Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Powołany do życia w 2013 roku Ośrodek Doskonalenia Zawodowego z Czechowic-Dziedzic to firma zajmująca się organizacją szkoleń i kursów doszkalających. Oferta Ośrodka jest kierowana do ludzi, którzy mają zamiar zwiększyć swe możliwości na rynku pracy poprzez nabycie nowych umiejętności lub uzyskanie szerszego zakresu wiedzy w swej profesji oraz osób które przygotowują się do zawodowych egzaminów państwowych. Organizowane kursy to np. kurs obsługa dźwigów, napełnianie/opróżnianie zbiorników transportowych, pierwsza pomoc przedlekarska itp.

Szczegóły strony www.odzczechowice.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.odzczechowice.pl:

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prezentacja maturalna 2012 -- Seolight »

  Oferujemy zbiór prezentacji maturalnych dla abiturientów przystępujących na maturze do egzaminu ustnego z języka polskiego. Prace spełniają wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, która odpowiada za organizację i przeprowadzenie egzaminów maturalnych w polskich szkołach.
  Ponadto, oferowane przez nas prezentacje maturalne otrzymasz w wyjątkowo niskiej cenie oraz błyskawicznie po dokonaniu wpłaty! Prace zgromadzone w Serwisie pomogą Ci w zdaniu egzaminu ustnego z języka polskiego. Sprawdź nasze prezentacje maturalne! Każda prezentacja maturalna jest wyjątkowa. -- Seolight

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.abc-learning.pl - kursy e-learningowe »

  d 2010 roku centrum ABC Learning działa na rynku.Jest to placówka edukacyjna kształcąca przez Internet. Centrum jest skutkiem działania kilku osób, profesjonalistów w zakresie informatyki, biznesu i sieci internetowej. Działalność spółki umożliwia zorganizowanie kursów edukacyjnych i zarządzanie nimi. Cała praca polega na funkcjonowaniu platformy, za pomocą której udostępniona jest edukacja. Kursy e-learningowe prowadzone są przez najlepszych trenerów w zakresie marketingu oraz prowadzenia biznesu. Jeśli chciałbyś się wiele nauczyć, zdecyduj się na abc learning.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yokatta - Szkoła językowa »

  Yokatta to szkoła językowa w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm, kursy językowe z dojazdem - Wrocław »

  Akademia Kształcenia Rusłan organizuje kursy językowe dla firm i osób prywatnych ( dzieci, młodzieży i dorosłych). Oferujemy kursy językowe (język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język hiszpański) z dojazdem lektora do domu lub firmy. Przygotowujemy do następujących egzaminów: egzamin maturalny, egzamin gimnazjalny oraz egzaminów państwowych. Kursy językowe prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy dla firm dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów. Oferujemy również kursy języka specjalistycznego np. biznesowego, prawniczego, medycznego itd. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu. Dojazd lektora na terenie miasta Wrocławia jest bezpłatny. http://www.ruslan.pl Wrocław. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • My-motivator.pl | Motywacja i samodoskonalenie »

  Motywacja i samodoskonalenie z wykorzystaniem książek (ebooków) a także innych mediów (youtube). Dodatkowo znajdziesz schematy ustalania celów, drogę do osiągnięcia sukcesu oraz historię ludzi którzy sukces osiągnęli ciężką pracą. Pamiętaj, że niczego nie osiągniesz nie wkładając własnej, często ciężkiej pracy. Polecam kategorię http://my-motivator.pl/ksiazki/ oraz filmy http://my-motivator.pl/filmy/ oraz technologie http://my-motivator.pl/technologie/.
  Na stronie znajdziesz wiele ciekawych artykułów. Pojawiają się one każdego dnia. Pamiętaj także, że nie jest to strona oferująca tylko blogowe i standardowe treści. Staram się rozwijać ją i poszerzać o nowe kierunki. Poza normalną formą blogową znajdziesz także filmy wideo czy recenzje. Zwykle odnośniki prowadzą do obcojęzycznych artykułów lub rekomendują Ci zapoznanie się z innymi stronami w celu wyrobienia sobie własnej opinii. Pamiętaj - nic Ci nie narzucam. Zawsze możesz kontaktować się ze mną poprzez e-mail. Oferuję Ci kursy i szkolenia, oraz o wiele wiele więcej.

  Data dodania: 14 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zielone szkoły góry »

  Nie wiesz jak zorganizować sobie tydzień poza szkołą? Może to czas by wybrać się na zielone szkoły!
  Chcemy zaprosić Was do udziału w zielonych szkołach pełnych atrakcji, wycieczek, z bogatym programem i mnóstwem pozytywnej energii! Choć na chwilę oderwij się od nudnej szkolnej rzeczywistości i wybierz się na pełną przygód i rozrywki zieloną szkołę!
  Zapraszamy Was do pięknej okolicy, w której podczas zielonych szkół nie ma szans na nudę! Podczas zielonych szkół dowiesz się jak pracuje garncarz, jak szybkie są reakcje GOPRowców! Przyjedź bawić się z nami!
  Spróbuj każdej niezwykłej opcji na wyjazd na zielone szkoły z nami! Nie daj się prosić, skuś się!

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bhp »

  Zajmujemy się głównie prowadzeniem szkoleń z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej branży. Prowadzimy szkolenia nie tylko z zakresu bhp, ale także kursy pomocy przedmedycznej. Nasza oferta jest kompleksowa, dostosowana do wymagań firm z wielu różnych branż, oraz instytucji. Kursy bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Szkolenia bhp i kursy z zakresu pierwszej pomocy to nasze najważniejsze usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia online »

  Połączenie przyjemnego z przydatnym polecają szkolenia online, prezentowane przez Centrum Kształcenia HR. To bowiem kapitalny sposób na powiększenie swych zdolności, bez potrzeby poruszania się z ulubionego miejsca. Gdy zawitasz pod destynacją www. centrumksztalceniahr. pl, ta ukaże Ci całą paletę możliwości, z których będziesz w stanie skorzystać. Razem odkryjemy Twoje mocne strony.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • SIMP Ośrodek Szkoleniowy - kursy zawodowe »

  Szkolenia kursy zawodowe (uprawnienia zawodowe) na operatorów i konserwatorów urządzeń dźwignicowych (hds, żuraw przenośny, samojezdny, budowlany, wieżowy, podest, zwyżka, suwnic, manipulowanie kontenerami i wiele innych) napełnianie butli powietrzem, gazem itp.
  Szkolenia i kursy zawodowe na uprawnienia sepowskie z zakresu prądu (elektryk), ciepła (palacz, klimatyzacja, chłodnictwo, piece piekarnicze) gazu (instalacja kuchenek gazowych, stacje paliw itp. )
  Szkolimy elektryków z obsługi, konserwacji remontów montażu i prac kontrolno ? pomiarowych.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa CTS »

  Firma Customized Training Solutions oferuje kompleksowe podejście do szkolenia. Nasze kursy to nie tylko nauka power shell. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować między innymi kurs oracle - zarządzania bazami danych. Oprócz szkoleń dla branży IT proponujemy również kursy zarządzania oraz szkolenia prawne.
  Szczególnie warto zwrócić uwagę na szkolenie active directory kurs, który poszerzy wiedzę z hierarchicznych baz danych.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »