Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

VBS Oprogramowanie dla firm, sklepy internetowe

VBS Oprogramowanie dla firm, sklepy internetowe Programy do wystawiania faktur i CRM, tworzenie sklepów internetowych. Przetestuj nowoczesne rozwiązania przez 30 dni. Jako firma obsługujemy kilkaset sklepów internetowych, kilka dużych portali tematycznych. Ściśle współpracujemy z innymi firmami, zajmującymi się projektowaniem oprogramowań i handlem w Internecie takimi jak Meteoryt.pl, Allpay.eu czy Ceneo.pl

Szczegóły strony vbs.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę vbs.com.pl:

VBS Oprogramowanie dla firm, sklepy internetowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adobe Audition w Rivasoft.pl »

  Pełne wersje najnowszych programów Adobe oraz uaktualnienia można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach, w sklepie internetowym Rivasoft.pl. Dystrybutor oprogramowania oferuje również możliwie największy wybór programów Abbyy, Corel, Microsoft, Pinnacle Studio. Kupując w Rivasoft.pl zyskujesz gwarancję otrzymania właściwej, legalnej wersji oprogramowania. Jako Klient masz do wyboru wersję pudełkową lub elektroniczną. Posiadając status studenta masz prawo do zakup oprogramowania Adobe Creative Suite z 80% zniżką. Złożenie zamówienia jest szybkie i proste - bez konieczność rejestrowania się. Poznaj naszą ofertę produktową i bieżące promocje!

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie dla administracji, które umożliwia sprawną elektroniczną wymianę dokumentów w urzędzie. Skutkuje to automatyzacją wszystkich procesów zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. LOGITO stworzone przez Ideo Sp. z o.o. jako elektroniczny system obiegu faktur jest nieodzowne w aktualnie współcześnie działających firmach oraz instytucjach, w których kierownicy dbają o sprawny przepływ wiadomości. LOGITO dostępne jest w dwóch wersjach: dla firm oraz dla administracji. W zależności od instytucji ? prywatnej czy państwowej, można nabyć odpowiedni system upraszczający obieg faktur. LOGITO to dogodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które ma sprawnie działać. Zaimplementowanie elektronicznego systemu obiegu dokumentów z całą pewnością pozwoli na lepsze zarządzanie zasobami. Aplikacje na urządzenia mobilne takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej firmy, lecz również uporządkowanie wszelkich dokumentów w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • System rezerwacji »

  Morten.pl jest platformą wspomagającą zarządzanie gabinetami lekarskimi, salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, a także obiektami rekreacyjnymi i sportowymi. Prosty i intuicyjny program ?szyty na miarę?. Projektując platformę Morten.pl ? skoncentrowaliśmy się na możliwie największej elastyczności systemu, co umożliwia dostosowanie jej pod indywidualne potrzeby każdego gabinetu.Jest to pierwsze kompleksowe oprogramowanie, dzięki któremu można zarządzać kalendarzami pracowników, bez konieczności posiadania strony z dowolnego miejsca o każdej porze dnia i nocy.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • ERP Solution - Technologie Informatyczne »

  Strona informacyjna, która zamieszcza istotne informacje o różnych gałęziach informatyki. Portal erp-solutions składa się z trzech bardzo istotnych działów. Pierwszą kategorią jest ERP, czyli oprogramowanie do komputerowego wspomagania pracy w przedsiębiorstwie. Informacje z tej kategorii związane są bezpośrednio na oprogramowanie ERP, jego mechanizmy i działanie, wdrożenia, zastosowanie.

  Kolejną kategorią są Systemy Informatyczne. I w tej kategorii jest niezwykle ciekawy dla każdego interesującego się informatyką. W dziale tym artykuły, które w mniejszym, lub większym stopniu połączone są z informatyką.

  Ostatnim działem to nowe technologie. To bardzo wszechstronna kategoria, która styka się w pewnym stopniu z poprzednimi kategoriami oraz dostarcza informacji o innych zagadnieniach technologicznych. Dodatkowe informacje to smartfony, tablety, bezpieczeństwo, usługi cyfrowe.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SUPREMIS ? pierwszy Złoty Partner SAP w Polsce »

