Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Indywidualna Praktyka Lekarska


Masz poważny problem z alkoholem? Jeśli tak, warto zapoznać się z naszą działalnością (uzależnienia to część oferty). Co do szczegółów, oczywiście chodzi o odtrucie alkoholowe. Dlaczego odtrucie alkoholowe jest warte uwagi? Odpowiedź jest prosta — odtrucie alkoholowe wpływa na pozbycie się toksyn.
Chcesz poznać całą ofertę? Jeśli tak, pora zajrzeć na stronę działalności.

Szczegóły strony chirurg-24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę chirurg-24.pl:

Indywidualna Praktyka Lekarska

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt »

  Strona informująca o działalności gabinetu psychoterapii w którym udzielana jest pomoc osobom cierpiącym z powodu depresji, nerwic lub innych problemów związanych z psychiką. Psychoterapeuci z gabinetu specjalizują się w podejściu gestalt. Jest to aktualnie jedna z popularniejszych metod terapeutycznych. Sesja polega głównie na odpowiednio poprowadzonej rozmowie dwóch osób: psychoterapeuty i klienta. Bardziej szczegółowy opis procesu terapeutycznego jak również dostępnej oferty przedstawiony jest na łamach strony internetowej. Gdzie znajduje się gabinet? Jego lokalizacja to Warszawa a dokładniej Śródmieście. W sieci można łatwo odnaleźć stronę gabinetu używając słów psychoterapia Warszawa. Usługi oferowane w gabinecie psychoterapii dotyczą wyłącznie osób dorosłych.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Naszą ofertę pomocy psychologicznej kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego).Oferujemy poradę i pomoc psychologiczną. Zapraszamy na terapię indywidualną,grupową oraz mediacje rodzinne. Doświadczeni psycholodzy proponują profesjonalna pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Ośrodek Uzależnień OAZA prowadzony jest przez certyfikowanego specjalistę terapii uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest również nauczycielem akademickim i wspiera osoby doświadczające trudności pedagogicznych. Nałóg to silna, natrętna potrzeba zażywania substancji, powodująca pojawianie się objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Uzależniony zażywa ją, mimo że jest przekonany o jej szkodliwości. Alkoholicy dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje nawyki. Będzie to miało też wpływ na funkcjonowanie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień oferowany jest detoks. W placówce prowadzi się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię dzienną. Jej odbycie jest głównym zadaniem, ale urozmaicona jest ona wycieczkami. Pokazywana na witrynie baza zdjęć obrazuje nienaganną estetykę kliniki.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Świadczę usługi psychologiczno - psychoterapeutyczne dla młodzieży, dorosłych a także dla par.
  Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji. Moja praca podlega regularnej superwizji przez doświadczonych terapeutów.
  Zapraszam osoby, borykające się z problemami:
  - depresji
  - nerwicy
  - anoreksji i bulimii
  - bigoreksji
  - zaburzeń osobowości
  - trudności w relacjach.

  Zapraszam
  Mateusz Grygiel

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mediacje dla rodzin Warszawa »

  Poradnia dla rodziny Warszawa - Ben Med to miejsce, które pomaga rozwiązać nawet najgorsze rodzinne problemy. Psychoterapia jest uznawana w tej kwestii za czołową dziedzinę nauki pomagającą wielu rodzinom. Poddanie się psychoterapii to już wielka pomoc swojej rodzinie - wtedy wszyscy jej członkowie wiedzą, że chcemy, żeby dany problem był szybko rozwiązany. Zapoznaj się z tym co mamy dla Ciebie do zaoferowania.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Współczesnym społeczeństwie, tak szybko bogacącym się jak Polska, choroby cywilizacyjne jak depresja atakują z dużą częstotliwością. Są symptomem silnego tempa, które pcha obywatela tego kraju do wypełniania wielkiej ilości obowiązków. Objawem tego jest chęć strzelistych zarobków, osiągniecie ogromnego prestiżu po przez zdobywanie produktów materialnych.
  W razie nie uzyskania zamierzonych celów, osobowość z takimi ustanowieniami wpada depresję. Gdzie szukać w tedy ratunku? Odpowiedzieć jest zwyczajna! Należy skorzystać z porad specjalisty którym jest dobry psycholog warszawa.
  Specjalista z różnorodnym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym, posiada dostateczną wiedzę, żeby człowieka z depresji wyciągnąć na prostą, za nim stan niemocy nie pogłębi się.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Rzeszów »

  Poradnictwo, pomoc psychologiczna i psychoterapia - psycholog Rzeszów - mgr Karolina Barbara Trojanowska. W czasie takiego spotkania możesz liczyć na wskazówki związane z przedstawionym przez siebie problemem.W czasie takiego spotkania może okazać się, że potrzebujesz innej formy pomocy, niż mogę zaoferować- np. porady psychiatrycznej, terapii uzależnień.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapie psychologiczne - Gdańsk »

  Praca, którą wykonuję jako psycholog (Gdańsk) nastawiona jest na poradę w zrozumieniu jak również rozwiązaniu poszczególnych problemów natury psychologicznych. Każdy problem posiada inną przyczynę jak również inaczej należy do niego podejść. Adekwatnie użycia psychoterapia (Gdańsk) jest najlepszym sposobem na dotarcie do nieuświadomionych przyczyn kłopotliwych reakcji, emocji a także zachowań. Doświadczony psychoterapeuta (Gdańsk) pomoże zdawać sobie sprawę w czym leży problem ? zidentyfikowanie tego to klucz do sukcesu, działa jak ściągnięcie pierwszej blokady.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kupiec psychoterapeuta Bielsko Biała »

  Anna Kupiec - psychoterapeuta Bielsko-Biała. W skład usług wchodzi: psychoterapia indywidualna, par, rodziny oraz psychoterapia grupowa. tel 609 048 100.

  Psychoterapia długoterminowa, krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach, praca z ciałem, duchowość w psychoterapii. Dla tych, którzy doświadczają: depresji, zmian nastroju, nerwic, problemów z odżywianiem, dolegliwości psychosomatycznych, problemów seksualnych, trudności w budowaniu relacji, kryzysu własnej tożsamości i wartości, szukają sensu życia, utraciły bliską osobę, mają lęki związane z własną przyszłością lub chcą po prostu porozmawiać.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja »

  Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej „Pomarańczowe Ja” swoją siedzibę ma przy ul. Grochowskiej 59A w Poznaniu. Oferta obejmuje pomoc pedagogów, psychoterapeutów, psychologów i trenerów skierowaną w stronę osób dorosłych oraz dzieci. W placówce prowadzone są grupy terapeutyczne, terapia par i małżeństw, warsztaty psychologiczne. W ofercie dostępne są także indywidualne konsultacje psychologiczne i psychiatryczne oraz wystawianie zaświadczeń psychologicznych.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »