merytorycznym. Troszczą się oni również o przyjazną atmosferę sprzyjającą poznawaniu wiedzy. Aktualnie zatrudniamy doświadczonych psychologów, jak również wykładowców akademickich, którzy mają rozległą wiedzę i długoletnie doświadczenie. W czasie pracy grupowej, stosujemy następujące techniki szkoleniowe: gry symulacyjne, testy kompetencji, ćwiczenia integracyjne, zadania grupowe oraz warsztaty z rozwiązywania problemów.
  Szczególną popularnością cieszą się szkolenia sprzedażowe. W ofercie dostępne mamy szkolenia z zakresu efektywnego zarządzania, sztuki negocjacji, budowania zespołów pracowniczych, szkolenie asertywność, zarządzania czasem, efektywnej sprzedaży a także prawidłowej komunikacji wewnątrz organizacji.
  Kluczowymi odbiorcami usług szkoleniowych są dla nas również placówki oświatowe. Specjalnie dla nich stworzyliśmy szkolenia z zakresu komunikacji w szkołach, radzenia sobie ze stresem zawodowym, asertywnego kontaktowania się z rodzicami, skutecznego motywowania uczniów, kształtowania twórczego myślenia a także treningi komunikacji międzyludzkiej.
  Osoby, które chcą posiąść nową wiedzę oraz korzystać z możliwości wymiany doświadczeń, gorąco namawiamy na szkolenia w trybie otwartym. W ramach oferty można wziąć udział w treningach uczących asertywności oraz nauczyć się, jak łączyć życie zawodowe z życiem rodzinnym.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt komunikacji »

  Przedstawiamy witrynę Badaniapr.pl, na której znajdują się informacje ukazujące badania Public Relations prowadzone przez rzeszowską agencję Exacto. Exacto to przedsiębiorstwo, które może się poszczycić szerokim wachlarzem doświadczeń w dziedzinie komunikacji wewnętrznej. Firma przeprowadza także specjalistyczne badania zewnętrzne. Eksperci pracujący w Exacto zajmują się wykonywaniem skomplikowanych projektów badawczych takich jak audyt komunikacji czy też inne badania wewnętrzne w firmie. Przedsiębiorcy mogą powierzać kadrze Exacto takie badania PR jak pomiar wizerunku, ocena relacji w firmie zachodzących pomiędzy pracownikami, pomiędzy pracownikami i sztabem kierowniczym oraz pomiędzy firmą i współpracownikami. Dzięki podjęciu współpracy z agencją przedsiębiorstwo może zbudować na trwałe swój pozytywny obraz w społeczeństwie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe z Poznania »

  Zachęcamy do spotkania się z naszym biurem księgowym w Poznaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, predyspozycje oraz ludzi, którzy potrafią rozstrzygnąć wszelkie problemy księgowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy realizować trudne projekty, świadczymy usługi biura rachunkowego zarówno w wersji znanej wszystkim jak i online. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo nie jest zadowolona z bieżącego biura rachunkowego zapraszamy do nas.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akustyk Szczecin »

  Dzięki współpracy z różnymi instytucjami użyteczności publicznej oraz znajdujących się na terenie różnych miast w Polsce Samodzielna Pracownia Akustyczna tworzy innowacyjne aranżacje wnętrz wolne od wibracji oraz hałasu. Dzięki tej firmie możesz liczyć na skuteczna ochronę przed hałasem. Ponadto tworzy projekty i pomiary akustyczne pomieszczeń nagrań, oper, teatrów oraz hal widowiskowych.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo transakcyjne »

  W obecnych czasach spora rzesza osób myśli o założeniu własnego przedsiębiorstwa. Bezspornie działanie spółki powinno mieć charakter nade wszystko prawidłowo zorganizowany, oprócz tego ciągłość świadczy zwłaszcza o permanentnym zamiarze wykonywania firmy. W celu zapoczątkowania funkcjonowania swojej działalności gospodarczej, pożądane jest jej właściwe zapisanie. Aczkolwiek nieraz konieczne może okazać odpowiednie doradztwo strategiczne. Ceniona spółka PLCF proponuje doradztwo transakcyjne. Na stronie internetowej są opublikowane bliższe informacje. Niekiedy nieodzowna jest dobra wycena przedsiębiorstwa ? tym również trudni się doskonała firma ? PLCF. Zwłaszcza typowo interesownym charakterem odznaczają się fuzje i przejęcia. Firma wszechstronnie radzi inwestorom krajowym i zagranicznym, którzy chcą poprawić rozwój swoich spółek. Na rzecz sprzedających, spółka identyfikuje potrzebnych inwestorów, sporządza także poświadczenia ofertowe. Jej sprawą jest negocjowanie najkorzystniejszych uwarunkowań przejścia inwestycji.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Gdynia Gdańsk »

  Bezpieczeństwem Pracy zajmujemy się od ponad 16 lat. Wychodząc naprzeciw średnim, małym firmom oraz pracodawcom postaramy się pomóc Państwu w sprostaniu wymaganiom stawianym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wspólpracujemy z wieloma firmami, na bieżąco analizujemy zakres kontroli prowadzonych przez PIP ( w naszych firmach ) oraz u tak zwanej konkurencji. Jednak my nie traktujemy ich jako konkurencji. Stała współpraca z wieloma innymi firmami bhp pozwala na wymiane doświadczeń oraz wiedzy min. z zakresu prowadzonych kontroli, co odgrywa bardzo istona rolę w funkcjonowaniu firm.
  Specjalizujemy się w:
  przeprowadzaniu szkoleń bhp i p. poż.,
  ocenie ryzyka zawodowego,
  sporządzaniu dokumentacji powypadkowej,
  fachowej pomocy z zakresu bhp i p. poż.,
  kontroli stanu bhp i p. poż. na budowach,
  sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy,
  opracowywaniu planu BIOZ,
  wdrażaniu systemów HACCP,
  opracowywaniu procedur postępowania w sytuacjach powodujących zagrożenia.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Mirosław Różowicz »

  Kancelaria została utworzona przez radcę prawnego Mirosława Różowicza absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kancelaria od początku swojego istnienia świadczymy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, spółdzielni i innych klientów instytucjonalnych. Doświadczenie osób współpracujących z Kancelarią umożliwia świadczenie pomocy prawnej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów. Kancelaria może zaoferować klientom umiejętności i doświadczenie profesjonalistów, posiadających szeroką wiedzę na temat leżący w zakresie świadczonej pomocy prawnej. Pomagamy Klientom w profesjonalnym rozwiązywaniu zagadnień prawnych o wysokim stopniu złożoności, wymagających indywidualnego i specjalistycznego podejścia. Wiodącą specjalizacją Kancelarii jest doradztwo prawne w zakresie: prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego i gospodarczego, prawa ochrony środowiska oraz prawa spółdzielczego.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja i Coaching Wałbrzych »

  BRAS, a więc działające na obszarze miejscowości Wałbrzych Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej, to bez dwóch zdań bardzo dobre miejsce dla tych ludzi, których naprawdę interesują profesjonalne Szkolenia - dotyczące asertywności, umiejętności bycia rodzicem, ale także storytelling, kursy dedykowane dla prowadzących działalność gospodarczą, kadry nauczycielskiej, itp. W uproszczeniu - jeśli chcecie Państwo w dużym stopniu powiększyć swoje zadowolenie z codziennego życia, mieć sporo zasobniejszą wiedzę, a do tego zamieszkujecie Dolny Śląsk, gorąco zapraszamy pod adres www. Bras-Edukacja. pl. Autentycznie każdy działający u nas trener powoduje, że wszystkie kursy okazują się być sukcesem.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • LEGIS RATIOS Kancelaria Prawno Odszkodowawcza »

  Są sytuacje, których niestety nie jesteśmy w stanie w naszym życiu przewidzieć. To chociażby wypadki i zdarzenia losowe, które nierzadko pociągają za sobą niesamowicie niebezpieczne konsekwencje czy to zdrowotne czy też finansowe. W niektórych z tych sytuacji możemy śmiało domagać się odszkodowania i zadośćuczynienia za poniesione przez nas szkody. Odszkodowania świętokrzyskie to nierzadko kancelarie prawne wykwalifikowane i doskonale przygotowane do walki o odszkodowania dla swoich klientów. Odszkodowania takie uzyskać można zarówno w przypadku zdarzeń komunikacyjnych jak i wielu innych zdarzeń losowych, które pociągnęły za sobą konsekwencje zdrowotne, życiowe czy też finansowe. Odszkodowania podkarpackie prowadzą za klienta całkowicie proces odzyskiwania pieniędzy i dają możliwość błyskawicznego zarobienia dużych pieniędzy na problemie, który nas dotknął. W ten sposób przynajmniej częściowo zrekompensowane zostaną poniesione przez nas straty, a osoba lub instytucja, przez którą doszło do problemu poniesie tego konsekwencje.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Osobisty - Kamilla Daroszewska »

  Jeśli masz chwilowy kryzys lub właśnie jesteś na granicy rozwiązań stosowanych do tej pory i masz odwagę podjąć decyzję o szukaniu pomocy w rozwiązywaniu problemów w poczuciu bezpieczeństwa, spokoju i zaufania. Zapraszam cię na spotkanie.
  Celem sesji będzie zidentyfikowanie problemu i poszukanie sposobów jego rozwiązania.
  Pomogę ci pokonać trudności, które mają wpływ na ciebie i twoje życie, zyskasz szansę spojrzenia z dystansu na to co cię trapi, w życiu prywatnym lub zawodowym.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »