Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Dom Seniora Life


Dom Seniora Life powstał z myślą o osobach starszych, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, potrzebujących nie tylko kompleksowej, ale i całodobowej opieki. Znajduje się w Gdyni, w przepięknej dzielnicy Wiczlino. Dom oferuje długoterminowe pobyty z wyżywieniem, opieką medyczną i szeregiem zajęć dodatkowych. To wyjątkowe miejsce, które pozwala na godne życie w prawdziwie domowej atmosferze.

Szczegóły strony domsenioralife.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę domsenioralife.pl:

Dom Seniora Life

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opieka dla osób starszych warszawa »

  Firma Pomocna Dłoń oferuje pełen, kompleksowy zakres usług powiązanych z opieką nad starszymi osobami. W skład usługi wchodzą czynności porządkowe oraz ogólnej opieka nad osobą starszą, jak również bardziej skomplikowane procedury medyczne. Wszystkich potrzebujących tego rodzaju opieki dla siebie bądź bliskiej mu osoby starszej zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hospicjum stacjonarne i domowe »

  Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej pacjentom objętych opieką gwarantuje: całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską stacjonarnie oraz w domu chorego, leczenie farmakologiczne, leczenie odleżyn i trudno gojących się ran, leczenie obrzęku limfatycznego, żywienie dojelitowe, respiratoterapię i tlenoterapię, rehabilitację (fizykoterapia, kinezoterapia), wsparcie psychologiczne, socjalne i duchowe oraz wypożyczanie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pacjentom objętych opieki domową.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hospicjum św. Dominika »

  Służymy chorym w ich ostatnich chwilach życia. Świadczymy bezinteresowną opiekę zarówno dla osób chorych jak i rodzin. Serdecznie zapraszamy osoby chcące wesprzeć nasze hospicjum swoją pomocą, aby chorzy mogli godnie przeżyć te ostatnie chwile.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka seniora w Niemczech »

  Opieka Inter Job z Lubina działa w branży paramedycznej już od kilkunastu lat. Na przestrzeni tego czasu zdobyliśmy solidne zaplecze opiekuńcze i doświadczenie dzięki, któremu rzetelna i pewna opieka nad osobami starszymi jest u nas nie tylko usługą najwyższej jakości, ale także celem jaki sobie postawiliśmy.


  Naszą misją jest pomoc i wsparcie seniorów w ich codziennym życiu. Staramy się zapewnić im godziwe warunki na starość oraz spokój na, który zasłużyli.

  W związku z powyższym oferujemy naszej kadrze opiekuńczej atrakcyjne warunki współpracy do których należą:legalne zatrudnienie,
  świadczenia socjalne,
  wysokie zarobki, adekwatne do umiejętności i [*]doświadczenia,
  możliwość samodoskonalenia zawodowego na drodze [*]kursów i szkoleń paramedycznych,
  praca w Polsce lub w Niemczech,

  Posiadając jeden z najlepszych w Polsce personeli opiekuńczych zapewniamy także pewną opiekę dla Państwa bliskich osób starszych lub chorych. Z nami mogą mieć Państwo pewność, że są oni bezpieczni i zadowoleni z jesieni swego życia. Opieka nad starszymi świadczona jest przez ludzi z doświadczeniem medycznym, spokojnych, cierpliwych, o dużej empatii i miłej aparycji.

  Jeżeli interesuje Państwa praca jako opiekunka osób starszych lub potrzebują Państwo pewnej opieki dla swoich krewnych to zapraszamy do kontaktu!

  Więcej konkretnych informacji i dane kontaktowe można znaleźć na naszej oficjalnej stronie www.

  Pomagajmy starzeć się ludziom z godnością, aby mogli czuć się bezpiecznie i spokojnie!

