Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkoły Policealne Warszawa

Szkoły Policealne Warszawa Szkoły policealne kierowane są dla absolwentów szkół średnich chcących umacniać swą wiedzę. W stolicy znajduje się wiele świetnych szkół policealnych. Na ulepszanie wiedzy nigdy nie jest za późno. Zajęcia dydaktyczne w szkole Centrum Kształcenia Menedżerów prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli. Szukając swojej drogi zawodowej warto poznać ofertę szkół policealnych.

Szczegóły strony www.szkolypolicealne.uczelnie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.szkolypolicealne.uczelnie.pl:

Szkoły Policealne Warszawa

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoły trenerów »

  Już wkrótce w Polsce skończą się pieniądze unijne. Trenerzy oraz coachowie drżą na samą myśl o tym fakcie. Czy rzeczywiście jest się czego bać? Czy trenerstwo i coaching czeka nieuchronny kryzys? Bez wątpienia poważne problemy czekają niewielkie firmy szkoleniowe utrzymujące się głównie ze szkoleń organizowanych dla pracowników. Jednak ogólnie branża szkoleniowa nie powinna chylić się ku upadkowi. Warsztaty rozwoju czy konferencje zawsze znajdą odbiorców, ponieważ umożliwiają skuteczne podnoszenie własnych umiejętności zawodowych. Oferty pracy dla coachów, programy i gry szkoleniowe, baza firm szkoleniowych oraz wiele innych przydatnych dla każdego szkoleniowca informacji można znaleźć na niedawno powstałym portalu Treco. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • S.P. Oświata - Szkoła Policealna Rzeszów »

  Oświata Rzeszów to centrum szkoleniowe, gdzie realizowane są różnego rodzaju kursy zawodowe, a także działa szkoła policealna. W trybie dwuletnim można zdobywać wykształcenie w zawodach: kosmetyczka oraz technik usług fryzjerskich. Posiadamy szeroką ofertę adresowaną do firm prywatnych i instytucji państwowych. Zapraszamy pracodawców i osoby zatrudnione na okresowe szkolenia BHP oraz szkolenia przeciwpożarowe lub też z zakresu pierwszej pomocy. W rozbudowanej ofercie kursów zawodowych występują u nas: kursy dla właścicieli firm prywatnych, kurs pedagogiczny, kadrowe, dla sekretarek, kurs wizażu, a także szkoła fotografii. Można również odbyć szkolenia dla stylistek i opiekunek osób starszych. W ośrodku ?Oświata? przeprowadzane są również kursy języków obcych wśród których jest: niemiecki, francuski oraz rosyjski na różnorodnych etapach zaawansowania. Mamy odpowiednio wyposażone sale szkoleniowe oraz wykwalifikowanych wykładowców. Zapraszamy wszystkich na bezpłatne testy kwalifikujące oraz również bezpłatne lekcje próbne. Zapewniamy przyjazną atmosferę pomagającą w przyswajaniu nowych wiadomości.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Lublinie »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Nawigator oferuje Państwu najlepszy kurs na prawo jazdy. Specjalizujemy się w kursach na kategorię B. Nasi kursanci uczą się jeździć na samochodach identycznych jak na egzaminie. W ramach kursu nauki jazdy każdy otrzymuje podręcznik kierowcy oraz płytę CD z testami egzaminacyjnymi. Zapraszamy na zapisy na naukę jazdy w naszym ośrodku w Lublinie.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bhp »

  Zajmujemy się głównie prowadzeniem szkoleń z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej branży. Prowadzimy szkolenia nie tylko z zakresu bhp, ale także kursy pomocy przedmedycznej. Nasza oferta jest kompleksowa, dostosowana do wymagań firm z wielu różnych branż, oraz instytucji. Kursy bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Szkolenia bhp i kursy z zakresu pierwszej pomocy to nasze najważniejsze usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doświadczona kadra w SZKOŁACH POLICEALNYCH ROE »

  SZKOŁY POLICEALNE, w których znajdziesz doświadczoną kadrę dydaktyczną, profesjonalne narzędzia pracy i ciekawe kierunki (w tym studium administracyjne, kosmetyczne i BHP) to ROE, posiadające ośrodki w Poznaniu I Wrocławiu.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Bhp »

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego portalu. Nasza firma zajmuje się zabezpieczeniem pracowników. Gwarantujemy wysoki standard świadczonych przez nas świadczeń. Prowadzimy szczegółowe warsztaty, które zapewnią Państwu komfort i zabezpieczenie w pracy. Tworzymy kursy wstępne i periodyczne, integralne i stanowiskowe. Nasze kursy zapewnią potencjalnemu kandydatowi merytoryczną wiedzę i faktyczne kompetencje. Działalność naszej firmy jest o tyle istotna, że może ocalić komuś życie przed nieszczęśliwym wypadkiem. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edulab - Dorota Kostowska »

  Moją specjalnością jest organizacja webinarów. Szkolenia i warsztaty online nie mają przede mną żadnych tajemnic, dzięki czemu jestem w stanie pomóc Państwu przygotować najlepsze materiały audiowizualne, przygotować eksperta do wystąpienia oraz zadbać o kwestie techniczne związane ze spotkaniem. Moją specjalnością jest również facylitacja graficzna. Niejedno oferowane przeze mnie szkolenie wystąpienia publiczne ekspertów uczyniło atrakcyjniejsze i bardziej przystępne dla odbiorców. Sztuka autoprezentacji jest bardzo ważna, dlatego zapraszam wszystkich do skorzystania z fachowej pomocy w tym zakresie.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Programowania - Akademia 108 »

  Marzysz o zawodzie programisty? Możesz spełnić to marzenie, wystarczy, że dołączysz do studentów Szkoły Programowania Akademia 108. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych Mentorów, którzy doskonale wiedzą, co jest potrzebne aby odnieść sukces w branży IT. Wszystko czego Ci trzeba to chęci do pracy - motywacja sprawi, że osiągniesz cel.

  Data dodania: 02 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Larat Ld Sp. z o.o. »

  Atut to szkoły i kursy zawodowe dedykowane dorosłym, czy osobom dopiero wchodzącym na rynek pracy. Mamy szkolenia kulinarne, dedykowane pasjonatom nowoczesnych technologii, czy medycyny estetycznej. Kształcimy efektywnie masażystów, kosmetyczki, higienistki stomatologiczne, a także innych fachowców sektora medycznego. Gwarantujemy atrakcyjne warunki edukacji i doświadczoną kadrę.

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Body Language Institute Polska »

  Oferujemy szkolenia z zakresu negocjacji, obsługi klientów, perswazji a także wiele innych. Stale się rozwijamy, wprowadzając do naszej oferty nowe produkty. W naszych szkoleniach stawiamy na praktykę. Posiadamy bogate doświadczenie, do tej pory przeprowadziliśmy już ponad 550 szkoleń. W razie wszelkich problemów czy pytań, zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 08 2019 · szczegóły wpisu »