Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Horyzont Inwestycji Sp. z o.o.


Chcesz wejść w świat obrotu nieruchomościami? Jednak obawiasz się kosztownego błędu i szukasz osób, które mogłyby Ci doradzić? Wejdź na horyzont-inwestycji. pl i poznaj pełną ofertę wyjątkowej firmy doradczej Horyzont Inwestycji. Nie wahaj się i już teraz zdecyduj się na kontakt i umówienie konsultacji. Doradcy pomogą Ci w house flipping, sprzedaży domów i nie tylko.

Szczegóły strony horyzont-inwestycji.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę horyzont-inwestycji.pl:

Horyzont Inwestycji Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obsługa klienta »

  Jesteśmy cieszącą się zaufaniem firmą o umocnionej pozycji na rynku, która oferuje profesjonalne szkolenia dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Funkcjonujemy zwłaszcza w województwie podkarpackim i małopolskim ale aranżujemy również szkolenia na terenie całego kraju. W swojej różnorodnej ofercie znajduje się wiele atrakcyjnych kursów do których należą m. in. szkolenia giełdowe, szkolenia z przedsiębiorczości i marketingu, komunikacji interpersonalnej i profesjonalnej obsługi klienta. Organizujemy również spotkania coachingowe oraz mentoringowe. Dowiedz się więcej odwiedzając naszą stronę internetową i powierz nam swojego pracownika, powierz nam siebie. Nie czekaj, aż ktoś Cię wyprzedzi, warto zainwestować w swoją przyszłość w tym momencie.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie kapitału »

  Augeo Ventures zajmuje się szeroko pojętym doradztwem. Interesuje nas głównie doradztwo strategiczne, inwestycyjne, bankowość inwestycyjna, fuzje, przejęcia, sprzedaż firm. Nasz zespół to grupa ludzi ze sporym doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem w realizację projektów. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy na gruncie doradztwa.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ODR24 AgroDoradca »

  Cieszymy się, iż mamy okazję przedstawić Państwu naszą stronę i zaoferować kompleksowy wachlarz usług z dziedziny Doradztwa Rolniczego.Specjalizujemy się w doradztwie z wykorzystaniem nowoczesnych metod pracy i nowatorskich rozwiązań. Wspieramy rolników zarówno w planowaniu i wdrażaniu już określonych celów inwestycyjnych i rozwojowych, jak również w tworzeniu nowej strategii dla istniejących gospodarstw rolnych.Oferujemy wykonanie następujących programów:* Rożnicowanie w kierunku działalności nierolniczej* Wniosek rolnośrodowiskowy* Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw* Korzystanie z usług doradczych przez rolników i posiadaczy lasów (cross compliance)* Ułatwianie startu młodym rolnikom* Renty strukturalne* Modernizacja gospodarstw rolnych* Dopłaty obszarowe.* Biznesplany dla linii kredytowych ARiMRStaramy się zrozumieć potrzeby karzdego naszego klienta i dopasować odpowiedni fundusz do przeprowadzanej inwestycji. Naszą opieką obejmujemy wszystkie etapy związane z pozyskaniem środków unijnych.ABC usług doradztwa unijnego:pomoc w dostosowaniu planowanej inwestycji do wymogów unijnych (w tym cross compilance),wybór najefektywniejszego sposobu finansowania inwestycji,sporządzenie wniosku wraz z dokumentacją i załącznikami,opracowanie biznes planudoradztwo podczas wdrażania projektu,napisanie wniosku o płatność,opracowanie sprawozdań okresowych i końcowych,Staranie się o dotacje nie jest przedsięwzięciem prostym, dlatego proponujemy wykorzystanie dotychczasowych doświadczeń firmy AgroDoradca.Naszą specjalnością jest pozyskiwanie funduszy unijnych dla rolników oraz firm działających na rzecz rolnictwa oraz terenów wiejskich.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne szansą rozwoju »

  Nasze usługi to opracowywanie wniosków o fundusze unijne wraz z kompletem dokumentów, wśród których jest często studium wykonalności lub biznes plan, a także inne dokumenty stanowiące załączniki do wniosku o dofinansowanie, jak wyciąg z KRS, załączniki związane z pomocą publiczną, itp.

  W ofercie spółki znajdują się usługi w zakresie rozliczania projektów unijnych, prowadzenie szkoleń tematycznych oraz udzielanie indywidualnego doradztwa. Spółka realizuje samodzielnie projekty dofinansowane z funduszy unijnych.


  StarPlan jest firmą kompleksowo zajmującą się świadczeniem usług doradczych związanych z procesem pozyskiwania finansowania zewnętrznego.

  Biznesplan jest konieczny w przypadkach aplikowania o pozyskanie kapitału obcego funduszy seed capital.

  Wniosek o dotacje unijne jest przydatny w przypadkach ubiegania się o wsparcie z funduszy europejskich.

  Działamy od ponad 5 lat.

  Nasze usługi to opracowywanie dokumentów w procesie aplikowania o kredyt, takich jak: biznesplany, bądź ich części: analiza rynku.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie zrównoważone »

  Agencja Projektowa ards architektura realizuje projekty na terenie całej Polski. Oferujemy doradztwo inwestycyjne nad powierzonymi inwestycjami. Grarantujemy profesjonalne usługi architektoniczne. Wszystkie projekty traktujemy indywidualnie znajdując najlepsze rozwiązania będące spełnieniem oczekiwań Inwestora. ards group realizuje projekty budynków zapewniamy ekspresową realizację opracowań.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Biznesowy »

  Firma Optimus Krzysztof Szymański, to firma zajmująca się przede wszystkim wykonywaniem prac remontowych i innych prac związanych z instalacjami elektrycznymi, lub hydraulicznymi. Usługi wykonujemy na terenie Oławy, Oleśnicy, Wrocławia, oraz w ich okolicach. W wykonywaniu usług możemy pochwalić się 20 letnim doświadczeniem, toteż nasi klienci są zadowoleni z bardzo wysokiego poziomu usług, jaki gwarantuje nasza firma. Dodatkowo służymy profesjonalną poradą odnośnie wyboru materiałów. W ramach oferty wykonujemy:
  Cyklinowanie bezpyłowe podłóg i parapetów, układanie podłóg, całościowe remonty mieszkań i domów, gładzie, malowanie, tapetowanie, wykonywanie ścianek działowych, podwieszane sufity, montaż stolarki drzwiowej i okiennej, oraz wiele, wiele innych. W Celu zapoznania się z ofertą naszej firmy zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt środowiskowy AZ-EKO »

  W ramach usługi zwanej audytem środowiskowym dokonamy analizy przedsiębiorstwa pod kątem wymagań prawa ochrony środowiska poprzez określenie zakresu obowiązków oraz weryfikacji ich dotychczasowej realizacji w Państwa firmie.
  Zakres usługi obejmuje kompleksową analizę przedsiębiorstwa w ujęciu spraw środowiskowych. W ramach potrzeb możemy wykonać analizę jedynie wybranych przez Państwa zagadnień np. dotyczących gospodarki odpadowej, emisji do powietrza itp..
  Po zakończeniu audytu otrzymają Państwo raport wyszczególniający wymagania, ocenę ich wypełnienia oraz proponowane rozwiązania dla znalezionych niedociągnięć.
  Posiadamy doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, która umożliwi dostosowanie Państwa firmy do wymagań prawnych. Szybka realizacja zleceń pozwoli Państwu spać spokojnie bez obaw o kary narzucane podczas kontroli ochrony środowiska.

  Cena wykonania audytu środowiskowego jest zależna od wielu czynników.
  Oferujemy szybki termin realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny.
  Działamy na terenie całego kraju.
  Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Compass Consulting - szkolenia menedżerskie »

  Biznesowe szkolenia i doradztwo biznesowe to główne zadania naszej firmy. Charakteryzujemy się wsparciem branżowym naszych klientów, realizując treningi szkoleniowe indywidualnych osób albo pakiety kursów dla firm. O wysokiej jakości przedmiotowej szkoleń świadczy grono usatysfakcjonowanych klientów oraz współpracująca z nami załoga szkoleniowa. Prezentowani trenerzy to niekwestionowani liderzy na rynku, o bogatym doświadczeniu, wykształceniu i przygotowaniu metodycznemu.
  Na naszej stronie znajdziecie państwo skatalogowane w zależności od typu szkolenia sprzedażowe i menedżerskie, HR i rozwojowe oraz inne szkolenia. Prezentacja i przemówienia przed resztą zespołu to pomysł dla dyrektorów i menadżerów. Obsługa klienta to szkolenie typowo sprzedażowe.
  Prezentowane zajęcia są w większości czasu przeznaczone na zdobyciu użytecznych nawyków w danej specjalizacji, a nie tylko na suchej wiedzy książkowej. Korzystamy w tym celu z modelowych scenek sytuacyjnych i treningów aktywizujących klientów, odpowiadające realnym sytuacjom.
  Sam się przekonaj czy warto.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anioły Biznesu »

  Zapewniamy firmom profesjonalne i kompleksowe wsparcie w zakresie przeprowadzenia poszukiwań, wynegocjowania najlepszych warunków współpracy oraz pozyskania finansowania od dostępnych na rynku Aniołów Biznesu. Dzięki naszej wieloletniej kooperacji z różnymi Aniołami Biznesu Twoja firma zyskuje większą szansę na pozyskanie kapitału i dynamiczny rozwój. Pozyskanie inwestora daje również możliwość uzyskania dostępu do bogatych zasobów wiedzy i doświadczeń ekspertów od Aniołów Biznesu, które pomogą Ci podnieść konkurencyjność Twojego przedsiębiorstwa. Zaufaj sprawdzonym konsultantom i zapytaj o profesjonalne pośrednictwo w nawiązaniu kontaktów z Aniołami Biznesu.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eforsa program partnerski »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Chcemy zaoferować Ci najodpowiedniejsze programy partnerskie, dzięki którym będziesz mógł z łatwością i bez żadnego trudu zacząć zarabiać w sieci, bez konieczności opuszczania domu. Mając na uwadze młodych przedsiębiorców postanowiliśmy stworzyć program Partner Support, który przeznaczony jest głównie dla osób, które nie posiadają jeszcze dużego rozeznania w e-biznesie i chciałyby zręcznie budować i promować swoje witryny internetowe, unikając jednocześnie wielu podstawowych niedociągnięć, charakterystycznych dla początkujących.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »