Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Centrum Szkoleń Bernaccy s.c.


Centrum Szkoleń Bernaccy mieści się w Toruniu na ulicy Stefana Batorego. Firma oferuje szeroki wybór szkoleń i usług. Jako przykład można podać kompleksowe usługi BHP czy też kurs pierwszej pomocy. Warto zwrócić również uwagę na szkolenia w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Co ważne, firma posiada uprawnienia do sporządzenia operatu przeciwpożarowego.

Szczegóły strony www.bernaccy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bernaccy.pl:

Centrum Szkoleń Bernaccy s.c.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BHP Środa Wlkp »

  Poznańska firma prowadzi kompleksową obsługę w dziedzinie BHP, P.POŻ, ADR i Ochrony Środowiska. Pracodawco, jeżeli interpretacja cały czas zmieniających się regulacji nastręcza Ci trudności, wesprzemy Cię. Misją firmy są starania zmierzające do poprawy warunków pracy w firmach, zapewnieniu bezpieczeństwa dla zdrowia, życia ludzkiego oraz ochrony środowiska naturalnego. Zlecone zadania przeprowadzamy w Twojej firmie, a na czas szkoleń zapewniamy salę wykładową.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kadr »

  Eck-Prestige.pl zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń m.in. z obszaru zarządzania sprzedaży, oraz szkolenia BHP. Trenerzy to kompetentni specjaliści, posiadający zarówno dużą wiedzę, jak i doświadczenie w biznesie oraz pasję. Dzięki szkoleniom ECK Prestige pracownicy różnych firm udoskonalają swoje kwalifikacje, zdobywając nowe przygotowanie zawodowe oraz cenne kontakty zawodowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą szkoleń na stronie eck-prestige.pl

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia energetyczne »

  Jesteśmy cieszącą się zaufaniem firmą istniejącą na terenie Polski od ponad 19 lat, dzięki temu posiadamy wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie przeprowadzanych przez nasz szkoleń. Świadczymy kompleksowe szkolenia energetyczne, szkolenia na wózki widłowe oraz BHP. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej na temat szkoleń oraz kursów przez nas przeprowadzanych zachęcamy do odwiedzin naszej strony w celu zapoznania się z całą ofertą.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników »

  Aby najlepiej radzić sobie w życiu trzeba inwestować w osobisty rozwój. Pozyskiwanie kolejnych kwalifikacji jest przydatne w prawie każdej dziedzinie życia. Cenne to jest wyjątkowo w miejscu pracy. Udział szkoleniach obrazuje tych pracowników, którym szczególnie zależy na sukcesie firmy.Pomimo, że stres otacza nas prawie codziennie, jest on zagrożeniem dla właściwego egzystowania człowieka. W stresie nie da się myśleć logicznie. Konsekwencje jego dają się odczuć na sytuacji zdrowotnej jak również redukują skuteczność pracownika. Napięciowych sytuacji nie można się całkowicie wykluczyć. Dzięki uświadomieniu sobie czym jest stres oraz posiąściu zdolności poprawnego reagowania podczas zachowań stresowych, można zredukować ich wpływ na człowieka. Służą temu szkolenia z pokonywania stresu.Szkolenia: praca w zespole to odpowiedź na pojawiające się pytanie: w jaki sposób zarządzać zespołem ludzi. Praca na stanowisku kierowniczym nakłada obowiązek posiadania odpowiednich kwalifikacji. Zalicza się do nich: sprawna kooperacja pomiędzy ludźmi, kierowanie obowiązków oraz ocenianie wyników pracowników. Nikt nie rodzi się z pakietem umiejętności menedżerskich. Zdobycie ich zapewniają profesjonalne szkolenia biznesowe. Ich uczestnicy szybciej sobie radzą w pracy, ale i również delegują zdobytą wiedzę i umiejętności do życia prywatnego.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego i niemieckiego we Wrocławiu »

  Szkoła językowa Diverslingva prowadzi szkolenia i kursy językowe w centrum Wrocławia. Proponujemy kursy angielskiego - Legal English - angielski dla prawników, przygotowanie do egzaminu ILEC lub Toles, kurs Business English - angielski w biznesie i finansach,przygotowanie do BEC, kurs angielskiego ogólnego na poziomie początkującym, podstawowym, średnio zaawansowanym, zaawansowanym, proficiency, przygotowanie do CAE, FCE, IELTS, TOLES. Prowadzimy również kursy niemieckiego metodą direkt, metodą Callana, kursy niemieckiego dla początkujących, zaawansowanych, naukę niemieckiego indywidualnie oraz w małych grupach. Kursy maturalne oraz korepetycje. Zajęcia u szkole Diverslingva są prowadzone jedynie przez doświadczonych i profesjonalnych lektorów, absolwentów wyższych uczelni, zajęcia odbywają się u nas w szkole lub u Państwa w domu lub firmie. Diverslinva prowadzi także kursy i szkolenia z języka angielskiego i niemieckiego dla firm, zapewniamy profesjonalnych lektorów, opiekę metodyczną, szybkie postępy. Diverslingva wykonuje także tłumaczenia techniczne, medyczne oraz specjalistyczne.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • TOLME - Tłumaczenia »

  Wykonujemy tłumaczenia z języka francuskiego, włoskiego, angielskiego, rosyjskiego, łaciny, greki oraz przygotowujemy publikacje i opracowania w wymienionych językach.

  Tłumaczymy materiały z zakresu medycyny, historii, językoznawstwa, filozofii, teologii, archeologii śródziemnomorskiej.

  Swoją ofertę kierujemy do firm, zwłaszcza tych które wymagają znajomości wielu języków ze względu na partnerstwo i współpracę kilku podmiotów władających różnymi językami.
  Redagujemy również teksty literackie, tłumaczymy książki.
  Wykonujemy tłumaczenia artykułów dla studentów wszystkich uczelni, zwłaszcza dla osób przystępujących do przygotowania prac magisterskich i doktorskich.
  Wspomagamy również wyszukiwanie materiałów o określonej tematyce.
  Pomagamy w wyszukiwaniu artykułów tematycznych we wszystkich wymienionych językach.
  Z naszą pomocą studenci i pracownicy naukowi pozyskują do swoich prac unikatowe materiały z całego świata.
  Usługi dla studentów świadczymy po cenach preferencyjnych.

  Prowadzimy szkolenia, udzielamy korepetycji.
  Uczymy polskiego, angielskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, łaciny i greki. Uczymy mówić, pisać, rozumieć czytać i myśleć w obcym języku. Ucząc języka uczymy kultury i historii.
  Przygotowujemy do matury i egzaminu gimnazjalnego.


  Kontakt

  TOLME Juliusz Gromadzki
  tel. 22 662 75 75, 511 904 127
  kontakt@juliusz-gromadzki-tlumaczenia.pl
  juliusz.gromadzki.tlumaczenia@gmail.com

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca Wrocław »

  Od 7 lat zajmujemy się kompleksową nauką tańca. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, a doświadczenie jakie zebraliśmy w trakcie naszych prac, pozwala nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie oraz elastycznie dopasowywać się do wymagań naszych Klientów. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, z profesjonalnym podejściem do sprawy. Wyrozumiałość, cierpliwość i odpowiednie dordztwo sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wybierz naszą szkołe tańca i przekonaj się, że warto.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursnapilota.pl - szkoła latania »

  Gdy chcesz zdobyć licencję pilota helikoptera, istotne jest to, ażebyś wyselekcjonował należytą szkołę lotniczą. Jako pierwszorzędna szkoła lotnicza, posiadająca w zanadrzu ekipę doświadczonych instruktorów, którzy w życiu nalotu wylatali już tysiące godzin. Wobec tego zapewniamy całkowite bezpieczeństwo, a także profesjonalizm. Oferta naszej szkoły pilotażu składa się ze zbioru licencji, począwszy od szkoleń PPL(H), kończąc na licencjach zarobkowych i certyfikatach pozwalających na loty w porze nocnej. Dodatkowo, opublikowana przez nas strona obejmuje sekcję aktualności. Odnajdziesz w tym miejscu ciekawostki z branży helikopterów, a także kursów na pilota śmigłowca.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • LE REVE Szkoła języka francuskiego »

  Naucz się języka francuskiego ze szkołą LE REVE. W naszej szkole językowej nauczysz się języka od podstaw, a także rozwiniesz już posiadane umiejętności. Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j. »

  Klienci, korzystający z usług naszej firmy mogą skorzystać z naszych profesjonalnych kursów menedżerskich. Oferujemy bogatą ofertę kursową dla kadry zarządzającej w tym szkolenia z zarządzania kryzysem czy z umiejętności sprzedażowych. Oferujemy najwyższy poziom nauczania oraz wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »