Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Badania ultradźwiękowe - badania nieniszczące

Badania ultradźwiękowe - badania nieniszczące Laboratorium Badań Nieniszczących firmy Pośrednictwo i Ekspertyza przygotowało dla Państwa szeroką ofertę badań połączeń spawanych i materiałów. Między innymi takich jak: badania ultradźwiękowe i radiograficzne, penetracyjne, magnetyczno-proszkowe. Współpracujemy z firmą Inspecta ? czołową firmą w zakresie badań nieniszczących na rynku skandynawskim. Zapewniamy profesjonalizm przy każdym zleceniu jak i wysoko wykwalifikowany personel. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy.

Szczegóły strony www.lab-ndt.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.lab-ndt.com:

Badania ultradźwiękowe - badania nieniszczące

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne, audyty »

  Nasza firma to zespół inżynierów różnych dziedzin budownictwa specjalizujących się w analizie efektywności energetycznej budynków. Wykonujemy świadectwa energetyczne budynków. Certyfikaty energetyczne (paszporty energetyczne) wykonujemy w całym kraju, w tym w takich miastach jak: Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Płock, Radom, Kielce, Częstochowa, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olszyn, Lublin, Białystok, Rzeszów. Wykonujemy audyty energetyczne oraz audyty remontowe. Sporządzamy audyty efektywności energetycznej, audyty elektryczne, audyty elektroenergetyczne, audyty oświetlenia. Zajmujemy się nadzorem budowlanym, wykonujemy projekty budowlane, kosztorysy budowlane, przeglądy techniczne budynków. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy budowlane, przeglądy budynków »

  Oferujemy wykonywanie przeglądów budowlanych, rocznych i pięcioletnich na terenie całej południowej Polski. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z Wydziału Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi, świetną kadrą inżynierską posiadającą uprawnienia budowlane wykonawcze i projektowe oraz z laboratoriami badawczymi. Nasze przeglądy budowlane są zawsze podparte doskonałym przygotowaniem merytorycznym i praktycznym współpracujących z nami ekspertów.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odbiór mieszkania Poznań »

  P.H.U. ALLORA INVEST Jarosław Franek oferuje: 1) odbiory mieszkań i domów wykonanych przez deweloperów ? dokonywane według schematu i obowiązujących Polskich Norm przez biegłego i doświadczonego w kontaktach z deweloperami inżyniera; 2) załatwianie wszystkich formalności przed rozpoczęciem budowy do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę; 3) kompleksową obsługę inwestycji budowlanej na własnym lub klienta terenie w Poznaniu i Powiecie Poznańskim. Zapewniamy pełen zakres usług dotyczących przygotowania, prowadzenia i zakończenia budowy. Przygotowujemy inwestycję pod względem formalno - prawnym, technicznym i projektowym. Prowadzimy budowy ?pod klucz;4) projektowanie ogrodzenia frontowego, wiaty, śmietnika, utwardzenia gruntu na działce wraz ze zgłoszeniem budowy do urzędu;5) kompleksowe wykonywanie remontów mieszkań i domów;6) wynajem maszyn budowlanych ? zagęszczarka, betoniarka, generator oraz przyczepa samochodowa;7) sprzedaż nieruchomości ? działki budowlane uzbrojone i domy jednorodzinne.Działania P.H.U. ALLORA INVEST oparte są własnych doświadczeniach i na wieloletniej współpracy z hurtowniami i wykonawcami budowlanymi.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór inwestorski Poznań »

  Każdego typu budynek, aby mógł być bezpiecznie wykorzystywany powinien być poddawany regularnym przeglądom technicznym. Poza tym, nadzór nad właściwym działaniem instalacji elektrycznych bądź też konstrukcji budynku wymagają różnorakiego typu akty prawne. By mieć pewność, iż przegląd techniczny budynku został właściwie wykonany, winno się skorzystać z usługi fachowców. Osoby z Poznania jak też jego okolic, szukające tego rodzaju usług, winny zaznajomić się z ofertą firmy MD-Projekt. MD-Projekt to grupa posiadających spore doświadczenie specjalistów, którzy realizują profesjonalne usługi inżynierskie. Przeglądy techniczne przez nich przeprowadzane dotyczą budynków prywatnych, jak też budynków publicznych. Kontrahenci z okolic Poznania, dzięki MD-Projekt mogą mieć również zapewniony znakomity nadzór inwestorski czy też nadzór deweloperski. Poza tym, przedsiębiorstwo oferuje pomoc w znalezieniu wykonawców do usuwania wykrytych uszkodzeń. Oprócz nadzoru jak i przeglądów technicznych, MD-Projekt trudni się też kosztorysowaniem robót budowlanych. Przeprowadza się tu kosztorysy inwestorskie czy kosztorysy ofertowe.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertyzy budowlane »

  Budowlana pracownia projektowa ELMIR działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy szerokie doświadczenie w zakresie opracowywania ekspertyz budowlanych i opinii technicznych budynków a także projektowania domów, wykonywania innych projektów budowlanych oraz świadectw energetycznych, kosztorysów budowlanych czy inwentaryzacji. W naszym gronie znajdują się eksperci posiadający niezbędne wykształcenie, kwalifikacje i certyfikaty i oczywiście doświadczenie. Daje to Państwu pewność, że świadczone usługi będą wysokiej jakości. Zawsze dbamy o zadowolenie klienta dlatego też oferujemy wysoką jakość w przystępnych cenach. Zjednało nam to ponad 1500 klientów głównie z województwa łódzkiego czyli miast takich jak: Bełchatów, Radomsko, Wieluń, Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola, Łask, Radomsko, Pajęczno oraz Kleszczów, Pabianice, Zelów, Szczerców a także Sieradz. Rzeczoznawca budowlany to jedno z kluczowych uprawnień, którymi możemy się poszczycić. Właścicielka firmy posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń dlatego możemy świadczyć usługi w zakresie opracowania technicznych ekspertyz budowlanych budynków mieszkalnych, ekspertyz budowlanych budynków użyteczności publicznej, ekspertyzy budowlane budynków usługowo-handlowych, ekspertyzy budowlane budynków gospodarczych

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Krisbud - generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych »

  KRISBUD jest firmą budowlaną funkcjonującą w wielu obszarach branży budowlanej zajmującą się generalnym wykonawstwem dużych inwestycji budowlanych.

  Spółka KRISBUD działa w sektorze budownictwa infrastruktury miejskiej oraz sportowej. Jak również budownictwa ogólnego, mieszkaniowego, przemysłowego i drogowego.

  Istniejemy i działamy na rynku w sposób ciągły od kilkunastu lat w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 150 różnorodnych inwestycji. Obecnie nasze działania koncentrują się na budownictwie szeroko rozumianej infrastruktury miejskiej, odnowie, przebudowie przestrzeni publicznej w tym budowie obiektów sportowych i boisk. Nasze działania koncentrujemy na obszarze województw małopolskiego i śląskiego lecz możemy się pochwalić realizacjami w całej Polsce jak również poza granicami kraju.

  Nasza firma jest propagatorem budownictwa ekologicznego z gliny niewypalanej. Organizujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne związane z budową domów z gliny. Realizujemy budowę domów z materiałów miejscowych i naturalnych jakimi są glina i słoma.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MW Michał Wirkus »

  Firma "MW" działa w branży architektoniczno-budowlanej nieprzerwanie od 2007 roku. Zdobyte wcześniej oraz w trakcie działalności firmy doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę inwestorów w procesie projektowania i podczas realizacji różnych projektów budowlanych.

  Jeżeli potrzebujesz kompletnego lub częściowego projektu architektoniczno-budowlanego, pomocy w sprawach formalnych w energetyce, gazowni, czy wodociągach, a także kosztorysu budowlanego oraz do uzyskania kredytu bankowego, to zachęcamy do kontaktu. Zajmiemy się załatwieniem wszelkich formalności. A może posiadasz już projekt i szukasz osoby do prowadzenia Twojej budowy? Kompleksowo zrealizujemy Twoją budowę, a także związane z nią sprawy formalne.

  W budynkach już istniejących zajmujemy się wykonywaniem okresowych przeglądów, zgodnie z wymogami prawa budowlanego.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług naszej firmy.

  Oferta:

  Nadzory budowlane

  Kierownik budowy
  Inspektor nadzoru inwestorskiego

  Prowadzenie spraw formalnych związanych z budową

  w energetyce
  w gazowni
  w wodociągach
  w urzędach

  Prace architektoniczne

  projekty budowlane
  adaptacje projektów gotowych

  Kosztorysy

  budowlane
  dla banków

  Kontrole okresowe budynków

  półroczne
  roczne
  pięcioletnie

  Świadectwa energetyczne
  Doradztwo budowlane

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Gdańsk, Marcin Świąder »

  Firma Usługi Geodezyjne Marcin Świąder z Gdańska zatrudnia specjalistów geodetów posiadających wieloletnie doświadczenie z geodezji i kartografii, zdobyte przy rozmaitych działaniach geodezyjnych, od pomiarów sytuacyjno - wysokościowych po zaawansowane przedsięwzięcia inżynieryjne. Do grona klientów firmy należą osoby prywatne, indywidualni inwestorzy jak również duże podmioty gospodarcze (firmy inżynieryjne, projektowe czy budowlane)

  Firma proponuje następujące usługi geodezyjne:

  * Mapy do celów projektowych
  * Mapy do celów prawnych
  * Podziały geodezyjne, tyczenia działek
  * Wznowienia punktów granicznych
  * Rozgraniczenia nieruchomości
  * Wytyczenia i inwentaryzacje


  Firma Usługi Geodezyjne Marcin Świąder dysponuje pełnym zakresem uprawnień geodezyjnych:

  Zakres 1. Geodezyjne pomiary sytuacyjno - wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne.

  Zakres 2. Rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.

  Zakres 4. Geodezyjna obsługa inwestycji.

  Firma wykonuje usługi geodezyjne dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Realizuje wymagające przedsięwzięcia z szeroko rozumianej geodezji i kartografii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie jak również w skali makroregionalnej.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór Budowlany Grójec »

  Dozór na miejscu budowy, ma ogromne znaczenie dla wszelkich uczestników oraz osób, które w tym czasie, w tym miejscu się znajdują. Dlatego też posługi połączone z nadzorem i kontrolą na miejscu budowy, są bezkreśnie wzięte. Każdy jeden kierownik budowy, ma do uzyskania mnóstwo spraw wiążących się z budową. Decydując się na usługi naczelnika budowy tej firmy, posiada się pewność, że starannie i ściśle podejdzie on do wykonywania swoich obowiązków. Jego zadaniem jest dbanie o bezpieczne podejście pracowników do swoich obowiązków, o użycie maszyn i narzędzi budowlanych właściwie z zaleceniami, dbanie o właściwy ubiór i zabezpieczenia pracowników, a też wydawanie komend związanych z postępowaniem prac na budowie. Inspektor nadzoru wydaje różne pozwolenia, bez nich postęp prac na placu budowy mógłby pozostać ograniczony. Jak widać jego usługi są uznane i niezwykle znaczące, skutkiem tego każdy kto planuje budowę domu, powinien poznać się z propozycją tej firmy i to do niej się zgłosić, by wynająć inspektora budowlanego. Z usług tej firmy może także skorzystać osoba, jaka posiada wieloletni lokal mieszkalny i chciałaby go skontrolować, czy aby bez wątpienia w dalszym ciągu jest bezpieczny dla mieszkańców. Wtedy sposobna będzie usługa przeglądy okresowe budynków, jakie są wykonywane przez prawdziwych specjalistów w tej dyscyplinie. Firma raduje się nieskazitelną opinią na rynku, gdyż jej usługi są dzisiejsze, uczciwe i bardzo wiarygodne. Są przeznaczone dla klientów osobistych, jak i dla jednostek czy całkiem istotnych korporacji.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fachowy Odbiór Mieszkania »

  Fachowa pomoc w odbiorach mieszkań. Wynajmij inżyniera do sprawdzenia Twojego mieszkania, aby wszelkie usterki były znalezione i usunięte przez dewelopera. Działamy na rynku od 2006 roku, codzienne odbiory powoduję, ze jesteśmy na bieżąco z przepisami budowlanymi, polskimi normami i wszystkimi sztuczkami deweloperów. Mamy wszystkie konieczne narzędzia do wykonania odbioru. Nasze doświadczenie pracuje dla Ciebie.

  Data dodania: 03 03 2019 · szczegóły wpisu »