Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Płatności internetowe

Płatności internetowe Dzięki eService Online możliwe są szybkie, bezproblemowe płatności internetowe, rozliczanie transakcji bezgotówkowych zawieranych zarówno w tradycyjny sposób jak i poprzez sklep online. Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych posiada 10 letnie doświadczenie i pozycję lidera technologicznego w swojej branży. Popierane jest przez największą grupę kapitałową w Polsce - PKO Bank Polski, a stosowane systemy 3D Secure, SSL i bieżący monitoring przeprowadzanych operacji zapewniają użytkownikom bezpieczne przelewy online.

Szczegóły strony www.eserviceonline.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.eserviceonline.pl:

Płatności internetowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wirtualne biuro Warszawa Centrum Najtaniej »

  Prowadzimy działalność pod marką ?Złota61? polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy)..
  Nasze biuro znajduje się na pograniczu Woli i Śródmieścia. W samym Centrum Warszawy przy ul. Złotej z widokiem na Złote tarasy. Wygodny punkt komunikacyjny (tramwaje, autobusy, metro). ok. 2 minuty od dworca centralnego i 3 minuty od dworca śródmieście. Lokal w wyodrębnionej części budynku biurowo - mieszkalno -użytkowym.

  Oferujemy:
  ? Wynajem powierzchni biurowych;
  ? Adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji;
  ? Zajmujemy się zakładaniem spółki z o.o., akcyjnej, partnerskiej, komandytowej, jawnej oraz działalności gospodarczej;
  ? Możliwość korzystania z sali konferencyjnej;
  ? Odbiór i przesyłanie korespondencji (listy, faksy);
  ? Prowadzenie księgowości;
  ? Profesjonalne usługi prawnicze i rejestracyjne;
  ? Tłumaczenia dokumentów;

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Odkąd pamiętasz zmagasz się z coraz większą stertą rozmaitych dokumentów? Codziennie na ten stos papierów dokładasz nowe faktury i rachunki? Przekazując prowadzenie swojej rachunkowości i księgowości pod opiekę księgowej z poznańskiego biura rachunkowego ATAcentre, możesz mieć pewność, że niczego nie przeoczysz i że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik.
  Dodatkowo, jeśli będziesz potrzebował wsparcia przy rejestracji własnej działalności gospodarczej, uzyskasz niezbędną pomoc w pełni bezpłatnie. Każdy młody przedsiębiorca doskonale wie, jak ważne jest wsparcie doświadczonej księgowej podczas zakładania nowej firmy. Pracownicy biura ATAcentre pomogą wypełnić i złożyć wszystkie potrzebne dokumenty.
  Nie zwlekaj, już dziś zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego ATAcentre.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe z Poznania »

  Zachęcamy do spotkania się z naszym biurem księgowym w Poznaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, predyspozycje oraz ludzi, którzy potrafią rozstrzygnąć wszelkie problemy księgowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy realizować trudne projekty, świadczymy usługi biura rachunkowego zarówno w wersji znanej wszystkim jak i online. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo nie jest zadowolona z bieżącego biura rachunkowego zapraszamy do nas.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Serdeczne zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego biura rachunkowego. Zajmujemy się pełną księgowością dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe zostało założone w 1998 roku i od tego czasu zdobyło wielu zadowolonych klientów. Prowadzimy księgowość spółek jawnych, partnerskich, komandytowych czy cywilnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro Rachunkowe DOMINUS umieszczone w mieście Poznań pełni obszerny wachlarz funkcji w prowadzeniu rachunkowości oraz obsłudze personalnej. DOMINUS cechują bardzo dobre doświadczenia oraz profesjonalizm oferowanych zleceń, dlatego, że w branży biur rachunkowych jesteśmy już od 11 lat. Wciągu tych lat wzmocniliśmy jakość naszych prac, wszystko po to by nasz Klient był zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Nasze usługi realizujemy na terenie województwa Wielkopolskiego.Nasza kancelaria podatkowa świadczy działania w zakresie usług rachunkowych m. in. prowadzenie ewidencji VAT; obsługi personalnej m. in. prowadzenie dokumentacji w sprawach pracowniczych oraz działaności przędsiębirostwa m. in. sporządzanie wniosków kredytowych. Jakiekolwiek usługi przeprowadzamy z ogromną sumiennością, skutkiem tego firmowe finanse znajdą się w godziwych rękach.Biuro Rachunkowe PoznańKancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości DOMINUSul. św. Marcin 73/7b61-001 Poznańtel. kom. 790 824 163e-mail: kdpirdominus@biuropodatkowe.orghttp://www.biuropodatkowe.org

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Dankomp z Warszawy oferuje fachowe usługi księgowe przeznaczone przede wszystkim dla firm. Obsługujemy także osoby prywatne - na przykład przy wypełnianiu PITów. Działamy na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego - zapraszamy do naszego biura na ulicy Nowodworskiej 27A. Dziś liczy się profesjonalizm i pewność usług - to zapewniamy prowadząc Pańtwa księgi rachunkowe, handlowe, sprawy kadrowe i płacowe oraz inne sprawy związane z działalnością firmy. Dojeżdżamy do Klientów. Dokumenty odbieramy osobiście. Obsługujemy ponad 100 firm, z których wiele od dawna korzysta z zadowoleniem z naszych usług. Zawsze służymy poradą i pomagamy w codziennych problemach. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Tel: (22) 614-97-65. Zapraszamy i czekamy!

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Ełk »

  Sprawnie działająca księgowość stanowi podstawę właściwego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Na taką profesjonalną i solidną obsługę rachunkową mogą liczyć Klienci Biura Księgowego Ełk. To działające na terenie miasta Ełk (województwo warmińsko-mazurskie) biuro rachunkowe zapewnia mikro, małym, średnim, a także dużym firmom fachową obsługę księgową. Biuro Księgowe Ełk zapewnia firmą prowadzącym swoją działalność w obrębie miasta i okolic dostęp do szerokiej gamy wysokiej jakości usług rachunkowych oraz pomoc profesjonalnej księgowej z Ełku. Zapewnij odpowiednio prowadzoną księgowość w swojej firmie i zapytaj o ofertę współpracy z Biurem Księgowym Ełk.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Consulto »

  Profesjonalne usługi i rzetelne informacje to cechy usług księgowych, które świadczy biuro rachunkowe Consulto z Tarnowa. Chcemy być partnerami małych i średnich firm, które potrzebują pomocy profesjonalnego biura księgowego.
  Możemy pomóc Tobie i Twojej firmie w następujących sprawach:
  dofinansowania PFRON na pracowników,
  doradztwo i optymalizacja podatkowa,
  zakładanie spółek na początku prowadzenia działalności,
  przekształcanie spółek, tak aby były najlepszym rozwiązaniem,
  konsultacje dotyczące płac i kadr,
  oraz wiele innych rozwiązań dla Twojej działalności gospodarczej.
  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Wadowicach, »

  Biuro Rachunkowe w Wadowicach, specjalizujące się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków, kadr oraz płac. Biuro posiada licencję Ministerstwa Finansów, a kadra zarządzająca 10 lednie doświadczenie zawodowe.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kompendium »

  Jeśli szukasz wsparcia w zakresie księgowości, w sprawach związanych z BHP lub porad prawnych to jesteś w dobrym miejscu.
  Współpracując z nami, będziesz miał więcej czasu na rozwijanie swego biznesu. Skupisz się na tym, co najważniejsze w twojej firmie, dzięki czemu łatwiej osiągniesz sukces.
  Zapewniamy najszerszy zakres usług za najlepszą cenę, przy jednoczesnym dopasowaniu zakresu współpracy do oczekiwań naszych klientów.

  Data dodania: 15 12 2017 · szczegóły wpisu »