Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Pasy

Pasy Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil SA oferują części do kombajnów rolniczych. Produkowane przez firmę pasy klinowe, zaliczane są przez specjalistów do jednych z najlepszych części do maszyn na polskim rynku rolniczym, stanowią alternatywę dla oryginalnych pasów montowanych w kombajnach rolniczych. Pasy Stomil są łatwo dostępne dla potencjalnego klienta ponieważ mamy swoje oddziały prawie w całej Polsce. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, doskonały sztab pracowników, sprawia że można nam zaufać. Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony internetowej www.harvestbelts.biz.

Szczegóły strony www.harvestbelts.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.harvestbelts.biz:

Pasy

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprężyny i maszyny rolnicze »

  Zakład Produkcyjno-Handlowy Dariusza Klimzy od 1989 roku specjalizuje się w produkcji sprężyn i maszyn rolniczych.Posiadamy liczne nagrody i certyfikaty . Najcenniejszym dotychczas wyróżnieniem jest "ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich za Wielofunkcyjne narzędzie uprawowo-pielęgnacyjne" oraz złoty medal targów kieleckich "Agrotech", które zdobyliśmy w 2007 roku. Zajmujemy się również produkcją palców sprężystych do maszyn zachodnich producentów Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kristo firma handlowo-usługowa »

  Firma Handlowo Usługowa Kristo to firma młoda ale prężnie rozwijająca. Celem firmy jest zdobywanie nowych klientów lecz także dbanie o już pozyskanych.Firma zajmuje się sprzedażą opakowań kartonowych, foliami ochronnymi oraz kopertami, jak również sprzedażą sprężyn i zawleczek. Zajmujemy się usługami w pośrednictwie przesyłek kurierskich i pakowaniem przesyłek.Zapraszamy do F.H.U. Kristo od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30-16:00Kontakt pod nr tel. 668-794-850

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.abcrolnictwa.pl - maszyny rolnicze »

  Maszyny dla rolników, jakie można zobaczyć w sieci internetowej to bardzo duża grupa towarów. Zobaczymy tu na przykład siewniki, kosiarki, glebogryzarki Jednym z godnych atencyj urządzeń jest przystawka dopopularnego kombajnu Bizon - Stół do rzepaku Bizon. Jest też wykorzystywana też do uprawy kopru oraz innych roślin nasiennych. Bardzo ważnym dodatkiem jest też kosa boczna a także spora liczba innych przystawek wykorzystywanych przez rolników.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opryskiwacze polowe »

  Naszą działalność prowadzimy od niemal 20 lat polegając wyłącznie na swoich doświadczeniach. Dziś jesteśmy specami i niezbitymi liderami w domenie produkowania i sprzedawania opryskiwaczy. Sami uprawiamy ziemię i wiemy perfekcyjnie jak ważne są dobre plony i jak niebezpieczne mogą być szkodniki. Mamy atrakcyjne ceny, dla stałych odbiorców mamy program partnerski za pomocą którego mogą liczyć na dużo przyciągających zniżek. Nasze opryskiwacze posiadają wszelkie konieczne dyplomy, które są akceptowane przez Unię Europejską. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo drobiazgowo opisane opryskiwacze, z całkowitą dokumentacją i ceną. Życzymy wszystkim użytkownikom wysokich zbiorów i lekkiej pracy.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Idealne przegrodzenia stanowiskowe »

  Firma Agrounima powstała w 1992 roku. Kluczową specjalizacją jest usuwanie obornika. Projektujemy także konstrukcje stalowe, wygrodzenia dla bydła jak również prowadzimy działalność handlową odnośnie technologie rolniczej oraz wyposażenia budynków inwentarskich, oraz technologie remontowo-budowlanej. Oferujemy przegrodzenia stanowiskowe, służące do oddzielania stanowisk ściółkowych albo bezściółkowych w oborach uwięziowych. W szerokim asortymencie ofertowym jest między innymi system jednoczesnego zwalniania wszystkich krów z boksów legowiskowych.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • KM Projekt - ścinacz zielonek »

  Spółka ciekawi się wytwórczością maszyn agrarnych. Kluczowy produkt, który sprawił, iż spółka stała się znana na rodzimym rynku jest ścinacz zielonek. Doświadczenie osób zatrudnionych zapewnia najroślejszą jakość urządzeń. Na wielu jarmarkach poświęconych machinom rolniczym to oczywiście KM Projekt weseli się najobszerniejszym zainteresowaniem pośród petentów. Rebelia w projektowanie dokonała, iż uprawa bydła stała się o wiele błahsza. Kierunek jaki cechuje firmę to przeważnie innowacyjność. Spółka istnieje od sześciu lat. Jej koronna siedziba występuje w Płocku.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Części rolnicze i zamienne Unia,Kuhn,New Holland,Vaderstad »

  Nasz koncern zajmuje się sprzedażą elementów i części do maszyn gospodarczych, takich jak pługi, kosiarki, siewniki i maszyn agrotechnicznych. Afirmujemy rodaków i współpracujemy z naszymi rodzimymi przedsiębiorstwami, jeśli chodzi o części rolnicze - Unia od lat jest zarówno naszym partnerem, jak i producentem naszych produktów. Celem naszej działalności jest zbyt materiałów o najwyższej jakości oraz punktualność i zwinność w dostawie naszych towarów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i nawiązania z nami współpracy.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krówka Markety Rolno - Budowalne »

  Firma Krówka Sp. z o. o. od ponad 20 lat oferuje kompleksowe wsparcie rolnictwa oraz gwarantuje najwyższe standardy obsługi gospodarstw rolnych. Przez ten okres naszej działalności zdobyliśmy stałych i zadowolonych klientów, zarówno wśród hodowców jak i rolników. Dziękujemy wszystkim tym, którzy nam zaufali i zapraszamy do zakupów w krowkamarkety. pl tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas lepiej poznać.

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agrosmol - części rolnicze »

  To firma z branży rolniczej. Działa na rynku od 2002 roku. W ofercie handlowej posiadamy maszyny rolnicze, części do kosiarek ogrodowych, chemie warsztatową, farby do maszyn rolniczych, farby specjalistyczne oraz narzędzia warsztatowe.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agrokom - części do maszyn rolniczych »

  Sklep Agrokom jest jednym z najbardziej wyposażonych sklepów interentwych z częściami zamiennymi do rolniczych maszyn. W stałej ofercie naszego sklepu znajdują się np. cześci do traktorów, części do rozrzutników, pługów i innych maszyn rolniczych. Mamy w ofercie także części zamienne do prasy. Sklep zawiera ponadto produkty i akcesoria przydatne w agrotechnice i gospodarstwie. Zapewniamy dostępność części do maszyn rolniczych takich producentów jak Claas, Deutz Fahr, Bizon, Ursus, Simpa i wielu innych. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »