Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Projektowanie sieci wodocięgowych

Projektowanie sieci wodocięgowych Pracownia Projektowa powstała w 2010 roku. Swoją działalnością obejmuje obszar Południowej Polski szczególnie województwo Śląskie i Małopolskie. Zapewnia kompleksową obsługę inwestycji w zakresie projektowania sieci kanalizacyjnych, wodociągowych, gazowych, ciepłowniczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Oferta pracowni skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, dużych firm jak i sektora publicznego

Szczegóły strony pracownia-wejner.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pracownia-wejner.pl:

Projektowanie sieci wodocięgowych

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nowoczesne domy | adaptacje projektów »

  Budując nowy będziemy potrzebować solidnego i ciekawego projektu. Dlatego też Lemonia Domy wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy marzą o swoim własnym domu jednorodzinnych i oferuje projekty domów gotowych. Każdy projekt domu przez nas oferowany został stworzony przez najlepszych architektów w kraju dlatego też charakteryzują się one solidnością oraz ciekawym designer. Oprócz projektów domów Lemonia Domy oferuje gotowe projekty garaży, szamba, a także adaptacje projektów. W naszej ofercie znajduje się także rządowy projekt Rodzina na Swoim oraz ciekawa propozycja Dom w 3 miesiące. Służymy także poradami prawnymi, w tym na przykład czym jest dokument pozwolenie na budowę.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowania wnętrz StudioInside »

  Współpraca Mając na uwadze czas i wygodę moich klientów, oferuję kompeksową pomoc przy aranżacji wnętrz od inwentaryzacji pomieszczenia po nadzór autorski. Współpraca ze mną składa się z kilku etapów. Na dobry początek rozmowa wstępna, podczas której przprowadzam wywiad co do przeznaczenia i funkcji pomieszczeń czy domu, ulubionej kolorystyki i stylu domowników, ich trybu życia, zamiłowań czy pasjii. Po określeniu Państwa oczekiwań zabieram się do inwentaryzacji pomieszczeń lub analizuję projekt budowlany. Na tym etapie powstaje projekt koncepcyjny, czyli układ pomieszczeń, ścianek działowych, podział funcjonalny pomieszczeń. W tym momencie ważne jest aby określić budżet na wykończenie wnętrz. Po zatwierdzeniu koncepcji przystępuję do wizualizacji 3D posczególnych pomieszczeń, wybieramy materiały wykończeniowe, kolorystykę, oświetlenie, wyposażenie, meble, detale wnętrz. Jeżeli projekt spełnia Państwa oczekiwania i trafia w gusta sporządzana jest dokumentacja techniczna dla wykonawvów i można przystępować do prac. Na Państwa życzenie usługa może być poszerzona o tzw. nadzór autorski. Zaczyna się on w momencie pojawienia się ekipy remontowej, kiedy to wyjaśniamy wykonawcom założenia projektu, rozwiązujemy problemy powstałe w trakcie budowy i sprawdzamy etapy prac i zgodność z projektem. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektów »

  Biuro trudni się wykonywaniem projektów indywidualnych oraz adaptacji gotowych projektów domów. Doświadczony architekt we współpracy z młodymi inżynierami, tworzą innowacyjne konstrukcje, które spełniają wszystkie wymagania inwestora. Nasze biuro projektowe, podczas pracy nad zleceniem, dużą wagę kładzie na to, aby koszty budowy były jak najmniejsze oraz by budynek generował niskie koszty eksploatacyjne w przyszłości. Projekty domów są wynikiem częstych kontaktów z inwestorem, dzięki czemu jest on zawsze zadowolony z produktu końcowego.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny Dom Łódź »

  INTDOM to inteligentne rozwiązania automatyki dla Twojego domu. Popraw standard życia dzięki zastosowaniu technologii!
  Realizujemy systemy automatyki domów, które dzięki przemyślanemu połączeniu typowych instalacji domowych, oferują znacząco wyższy komfort życia, jak również podnoszą bezpieczeństwo przy jednoczesnej redukcji kosztów. Opierając się na wymaganiach Klienta, wykonujemy projekty technologiczne wszelkich instalacji domowych, ogrodowych czy basenowych. W dalszej fazie współpracy podłączamy elektrycznie dostarczone urządzenia, tworzymy oprogramowanie (zawsze szyte na miarę) i integrujemy system automatyki z instalacjami w domu.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • TISSU Architecture »

  Chcielibyśmy polecić Państwu usługi biura projektowego Tissu, które zajmuje się na co dzień projektami - wnętrz, domów jednorodzinnych oraz architektury. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, ale także komercyjnymi. Zachęcamy szukających biura projektowego w Warszawie do zapoznania się ze stroną internetową www. Tissu. com. pl, gdzie są wszystkie informacje o naszej działalności.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • MO Architekci »

  MO Architekci są parą doświadczonych, godnych polecenia aranżerów wnętrz. Trudnią się tworzeniem funkcjonalnych i minimalistycznych rozwiązań, tak dla osób prywatnych jak i biznesowych. Są absolwentami Uniwersytetu Artystycznego, wydział Architektury Wnętrz i Scenografii. Na stronie www można obejrzeć portfolio Naszych artystów. W życiu prywatnym też trudnią się sztuką, co upewnia o ich całkowitym oddaniu ich pracy. Zachęcamy do zobaczenia galerii projektów na stronie www. mo-architekci. pl lub do telefonu pod numerem +48 884 904 944. Nasi architekci zawsze służą pomocą.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Szczecin »

  Tworzymy wnętrza dużych rezydencji i małych mieszkań, obiektów użyteczności publicznej, biur, sklepów i restauracji – wszystkie z jednakową starannością. Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, co pozwala nam na tworzenie projektów „uszytych na miarę”, które łączą funkcjonalność i komfort.

  Data dodania: 05 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • DoMilimetra - Projektowanie i aranżacja wnętrz »

  DoMilimetra to firma wykorzystująca swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną. Zespół pełen pasji i  głowy pełnej pomysłów. Myślimy nieszablonowo, nasze projekty są dostosowane pod indywidualne preferencje klienta. Dzięki DoMilimetra wykończenie i aranżacja wnętrz to sama przyjemność. Nasza oferta obejmuje pełną obsługę projektu - od fazy koncepcyjnej po nadzór wykonawczy. Po więcej informacji dotyczących naszych usług zapraszamy na stronę firmową lub do kontaktu bezpośredniego z pracownikami pracowni. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 30 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Aves Nature - Biuro Badań i Ekspertyz Środowiskowych »

  AvesNature to przede wszystkim pasja i doświadczenie. Nasza specjalność to opinie ornitologiczne oraz chiropterologiczne. Dokumentacje są sporządzane skrupulatnie, tak aby projekt inwestycyjny przedsiębiorcy mógł zostać zaakceptowany przez wyższe organy.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • DSM Tech - klapy odcinające oraz regulacyjne »

  DSM Tech jest firmą z wieloletnim stażem w projektowaniu oraz wykonywaniu klap odcinających, oddymiających. klap spalin dla elektrowni i elektrociepłowni, stoczni, spalarni odpadów oraz dla przemysłu. Zespół inżynierów pracujących w DSM bezwzględnie musi wykonywać projekty z ogromną precyzją i zaangażowaniem, aby każdy element był kompatybilny z całą infrastrukturą. Klapy oddymiające oraz regulacyjne są ważnym elementem wpływającym na ekologiczny aspekt, gdyż są częścią na przykład instalacji odsiarczania spalin w elektrowni, które wpływają ostatecznie na jakość powietrza.

  Wykonywane przez nas klapy projektowane są na specjalne zamówienie klienta do konkretnej infrastruktury i branży. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat i działamy na rynku międzynarodowym, dlatego też wiemy, jakie klapy odcinające i regulacyjne będą najlepsze dla stoczni, spalarni odpadów czy energetyki.

  Od charakterystyki danej branży zależy, w jaki sposób zostanie zaprojektowana klapa czy diverter, jakie będzie trzeba w niej zastosować komponenty oraz udogodnienie. Dlatego do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, aby kompleksowo podejść do zapotrzebowań danej firmy i branży.

  Data dodania: 15 07 2020 · szczegóły wpisu »