Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Prywatny Dom Opieki SENIOR


Prowadzony przez nas dom opieki Łomianki zaprasza wszystkich zainteresowanych. Wasi rodzice albo dziadkowe będą u nas pod fachową opieką. My zajmujemy się w pełni profesjonalną pomocą dopasowaną do potrzeb naszych pensjonariuszy. Wybierając nas otrzymacie pomoc przy dbaniu o osoby starsze. Zatrudniamy personel z bardzo dużym doświadczeniem, dlatego gwarantujemy Wam, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Wybierając nas każdy jest zadowolony. Skontaktujcie się z naszym domem opieki już dzisiaj.

Szczegóły strony domopiekisenior.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę domopiekisenior.com.pl:

Prywatny Dom Opieki SENIOR

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opieka dla osób starszych warszawa »

  Firma Pomocna Dłoń oferuje pełen, kompleksowy zakres usług powiązanych z opieką nad starszymi osobami. W skład usługi wchodzą czynności porządkowe oraz ogólnej opieka nad osobą starszą, jak również bardziej skomplikowane procedury medyczne. Wszystkich potrzebujących tego rodzaju opieki dla siebie bądź bliskiej mu osoby starszej zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hospicjum stacjonarne i domowe »

  Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej pacjentom objętych opieką gwarantuje: całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską stacjonarnie oraz w domu chorego, leczenie farmakologiczne, leczenie odleżyn i trudno gojących się ran, leczenie obrzęku limfatycznego, żywienie dojelitowe, respiratoterapię i tlenoterapię, rehabilitację (fizykoterapia, kinezoterapia), wsparcie psychologiczne, socjalne i duchowe oraz wypożyczanie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pacjentom objętych opieki domową.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolskie Centrum Medyczne »

  Ogólnopolskie Centrum Medyczne to około 100 placówek na terenie Polski. Oferujemy dostęp do lekarzy z 21 specjalizacji w ramach wybranego abonamentu. Ceny abonamentów rozpoczynają się od kwoty 159zł/miesiąc. Najdroższy to wydatek rzędu 399zł/miesiąc. Zadbaj o swoje zdrowie z OCM. OCM jest Partnerem i sponsorem kampanii „Wylecz się Zdrowiem”

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych - WORKNOW »

  Specjalizujemy się całościową organizacją wyjazdu do pracy w Niemczech, jako opiekunów osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Propozycje zatrudnienia kierowane są do osób z kraju, których interesuje legalna praca w Niemczech. Od osób lubiących pracować w opiece oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (test znajomości języka przeprowadzany jest telefonicznie), znajomości zagadnień opieki nad osobami wymagającymi opieki, jak również stanu zdrowia pozwalającego zatrudnić się w tym zawodzie. Mile widziane jest również prawo jazdy, referencje z poprzednich miejsc pracy i dokumenty potwierdzających ukończenie kursów.

  WARUNKI PRACY: kontrakt - umowa zlecenie,
  podatek płacony w Polsce,
  organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech,
  zakwaterowanie i wyżywienie - gratis,
  składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w AOK - okres składkowy wliczany do emerytury,
  należność za pracę minimum 1100 Euro miesięcznie - netto (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz posiadanego wykształcenia i kwalifikacji).

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • HUSARIA Całodobowy Dom Opieki »

  Całodobowy dom opieki Husaria to miejsce, gdzie starsi ludzie znajdą komfortowe warunki i najlepszą, profesjonalną i życzliwą opiekę, a wszystko to we wspaniałym, przyjaznym otoczeniu. Podeszły wiek nie musi oznaczać smutnego, samotnego życia. W Husarii wszyscy podopieczni nie tylko mogą czuć się jak w domu, ale też korzystać z interesujących zajęć, wycieczek, nawiązywać znajomości.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Planeta Pracy s.c. »

  Planeta pracy zajmuję się pozyskiwaniem pracowników z Polski do naszych klientów w Niemczech, którzy potrzebują pomocy przy opiece. Poszukujemy Pań lub Panów, którzy są gotowi wyjechać do pracy do Niemiec, aby opiekować się osobami starszymi, niepełnosprawnymi, lub takimi którzy potrzebują pomocyw gospodarstwie domowym, potrzebują towarzystwa, wsparcia w codziennych czynnościach. My jako Planeta Pracy oferujemy legalne zatrudnienie, odprowadzane składki do ZUS, świadczenia zdrowotne i składki emerytalne. Gwarantujemy formularz A1 i kartę EKUZ. Organizujemy transport na zlecenie, a także powrót do domu. Na miejscu zapewniamy całodobową opiekę koordynatora. Wynagrodzenie jest zróżnicowane w zależności od konkretnego zlecenia jak i pracy, którą tzreba wykonać u rodziny. Wynagrodzenie sięga nawet do 1700€ za miesiąc netto. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub wyślij sms o treści "opieka" a niezwłocznie oddzwonimy. tel. 789-211-201 ; 789-211-202 bądź odzwiedż nas na naszej stronie internetowej www. planeta-pracy. eu bądź zajrzyj na nasz profil na facebooku https://www. facebook. com/Planeta-Pracy-1922727961304092/? ref=aymt_homepage_panel

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • DębowyPark - Ośrodek pielęgnacyjno-rehabilitacyjny »

  Pod adresem www. Debowy-Park. pl poznacie Państwo ośrodek Dębowy Park, w którym zajmujemy się świadczeniem usług medycznych w zakresie opieki i rehabilitacji osób starszych. Jeżeli szukacie Państwo odpowiedniego miejsca dla seniora, w którym dba się o to, aby pobyt był możliwie jak najbardziej udany, nasz ośrodek niewątpliwie spełnia wszystkie oczekiwania.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rodzinny Dom Spokojnej Starości Słoneczny Las »

  Słoneczny Las to dom opieki dla osób starszych, który działa w województwie mazowieckim. Zapewniamy standardowo całodobową, fachową opiekę, smaczne wyżywienie dopasowane do sytuacji zdrowotnej pacjenta, konsultacje z lekarzem. Dysponujemy wygodnymi pokojami i zapleczem do rehabilitacji. Nie ma też problemu z zaplanowaniem opieki dziennej z wykluczeniem noclegów.

  Data dodania: 31 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Caring Personnel - praca opiekunki w Niemczech »

  Caring Personnel to agencja pracy i fundacja, które oferuje sprawdzone oferty pracy dla opiekunów i opiekunek osób starszych, niepełnosprawnych i chorych w Szwajcarii i Niemczech. Zapewniamy odpowiednie warunki pracy, poczucie stabilności i wysokie zarobki, a także opiekę koordynatora. Natomiast jako fundacja zapewniamy rodzinom osób starszych pomoc przy czynnościach związanych z życiem codziennym.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dom Seniora Life »

  Dom Seniora Life powstał z myślą o osobach starszych, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, potrzebujących nie tylko kompleksowej, ale i całodobowej opieki. Znajduje się w Gdyni, w przepięknej dzielnicy Wiczlino. Dom oferuje długoterminowe pobyty z wyżywieniem, opieką medyczną i szeregiem zajęć dodatkowych. To wyjątkowe miejsce, które pozwala na godne życie w prawdziwie domowej atmosferze.

  Data dodania: 19 09 2019 · szczegóły wpisu »