Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkoły Policealne Warszawa

Szkoły Policealne Warszawa Szkoły policealne kierowane są dla absolwentów szkół średnich chcących umacniać swą wiedzę. W stolicy znajduje się wiele świetnych szkół policealnych. Na ulepszanie wiedzy nigdy nie jest za późno. Zajęcia dydaktyczne w szkole Centrum Kształcenia Menedżerów prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli. Szukając swojej drogi zawodowej warto poznać ofertę szkół policealnych.

Szczegóły strony www.szkolypolicealne.uczelnie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.szkolypolicealne.uczelnie.pl:

Szkoły Policealne Warszawa

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Systemy zarządzania jakością »

  Korzyściami wynikłymi z wdrożenia systemów zarządzania jakością będą np. gwarancja wymaganego standardu jakości produktów i usług, wzrost podaży dzięki wzrastającemu popytowi wśród usatysfakcjonowanych klientów, a także obniżka kosztów wytwarzania wyrobów, które nie spełniają wymogów. Dr Halicki i Partnerzy świadczą kompleksowe usługi w zakresie wdrażania ISO: doradztwo, szkolenia i przeprowadzanie auditów (wewnętrznych, zgodności, zapobiegających korupcji).

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Rozumiemy wagę języków obcych w komunikacji w międzynarodowym świecie biznesu i mamy do zaproponowania serię kursów, które są odpowiedzią na te potrzeby. Naszym celem jest pomaganie firmom w doskonaleniu a także rozwijaniu pracowników w zakresie umiejętności językowych w taki sposób by ich wzrastające kompetencje przekuć w sukces organizacji. Language for Business to żywiołowo rozwijająca się organizacja szkoleniowa, która powstała w 2001 roku w odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie szkoleń językowych dla celów biznesu. Nasz sukces jest oparty na wiedzy a także doświadczeniu naszych trenerów oraz metodyków, którzy będąc praktykami przekładają swoje doświadczenie na uczenie języków.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siła perswazji, trening asertywności »

  Jak osiągnąć poczucie emocjonalnej wolności, harmonię w życiu prywatnym i zawodowym oraz dobry szacunek do siebie i innych? Szkolenia prowadzone w atrakcyjnej formie ? nie będziesz się nudził. Pomoże Ci odkryć w sobie nowe zdolności, których wcześniej sobie nie uświadamiałeś. Zdziwi Cię jak łatwo można pozbyć się problemów, które krępują człowieka.Największe ograniczenia siedzą w nas i tylko my możemy je usunąć i nie jest to tak niemożliwe jak się na początku wydaje. Życie może być lepsze jak siebie samego zaakceptujemy.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • S.P. Oświata - Szkoła Policealna Rzeszów »

  Oświata Rzeszów to centrum szkoleniowe, gdzie realizowane są różnego rodzaju kursy zawodowe, a także działa szkoła policealna. W trybie dwuletnim można zdobywać wykształcenie w zawodach: kosmetyczka oraz technik usług fryzjerskich. Posiadamy szeroką ofertę adresowaną do firm prywatnych i instytucji państwowych. Zapraszamy pracodawców i osoby zatrudnione na okresowe szkolenia BHP oraz szkolenia przeciwpożarowe lub też z zakresu pierwszej pomocy. W rozbudowanej ofercie kursów zawodowych występują u nas: kursy dla właścicieli firm prywatnych, kurs pedagogiczny, kadrowe, dla sekretarek, kurs wizażu, a także szkoła fotografii. Można również odbyć szkolenia dla stylistek i opiekunek osób starszych. W ośrodku ?Oświata? przeprowadzane są również kursy języków obcych wśród których jest: niemiecki, francuski oraz rosyjski na różnorodnych etapach zaawansowania. Mamy odpowiednio wyposażone sale szkoleniowe oraz wykwalifikowanych wykładowców. Zapraszamy wszystkich na bezpłatne testy kwalifikujące oraz również bezpłatne lekcje próbne. Zapewniamy przyjazną atmosferę pomagającą w przyswajaniu nowych wiadomości.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Lublin »

  Wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem najlepszej szkoły nauki jazdy polecamy zapoznanie się z OSK Siddha, która mieści się w samym centrum Lublina. Gwarantujemy najwyższy stopień szkolenia kierowców na kategorię A, A1 i B. Nauka jazdy odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze, gdzie nasi instruktorzy z cierpliwością podejdą do każdego kursanta. Oprócz standardowych kursów na prawo jazdy oferujemy także dodatkowe jazdy doszkalające i uzupełniające, które pomogą lepiej przygotować się do egzaminu lub też nabrać pewności w ruchu miejskim, tak by jazda samochodem stała się bezpieczna i przyjemna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo potrzebne informacje o wszystkich kursach prowadzonych w naszej szkole kierowców.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doświadczona kadra w SZKOŁACH POLICEALNYCH ROE »

  SZKOŁY POLICEALNE, w których znajdziesz doświadczoną kadrę dydaktyczną, profesjonalne narzędzia pracy i ciekawe kierunki (w tym studium administracyjne, kosmetyczne i BHP) to ROE, posiadające ośrodki w Poznaniu I Wrocławiu.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Warszawa »

  Jesteśmy wyjątkową jednostką funkcjonującą w specjalizacji uczenia i szkoły jazdy. Naszą główną propozycją jest bowiem douczanie starych kierowców, którzy już mają prawko, jednakże przez długi czas nie wsiadali za kółko i tych którzy nie potrafią poradzić sobie z korzystnym zdaniem egzaminu. Zaświadczeniem naszych zdolności wychowawczych i efektów jest kwestia, że z naszej oferty korzysta mnóstwo ludzi ze świata kultury i showbiznesu. Nasza kadra szkoleniowa to obeznani instruktorzy, którzy posiadają duże doświadczenie, poniektórzy byli także egzaminatorami. Naszym zadaniem jest restauracja Twoich zręczności kierowania samochodu i dynamicznej jazdy, a także odnowienie pewności siebie za kółkiem. W przeciwieństwie od innych szkół ? u nas liczy się efekt i kwalifikacje.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty fotograficzne - zostan-fotografem.pl »

  Będziesz wiedział jak dobrze kadrować oraz czego nie robić podczs robienia zdjęć. Poznasz dogłębnie możliwości własnego aparatu oraz jak wykorzystywać naturalne warunki pogodowe aby otrzymać dobry rezultat, a praca ze światłem wypełniającym, rysującym czy błyskowym nie będzie Ci obca. Adresujemy ten kurs do osób, które chcą nauczyć się realizowaćniezapomniane niezapomniane ujęcia reportażowe czy plenerowe, jak i dla osób, które chcą zarabiać w przyszłości pieniądze realizując różnorodne zlecenia dla firm lub osób prywatnych. Jeżeli chcesz zacząć w pełni świadomie wykorzystywać własny aparat i dostępne technologie na rynku oraz chcesz stać się lepszym fotografem - koniecznie zapisz się na nasz kurs fotografii!

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • AVENHANSEN Sp. z o.o. »

  Firma szkoleniowa AVENHANSEN zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem. W ofercie AVENHANSEN znajdziesz liczne i zróżnicowane kursy i szkolenia biznesowe, w tym szkolenia otwarte i szkolenia kadr i pracowników. Jeśli poszukujesz efektywnego i profesjonalnego szkolenia w Częstochowie, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Poznaniu, Warszawie czy Zakopanem – już teraz sprawdź szczegółową ofertę na stronie internetowej firmy i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Warto wiedzieć, że uczestnictwo w ciekawych szkoleniach zawsze owocuje. Zainwestuj w swoją przyszłość. Możesz wybierać spośród między innymi takich szkoleń biznesowych, jak: szkolenia z zarządzania, sprzedaży, prawa, marketingu, komunikacji. W ofercie AVENHANSEN znajdują się ponadto profesjonalne szkolenia administracji, które obejmują obszary: księgowości, prawa, zasobów ludzkich, public relations oaz UE. Jeśli szukasz najlepszego szkolenia dla firm i kadr – zapraszamy do AVENHANSEN!

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Larat Ld Sp. z o.o. »

  Atut to szkoły i kursy zawodowe dedykowane dorosłym, czy osobom dopiero wchodzącym na rynek pracy. Mamy szkolenia kulinarne, dedykowane pasjonatom nowoczesnych technologii, czy medycyny estetycznej. Kształcimy efektywnie masażystów, kosmetyczki, higienistki stomatologiczne, a także innych fachowców sektora medycznego. Gwarantujemy atrakcyjne warunki edukacji i doświadczoną kadrę.

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »