Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Serwis telefonów Wrocław - K&K GSM (P. Zielińskiego)


K&K Telefony komórkowe to portal firmy, zajmującej się skupem i sprzedażą różnych przedmiotów elektronicznych. Firma prowadzi skup laptopów i telefonów oraz prowadzi odsprzedaż tychże urządzeń oraz słuchawek, baterii i innych akcesoriów zarówno nowych jak i używanych. Na stronie można znaleźć mnóstwo danych kontaktowych, pozwalających na sprawne sfinalizowanie transakcji. Skup telefonów K&K prowadzi działalność we Wrocławiu w Pasażu Zielińskiego. W serwisie jest możliwość także znaleźć informacje o oferowanych usługach przedsiębiorstwa oraz opinie o firmie K&K napisane przez klientów.

Szczegóły strony skuptelefonowkomorkowych-wroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę skuptelefonowkomorkowych-wroclaw.pl:

Serwis telefonów Wrocław - K&K GSM (P. Zielińskiego)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Warszawa biuro tłumaczeń »

  Centrum tłumaczeń Express & Translations (Arte et Lingua) działającą pod domeną http://tlumaczeniaekspresowe.com oferuje całej Polski. Zgodnie z naszą najważniejszą zasadą najważniejszym członkiem w naszym zbiorze jest zamawiający. To dzięki dokonuje przekładów mogąc oferować swoje usługi już od czternastu lat. Okazane zaufanie jest dla nas niezwykle cenne dlatego chcieliśmy Tobie serdecznie podziękować za minione lata współpracy. Dziękujemy i polecamy swoje tłumaczenia Twojej uwadze.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie kanalizacyjne »

  Nasi wyspecjalizowani instalatorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania robót hydraulicznych . To co nas wyróżnia to jakość wykonywanych prac, jak również profesjonalne i pełne zaangażowania, indywidualne podejście do każdego klienta. Zajmujemy sie również pracami konserwacyjnymi, stałym nadzorem nad prawidłowym działaniem instalacji w budynkach oraz usuwaniem awarii przy pomocy specjalistycznego sprzetu .Instalator jest firmą z wieloletnim doświadczeniem działajacym na rynku instalacji sanitarnych, remontowo budowlanym . Podczas użytkowania normalnego instalacji kanalizacyjne na ścianach rur kanalizacyjnych gromadzą się nieczystości. To prowadzi do zmniejszenia przekroju rury kanalizacyjnej lub do całkowitej jej niedrożności zapchania się kanalizacji . Rury kanalizacyjne wymagają okresowej konserwacji oraz okresowego czyszczenia kanalizacji . Najczęściej stosowanymi formami udrażniania rur oraz kanałów sanitarnych jest czyszczenie ciśnieniowe oraz udrażnianie mechaniczne. Czyszczenie ciśnieniowe polega na wtłaczaniu wody pod wysokim ciśnieniem do rury kanalizacyjnej . Udraznianie mechaniczne polega najczęściej na wykorzystaniu maszyn napędzanych elektrycznie wyposażonych w specjalne końcówki sprężynowe pozwalające na rozbijanie się nawet najtwardszych zanieczyszczeń powstałych podczas użytkowania kanalizacji w domu, biurze, restauracji .Zapraszamy do korzystania z naszych usług hydraulicznych na terenie Warszawy .

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ochrony KO-MAX »

  Strona firmowa Agencji Ochrony KO-MAX. Jako jednostka koncesjonowana, zajmujemy się bezpośrednią ochroną fizyczną osób i mienia. W wyniku ciągłego i dynamicznego rozwoju, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych propozycji. Obecnie, poza ochroną fizyczną i elektroniczną, oferujemy usługi czystościowo-porządkowe, oraz pielęgnację terenów zielonych. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Oprócz profesjonalizmu, gwarantujemy miłą, opartą na partnerskich zasadach obsługę naszych klientów.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca eXclean Warszawa. »

  "eXclean" jest prywatną firmą dostarczającą usługi w zakresie sprzątania domów prywatnych, przestrzeni biurowych i przemysłowych, mycie okien. Warszawa stanowi główny obszar działalności firmy.

  Zakres wykonywanych usług:

  Sprzątanie podstawowe
  Sprzątanie placów po budowie
  Sprzątanie poremontowe mieszkań i domów
  Sprzątanie strychów, piwnic i innych pomieszczeń
  Sprzątanie parkingów
  Sprzątanie terenów zewnętrznych
  Mycie kostki brukowej
  Mycie szyb i okien
  Usuwanie graffiti
  Czyszczenie wnętrz
  Sprzątanie klatek schodowych
  Sprzątanie powierzchni przemysłowych
  Czyszczenie powierzchni reklamowych
  Sprzątanie otwartych przestrzeni.
  W OKRESIE ZIMOWYM ODŚNIEŻANIE

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skup telefonów Kraków. »

  Telefony komórkowe Kraków, tablety oraz konsole to przedmiot skupu naszego komisu telefonów. Nasz komis telefonów jest rozwiązaniem, które w dzisiejszych czasach będzie rozwiązaniem niezwykle wygodnym, ponieważ większość formalności można załatwić jednym formularzem. Bezpieczna wysyłka, atrakcyjne ceny to argumenty, które przemawiają za wyborem naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny serwis urządzeń z Androidem!!! »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług naszej firmy- 3eM GSM Professional Android Service. Zajmujemy się serwisowaniem telefonów komórkowych i tabletów oryginalnych marek pod kątem problemów softwarowych: wgrywanie języka polskiego, rootowanie, wgranie bootloadera, custom rom i wiele, wiele innych. Na stronie internetowej firmy-www. androidservice. pl znajdziecie ciekawe przypadki, z jakimi spotkaliśmy się serwisując sprzęt naszych Klientów, wskazówki dotyczące oprogramowań oraz zakres naszych usług i cennik. Zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z naszych usług!!!

  Data dodania: 15 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Nowa Sól, Mecenas Giezowski »

  Adwokat Waldemar Giezowski prowadzi własną kancelarię Adwokacką w Nowej Soli od 1994 roku. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze. Wieloletnie doświadczenie Kancelarii zapewnia profesjonalną pomoc prawną w prowadzeniu spraw sądowych oraz na etapie udzielania porad, sporządzania pism i udziału w negocjacjach. Kancelaria zajmuje się sprawami karnymi, rodzinnymi (rozwód, alimenty, władza rodzicielska itp. ), cywilnymi (spadki, odszkodowania, zapłata, wasność, egzekucja, podział majątku itp. ), prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzi również kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Gwarantuje dyskrecję i lojalność oraz osobisty udział w rozprawach.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • NAPRAWA,montaz urzadzen,GAZ,owych,sanitarnych »

  FIRMA instalacyjno, gazowa E. R-GAZ POLECA:
  AUTORYZOWANY instalator Firmy JUNKERS
  Naprawa, konserwacja, przeglądy okresowe, czyszczenie nagrzewnic, montaż urządzeń, GAZ, owych własnych i powierzonych
  /piecyki łazienkowe, kuchenki 2-pal i 4-pal, kotły co. /
  KONTROLA szczelności urządzeń, GAZ, owych, Usuwanie nieszczelności
  POGOTOWIE, GAZ, owe tylko Kraków/8-20/ dojazd do 1 godz.
  UPRAWNIENIA budowlane!! GWARANCJA, SOLIDNOŚĆ, VAT
  KONTAKT : Tel: 124210922, 607512211, ergaz4@interia.pl

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magic Phone Sebastian Sokół »

  Prowadzimy serwis GSM w Warszawie. Do tego odkupujemy telefony używane lub uszkodzone w konkurencyjnych stawkach. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż różnorodnych akcesoriów do telefonów komórkowych. Bezpłatne ekspertyzy techniczne, wieloletnie doświadczenie, szybkie terminy realizacji zleceń, wielu zadowolonych klientów to właśnie cechy wyróżniające nas na tle podobnych firm w branży.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma Kamieniarska Puenta Sławomir Godyński »

  Od wielu lat funkcjonujemy na rynku jako profesjonalna firma Puenta Godyński i gwarantujemy klientom tablice pamiątkowe, jak również nagrobki wykonane z wysokiej jakości kamienia. Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej szczegółów o naszej ofercie? W takim razie jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę www lub zadzwoń.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »