Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Zasuwy 043, zasuwy 055

Zasuwy 043, zasuwy 055 Od roku 2006 rozpoczęła się produkcja przepustnic metalicznie uszczelnionych Z3M, oraz zasuw klinowych staliwnych ZZK 043.250 i ZZK 055.425 . W przygotowaniu zasuwy klinowe ze stali kwasoodpornej rafineryjne oraz staliwne. Zasuwy standardowe przeznaczone są do odcinania przepływu wody przemysłowej i pitnej, pary wodnej, powietrza oraz innych nieagresywnych chemicznie i nietoksycznych płynów i gazów, o temperaturze do 250°C.Zasuwy przeznaczone są do II grupy płynów

Szczegóły strony www.zamkon.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.zamkon.pl:

Zasuwy 043, zasuwy 055

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogniwa paliwowe »

  UNITERM to bielska firma, która jest jednym z liderów w zapewnianiu kompleksowych rozwiązań dla przemysłu na śląsku. Założona w 1989 roku firma od początku swojego istnienia zajmuje się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji takich jak: węzły cieplne, ogniwa paliwowe, klimatyzacje oraz instalacje solarne. Wszystkie usługi realizowane są przez wysoko wyspecjalizowaną ekipę fachowców, których wiedza i doświadczenie gwarantuje, iż zainstalowane ogniwo paliwowe będzie działać długo i bezproblemowo. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Pneumat System - renomowane przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowe z branży pneumatycznej. Oferujemy m.in.:
  * Zawory serii ATEX ? mają zastosowanie w środowisku zagrożonym wybuchem. Spełniają wszystkie wymogi dyrektywy 94/9/EC dotyczące mechanicznego ryzyka zapłonu w atmosferze wybuchowej. Dzięki odpowiedniej obróbce poszczególnych części zaworu gwarantowane jest pełne uziemienie wszystkich jego elementów składowych.
  * Sprężarki RENNER śrubowe - zaletą kompresorów śrubowych jest wysoka kultura pracy, kompresory tłokowe najczęściej umieszczane są w osobnych pomieszczeniach ze względu na duży hałas który generują przy pracy. Agregaty śrubowe generują dużo mniejszy hałas na poziomie 65-70dBa umożliwia to umieszczenie sprężarki w bezpośrednim sąsiedztwie z pracującymi.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galagher Automatyka Przemysłowa »

  Firma Galagher Automatyka Przemysłowa od kilku lat jest jednym z liderów rynku w zakresie naprawy i serwisu urządzeń automatyki i elektroniki przemysłowej.W swojej ofercie posiadamy również bardzo szeroki asortyment urządzeń nowych i regenerowanych takich jak: serwosilniki, napędy, panele operatorskie, falowniki, sterowniki itd. Wszystkie urządzenia objęte są 6 lub 12 miesięczną gwarancją.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika siłowa »

  Najwyższej jakości usługi w obszarze pneumatyki i hydrauliki siłowej. Firma to przeszło 10 lat wprawy w prowadzeniu handlu. Producent zaawansowanych zasilaczy hydraulicznych. Dostawca w zakresie: regeneracji uszczelnień, doradztwa, doboru zamienników, produkcji cylindrów hydraulicznych, projektowaniu. Reprezentuje największych producentów armatury przemysłowej: LFP, Grundfos, Chemitex, Berarma, Danfoss, Valvex, Tasta, Pister. Pełna oferta w witrynie www BTH DANIEL. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe systemowe. Regały magazynowe. »

  Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem magazynów, hal przemysłowych i warsztatów. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem w branży magazynowej. W naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone produkty spełniające odpowiednie normy. Swoim klientom oferujemy regały magazynowe, wózki widłowe, antresole magazynowe, podesty magazynowe, pomosty magazynowe, wózki widłowe systemowe, regały półkowe, regały paletowe, regały grawitacyjne, regały wielopoziomowe, przenośniki rolkowe, taśmociągi, rolki napędzane, ładowarki teleskopowe.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy dozujące »

  Nasza firma od przeszło 20 lat produkuje elementy grzewcze i pompy najwyższej jakości. Sprzedajemy osobne części oraz kompleksowe rozwiązania. Dostarczamy systemy dozujące, zawory pneumatyczne a także armaturę przemysłową. Działamy z największymi dostawcami, przez co możemy zaoferować najlepszą jakość naszych usług. Profesjonalnie doradzamy sprzęt i terminowo realizujemy zamówienia.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eurosteel Armatura - armatura przemysłowa »

  Armatura przemysłowa wykonana wg standardów międzynarodowych i polskich (PN, EN, DIN jak i ANSI) taka jak: dennice, kolana hamburskie, kołnierze, redukcje, trójniki, mufy, oferowana przez Eurosteel Armatura - oddział EUROSTEEL Sp. z o. o. firmy od początku istnienia (1997 rok), działającej w sektorze konstrukcji stalowych dla oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Magnetix Sp. z o.o. »

  Magnetix to firma, która lat zajmuje się urządzeniami związanymi z metalem. Cała oferta jest solidnie przygotowana i jesteśmy przekonani, że będzie spełniać Wasze oczekiwania. Do zaoferowania mamy przede wszystkim separatory metali oraz inne nowoczesne rozwiązania, dzięki którym będziecie mogli komfortowo pracować z elementami metalowymi. Gwarantujemy jakość, która będzie dla Waszej firmy zadowalająca i spełni oczekiwania.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tanie płytki podłogowe i ścienne. »

  Stylowe Kafle jest sklep internetowym oferującym bogaty asortyment płytek krajowych jak i importowanych z Hiszpanii i Włoch. Oferujemy szeroki wybór płytek Podłogowych łazienkowych i ściennych. Tanio i Solidnie!

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • ASAPEL Barbara Koba »

  Esencją działalności firmy ASAPEL jest elektryka i automatyka przemysłowa. Szeroka oferta profesjonalnie realizowanych usług zakłada projekty układów automatyki oraz instalacji elektrycznych, ich montaż oraz serwis. W zakresie prac kontrolnych oferujemy pomiary elektryczne, które pozwalają na bezpieczną i bezawaryjną pracę całego zakładu.

  Data dodania: 04 09 2018 · szczegóły wpisu »