Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm Rozumiemy wagę języków obcych w komunikacji w międzynarodowym świecie biznesu i mamy do zaproponowania serię kursów, które są odpowiedzią na te potrzeby. Naszym celem jest pomaganie firmom w doskonaleniu a także rozwijaniu pracowników w zakresie umiejętności językowych w taki sposób by ich wzrastające kompetencje przekuć w sukces organizacji. Language for Business to żywiołowo rozwijająca się organizacja szkoleniowa, która powstała w 2001 roku w odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie szkoleń językowych dla celów biznesu. Nasz sukces jest oparty na wiedzy a także doświadczeniu naszych trenerów oraz metodyków, którzy będąc praktykami przekładają swoje doświadczenie na uczenie języków.

Szczegóły strony www.languageforbusiness.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.languageforbusiness.pl:

Kursy językowe dla firm

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenie z pierwszej pomocy Asekor »

  Zapraszamy na Szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy. Organizowane przez nas kursy są gwarancja zdobycia niezbędnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności ratowniczych. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji przez doświadczonych ratowników i instruktorów. W chwili obecnej firma ASEKOR organizuje szkolenie z pierwszej pomocy w następujących miastach: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników »

  Aby najlepiej radzić sobie w życiu trzeba inwestować w osobisty rozwój. Pozyskiwanie kolejnych kwalifikacji jest przydatne w prawie każdej dziedzinie życia. Cenne to jest wyjątkowo w miejscu pracy. Udział szkoleniach obrazuje tych pracowników, którym szczególnie zależy na sukcesie firmy.Pomimo, że stres otacza nas prawie codziennie, jest on zagrożeniem dla właściwego egzystowania człowieka. W stresie nie da się myśleć logicznie. Konsekwencje jego dają się odczuć na sytuacji zdrowotnej jak również redukują skuteczność pracownika. Napięciowych sytuacji nie można się całkowicie wykluczyć. Dzięki uświadomieniu sobie czym jest stres oraz posiąściu zdolności poprawnego reagowania podczas zachowań stresowych, można zredukować ich wpływ na człowieka. Służą temu szkolenia z pokonywania stresu.Szkolenia: praca w zespole to odpowiedź na pojawiające się pytanie: w jaki sposób zarządzać zespołem ludzi. Praca na stanowisku kierowniczym nakłada obowiązek posiadania odpowiednich kwalifikacji. Zalicza się do nich: sprawna kooperacja pomiędzy ludźmi, kierowanie obowiązków oraz ocenianie wyników pracowników. Nikt nie rodzi się z pakietem umiejętności menedżerskich. Zdobycie ich zapewniają profesjonalne szkolenia biznesowe. Ich uczestnicy szybciej sobie radzą w pracy, ale i również delegują zdobytą wiedzę i umiejętności do życia prywatnego.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Rozejrzyj się za firmą z doświadczeniem, za firmą, która poda Ci pomocną dłoń profesjonalnie. Dedal Konsulting to odpowiednie doradztwo strategiczne, organizacyjne i HR. Ponadto szeroka płaszczyzna szkoleń dla kadry kierowniczej oraz pracowników zadowoli nawet najbardziej wymagających. Siłą naszej firmy są wysoko wykwalifikowani trenerzy, pragnący doradzać, szkolić i pomagać. Współpracując z nami, nigdy nie zostaniesz sam!

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy »

  Uczestniczyłeś w wypadku drogowym? Straciłeś głowę i nie wiedziałeś jak pomóc najbliższym i innym uczestnikom zdarzenia? Byłeś świadkiem stanu przedzawałowego i nie wiedziałeś jak zareagować? My Cię nauczymy!!! Zadzwoń!Firma JaHuBaT działa od 2000 roku. W tym czasie przeszkoliliśmy ponad 1500 osób z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dostosowanej do pecyfiki potrzeb klienta. Wciąż rozwijamy się, aby jak najlepiej zaspakajać potrzeby naszych klientów. Niejednokrotnie uczestniczyliśmy w realizacji projektów szkoleniowych finansowanych z Unii Europejskiej zarówno z zakresu pierwszej pomocy jak również integracji i aktywizacji. Na stałe współpracujemy ze Szkołami Nauki Jazdy dbając o edukację przyszłych kierowców.Doświadczenie: zabezpieczenie medyczne imprez plenerowych, tras rajdowych, koncertów, organizacja imprez integracyjnych dla dzieci i dorosłych, zabawy integracyjne, parki linowe, rajdy sprawnościowe, survival, handel sprzętem medycznym, przedstawicielstwo medyczne, szkolenia z pierwszej pomocy połączone z pokazami ratowniczymi.Szkolenia z pierwszej pomocy dla każdego, kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy, zajęcia integracyjne dla firm.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zielone szkoły góry »

  Nie wiesz jak zorganizować sobie tydzień poza szkołą? Może to czas by wybrać się na zielone szkoły!
  Chcemy zaprosić Was do udziału w zielonych szkołach pełnych atrakcji, wycieczek, z bogatym programem i mnóstwem pozytywnej energii! Choć na chwilę oderwij się od nudnej szkolnej rzeczywistości i wybierz się na pełną przygód i rozrywki zieloną szkołę!
  Zapraszamy Was do pięknej okolicy, w której podczas zielonych szkół nie ma szans na nudę! Podczas zielonych szkół dowiesz się jak pracuje garncarz, jak szybkie są reakcje GOPRowców! Przyjedź bawić się z nami!
  Spróbuj każdej niezwykłej opcji na wyjazd na zielone szkoły z nami! Nie daj się prosić, skuś się!

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Compass Consulting - szkolenia menedżerskie »

  Biznesowe szkolenia i doradztwo biznesowe to główne zadania naszej firmy. Charakteryzujemy się wsparciem branżowym naszych klientów, realizując treningi szkoleniowe indywidualnych osób albo pakiety kursów dla firm. O wysokiej jakości przedmiotowej szkoleń świadczy grono usatysfakcjonowanych klientów oraz współpracująca z nami załoga szkoleniowa. Prezentowani trenerzy to niekwestionowani liderzy na rynku, o bogatym doświadczeniu, wykształceniu i przygotowaniu metodycznemu.
  Na naszej stronie znajdziecie państwo skatalogowane w zależności od typu szkolenia sprzedażowe i menedżerskie, HR i rozwojowe oraz inne szkolenia. Prezentacja i przemówienia przed resztą zespołu to pomysł dla dyrektorów i menadżerów. Obsługa klienta to szkolenie typowo sprzedażowe.
  Prezentowane zajęcia są w większości czasu przeznaczone na zdobyciu użytecznych nawyków w danej specjalizacji, a nie tylko na suchej wiedzy książkowej. Korzystamy w tym celu z modelowych scenek sytuacyjnych i treningów aktywizujących klientów, odpowiadające realnym sytuacjom.
  Sam się przekonaj czy warto.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp online »

  Misją każdej przedsiębiorstwa, które umożliwia pracownikom konstytucja to bezpieczeństwo oraz higiena w miejscu roboty. Pracodawca poprzez zapobiegawcze instruktaże z pola bhp przeprowadza jeden z ważniejszych cząstki bezpieczeństwa. Zabezpieczenia fizyczne machin nie gwarantuje bezpieczeństwa dlatego że pracobiorca bez informacji nie potrafi spożytkować osłon. Pierwsze ćwiczenia wstępne pracownika dzieli się na instruktaż ogólne które są omawiane właściwości bezpieczeństwa również przepisu, nauka instruktażowe to warsztaty na posadzie wytwórczości na jakim będzie pracował. Trening okresowe bhp owo nauczanie na którym pracownik koryguje plus umacnia informację bhp

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nauki jazdy: kat. C. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki kierowania?
  CEZ CARGO Kraków ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to nazwane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co pewien okres. Ukończenie takiego szkolenia jest nagradzane świadectwem kwalifikacji wstępnej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym tranportem. Polecamy także warsztaty dla instruktorów nauki jazdy doskonalące wiedzę wykładowcom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lotnik.eu - licencja pilota »

  Portal nasz zawiera zestaw wiedzy związanej z lotnictwem, rozpoczynając od helikopterów, przez szybowce, aeroplany, a na historiach z imprez lotniczych kończąc. Odnajdziesz w tym miejscu rady, jak również szczegółowe informacje dotyczące kursów PPL(H) i na licencję pilota śmigłowca. Na domiar tego, dostarczymy Tobie kompendium lądowisk dla śmigłowców, jak też opiszemy popularne warianty helikopterów. Masz problem z jakimiś terminami lotniczymi? Prezentujemy zaprojektowany przez nas słownik terminów, gdzie banalnym sposobem tłumaczymy elementarne terminy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Grema »

  Szkolenia w dzisiejszych czasach to bardzo ważna sprawa. Wykonywanie takich szkoleń czy kursów pomaga znaleźć pracę o którą teraz ciężko. Firma Grema, jest odpowiednim miejscem na wykonywanie szkoleń. Kadra szkoleniowa firmy to ludzie wykształceni, potrafiący przekazać wiedzę. Głównym zadaniem firmy Grema jest przygotować Państwa do wykonywania przyszłego zawodu. Podjęcie decyzji o szkoleniu, z pewnością wzbogaci Państwa wiedzę i sprawi, że wszystkie wykonywane czynności będą robione szybciej i sprawniej przez co wzrośnie wydajność pracy.

  Data dodania: 01 07 2015 · szczegóły wpisu »