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • 4unlimited.com sklep dla osób niepełnosprawnych »

  Wysyłkowa sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz produktów do likwidacji barier architektonicznych.
  W naszej ofercie znajdą Państwo także kosmetyki do pielęgnacji osób niepełnosprawnych i seniorów oraz artykuły higieniczne dla dorosłych.
  Rekomendowane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty medyczne. Mogą być stosowane w domu i szpitalu.
  Zapraszamy do 4unlimited. com

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolskie Centrum Medyczne »

  Ogólnopolskie Centrum Medyczne to około 100 placówek na terenie Polski. Oferujemy dostęp do lekarzy z 21 specjalizacji w ramach wybranego abonamentu. Ceny abonamentów rozpoczynają się od kwoty 159zł/miesiąc. Najdroższy to wydatek rzędu 399zł/miesiąc. Zadbaj o swoje zdrowie z OCM. OCM jest Partnerem i sponsorem kampanii „Wylecz się Zdrowiem”

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • HUSARIA Całodobowy Dom Opieki »

  Całodobowy dom opieki Husaria to miejsce, gdzie starsi ludzie znajdą komfortowe warunki i najlepszą, profesjonalną i życzliwą opiekę, a wszystko to we wspaniałym, przyjaznym otoczeniu. Podeszły wiek nie musi oznaczać smutnego, samotnego życia. W Husarii wszyscy podopieczni nie tylko mogą czuć się jak w domu, ale też korzystać z interesujących zajęć, wycieczek, nawiązywać znajomości.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Planeta Pracy s.c. »

  Planeta pracy zajmuję się pozyskiwaniem pracowników z Polski do naszych klientów w Niemczech, którzy potrzebują pomocy przy opiece. Poszukujemy Pań lub Panów, którzy są gotowi wyjechać do pracy do Niemiec, aby opiekować się osobami starszymi, niepełnosprawnymi, lub takimi którzy potrzebują pomocyw gospodarstwie domowym, potrzebują towarzystwa, wsparcia w codziennych czynnościach. My jako Planeta Pracy oferujemy legalne zatrudnienie, odprowadzane składki do ZUS, świadczenia zdrowotne i składki emerytalne. Gwarantujemy formularz A1 i kartę EKUZ. Organizujemy transport na zlecenie, a także powrót do domu. Na miejscu zapewniamy całodobową opiekę koordynatora. Wynagrodzenie jest zróżnicowane w zależności od konkretnego zlecenia jak i pracy, którą tzreba wykonać u rodziny. Wynagrodzenie sięga nawet do 1700€ za miesiąc netto. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub wyślij sms o treści "opieka" a niezwłocznie oddzwonimy. tel. 789-211-201 ; 789-211-202 bądź odzwiedż nas na naszej stronie internetowej www. planeta-pracy. eu bądź zajrzyj na nasz profil na facebooku https://www. facebook. com/Planeta-Pracy-1922727961304092/? ref=aymt_homepage_panel

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rodzinny Dom Spokojnej Starości Słoneczny Las »

  Słoneczny Las to dom opieki dla osób starszych, który działa w województwie mazowieckim. Zapewniamy standardowo całodobową, fachową opiekę, smaczne wyżywienie dopasowane do sytuacji zdrowotnej pacjenta, konsultacje z lekarzem. Dysponujemy wygodnymi pokojami i zapleczem do rehabilitacji. Nie ma też problemu z zaplanowaniem opieki dziennej z wykluczeniem noclegów.

  Data dodania: 31 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Caring Personnel - praca opiekunki w Niemczech »

  Caring Personnel to agencja pracy i fundacja, które oferuje sprawdzone oferty pracy dla opiekunów i opiekunek osób starszych, niepełnosprawnych i chorych w Szwajcarii i Niemczech. Zapewniamy odpowiednie warunki pracy, poczucie stabilności i wysokie zarobki, a także opiekę koordynatora. Natomiast jako fundacja zapewniamy rodzinom osób starszych pomoc przy czynnościach związanych z życiem codziennym.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »