Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Połączenie ze źródłem

Połączenie ze źródłem Specjalizuję się w uzdrawianiu rekonektywnym i medycynie naturalnej. Dbając o duszę dbamy o ciało Zajmuję się uzdrawianiem ciała i umysłu. Każdy z nas dąży do swojego miejsca na globie, czy to na gruncie rodzinnym, lub zawodowym. Po blisko 20 latach pracy z ludźmi w rozmaitych lecznicach, na co dzień widząc ich cierpienie i zmagania się doktorów z chorobami, gdzieś wewnątrz mnie pojawił się bodziec, aby właśnie zgłębić zawiłości ludzkiego zdrowia - a w zasadzie prewencji - zapobiegania schorzeniom.Odczuwając, czy nawet doświadczając nierozerwalnego stosunku uczuć, ducha i ciała oraz zgłębiając mistycyzm Wschodu w czasie wielu wyjazdów po Indiach, ugruntowałam się w mniemaniu wzmacniania wiedzy o przeróżnych prawdziwych podejściach uzdrawiania ciała.

Szczegóły strony manava-uzdrawianie-rekonektywne.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę manava-uzdrawianie-rekonektywne.eu:

Połączenie ze źródłem

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog Łódź »

  Także reprezentowana przez naszych profesjonalistów ortodoncja w łodzi jest na bardzo wysokim, światowym pułapie. Błyskawicznie oraz starannie przygotowujemy protezy i w związku z tym efektywnie leczymy wady zgryzu. Do wyrobu protez stomatologicznych, mostków itd. używamy półproduktów najlepszych producentów. Należałoby także wspomnieć, że zarówno protetyk jak również nasz ortodonta w Łodzi, cieszy się dużym zaufaniem pośród naszych klientów.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gastroenterologia »

  Portal w Internecie egastroenterologia.pl stworzono z myślą o lekarzach gastroenterologach czy personelu służby zdrowia. Na łamach portalu specjalistycznego z domeny gastrologii zamieszczane są aktualne raporty naukowe z zakresu profilaktyki i terapii chorób układu pokarmowego albo anonse dotyczące konferencji dla specjalistów ? gastroenterologów. Stale uzupełniany serwis gastroenterologia.pl współpracuje z fachowcami opracowującymi publikacje na podstawie globalnych wydawnictw dedykowanych zagadnieniom gastrologii. Proponujemy nowości książkowe Wydawnictwa Termedia. Literatura medyczna z wymienionego wydawnictwa oraz cenione publikacje z zakresu medycyny i gastroenterologii można nabyć, kontaktując się za pomocą serwisu gastroenterologia.pl ze sklepem online wydawnictwa.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady zdrowotne »

  Nasze zrzeszenie tanich Aptek, blisko umiejscowionych miejsca zamieszkania klientów apteki co miesiąc publikuje czasopismo o zdrowiu, gdzie dodatkowo zamieszczone są dane w którym miejscu są obecne promocje w aptekach. Nagłaśniając działania prozdrowotne wyjątkowo polecamy zniżki na suplementy diety, promocje w naszych aptekach są wielce atrakcyjne.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • TwojDoktor.info -Portal medyczny »

  TwojDoktor.info- Bezpłatne Porady Lekarskie. Masz problem ze zdrowiem, chorobą. Dobrze trafiłeś! Napisz. Grupa ekspertów odpowie na wszystkie twoje kwestie. Na portalu znajdziesz też wiele interesujących artykułów związanych z tematyką medyczną.Jeśli szukasz ludzi z podobnym problemem do twojego zapraszamy do Grup Wsparcia, spotkasz tam osoby które zmagają się z tym samym problemem.Poza forum medycznym,lekarskim znajdziesz też nowości z świata medycyny.Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony TwojDoktor.info

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hospicjum stacjonarne i domowe »

  Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej pacjentom objętych opieką gwarantuje: całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską stacjonarnie oraz w domu chorego, leczenie farmakologiczne, leczenie odleżyn i trudno gojących się ran, leczenie obrzęku limfatycznego, żywienie dojelitowe, respiratoterapię i tlenoterapię, rehabilitację (fizykoterapia, kinezoterapia), wsparcie psychologiczne, socjalne i duchowe oraz wypożyczanie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pacjentom objętych opieki domową.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psychiatra Bydgoszcz- wybierz najlepszy gabinet »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą specjalistycznego gabinetu w Bydgoszczy, zaprezentowaną na stronie internetowej.
  Psychiatra dziecięcy Bydgoszcz diagnozuje i leczy najmłodszych pacjentów, cierpiących na lęki, obniżenie nastroju i poważne problemy emocjonalne. Lekarz psychiatra Bydgoszcz prowadzi również konsultacje dla dorosłych pacjentów. Aby poznać szczegóły oferty, wystarczy wpisać do wyszukiwarki słowa: "dobry psychiatra Bydgoszcz" i kliknąć na link odnoszący do odpowiedniej strony.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy mózgu »

  Witaj w sklepie Allchemy. pl To miejsce, gdzie wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie substancje prokognitywne w niewygórowanej cenie. Podwyższenie poziomu serotoniny? Niedostatek dopaminy? Zastanawiasz się jak uczyć się? Jak być bardziej sprawnym w pracy? Jak w sprawdzony sposób podnieść nastrój? Sprawdź koniecznie Sunifiram, Hydrafinil czy Gotu Kola. Rozmyślne użytkowanie nootropów znacząco usprawnia realizację postawionych sobie celów. Korzystaj z bogactwa Natury!

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Stomatolog w Skierniewicach »

  Jedna z najlepszych placówek medycznych w Skierniewicach to Centrum Medyczne Ogrodowa.
  W naszych placówkach znajdziesz porada zarówno od dobrego Stomatologa jak i bardzo skutecznego Kardiologa. U nas w placówkach przyjmują wykwalifikowani specjaliści z przeróżnych kierunków lekarskich o wielkim doświadczeniu.
  Potrzebna jest wizyta do stomatologa bądź ortodonty czy włożyć implant? Serdecznie zapraszamy.
  W kierunku kardiologii także nie zostaniesz bez poparcia. Jest możliwość zrobienia USG serca pod okiem profesjonalisty.
  Warto sprawdzić: Ortodonta Skierniewice

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Telemedi.co »

  Misją naszej firmy jest zbudowanie międzynarodowej platformy, która będzie najwygodniejszym i najefektywniejszym sposobem skutecznego i pomocnego kontaktu z personelem medycznym, z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Umożliwiamy naszym klientom przeprowadzenie 15-sto minutowego czatu lub też wideokonsultacji z lekarzem ogólnym lub też skorzystanie z pomocy specjalisty w dogodnym terminie.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • OŚRODEK PSYCHOTERAPII PSYCHOLOGGIA »

  Kolektyw terapeutów Psychologgia zrzesza najlepszych, najbardziej doświadczonych psychologów, psychiatrów - terapeutów z powołania. Nasi specjaliści pomagają dzieciom i dorosłym, pojedynczym osobom, parom i rodzinom. Nie tylko pomagamy tych pacjentom, którzy już mają problemy, ale także stosujemy działania profilaktyczne - edukujemy zarówno młodzież jak i dorosłych w zakresie uzależnień, seksu, relacji społecznych.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »