Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

MW Michał Wirkus

MW Michał Wirkus Firma "MW" działa w branży architektoniczno-budowlanej nieprzerwanie od 2007 roku. Zdobyte wcześniej oraz w trakcie działalności firmy doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę inwestorów w procesie projektowania i podczas realizacji różnych projektów budowlanych.

Jeżeli potrzebujesz kompletnego lub częściowego projektu architektoniczno-budowlanego, pomocy w sprawach formalnych w energetyce, gazowni, czy wodociągach, a także kosztorysu budowlanego oraz do uzyskania kredytu bankowego, to zachęcamy do kontaktu. Zajmiemy się załatwieniem wszelkich formalności. A może posiadasz już projekt i szukasz osoby do prowadzenia Twojej budowy? Kompleksowo zrealizujemy Twoją budowę, a także związane z nią sprawy formalne.

W budynkach już istniejących zajmujemy się wykonywaniem okresowych przeglądów, zgodnie z wymogami prawa budowlanego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług naszej firmy.

Oferta:

Nadzory budowlane

Kierownik budowy
Inspektor nadzoru inwestorskiego

Prowadzenie spraw formalnych związanych z budową

w energetyce
w gazowni
w wodociągach
w urzędach

Prace architektoniczne

projekty budowlane
adaptacje projektów gotowych

Kosztorysy

budowlane
dla banków

Kontrole okresowe budynków

półroczne
roczne
pięcioletnie

Świadectwa energetyczne
Doradztwo budowlane

Szczegóły strony mw-budownictwo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę mw-budownictwo.pl:

MW Michał Wirkus

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przeglądy budowlane, przeglądy budynków »

  Oferujemy wykonywanie przeglądów budowlanych, rocznych i pięcioletnich na terenie całej południowej Polski. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z Wydziału Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi, świetną kadrą inżynierską posiadającą uprawnienia budowlane wykonawcze i projektowe oraz z laboratoriami badawczymi. Nasze przeglądy budowlane są zawsze podparte doskonałym przygotowaniem merytorycznym i praktycznym współpracujących z nami ekspertów.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kierownik Budowy - Kraków, Wieliczka i okolice »

  Kierownik budowy zobowiązany jest do: Przed rozpoczęciem budowy:Podpisania oświadczenia podjęcia (przejęcia) obowiązku kierownia budową.Sporządzenia lub zapewnienia sporządzenia planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.Protokolarnego przejęcia od inwestora i zabezpieczenie terenu budowy.Podczas prac budowlanych:Zapewnienia geodezyjnego wytyczenia obiektu.Zorganizowania i kierownania budową w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę.Prowadzenia dokumentacji budowyWykonania wszystkich prac zgodnie z technologią.Koordynowania realizacji zadań zapobiegających zagrożeniom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie.Wstrzymania robót budowlanych w przypadku stwierdzenia możliwości powstania zagrożenia oraz bezzwłocznego zawiadomienia o tym właściwego organu.Zawiadomienia inwestora o wpisie do dziennika budowy dotyczącego wstrzymania robót budowlanych z powodu wykonania ich niezgodnie z projektem.Zakończenie budowy:Przygotowania dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.Zgłoszenia obiektu do odbioru odpowiednim wpisem do dziennika budowy.Uczestniczenia w czynnościach odbioru i zapewnienia usunięcia stwierdzonych wad.Kierownik budowyNad każdą budową musi pełnić nadzór osoba z uprawnieniami budowlanymi - kierownik budowy.Wymagane jest to ustawą "Prawo Budowlane" oraz koniecznością powierzenia nadzoru nad pracami znawcom sztuki, którzy biorą odpowiedzialność za prawidłowo wykonane prace budowlane. Każdy inwestor musi powołać kierownika budowy przed rozpoczęciem prac.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kierownik Budowy-Kraków, Wieliczka, Niepołomice, »

  Strona poświęcona tematyce nadzoru budów,pełnienie funkcji kierownika budowy;przeglądy techniczne budynków (roczne i pięcioletnie) w zakresie konstrukcyjno-budowlanym;konsultacje techniczne dotyczące optymalizacji kosztów budowy oraz doboru optymalnej technologii i odpowiednich podwykonawców;analiza kosztorysów budowlanych;odbiory techniczne mieszkań;odbiory techniczne domów jednorodzinnych; sporządzanie planów BIOZ;I usług związanych z ww. zakresem

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odbiór mieszkania Poznań »

  P.H.U. ALLORA INVEST Jarosław Franek oferuje: 1) odbiory mieszkań i domów wykonanych przez deweloperów ? dokonywane według schematu i obowiązujących Polskich Norm przez biegłego i doświadczonego w kontaktach z deweloperami inżyniera; 2) załatwianie wszystkich formalności przed rozpoczęciem budowy do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę; 3) kompleksową obsługę inwestycji budowlanej na własnym lub klienta terenie w Poznaniu i Powiecie Poznańskim. Zapewniamy pełen zakres usług dotyczących przygotowania, prowadzenia i zakończenia budowy. Przygotowujemy inwestycję pod względem formalno - prawnym, technicznym i projektowym. Prowadzimy budowy ?pod klucz;4) projektowanie ogrodzenia frontowego, wiaty, śmietnika, utwardzenia gruntu na działce wraz ze zgłoszeniem budowy do urzędu;5) kompleksowe wykonywanie remontów mieszkań i domów;6) wynajem maszyn budowlanych ? zagęszczarka, betoniarka, generator oraz przyczepa samochodowa;7) sprzedaż nieruchomości ? działki budowlane uzbrojone i domy jednorodzinne.Działania P.H.U. ALLORA INVEST oparte są własnych doświadczeniach i na wieloletniej współpracy z hurtowniami i wykonawcami budowlanymi.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertyzy budowlane »

  Budowlana pracownia projektowa ELMIR działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy szerokie doświadczenie w zakresie opracowywania ekspertyz budowlanych i opinii technicznych budynków a także projektowania domów, wykonywania innych projektów budowlanych oraz świadectw energetycznych, kosztorysów budowlanych czy inwentaryzacji. W naszym gronie znajdują się eksperci posiadający niezbędne wykształcenie, kwalifikacje i certyfikaty i oczywiście doświadczenie. Daje to Państwu pewność, że świadczone usługi będą wysokiej jakości. Zawsze dbamy o zadowolenie klienta dlatego też oferujemy wysoką jakość w przystępnych cenach. Zjednało nam to ponad 1500 klientów głównie z województwa łódzkiego czyli miast takich jak: Bełchatów, Radomsko, Wieluń, Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola, Łask, Radomsko, Pajęczno oraz Kleszczów, Pabianice, Zelów, Szczerców a także Sieradz. Rzeczoznawca budowlany to jedno z kluczowych uprawnień, którymi możemy się poszczycić. Właścicielka firmy posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń dlatego możemy świadczyć usługi w zakresie opracowania technicznych ekspertyz budowlanych budynków mieszkalnych, ekspertyz budowlanych budynków użyteczności publicznej, ekspertyzy budowlane budynków usługowo-handlowych, ekspertyzy budowlane budynków gospodarczych

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Krisbud - generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych »

  KRISBUD jest firmą budowlaną funkcjonującą w wielu obszarach branży budowlanej zajmującą się generalnym wykonawstwem dużych inwestycji budowlanych.

  Spółka KRISBUD działa w sektorze budownictwa infrastruktury miejskiej oraz sportowej. Jak również budownictwa ogólnego, mieszkaniowego, przemysłowego i drogowego.

  Istniejemy i działamy na rynku w sposób ciągły od kilkunastu lat w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 150 różnorodnych inwestycji. Obecnie nasze działania koncentrują się na budownictwie szeroko rozumianej infrastruktury miejskiej, odnowie, przebudowie przestrzeni publicznej w tym budowie obiektów sportowych i boisk. Nasze działania koncentrujemy na obszarze województw małopolskiego i śląskiego lecz możemy się pochwalić realizacjami w całej Polsce jak również poza granicami kraju.

  Nasza firma jest propagatorem budownictwa ekologicznego z gliny niewypalanej. Organizujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne związane z budową domów z gliny. Realizujemy budowę domów z materiałów miejscowych i naturalnych jakimi są glina i słoma.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór Budowlany Grójec »

  Dozór na miejscu budowy, ma ogromne znaczenie dla wszelkich uczestników oraz osób, które w tym czasie, w tym miejscu się znajdują. Dlatego też posługi połączone z nadzorem i kontrolą na miejscu budowy, są bezkreśnie wzięte. Każdy jeden kierownik budowy, ma do uzyskania mnóstwo spraw wiążących się z budową. Decydując się na usługi naczelnika budowy tej firmy, posiada się pewność, że starannie i ściśle podejdzie on do wykonywania swoich obowiązków. Jego zadaniem jest dbanie o bezpieczne podejście pracowników do swoich obowiązków, o użycie maszyn i narzędzi budowlanych właściwie z zaleceniami, dbanie o właściwy ubiór i zabezpieczenia pracowników, a też wydawanie komend związanych z postępowaniem prac na budowie. Inspektor nadzoru wydaje różne pozwolenia, bez nich postęp prac na placu budowy mógłby pozostać ograniczony. Jak widać jego usługi są uznane i niezwykle znaczące, skutkiem tego każdy kto planuje budowę domu, powinien poznać się z propozycją tej firmy i to do niej się zgłosić, by wynająć inspektora budowlanego. Z usług tej firmy może także skorzystać osoba, jaka posiada wieloletni lokal mieszkalny i chciałaby go skontrolować, czy aby bez wątpienia w dalszym ciągu jest bezpieczny dla mieszkańców. Wtedy sposobna będzie usługa przeglądy okresowe budynków, jakie są wykonywane przez prawdziwych specjalistów w tej dyscyplinie. Firma raduje się nieskazitelną opinią na rynku, gdyż jej usługi są dzisiejsze, uczciwe i bardzo wiarygodne. Są przeznaczone dla klientów osobistych, jak i dla jednostek czy całkiem istotnych korporacji.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geotechnika »

  GEOGROUP - zajmujemy się geotechniką i usługami budowlanymi. Prowadzimy nadzory budowlane, pomiary i monitoring inklinometryczny, próby rdzeniowe, techniki inekcyjne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do współpracy.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oppidum Nadzory Budowlane »

  Zapewniam profesjonalne wsparcie inwestorów na każdym etapie procesu budowlanego. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej zaowocowało doskonałą znajomością zagadnień technicznych, finansowych jak i administracyjno-prawnych. Kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji od najmniejszych remontów po duże budowy pozwala pomyślnie rozwiązać napotkane problemy, a indywidualne podejście do każdego zagadnienia skutkuje szybkim i profesjonalnym zakończeniem powierzonego mi zadania.

  Data dodania: 07 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • F.P.H.U. GRAŻKA - producent hal z płyty warstwowej »

  Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta to praktyka, jaką stosuje F. P. H. U. GRAŻKA KAROL CZARNOTA. Jest to producent hal modułowych, które umożliwiają szybkie i sprawne wdrożenie zakładu w system pracy. Ich instalacja przebiega w ekspresowym tempie, ponieważ opisywane modułowe hale produkcyjne są wykonane z płyty warstwowej, której gotowe szkielety wykorzystuje się do realizacji projektu.

  Data dodania: 03 09 2018 · szczegóły wpisu »