Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Nobis Data Sp.z o.o.


Poszukujesz innowatorskiego oprogoramowania dla kadr i płac? Sprawdź możliwości iPersonel! Jest to system HR wyposażony w liczne funkcje, które zapewnią efektywne działanie Twoich kadr i księgowości. Z naszym programem HR przeprowadzisz takie rzeczy, jak zakładanie e-aktów pracowników, rejestracja czasu pracy, wysyłka e-raportów i e-deklaracji, a także wiele więcej.

Szczegóły strony www.ipersonel.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ipersonel.pl:

Nobis Data Sp.z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników szkolenia »

  Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników to zespół doświadczonych ekspertów, którzy oferują najskuteczniejsze metody i techniki rekrutacji i selekcji pracowników. Na naszej stronie znajdziesz darmowe szkolenia oraz mnóstwo materiałów jak zatrudniać najlepszych pracowników w procesie skutecznej i efektywnej rekrutacji i selekcji pracowników. Oferujemy również zaawansowane szkolenie video: Meta Rekrutacja i Meta Selekcja Pracowników - pierwsze w Polsce szkolenie video oraz szkolenie stacjonarne uczące jak diagnozować talenty w procesie rekrutacji i selekcji pracowników bez konieczności używania jakichkolwiek testów i kwestionariuszy.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe »

  Nauka inteligencji emocjonalnej staje się niezbędnym elementem pracy sprzedawcy i dyrektora. Jest tak, ponieważ takie profesje wymagają ciągłych kontaktów z drugim człowiekiem. Manager musi rozmawiać ze współpracownikami, gdzie często nie może komuś po prostu rozkazać. Handlowiec musi sprzedawać na zewnątrz, gdzie często wszystkie produkty są bardzo podobne. Z tej przyczyny to umiejętności miękkie decydują o sukcesie. Witryna dotyczy skutecznych metod doskonalenia tych umiejętności. Prezentuje także ofertę szkoleń handlowych oraz tych skierowanych do kadry kierowniczej.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena kompetencji »

  Rozbudowa wszelkiej organizacji w sporej mierze zależy od pracujących w niej ludzi, ich fachowości i woli do działania. Notorycznie w ogłoszeniach o pracę można natknąć się także z zapotrzebowaniem na rzeczowych zawodowców z konkretnych dziedzin, co jest przejawem dynamicznego rozwoju. Jeszcze częściej także prawidłowa ocena kompetencji staje się wyróżnikiem zatrudnienia, albowiem pracodawcy nie potrzebują i nie mogą sobie pozwolić na zbytnio pospieszne przyjęcie nowych ludzi do pracy, bez zapewnienia, że konkretna osoba sprawdzi się na swoim stanowisku. Jeśli chcesz aby twoja załoga była przygotowana do swoich poleceń zdaj się na specjalistów z dziedziny HR Biura Projektowania Systemów Cyfrowych.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • IRP - Indywidualne Rozwiązania Procesowe »

  Jesteśmy firmą doradczą, której usługi adresowane są do przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Firma IRP opracuje Indywidualne Rozwiązania Procesowe, dopasowane do Twoich potrzeb, które przyniosą Ci wymierne korzyści. Wesprzemy Cię w udoskonaleniu procesów tak, aby były jak najprostsze, najszybsze i najbardziej efektywne. Pokażemy, jakie narzędzia można wykorzystać, aby oczekiwane zmiany nastąpiły.Nasza oferta adresowana jest do firm produkcyjnych i usługowych, w których nastąpiła zmiana ilości zamówień, firm, w których konkurencja na rynku powoduje konieczność przeglądu kosztów.Doświadczenie firmy IRP wskazuje, że w większości przypadków należy skupić się na takich obszarach jak:- optymalizacja procesów- poprawa wydajności linii produkcyjnych- redukcja zbędnych zapasów- zmniejszenie ilości odpadów- ograniczenie błędów produkcyjnych- oszczędności w mediach- optymalne utrzymanie ruchuJesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi oraz wspomagającymi.Nasz profesjonalizm opieramy na certyfikowanych szkoleniach oraz praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy poprzez usprawnianie procesów w złożonym środowisku produkcyjnym.Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami w dziedzinach:PRINCE IILean Management (5S, Kaizen, SMED, Kanban)TPMQuality ManagementAnalizy statystyczne w sterowaniu procesemISO (9001,14001,17025), OHSAS 18001Jednak największym naszym atutem jest praktyka i umiejętność poprawy rzeczywistych procesów.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Biznesowy »

  Firma Optimus Krzysztof Szymański, to firma zajmująca się przede wszystkim wykonywaniem prac remontowych i innych prac związanych z instalacjami elektrycznymi, lub hydraulicznymi. Usługi wykonujemy na terenie Oławy, Oleśnicy, Wrocławia, oraz w ich okolicach. W wykonywaniu usług możemy pochwalić się 20 letnim doświadczeniem, toteż nasi klienci są zadowoleni z bardzo wysokiego poziomu usług, jaki gwarantuje nasza firma. Dodatkowo służymy profesjonalną poradą odnośnie wyboru materiałów. W ramach oferty wykonujemy:
  Cyklinowanie bezpyłowe podłóg i parapetów, układanie podłóg, całościowe remonty mieszkań i domów, gładzie, malowanie, tapetowanie, wykonywanie ścianek działowych, podwieszane sufity, montaż stolarki drzwiowej i okiennej, oraz wiele, wiele innych. W Celu zapoznania się z ofertą naszej firmy zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • TPL Consulting - Twój Podmiot Leczniczy »

  Zespół doradców których celem działalności jest obsługa prawna oraz doradztwo prawno - organizacyjne dla Podmiotów Leczniczych (NZOZ, SPZOZ). Specjalizacją TPL Consulting jest prawo medyczne którego przestrzeganie wymagane jest od osób prowadzących Podmiot Leczniczy. Twój Podmiot Leczniczy to projekt TPL Consulting szerzący ideę profesjonalnej pomocy prawnej dla specjalistycznych podmiotów, w tym przypadku wykonujących działalność leczniczą - Podmiot Leczniczy.Specjalizacją TPL Consulting jest prawo medyczne którego przestrzeganie wymagane jest od osób prowadzących Podmiot Leczniczy. W ramach swej działalność TPL Consulting oferuje m.in. bieżące doradztwo prawne i organizacyjne, negocjacje umów, obsługę postępowań administracyjnych, tworzenie wzorów dokumentów wewnętrznych, tworzenie wzorów umów i druków, pomoc w dostosowaniu do wymogów prawnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, współpraca w zakresie postępowań sądowych i pozasądowych, oraz bieżące doradztwo z zakresu organizacji pracy Podmiotu.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trener Biznesu »

  Jak pokierować własną spółką w coraz trudniejszych zobowiązaniach rynkowych i nie dać się wygryźć? Czy można rozwiązać dylematy firmy śpiesznie i bez komplikacji? By wyszukać odpowiedź na te (a oprócz tego podobne) pytania wystarczy przeznaczyć odrobinę czasu na kursy biznesowe przeprowadzane poprzez Marcina Osmana. Coaching biznesowy da możliwość trenowania różnorakich zachowań, a dodatkowo umiejętności jakie powinna mieć osoba na stanowisku zarządzającym. Szkolenia managerskie pozwolą każdemu na osiągnięcie sukcesu, nauczą efektownej sprzedaży, a także pokażą w jaką metodą negocjować, ażeby rozmowa toczyła się w kierunku obranego przez moją firmę celu. Coach przedsiębiorstwa, Marcin Osman, nauczy Cię odpowiednich technik prowadzenia spółki oraz dodatkowo rozwiązywania problemów w sposób inny niż inni ludzie.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tebion - controlling i szkolenia »

  Firma Tebion sp. zo. o. zajmuje się od kilku lat wprowadzanie nowoczesnego controllingu w małych i dużych przedsiębiorstwach. Swoje usługi oferujemy firmom z okolic Tarnowa, Krakowa i okolic.
  Oprócz nowoczesnego controllingu i budżetowania wykonujemy szkolenia z programów biurowych tj. word, excel i powerpivot.

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Astrafox Sp. z.o.o »

  Zainteresowanych klientów zachęcamy do skorzystania z przygotowanych przez firmę Amodit rozwiązań. W ramach tych propozycji można mieć w firmie taki obieg dokumentów, który będzie bardzo sprawnie funkcjonował i na tym oczywiście firma również zyska. Przede wszystkim to opcja, która ma charakter praktyczny i dlatego doskonale się sprawdzi. faktury będzie można łatwiej księgować i poradzimy sobie z poszczególnymi kwestiami przy zarzadzaniu bez problemów.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • BiuroFInansoweKK »

  Celem firmy Biuro Finansowe Katarzyna Kinastowska (http://www. biurofinansowekk. com/) jest profesjonalne świadczenie usług dla podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa rachunkowego i gospodarczego w zakresie prowadzenia firmy oraz kompleksowa obsługa kadr, płac, ZUS.

  Data dodania: 29 11 2017 · szczegóły wpisu »