Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Nobis Data Sp.z o.o.


Poszukujesz innowatorskiego oprogoramowania dla kadr i płac? Sprawdź możliwości iPersonel! Jest to system HR wyposażony w liczne funkcje, które zapewnią efektywne działanie Twoich kadr i księgowości. Z naszym programem HR przeprowadzisz takie rzeczy, jak zakładanie e-aktów pracowników, rejestracja czasu pracy, wysyłka e-raportów i e-deklaracji, a także wiele więcej.

Szczegóły strony www.ipersonel.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ipersonel.pl:

Nobis Data Sp.z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja »

  Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja ? Zwycięskie Strategie to doradztwo zawodowe i coaching kariery na światowym poziomie, promujący zwycięskie strategie prosto od Head hunterów, Rekruterów firm z listy 100 oraz Najwybitniejszych handlowców i prezenterów. Na naszej stronie poznasz najlepsze odpowiedzi na najtrudniejsze pytania zadawane na rozmowie kwalifikacyjnej. Znajdziesz mnóstwo darmowych szkoleń, kursów, warsztatów oraz materiałów jak szukać pracy, gdzie szukać pracy, jak znaleźć pracę i jak dostać pracę. Oferujemy również pierwsze w Polsce zaawansowane szkolenia video i szkolenia stacjonarne dla doradców zawodowych i osób poszukujących pracy z THE 4-W Startegy ? Jak szukać pracy i jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe »

  Nauka inteligencji emocjonalnej staje się niezbędnym elementem pracy sprzedawcy i dyrektora. Jest tak, ponieważ takie profesje wymagają ciągłych kontaktów z drugim człowiekiem. Manager musi rozmawiać ze współpracownikami, gdzie często nie może komuś po prostu rozkazać. Handlowiec musi sprzedawać na zewnątrz, gdzie często wszystkie produkty są bardzo podobne. Z tej przyczyny to umiejętności miękkie decydują o sukcesie. Witryna dotyczy skutecznych metod doskonalenia tych umiejętności. Prezentuje także ofertę szkoleń handlowych oraz tych skierowanych do kadry kierowniczej.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • IRP - Indywidualne Rozwiązania Procesowe »

  Jesteśmy firmą doradczą, której usługi adresowane są do przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Firma IRP opracuje Indywidualne Rozwiązania Procesowe, dopasowane do Twoich potrzeb, które przyniosą Ci wymierne korzyści. Wesprzemy Cię w udoskonaleniu procesów tak, aby były jak najprostsze, najszybsze i najbardziej efektywne. Pokażemy, jakie narzędzia można wykorzystać, aby oczekiwane zmiany nastąpiły.Nasza oferta adresowana jest do firm produkcyjnych i usługowych, w których nastąpiła zmiana ilości zamówień, firm, w których konkurencja na rynku powoduje konieczność przeglądu kosztów.Doświadczenie firmy IRP wskazuje, że w większości przypadków należy skupić się na takich obszarach jak:- optymalizacja procesów- poprawa wydajności linii produkcyjnych- redukcja zbędnych zapasów- zmniejszenie ilości odpadów- ograniczenie błędów produkcyjnych- oszczędności w mediach- optymalne utrzymanie ruchuJesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi oraz wspomagającymi.Nasz profesjonalizm opieramy na certyfikowanych szkoleniach oraz praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy poprzez usprawnianie procesów w złożonym środowisku produkcyjnym.Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami w dziedzinach:PRINCE IILean Management (5S, Kaizen, SMED, Kanban)TPMQuality ManagementAnalizy statystyczne w sterowaniu procesemISO (9001,14001,17025), OHSAS 18001Jednak największym naszym atutem jest praktyka i umiejętność poprawy rzeczywistych procesów.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • BRITISH BLUE - Legnica, szkolenia, język angielski »

  Strona firmy szkoleniowo-doradczej British Blue z Legnicy, woj. dolnośląskie. Nauka języka angielskiego w tym Business English, doradztwo biznesowe, kursy, szkolenia, wykłady, e-learning. ZapraszamyFirma British Blue powstała w 2011 roku, jednak jej założyciele w dziedzinie szkoleń, nauczania języka angielskiego, tłumaczeń i doradztwa biznesowego posiadają wieloletnie doświadczenie.Mamy przygotowanie metodyczne i praktyczne w nauczaniu akademickim, w tym także w systemie e-learning, jak i we wszelkiego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach, prezentacjach i wykładach.Jesteśmy mobilni. Dysponujemy własnymi materiałami dydaktycznymi oraz sprzętem do prowadzenia zajęć. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, niejednokrotnie jako prelegenci.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Informatyzacja »

  Kursy to dziś bardzo ważny aspekt rozwoju każdej poważnej korporacji, w końcu o jakości poszczególnych usług i produktów w głównej mierze decyduje zatrudniana kadra pracowników. Dzięki szkoleniom podnosimy ich kwalifikacje, co z czasem przekłada się na lepsze wyniki. ------- Nasza firma oferuje Państwu nastepną gamę usług: szkolenia (kontynuacja szkoleń zawodowych, szkolenia w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, projekt aktywizacji zawodowej poprzez szkolenia osób po 40-tym roku życia, w celu przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu (we współpracy z wojewódzkimi i powiatowymi Urzędami Pracy)), prowadzenie projektów, kupno- sprzedaż przedsiębiorstw. Działamy na terenie Warszawy. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy wszystkich do kontaktu.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • M47 - zakładanie i sprzedaż gotowych spółek »

  Firma M47 Corporate Services posiada w sprzedaży gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Polsce i na Cyprze, a także oferuje profesjonalną pomoc w zakładaniu spółek akcyjnych, komandytowych i komandytowo akcyjnych.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trener Biznesu »

  Jak pokierować własną spółką w coraz trudniejszych zobowiązaniach rynkowych i nie dać się wygryźć? Czy można rozwiązać dylematy firmy śpiesznie i bez komplikacji? By wyszukać odpowiedź na te (a oprócz tego podobne) pytania wystarczy przeznaczyć odrobinę czasu na kursy biznesowe przeprowadzane poprzez Marcina Osmana. Coaching biznesowy da możliwość trenowania różnorakich zachowań, a dodatkowo umiejętności jakie powinna mieć osoba na stanowisku zarządzającym. Szkolenia managerskie pozwolą każdemu na osiągnięcie sukcesu, nauczą efektownej sprzedaży, a także pokażą w jaką metodą negocjować, ażeby rozmowa toczyła się w kierunku obranego przez moją firmę celu. Coach przedsiębiorstwa, Marcin Osman, nauczy Cię odpowiednich technik prowadzenia spółki oraz dodatkowo rozwiązywania problemów w sposób inny niż inni ludzie.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tebion - controlling i szkolenia »

  Firma Tebion sp. zo. o. zajmuje się od kilku lat wprowadzanie nowoczesnego controllingu w małych i dużych przedsiębiorstwach. Swoje usługi oferujemy firmom z okolic Tarnowa, Krakowa i okolic.
  Oprócz nowoczesnego controllingu i budżetowania wykonujemy szkolenia z programów biurowych tj. word, excel i powerpivot.

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Astrafox Sp. z.o.o »

  Zainteresowanych klientów zachęcamy do skorzystania z przygotowanych przez firmę Amodit rozwiązań. W ramach tych propozycji można mieć w firmie taki obieg dokumentów, który będzie bardzo sprawnie funkcjonował i na tym oczywiście firma również zyska. Przede wszystkim to opcja, która ma charakter praktyczny i dlatego doskonale się sprawdzi. faktury będzie można łatwiej księgować i poradzimy sobie z poszczególnymi kwestiami przy zarzadzaniu bez problemów.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • BiuroFInansoweKK »

  Celem firmy Biuro Finansowe Katarzyna Kinastowska (http://www. biurofinansowekk. com/) jest profesjonalne świadczenie usług dla podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa rachunkowego i gospodarczego w zakresie prowadzenia firmy oraz kompleksowa obsługa kadr, płac, ZUS.

  Data dodania: 29 11 2017 · szczegóły wpisu »