  SAP jest wiodącym na świecie dostawcą w zakresie oprogramowania biznesowego. System SAP obsługuje 12 milionów użytkowników oraz został zastosowany w prawie 80.000 instalacjach. Rozwiązanie SAP Business One jest dystrybuowane przez sieć certyfikowanych partnerów. Jednym z nich jest firma SUPREMIS, która została pierwszym Złotym Partner SAP w Polsce. SUPREMIS oferuje swoim klientom profesjonalne wdrożenie systemu SAP Business One, usługi serwisowe oraz możliwość dostosowania systemu według indywidualnych wymagań. SAP Business One udostępnia narzędzia do zarządzania, umożliwiając jednocześnie wykorzystanie istotnych, najbardziej aktualnych informacji. System SAP Business One jest najlepszym rozwiązaniem biznesowym dla małych i średnich przedsiębiorstw, których celem jest pokonanie konkurencji oraz zwiększenie rentowności.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sony Vegas Movie Studio cena »

  Sony Vegas Movie Studio to ogromne możliwości a także bogate oprogramowania, dzięki którym nasze video nabierze nowych, bardzo często zaskakujących, ale zawsze arcyintrygujących i ciekawych kształtów. Trzeba podkreślić, że nie trzeba być specjalistą, by się efektywnie posługiwać oprogramowaniem.
  Sony Vegas Pro cena w tymże wypadku jest adekwatna do możliwości i jakości tegoż programu. Wystarczy zerknąć na listę instytucji a także firm, które w pełni korzystają z tegoż oprogramowania, żeby pozbyć się wątpliwości.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi teleinformatyczne na rynku »

  Branża IT to w obecnych czasach jedna z najbardziej rozpowszechnionych branż na rynku. Specjaliści z dziedziny telekomunikacji oraz informatyki są poszukiwania przez firmy na bardzo dużą skalę. Ciężko sobie dziś wyobrazić jakąkolwiek firmę, działającą na rynku, która nie stosowałaby szeroko pojętego oprogramowania teleinformatycznego. Zarówno małe, średnie, jak i duże firmy wykorzystują w swojej działalności oprogramowanie informatyczne, które ułatwia im codzienne funkcjonowanie i zarządzanie firmą. Firmy z branży IT proponują swoim klientom zaawansowane systemy informatyczne ERP, systemy informatyczne CRM, a także funkcjonalne i nowoczesne systemy kadrowo-płacowe. Nowoczesny program kadrowo-płacowy ułatwiające zarządzanie działem kadr i płac w firmie. Programy te sprawdzają się zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i dużych, a także w administracji publicznej i szkolnictwie. Natomiast systemy informatyczne CRM to systemy wspierające proces sprzedaży, działania marketingowe oraz wszelkie działania związane z obsługą klienta. Systemy informatyczne typu CRM pozwalają na prowadzenie firmowej skrzynki poczty elektronicznej, tworzenie i zarządzanie ofertami firmy i wiele innych. Systemy informatyczne ERP umożliwiają obsługę całej działalności firmy m. in. : fakturowanie i obsługę magazynu, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rozliczanie z urzędami, prowadzenie sklepu internetowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wszystkich wydatków i wpływów, a także wiele innych.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Softhis »

  Nasze oprogramowanie dla firm posiada jeden z najlepszych systemów. Pozwala nam, to funkcjonalne zarządzanie treścią, dzięki czemu każdy system powiązany z internetem będzie działał właściwie. To właśnie, dlatego systemy cms pozwolą nam na szybsze działanie o czym sami możemy się przekonać testując już w pełni gotowy produkt. Tworzenie aplikacji mobilnych na różne systemy staje się proste zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie założenia jakie wchodzą w grę.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program dla ABI - Kryptos24 »

  Jedną z najważniejszych cech na jakie wskazują nam Klienci, jest łatwość obsługi. Korzystając z programu jedyne 15 minut w miesiącu, program dla ABI sporządza automatycznie odpowiednie ewidencje i dokumenty przyporządkowane poszczególnym zbiorom danych osobowych, a co za tym idzie pozwala wypełnić znaczną część obowiązków, jakie tyczą się prowadzenia dokumentacji ochrony danych osobowych. Czas potrzebny na zrobienie tego samego w formie papierowej lub z użyciem znanych pakietów biurowych, byłby bardzo uciążliwe oraz co najmniej 10 razy dłuższe, a koszt prowadzenia dokumentacji wzrósłby proporcjonalnie. Wybór programu dla ABI Kryptos24 to oszczędność dla Ciebie i Twojego biznesu.

  Data dodania: 22 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • FiberPay sp. z o.o. »

  System AML to kluczowy element w arsenale narzędzi każdego biura rachunkowego, który pomaga w skutecznym zarządzaniu ryzykiem i zapewnieniu zgodności z obowiązującą ustawą AML. Automatyzacja procedur AML/CFT za pomocą naszego systemu znacząco ułatwia monitorowanie transakcji podejrzanych, zarządzanie dokumentacją AML i przestrzeganie środków bezpieczeństwa finansowego.

  Data dodania: 07 04 2024 · szczegóły wpisu »