Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Systemy Informatyczne dla urzędów

Systemy Informatyczne dla urzędów Oprogramowanie komputerowe dostosowane do jednostek administracji publicznej. Twórcą systemu jest Rekord Systemy Informatyczne, które również jest producentem oprogramowania dla przedsiębiorstw - Rekord.ERP
Oprogramowanie zostało stworzone przy współpracy z menedżerami administracyjnymi. Bardzo dobrze wykonanie systemu zaowocowało wdrożeniem systemu w ponad 500 urzędach i jednostak samorządowych. Oprogramowanie firmy Rekord jest jest najczęściej wdrażanym programem komputerowym w Polsce, w miejscowościach powyżej 100tyś mieszkańców. System znacząco wpływana na polepszenie prac, efektownie zarządza finansami, stanowi fundament dla e-Urzędu.

Szczegóły strony ratusz.rekord.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ratusz.rekord.com.pl:

Systemy Informatyczne dla urzędów

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program dla agencji nieruchomości »

  Praca doradcy nieruchomości okazała się mobilna, to znaczy, że jest on przyzwyczajony do nieustannego przemieszczania się i przebywania poza pracą. Podczas mytingów z nabywcami warto mieć możliwość przedstawienia aktualnej oferty, także w przypadku, kiedy potencjalny klient zmienia swoje zapotrzebowania. właśnie takie możliwości daje właśnie nasze oprogramowanie funkcjonujące online. Ma mnóstwo różnorodnych filtrów, które perfekcyjnie przydają się, aby sprawdzić celne z zapytanie bazy ofert wprowadzonych do programu.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi magazynu »

  Propozycja dla przedsiębiorstw chcących w dużym stopniu zwiększyć wydajność procedur zewnętrznych i wewnętrznych ? nowoczesne oprogramowanie SAP wdrażane przez międzynarodowego lidera dla klientów wielu branż. Firma Itelligence proponuje indywidualnie dopasowywane rozwiązania z zakresu usług biznesowych, np. systemu CRM (całościowe zarządzanie relacjami z klientami ? począwszy od ich zdobywania, aż po ich ochronę).

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inform-Tech »

  Misją Inform-Tech jest tworzenie i wdrażanie aplikacji zarządzania informacją i dokumentacją w laboratorium zgodnie z zasadą, że:

  ?biznes klienta decyduje o kształcie procesów wspomaganych przez system informatyczny?
  a nie
  ?system informatyczny decyduje o kształcie procesów biznesowych klienta?.

  Wiodącym produktem firmy jest Prolab-3, oprogramowanie klasy LIMS, pracujące w architekturze klient-serwer, umożliwiające implementację modeli procesów biznesowych zgodnych z przyjętą w laboratorium praktyką. Stanowi ono autorskie rozwiązanie firmy Inform-Tech. Jako firma autorska, Inform-Tech ma możliwość sprawnego rozwoju oprogramowania, w tym także uwzględniania specyficznych potrzeb Klientów.

  Dlatego Rozwiązania zbudowane na oprogramowaniu Prolab-3 łączą w sobie zalety systemów tworzonych ?pod klucz? z niezawodnością systemów dostarczanych jako gotowe rozwiązania, zachowując przy tym elastyczność dostosowań przez cały okres ich eksploatacji.

  Obecnie firma wyspecjalizowała się w tworzeniu i wdrażaniu komputerowych systemów zarządzania informacją w laboratoriach (LIMS). Oferta firmy proponuje szeroki wachlarz produktów i usług informatycznych związanych z tworzeniem i zarządzaniem informacją oraz dokumentacją badawczą. Skorzystało z niej już przeszło sześćdziesiąt laboratoriów różnych branż, w tym laboratoria przemysłu metalowego, wydobywczego, ciężkiej syntezy chemicznej a także laboratoria medyczne, spożywcze, ochrony środowiska, wodno-ściekowe, drewna i gospodarki leśnej. Firma posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008. W ramach systemu prowadzona jest wewnętrzna walidacja Prolab-3 w formie dokumentów i zapisów nadzorowanych w systemie jakości.

  Rozwiązania proponowane przez Inform-Tech znalazły uznanie zarówno w laboratoriach przemysłowych pracujących bezpośrednio dla potrzeb technologii, akredytowanych laboratoriach usługowych, a także instytutach i placówkach naukowo badawczych.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moduły systemu ERP »

  Portal informacyjny ERP Systemy obejmuje dokładne i szczegółowe materiały o oprogramowaniu dla biznesu. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw są stałym narzędziem każdej firmy. Serwis ERP Systemy zainteresuje każdego przedsiębiorcy. Portal zawiera problematykę o najważniejszych elementach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Najistotniejsze obszary obejmujące Serwis ERP Systemy to zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa w danej firmie, logistyka w systemie ERP, wdrożenia systemu ERP, kadry, księgowość.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do fakturowania dla małych firm »

  Jeszcze nigdy wystawianie faktur nie było tak bardzo proste. Od dziś już nie musisz być osobiście w biurze, aby móc wystawić fakturę dla użytkownika. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i wszystko wykonasz online. Co więcej zdołasz także wystawić fakturę bezpośrednio z komputera swojego klienta. A wszystko bez bojaźni o bezpieczeństwo danych. Oprogramowanie dla firm Intea gwarantuje całkowitą kontrolę danych w systemie. Zaoszczędzisz czas a dodatkowo nerwy. Możesz wyjechać na wakacje i w tym samym czasie posiadać dostęp do systemu swojej firmy.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do zarządzania firmą SAP Business One »

  System SAP to najwyższej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm, którego celem jest sprawniejsze zarządzanie. SUPREMIS jako Złoty Partner SAP zajmuje się wdrażaniem systemu ERP - SAP Business One. Oprogramowanie marki SAP sprawdza się doskonale jako program magazynowy, kadry i płace, program nieruchomości czy księgowość program. Co istotne, zawiera moduł CRM będący doskonałym systemem do zarządzania relacjami z klientem. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania daje wymiernie korzyści dla użytkującej go firmy.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Da Vinci Studio »

  Da Vinci Studio to nowoczesna firma, która świadczy wsparcie informatyczne dla firm. W naszej bogatej ofercie posiadamy głównie: tworzenie aplikacji na Facebooka, nowoczesne systemy e-learningowe, programy mobilne, Web Software House, audyt i skuteczne działania antyhakerskie. Dużą wagę przykładamy do systemów wizerunkowych. Naszym zdaniem jest to niezwykle istotny obszar funkcjonowania każdego podmiotu gospodarczego. Obecnie obecność w Internecie odgrywa kluczową rolę. Z tego powodu specjalnie dla Państwa nasi doskonale przeszkoleni pracownicy wykonują tworzenie aplikacji Facebook. Powszechnie wiadome jest, że aplikacje Facebook i aplikacje webowe mogą istotnie wspomagać promocję firm. Obecnie portale społecznościowe to istotny kanał promocji, którego nie można pomijać. Przyjdź do nas, a my zaprojektujemy dla ciebie wyjątkowy fanpage, obok którego żaden użytkownik Internetu nie przejdzie niewzruszony. DaVinci-Studio to najlepszy wybór dla wszystkich osób, które troszczą się o pozytywny wizerunek firmy i poszukują usług informatycznych na wysokim poziomie - więcej o nas.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi teleinformatyczne na rynku »

  Branża IT to w obecnych czasach jedna z najbardziej rozpowszechnionych branż na rynku. Specjaliści z dziedziny telekomunikacji oraz informatyki są poszukiwania przez firmy na bardzo dużą skalę. Ciężko sobie dziś wyobrazić jakąkolwiek firmę, działającą na rynku, która nie stosowałaby szeroko pojętego oprogramowania teleinformatycznego. Zarówno małe, średnie, jak i duże firmy wykorzystują w swojej działalności oprogramowanie informatyczne, które ułatwia im codzienne funkcjonowanie i zarządzanie firmą. Firmy z branży IT proponują swoim klientom zaawansowane systemy informatyczne ERP, systemy informatyczne CRM, a także funkcjonalne i nowoczesne systemy kadrowo-płacowe. Nowoczesny program kadrowo-płacowy ułatwiające zarządzanie działem kadr i płac w firmie. Programy te sprawdzają się zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i dużych, a także w administracji publicznej i szkolnictwie. Natomiast systemy informatyczne CRM to systemy wspierające proces sprzedaży, działania marketingowe oraz wszelkie działania związane z obsługą klienta. Systemy informatyczne typu CRM pozwalają na prowadzenie firmowej skrzynki poczty elektronicznej, tworzenie i zarządzanie ofertami firmy i wiele innych. Systemy informatyczne ERP umożliwiają obsługę całej działalności firmy m. in. : fakturowanie i obsługę magazynu, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rozliczanie z urzędami, prowadzenie sklepu internetowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wszystkich wydatków i wpływów, a także wiele innych.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • SAGITTARIO Sp. z o. o. »

  Oferujemy najlepsze oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Wykonujemy oprogramowanie pod indywidualne potrzeby firmy. Współpracujemy z firmami z branży medycznej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej oraz finansowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Minfor - Usługi Informatyczne »

  Interesuje Cię oprogramowanie Wapro? A może szukasz antywirusa, który zabezpieczy Twój system operacyjny? Jeżeli cenisz sobie najlepszy wybór, wsparcie merytoryczne oraz korzystne ceny programów, zapraszamy na Bezpieczneit. pl po zapoznanie z naszą ofertą. Do tej pory wykonaliśmy tysiące realizacji instalacji antywirusów, wspieramy naszych klientów i monitorujemy ich systemy. Oprogramowanie, które oferujemy wybrało już przeszło 3, 5 miliona Polaków, więc dołącz do nich również Ty!

  Data dodania: 09 01 2020 · szczegóły wpisu »