Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

JM Metrology - Doradztwo Metrologiczne Wagowe

JM Metrology - Doradztwo Metrologiczne Wagowe zajmujemy się metrologią wagową tj. tą częścią metrologii prawnej, która odnosi się do wymagań technicznych i prawnych jakie muszą spełniać wagi (przemysłowe). Ponad 20-letnie doświadczenie z montaży, legalizacji i wzorcowania wag we współpracy z renomowanymi korporacjami europejskimi. Ponad 10 lat doświadczenia w utrzymywaniu, doskonaleniu systemów zarządzania jakością certyfikowanych wg. normy ISO 9001:2008. 30 lat praktyki w tłumaczeniach technicznych, specjalistycznych z języka niemieckiego na polski i z języka polskiego na niemiecki w branżach: Automatyki, Elektotechniki, Magistrali przemysłowych, Mechatroniki, Oprogramowania użytkowego dla urządzeń ważących.

Szczegóły strony jmmetrology.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę jmmetrology.eu:

JM Metrology - Doradztwo Metrologiczne Wagowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwa energetyczne, audyty energetyczne, certyfikaty »

  Świadectwa energetyczne budynków, inaczej paszporty energetyczne, w firmie Argox Eco Energia wykonują inżynierowie o najwyższych kwalifikacjach. Nasze certyfikaty energetyczne są rzetelnie i nigdy nie są kwestionowane przez inwestorów lub nadzór budowlany. My nie obawiamy się obowiązku weryfikacji świadectw energetycznych, który wkrótce zostanie wprowadzony w polskim prawie. Nas specjaliści wykonują również profesjonale audyty energetyczne oraz audyty remontowe, obowiązkowe do uzyskania premii termomodernizacyjnej lub premii remontowej. Wykonujemy również audyty efektywności energetycznej, które z kolei pozwalają uzyskać świadectwa efektywności energetycznej, zwane inaczej certyfikatami efektywności energetycznej lub krótko białymi certyfikatami. Białe certyfikaty będą wydawane na projekty, które prowadzą do zmniejszenia zużycia energii. Większość środków uzyskanych z białych certyfikatów trafi na zwiększenie oszczędności energii przez odbiorców końcowych. Pozostała część będzie mogła trafić na zwiększenie oszczędności energii przez jej wytwórców oraz zmniejszenie strat w przesyle i dystrybucji energii. Wykonujemy wymagane przez Prawo budowlane oceny efektywności energetycznej klimatyzacji oraz oceny efektywności energetycznej kotłów. Przygotowujemy plany zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjny pomysł na biznes »

  Dochodowy biznes w Internecie - czy to możliwe? Z pewnością tak! Na naszym portalu odszukasz niemało wskazówek powiązanych z pomysłami na biznes. Nieskomplikowane i szybkie zarabianie szmalu to nie bajka, wielu osobom udało się dopiąć swojego celu, za sprawą zaangażowania i niebywałej zawziętości. Każdy z nas może osiągnąć sukces, wystarczy dobry pomysł na biznes. Pokażemy Tobie krok po kroku, w jaki sposób rozkręcić osobisty biznes, jak podejść do problemu, żeby już na początku nie stracić. Serdecznie zapraszam wszystkich użytkowników na wortal niszerynkowe.pl - pomysł na prywatny interes w cyberprzestrzeni i nie tylko.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Life coaching z dowolnego miejsca »

  Naszą misją jest wspomaganie ludzi w realizacji celów i wydobyciu ich pełnego potencjału. Oferujemy usługi z zakresu life coachingu, które pomogą Ci zmienić Twoje życie na lepsze, zwiększyć samoświadomość i poziom motywacji oraz pozbyć się męczących Cię zmartwień.Specjalizacje: coaching dietetyczny, coaching finansowy, coaching relacji międzyludzkich, coaching kariery oraz coaching duchowy i sensu życia.Ponadto, opracowaliśmy "Program Sukcesu Życiowego". Prowadzimy sesje bezpośrednio i na odległość. Dowiedz się więcej i umów się na pierwszą, DARMOWĄ sesję!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Orta Business Consulting Sp.j. »

  Orta Business Consulting to firma specjalizująca się w doradztwie finansowym przedsiębiorstw. Zajmujemy się factoringiem, leasingiem, wyceną przedsiębiorstwa, finansowaniem działalności bieżącej, optymalizacją kosztów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operat wodnoprawny »

  Ekomeritum. pl to zespół specjalistów pracujących nad zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska. Wykonujemy specyfikacje oraz przygotowujemy treść wniosków związanych z decyzjami środowiskowymi. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników prowadzimy również procedury dotyczące pomiarów na stanowiskach pracy. Naszym partnerom pomagamy przygotować wnioski dotyczące: pozwoleń zintegrowanych, pozwoleń wodnoprawnych na odprowadzanie ścieków oraz pozwoleń na transport odpadów. Nasi eksperci chętnie pomogą Państwu skompletować brakujące elementy w obrębie ochrony środowiska, dzięki czemu wypełnicie powinności w ramach obowiązującego prawa.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawdziwe opinie o firmach budowlanych »

  Krajowy Rejestr Firm Budowlanych jest portalem mającym na celu zweryfikowanie uczciwości i rzetelności firm działających na polskim rynku budowlanym. Można na nim znaleźć opinie o firmach budowlanych. Każdy przedsiębiorca, który zarejestruje się na portalu, będzie mógł sprawdzić wiarygodność i uczciwość firmy, z którą ma zamiar podjąć współpracę, a także zgłosić kontrahenta do naszej bazy lub umieścić zlecenia dla firm budowlanych. Prowadzona przez nas lista firm budowlanych z dnia na dzień się powiększa. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z pełnych możliwości naszego portalu!

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tebion - controlling i szkolenia »

  Firma Tebion sp. zo. o. zajmuje się od kilku lat wprowadzanie nowoczesnego controllingu w małych i dużych przedsiębiorstwach. Swoje usługi oferujemy firmom z okolic Tarnowa, Krakowa i okolic.
  Oprócz nowoczesnego controllingu i budżetowania wykonujemy szkolenia z programów biurowych tj. word, excel i powerpivot.

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badawczo-Analityczne Centrum Opinii Publicznej sp. z o.o. »

  Nasz portal to baza pozytywnych, negatywnych lub neutralnych opinii o przedsiębiorstwach funkcjonujących w całym kraju. Stawiamy na niezależność zbierania komentarzy o biznesach. Dzięki temu macie Państwo narzędzie do wyszukiwania tylko rzetelnych produktów i wykonawców. Właściciele firm weryfikują u nas własne wizytówki bezpłatnie i mają wpływ na relacje zachodzące w grupie docelowej.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Badań Marketingowych Test »

  Szukasz firmy, która zajmuje się wykonywanie badań marketingowych? Z firmą Cbmtest wszystko jest możliwe, dzięki doświadczeniu, jakie dotychczas zgromadziła na swym koncie. Wiele lat doświadczenia przekłada się na szeroką ofertę, którą każdego dnia pragniemy urozmaicać, dodając do niej badania jakości obsługi klienta czy też zaangażowania pracowników.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradztow i Nadzór budowlany w Koszalinie »

  Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie nadzorów. Realizujemy nadzory budowlane we wszystkich wymaganych przez inwestorów branżach. Obsługujemy klientów instytucjonalnych jak i klientów indywidualnych – wykonujemy nadzory budowlane przy realizacji dużych obiektów kubaturowych.

  Firma angażuje doświadczonych architektów, geodetów i uprawnionych inżynierów wszystkich branż, z których tworzy zespoły nadzoru inwestorskiego oraz zespoły kierowników budów do obsługi poszczególnych kontraktów.

  Pracownicy i współpracownicy posiadają uprawnienia budowlane w specjalności :

  konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń
  instalacyjno – inżynieryjnej w zakresie sieci sanitarnych i ochrony środowiska
  konstrukcyjno – inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych
  konstrukcyjno – inżynieryjnej w zakresie dróg
  konstrukcyjno – inżynieryjnej w zakresie budowli hydrotechnicznych
  telekomunikacyjnej

  Data dodania: 24 11 2017 · szczegóły wpisu »