Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Geosyntetyki ? geowłókniny, geotkaniny, geosiatki

Geosyntetyki ? geowłókniny, geotkaniny, geosiatki W naszej ofercie znajduje się szeroka gama geosyntetyków: Geowłókniny filtracyjne, separacyjne, dwuwarstwowe, do nawierzchni bitumicznych, Geotkaniny wzmacniające, separacyjno-wzmacniające,Geosiatki jednokierunkowe, dwukierunkowe, do wzmocnienie nawierzchni bitumicznych, Geokompozyty, maty bentonitowe, Geokraty, Biowłókniny, Biowłókniny z nasionami, Materace, kosze i walce gabionowe, Geomembrany EPDM, folie PEHD, folie PCV Maty przeciwerozyjne, przestrzenne z włókien syntetycznych, maty kokosowe, maty jutowe, maty z rozwiniętą roślinnością

Szczegóły strony www.pdfcatalogs.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.pdfcatalogs.eu:

Geosyntetyki ? geowłókniny, geotkaniny, geosiatki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kruszywa drogowe »

  Przedsiębiorstwo Centrum Drogowe posiada w ofercie kruszywo drogowe stosowane do remontu dróg i ulic. Firma oferuje kruszywa drogowe - kruszywa amfibolitowe, kruszywa melafirowe, kruszywa granitowe, kruszywa bazaltowe oraz szeroka gama produktów chemii drogowej. Kruszywo drogowe w ofercie firmy Centrum Drogowe spełnia najwyższe wymagania norm polskich i europejskich, dzięki temu kruszywo-Centrum Drogowe jest doskonałym tworzywem podczas renowacji wszystkich dróg. Prócz bogatej oferty produktów chemii Biguma firma oferuje usługi transportowe kruszyw na miejsce prac. Jednym z głównych filarów działalności firmy są dedytkowane dostawy kruszyw dla przedsiębiorstw sektora drogowego. Sprawdź ofertę firmy a nie będzięsz rozczarowany.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Euro Deko - Farby i tynki dekoracyjne »

  Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją włoskich, ściennych pokryć dekoracyjnych. Głównym naszym celem jest sprzedaż produktów, z których będą Państwo zadowoleni pod względem jakości i ceny.Nasza oferta to najwyższej jakości farby, a także tynki do dekoracji wnętrz oraz zewnętrznych powierzchni ścian. Ich różnorodność i bogata kolorystyka, tworzy nieograniczone możliwości aranżacyjne.Farby, tynki i masy dekoracyjne, z których uzyskujemy różnego rodzaju efekty, struktury i poświaty wyróżniają się bardzo dużą odpornością, elegancją i funkcjonalnością.Ofertę uzupełniają fototapety, szablony malarskie i naklejki dekoracyjne.

  Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!!!

  Zapraszamy!

  EURO DEKO
  ul. Wilczyńskiego 30
  10-686 Olsztyn;
  tel. +48 89 672 57 19
  e-mail:biuro@eurodeko.pl
  www.eurodeko.pl

  Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 do 13.00.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • .: Strzecha »

  Firma STRZECH-MAG działa na rynku już od 1998 roku i oferuje pokrycia dachowe wykonane z trzciny. Proponujemy Państwu pokrycia trzciną:
  - budynków mieszkalnych
  - obiektów gastronomicznych i turystycznych
  - zabudowań gospodarczych, garaży
  - altan ogrodowych
  - parasoli ogrodowych
  - skansenów, obiektów muzealnych, dworków
  - innych obiektów.
  Posiadamy wieloletnią tradycję i od kilkunastu lat zajmujemy się uprawą, koszeniem i przetwórstwem trzciny.
  Udzielamy 5cio letniej gwarancji na wykonywane przez nas dachy trzcinowe.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Beton komórkowy »

  Prefabet Bielsko-Biała to krajowy producent betonu komórkowego. W sprzedaży posiadamy doskonałej jakości beton komórkowy w formie tradycyjnych bloczków i płytek a także U-kształtek. Nasze produkty są trwałe i lekkie, co pozwala na stawianie wysokich konstrukcji zachowujących trwałość przez długie lata. Jednocześnie nasze bloczki z betonu komórkowego są łatwe w obróbce i montażu, co ułatwia prace budowlane. Oprócz tego nasze wyroby charakteryzują się wysoką ciepłochronnością i wytrzymałością na warunki pogodowe co oczywiście ma ogromne znaczenie dla wygody korzystania z budynków, wykonanych z naszych materiałów. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kręgi studzienne »

  Nasza spółka w Kielnarowej produkuje wyroby cementowe od 1989 roku. W pierwszych latach zapoczątkował produkcje pustaków żużlowych dodatkowo betonowych, później poszerzał swoją propozycje o betonową instalacje drogową jak i ogrodzeniową a także rozpoczął przecieranie drewna, została uruchomiona stolarnia. Wyroby betoniarskie uległy systematycznej uaktualnieniu także mechanizacji na skutek zamontowania węzła betoniarskiego plus kupno wibro-pras. W znacznym stopniu poszerzyła się gama tych produktów. Produkty nasze są wyrabiane w oparciu o obowiązkowe PN a na fragment dysponujemy Aprobaty Techniczne. Asortyment: Pustaki fundamentowe plus Płytki chodnikowe oraz obrzeża trawnikowe, rury betonowe i zakończenia przepustów plus kanalizacyjne,.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cegielnia Michałów - producent cegieł »

  Cegielnia Michałów funkcjonuje na rynku producentów ceramiki budowlanej od początku lat 70-tych. Jest producentem ceramiki budowlanej spełniającej wszelkie standardy nowoczesnych i ekologicznych wymogów obowiązujących na rynku materiałów budowlanych. Nowoczesna technologia wykorzystywana do produkcji wyrobów ceramicznych, pozwala na przygotowanie szeregu produktów, charakteryzujących się najwyższym wskaźnikiem jakości i mogących konkurować z innymi producentami. Innowacje i ekologia wykorzystywane w procesie produkcji ceramiki są elementem, który pozwala nam w dość krótkim czasie dostarczyć produkt spełniający wysokie wymagania końcowego klienta.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • HanBud ? Firma budowlana »

  HanBud to firma budowlana, która ma bardzo bogaty wachlarz ofertowy, który dostosowany jest nie tylko do klienta indywidualnego, ale także dla przedsiębiorstw, które szukają solidnych wykonawców. Wybierając właśnie tę firmę, można skorzystać z koparki czy usługi koparkowe, których ciężko znaleźć na terenie Porąbki. HanBud proponuje również skład budowlany, materiały budowlane i dobór tylko tych, które są warte polecenia i dostosowane do budżetu zamawiającego.

  Firma proponuje kompleksowe roboty, w tym roboty ziemne, a także zebranie kruszywa czy dostarczenie go na plac budowy. Warto dodać, że HanBud to jedyna firma w okolicy, która posiada park maszynowy i wieloletnie doświadczenie w branży. Mało które przedsiębiorstwo proponujące usługi budowlane Kety ma tak bogatą i różnorodną ofertę. Każdy, kto tylko jest zainteresowany jakimikolwiek usługami budowlanymi właśnie w HanBud znajdzie odpowiedź na swoje oczekiwania.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika Słoneczne dachy BAT »

  Firma BAT z oddziałami w województwie pomorskim od 25 lat zajmuje się sprzedażą i dostarczaniem materiałów budowlanych. W punktach BAT można zasięgnąć informacji na temat fotowoltaiki- paneli słonecznych służących do produkowania darmowej energii. Oprócz informacji o samej technologii opartej na korzystaniu z odnawialnych źródeł energii można dowiedzieć się jak pozyskać dotacje oraz zarabiać na sprzedaży nadwyżek energii.
  Oddziały BAT znajdują się w Gdańsku Kokoszkach, Sierakowicach, Bytowie, Gowidlinie, Czarnej Dąbrowie, Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku, Pruszczu Gdańskim, Słupsku i Zblewie.

  Data dodania: 04 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Płyty Drogowe - FHU EWAN Stanisław Gindera »

  Jeśli oczekujesz najlepszej jakości płyt drogowych, to nasza firma Płyty Drogowe będzie w stanie Ci ją zagwarantować. Nasz towar transportujemy w miejsce wybrane przez klienta na terenie całej polski oraz pomagamy w jego rozładunku. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która wystawia faktury VAT. Więcej o nas dowiesz się na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Budowlane ARENS Ewa Nowakowska »

  Kosztorysowanie, doradztwo budowlane, przeglądy budynków i nadzór inwestorski - to tylko niektóre z usług oferowanych przez firmę Arens. Doświadczony zespół prowadzi obsługę na najwyższym poziomie. Oferta firmy, informacje o niej i dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej firmy pod adresem arens. pl.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »