Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Poliwęglan komorowy, lity - sklep internetowy

Poliwęglan komorowy, lity - sklep internetowy Strona internetowa tej firmy to jednocześnie jej nazwa. Polem jej działania jest szeroko rozumiane wykorzystanie tworzyw sztucznych z użyciem poliwęglanu oraz PCV. Poliwęglan lity ma zastosowanie w produkcji płyt o świetnych parametrach, takich jak: znakomita udarność, bardzo dobra przepuszczalność światła oraz bardzo duży zakres temperatur, w których utrzymywane są odpowiednie właściwości tego tworzywa (od 40 do 120 stopni C). Poza tym wykazuje on znikomą palność oraz odporność na warunki zewnętrzne.
Kurtyny paskowe PCV (PCW i PVC) są doskonałym elementem stosowanym m. in w chłodniach, stanowiących ochronę składowanych materiałów przed różnymi warunkami środowiskowymi. Poliwęglan komorowy jest materiałem, którego zastosowanie jest w budownictwie, szczególnie w ogromnych obiektach przemysłowych i przydomowych zadaszeniach. Firma tanietworzywa. pl istnieje od 2007 roku.
Wśród naszych produktów należy wyszczególnić płyty z poliwęglanu komorowego, płyty poliwęglanowe lite, kurtyny paskowe PCV, płyty faliste i trapezowe, pasy i rulony PCV, płyty plexi. Firma mieści się w Opolu.

Szczegóły strony tanietworzywa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę tanietworzywa.pl:

Poliwęglan komorowy, lity - sklep internetowy

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polimery biodegradowalne - BIOPOL »

  Witryna projektu (oznaczone skrótem BIOPOL), którego celem jest przeprowadzenie badań i zaprojektować innowacyjne rozwiązania technologiczne.

  W badaniach staramy się otrzymać biodegradowalne poliestry z wykorzystaniem surowców odnawialnych, uwzględniając surowce krajowe. Zakres stosowania otrzymywanych produktów - mogą one być tworzywem, takich produktów jak: opakowania, wyroby tekstylne, w tym techniczne tkaniny i włókniny stosowane w przemyśle.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie cnc »

  Firma ZATORSKI jest dystrybutorem komponentów skrawanych oraz półfabrykatów z surowców konstrukcyjnych. Rzadkie powiązanie zasobów, kompetencji i doświadczenia tworzy zaawansowaną i kompleksowo działającą organizację, która jest wiarygodnym i przewidywalnym partnerem gospodarczym. Produkowane przez Firmę prowadnice łańcuchowe, elementy formatowe, ślizgi do maszyn budowlanych, ślizgi do koparko ładowarek oraz inne części konstrukcyjne eksploatowane są w procesach automatyzacji produkcji. Przedsiębiorstwo kooperuje z wieloma przedsiębiorstwami wytwarzającymi żywność, chemię gospodarczą, maszyny i urządzenia czy elementy konstrukcyjne. Przedsiębiorstwo ZATORSKI jest kompetentnym partnerem w na płaszczyźnie dostaw półfabrykatów. Wciąż w sprzedaży dostępne są płyty, blaty rozbiorowe i tuleje z poniższych materiałów: PA6-G, PA6, POM C, PEEK, PET, PE, PP, ABS, PVDF, PPS, PMMA, PEI, PC i PVC. Każde tworzywa będące w ofercie firmy charakteryzuje najwyższa jakość potwierdzona licznymi atestami i aprobatami technicznymi. Siedziba Przedsiębiorstwa znajduje się się w Sochaczewie na ulicy Gawłowskiej 99. Aby odszukać witrynę internetową Firmy należy wstukać w google poniższe frazy: obróbka tworzyw, poliacetal, prowadnice ślizgowe, poliamid, frezowanie cnc. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dekontaminacja »

  Dekontaminacji mogą być poddani ludzie, zwierzęta oraz cała infrastruktura. Jeśli chodzi o oczyszczenie rzeczy materialnych jest wiele sposobów na to. Jeśli zagrożenie jest poważne trzeba skontaktować się z fachowcami. Firma Firemax podejmie się każdego zlecenia. http://www. firemax. pl/. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • VGT Polska, Dodatki do przetwórstwa tworzyw »

  VGT Polska założona w styczniu 2000 roku jako spółka córka niemieckiego koncernu VGT Industrie AG jest dystrybutorem surowców, dodatków wspomagających przetwórstwo tworzyw, koncentratów barwiących, wypełniaczy kredowych i talkowych, specjalistycznych środków spieniających, środków czyszczących, urządzeń peryferyjnych, silosów, regulatorów gorących kanałów. Oferowane przez VGT Polska produkty są najwyższej jakości, spełniają bardzo wysokie wymagania firm z branży opakowań, motoryzacyjnej, AGD, elektrotechnicznej, budowlanej i innych wypełniając obowiązujące najwyższe normy.

  Data dodania: 09 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Wielobranżowa »

  Paklo. pl to internetowa hurtownia wielobranżowa proponująca wiele produktów do sklepów, biur i innego typu firm. Zapewnia szybka i darmową wysyłkę swoich produktów już dla zamówień od 100zł. W ofercie sklepu można znaleźć: artykuły gospodarstwa domowego, przyrządy do sprzątania, artykuły biurowe (piśmiennicze, szkolne, rolki do kas itp), artykuły chemiczne, artykuły higieniczne, naczynia jednorazowe, opakowania jednorazowe czy ozdoby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą hurtowni internetowej Paklo. pl - polecamy zniżki ilościowe.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vichemic - surowce chemiczne »

  Zajmujemy się dystrybucją surowców chemicznych na terenie całego kraju. Zaopatrujemy w odczynniki chemiczne wiele przemysłów od budowlanego, przez przemysł ciężki po przemysł żywieniowy. Jeżeli Twoja firma poszukuje sprawdzonego dystrybutora, zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Stara Mydlarnia »

  Stara mydlarnia zaprasza wszystkie osoby, które chcą zamówić naturalne kosmetyki. Nasza mydlarnia ma mnóstwo różnych rodzajów kosmetyków z naturalnych składników. Chcecie bezpiecznie pielęgnować swoje ciało? Zgłoście się do naszego sklepu www. Gwarantujemy szybką wysyłkę. Oferujemy również możliwość wysłania prezentu pod wskazany przez klientów adres.

  Data dodania: 14 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Laveo »

  Prezentujemy Państwu sklep online ze środkami czystości, a także ze sprzętem do porządkowania różnorodnych przestrzeni. Oddajemy do Państwa dyspozycji ścierki doskonale radzące sobie z gęstymi zabrudzeniami, wózki dla serwisów sprzątających, wygodne w użytkowaniu mopy, pojemne worki na śmieci. Nasza chemia profesjonalna (gospodarcza) to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy dbającej na co dzień o porządek.

  Data dodania: 11 04 2021 · szczegóły wpisu »