Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Firmy związane z hasłem 'firma detektywistyczna':

Sortuj po:

 • Detektyw »

  Prywatny detektyw z Infosekret daje możliwości ludziom dzięki zasobnemu doświadczeniu, które przyswoił przez długi okres pracy w zawodzie śledczego. Prywatny detektyw ma w swoich zasobach procedury, które wykorzystuje w zamiarze stwierdzenia faktów w śledztwach które prowadzi.
  Prywatny detektyw proponuje rozległy obręb usług m.in. nadużyć finansowych, kradzież danych osobowych, napastliwe e-maile i kradzież materiałów objętych prawem autorskim.
  Detektyw z Infosekret również udziela wsparcia w kwestiach cywilnych jak, przykładach kiedy doświadczyliśmy skrzywdzeń cielesnych, roszczeń ubezpieczeniowych i szalbierstw, kurateli nad dziećmi, wyszukiwania jednostek zaginionych.
  Infosekret jako profesjonalna i doświadczona firma w wielu dziedzinach daje jej to możliwości na podjęcie praktycznie wszelakiego śledztwa - od elementarnego śledztwa po śledztwo ze wszelkimi dostępnymi środkami, które oznacza polski ustawodawca. Detektyw z Infosekret może zorganizować i koordynować wszelkie odmiany badań, które są potrzebne do zrealizowania odpowiedzialnego zlecenia.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »