Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Obsługa informatyczna Warszawa, serwis, Siedlce

Obsługa informatyczna Warszawa, serwis, Siedlce ITC Partner to zespół wysoko wykfalifikowanych specjalistów. Specjalizujemy się w usługach skierowanych głównie do firm (outsourcing IT, wdrożenia oprogramowania, telefonia VoIP, serwery poczty elektronicznej, systemy kopi zapasowej danych, alarmy, monitoring, serwis). W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonywanych przez nas usług oraz zadowolenie klienta. Zawsze dajemy gwarancje.

Szczegóły strony itc-partner.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę itc-partner.pl:

Obsługa informatyczna Warszawa, serwis, Siedlce

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • INT4 Pogotowie komputerowe Kraków »

  Pogotowie komputerowe w Krakowie oferuje kompleksowe i tanie usługi z zakresu naprawy komputerów i opieki nad nimi. Jesteśmy zespołem doświadczonych informatyków, którzy potrafią sprostać nawet najbardziej skomplikowanym problemom komputerowym. Zajmujemy się sprzętem, oprogramowaniem, siecią i internetem. Działamy na terenie Krakowa przez 7 dni w tygodniu w godz. od 8 do 22. Obsługujemy osoby indywidualne i firmy. Realizacja usługi odbywa się najczęściej w dniu złożenia zamówienia. Zapewniamy fachową oraz miłą obsługę, szybkie usuwanie awarii i atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  Wieloletnie doświadczenia w branży informatycznej umożliwiły nam na dostarczenie w państwa ręce kompleksowego oprogramowaniaktóre pozwala na sprawne wykonanie tak ważnej operacji jaką jest audyt informatycznyAudyt oprogramowania i sprzętu to wymagające i kosztowne zadanie,które stawiane jest przed firmami wyposażonymi w rozwiązania z dziedziny IT. Aplikacja LanCenter pozwalanam wykonać audyt w sposób szybki i łatwy, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić pieniądze firmy. Aplikacja jestw stanie "wyciągać" klucze licencyjne i szczegółowe informacje o sprzęcie. Cały proces możemy dowolnie zautomatyzować, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia administratora.System LanCenter oprócz możliwości audytowania zawiera szereg funkcji usprawniających pracę, oraz monitoringsieci.Administrator może bez przeszkód monitorować i rejestrować czas pracy użytkowników. Ma do dyspozycjiszereg rozwiązań z zakresu zdalnej pomocy (zdalny pulpit, wiersz cmd, uśługi, listy ACL). Może blokowaćdowolne urządzenia, aplikacje, oraz strony internetowe. Oczywiście nasi programiści nie pomineli tak ważnegoaspektu jakim jest bezpieczeństwo nad którym czuwa kilka rozbudowanych modułów.Firma PlikCenter jest także producentem rozwiązań takich jak HelpDesk, LanCenter VPN, LanCenter NetMap,PrintingCenter, oraz wiele innych.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary sieci LAN »

  Realizujemy pomiary certyfikacyjne oraz serwisowe sieci miedzianych oraz światłowodowych.Mierzymy instalacje miedziane do kategorii 6A [klasa EA wg ISO] ekranowane i nieekranowane, światłowody wielomodowe.Wszyskie nasze urządzenia posiadają ważną kalibrację.Przeprowadzamy też pomiary ochronne instalacji elektrycznych.Wykonujemy również pomiary reflektometryczne światłowodów oraz pomiary mocy optycznej.Na życzenie wydajemy protokół w miejscu wykonywania testu.Do zrealizowania pomiaru niezbędne jest tymczasowe wyłączenie mierzonego obwodu.Przyczyną wadliwej pracy sieci jest utrata parametrów kanału transmisyjnego.Może to być spowodowane złym wykonaniem spojeń, starzeniem się nośnika i elementów złącznych lub też uszkodzeniami mechanicznymi.W sieciach bezprzewodowych dochodzi do tego jeszcze zmiana ustawienia anten na skutek działania czynników atmosferycznych.Nowo instalowane sieci mierzy się z zasady przed oddaniem do wykorzystywania, dla sieci istniejących powinno się dokonywać pomiarów co 5 lat oraz w razie zaobserwowania niepokojących symptomów pracy sieci.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Netprotection.pl - firma it, usługi informatyczne Warszawa »

  Świadczymy outsourcingowe usługi informatyczne dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Nasze usługi zapewnią ciągłość działania Państwa firmy, pozwolą zminimalizować koszty związane z obsługą IT oraz zabezpieczą ważne dla Państwa dane. Zapewniamy obsługę na wysokim poziomie, gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie poprzez profesjonalnie zaplanowany projekt długotrwałej opieki informatycznej.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa sieci »

  Z całego serca zachęcamy wszystkich teraźniejszych, regularnych jak i spodziewanych odbiorców komercyjnych do dokładniejszego zaznajomienia się z pełnozakresowym asortymentem usługowym koncernu Netlinepro.com. Ogromne doświadczenie techniczne oraz specjalistyczny sprzęt umożliwił na poszerzenie swoich usług o pomiary reflektometryczne, a także pomiary światłowodów. Wszechstronne informacje z rodzaju budowa sieci w branży budowa sieci komputerowej dostępne są po przekierowaniu się na platformę sieciową, netlinepro. com. Jest to korporacja o długoletniej marce. Konsorcjum zapewnia funkcjonalne rozwiązania, w renowacji sieci, na przykład spawanie światłowodów czy wdmuchiwanie światłowodów dzięki którym firmy czy poszczególni odbiorcy będą mieli błyskawiczny zasięg do sieci. Firma Netlinepro zapewnia korzystne koszty firmowych usług oraz możliwość długookresowej współpracy. Wieloletnie doświadczenie spółki Netlinepro, niewyczerpana wiedza, a także wysokie kwalifikacje na pewno zapewnią zadowolenie klientów - serdecznie zapraszamy - netlinepro. com niniejsza strona jest warta zaufania.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sieci komputerowe Częstochowa »

  Firma Sol-IT słynie z indywidulanego i kompleksowego podejścia do klienta. Rozwiązania informatyczne przez nas oferowane spełniają potrzeby zarówno dużych firm czy małych przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Rozwiązujemy wszelkie problemy sprzętowe i naprawiamy różne awarie. Zainstalujemy i skonfigurujemy nie tylko komputery PC czy też laptopy ale również serwery oraz oprogramowanie. Zajmujemy się outsourcingiem usług informatycznych, tworzeniem oraz certyfikowaniem sieci przewodowych (LAN), światłowodowych i sieci bezprzewodowych. Nasz informatyk Częstochowa zajmie się również administracją serwerów, odzyskiwaniem danych i ochroną przed ich utratą, usunięciem wirusów z komputera, itp. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo pełny wachlarz usług jakie oferujemy.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi teleinformatyczne na rynku »

  Branża IT to w obecnych czasach jedna z najbardziej rozpowszechnionych branż na rynku. Specjaliści z dziedziny telekomunikacji oraz informatyki są poszukiwania przez firmy na bardzo dużą skalę. Ciężko sobie dziś wyobrazić jakąkolwiek firmę, działającą na rynku, która nie stosowałaby szeroko pojętego oprogramowania teleinformatycznego. Zarówno małe, średnie, jak i duże firmy wykorzystują w swojej działalności oprogramowanie informatyczne, które ułatwia im codzienne funkcjonowanie i zarządzanie firmą. Firmy z branży IT proponują swoim klientom zaawansowane systemy informatyczne ERP, systemy informatyczne CRM, a także funkcjonalne i nowoczesne systemy kadrowo-płacowe. Nowoczesny program kadrowo-płacowy ułatwiające zarządzanie działem kadr i płac w firmie. Programy te sprawdzają się zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i dużych, a także w administracji publicznej i szkolnictwie. Natomiast systemy informatyczne CRM to systemy wspierające proces sprzedaży, działania marketingowe oraz wszelkie działania związane z obsługą klienta. Systemy informatyczne typu CRM pozwalają na prowadzenie firmowej skrzynki poczty elektronicznej, tworzenie i zarządzanie ofertami firmy i wiele innych. Systemy informatyczne ERP umożliwiają obsługę całej działalności firmy m. in. : fakturowanie i obsługę magazynu, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rozliczanie z urzędami, prowadzenie sklepu internetowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wszystkich wydatków i wpływów, a także wiele innych.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anteny internetowe gsm »

  Anteny do internetu bezprzewodowego gsm Umts hsdpa LTE wszystkie częstotliwości, wszystkie modele Huawei i zte. Odwiedź nas lub napisz do nas, szybka wysyłka, pomoc przy doborze anteny, doradztwo techniczne. NIe jesteś pewien jaką antenę dobrać? wystarczy e-mail i pomożemy

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.serwerydlaciebie.pl »

  Wszystkie istotne dane, ważne sprawy czy informacje są obecnie zapisywane w formie elektronicznej, dlatego kładzie się silny nacisk na to, by wszystkie te dane były bezpieczne, a dostęp do nich zapewniony był tylko powołanym do tego osobom.
  Firma SERWERY DLA CIEBIE prężnie pracuje nad niezawodnością swoich serwerów, a dodatkowo oferuje szeroki wachlarz usług tę niezawodność wspomagających oraz zapewniających komfort klientów.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  Ram - serwis Odzyskiwanie Danych - jesteśmy polską firmą specjalizującą się w usłudze: odzyskiwania utraconych danych z dysków twardych, macierzy RAID, serwerów NAS, kart pamięci, pendrive oraz z systemów operacyjnych Microsoft (Windows), Novell, OS Mac, Linux i z dysków twardych IDE, SATA i micro SATA, SSD, SSHD, SCSI, SAS, USB, 1, 0', 1, 8', 2, 5' oraz 3, 5' posiadających uszkodzone dane logicznie oraz z hdd uszkodzonych fizycznie uszkodzenia strefy serwisowej, uszkodzenia elektroniki i mechaniki, odzysk usuniętych danych z kosza, utracone zdjęcia z aparatu fotograficznego, z dysków USB, z dyskow SSD, po formacie partycji i innych uszkodzeń nośników danych. Gdynia, Gdańsk, Sopot, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Szczecin, Poznań, Szczecin oraz cały obszar Polski - oferujemy wszystkim klientom 24 godzinną pomoc 7 dni w tygodniu w zakresie: odzyskiwanie danych.
  Jako jedyna z nielicznych firm data recovery przeprowadzamy procedurę: odzyskiwanie danych za pomocą terminala dyskowego z dysków Western Digital USB bez lub szyfrowanych sprzętowo USB Western Digital. Nasza unikalna technologia pozwala nam na dostęp do danych w uszkodzonych dyskach twardych 2, 5 cala oraz 3, 5 cala.
  Bezpłatna weryfikacja uszkodzenia nośników danych. Bez wzgledu na rodzaj uszkodzenia nośnika danych w naszym laboratorium odzyskiwania danych koszt wykonania weryfikacji jest bezpłatny nawet gdy klient zrezygnuje z wykonania zlecenia. Ceny usługi odzyskania danych podajemy zawsze po wykonaniu weryfikacji uszkodzenia i są one uzależnione od stopnia uszkodzenia nośnika oraz czasu potrzebnego do wykonania zlecenia. Utraciłeś ważne dane z dysku twardego, serwera, macierzy RAID czy zewnętrznej pamięci? Dzięki naszej firmie pomożemy ci w możliwie najszybszym czasie odzyskać cenne dane.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »