Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Centrum Laryngologii Mille Medica


Specjaliści w przychodni laryngologicznej Mille Medica zajmują się leczeniem chrapania i bezdechów. Jeśli cierpisz na te dolegliwości, musisz wiedzieć, że mogą być one niebezpieczne i prowadzą do licznych schorzeń i chorób. Nie bagatelizuj problemu, zadzwoń i skonsultuj się z lekarzem z kliniki w Warszawie już dziś. Oferta obejmuje również konsultacje: laryngologiczne, foniatryczne, alergologiczne, dermatologiczne, neurochirurgiczne, dietetyczne oraz logopedyczne.

Szczegóły strony millemedica.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę millemedica.pl:

Centrum Laryngologii Mille Medica

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Salon kosmetyczny Gliwice »

  Oferta kosmetyczna dla osób z Gliwic. Salon realizuje rozmaitego typu oczekiwania kosmetyczne klientów. Można zdecydować się na pojedyncze usługi dające szybki efekt lub serię zabiegów na długi czas upiększających wygląd. Dużą popularnością cieszą się zabiegi regenerujące skórę. Doświadczona kosmetyczka służy także radami co do samodzielnej pielęgnacji z wykorzystaniem środków dopasowanych i nabytych w salonie.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Laryngologiczny w Tychach »

  Gabinet Lekarski lek. med. Adama Synowskiego od wielu lat specjalizuje się w leczeniu problemów z błędnikiem, oraz pomocy osobom cierpiącym na różne dolegliwości laryngologiczne.
  W zakres świadczonych w gabinecie usług wchodzą m.in. operacje przegrody nosa, operacje guzów szyi czy też konchoplastyka. Wszystkie te usługi medyczne świadczone są dla Pacjentów z regionu śląska, zagłębia i małopolski. W przypadku leczenia Zawrotów głowy usługi świadczone są dla Pacjentów z całego kraju - a to ze względu na unikalnośc i kompleksowość proponowanych rozwiązań medycznych. Cierpiący na różne dolegliwości laryngologiczne pacjenci, chcący skorzystać z oferowanych przez gabinet świadczeń medycznych powinni skontaktować się z prowadzącym gabinet lekarzem medycyny - Adamem Synowskim korzystając z danych kontaktowych znajdujących się na stronie internetowej Poradni, bądź też poprzez zamieszczony w witrynie formularz kontaktowy.
  W przypadku pacjentów z rejonu Oświęcimia, Pszczyny, Brzeszcz i okolicznych miejscowości, istnieje możliwość przyjęcia w ramach kontraktu NFZ realizowanego w szpitalu w Grzawie

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia Kraków »

  Jeżeli podejrzewasz u dziecka jakiekolwiek niepoprawności w wyrażaniu się, zgłoś się po poradę do naszego gabinetu logopedycznego w Krakowie.Im wcześniej twoje dziecko zostanie objęte leczeniem i pobudzeniem logopedycznym w środowisku rodzinnym, tym lepiej.Opóźniony rozwój mowy czynnej zwykle dotyczy dzieci w wieku 3 lub 4 lat, częściej chłopców niż dziewcząt... Dziecko z tym zespołem wyrażasię mało lub prawie wcale nie mówi. Słyszy dobrze i rozumie doskonale polecenia słowne. Poziom umysłowy tych dzieci badany testami bezsłownymi jest prawidłowy, zgodny z wiekiem.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inhalator nebulizator »

  W zależności od rodzaju dolegliwości lekarz powziewa decyzję, czy np. wystarczy inhalator do kuracji, czy niezbędny będzie ssak medyczny. To ostatnie urządzenie doskonale się sprawdza, gdy zachodzi potrzeba usunięcia z organizmu pacjenta zbytniej ilości płynów ustrojowych. Dla osób chorych na górne drogi oddechowe dedykowana jest tak zwana komora inhalacyjna. Produkt ten doskonale spełnia swe zadanie w przypadku osób starszych i wszystkich tych, którzy mają spore problemy z przełykaniem a także użyciem ustników.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Aparatów Słuchowych »

  W naszym Centrum Aparatów Słuchowych, można nie tylko dobrać sobie wysokiej klasy, analogowe, cyfrowe, kieszonkowe i inne różne aparaty słuchowe, ale również wykonać podstawową i pełną diagnostykę słuchu. Posiadamy kontrakt z NFZ łódzkim, opolskim, pomagamy w uzyskaniu różnych dofinansowań.(PCPR, MOPR)Najważniejszym celem firmy Centrum Aparatów Słuchowych jest zapewnienie ludziom z ubytkiem słuchu prowadzenia aktywnego i produktywnego życia. W zależności od możliwości i potrzeb dopasowujemy aparaty najwyższej klasy zauszne, wewnątrzuszne lub miniaturowe, ukryte w kanale usznym tzw. aparat wewnątrzkanałowy.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • NG-ArtCraft »

  Sklep internetowy NG-ArtCraft oferuje artystyczną biżuterię z kamieni naturalnych, minerałów i skamieniałości. Każdy produkt oferowany przez sklep jest ręcznie wykonany, co gwarantuje jego niepowtarzalność i unikalność. W asortymencie sklepu znajdują się tylko pojedyncze egzemplarze. Nietypowe i piękne wzory biżuterii wykonanej z minerałów i skamieniałości, a także niespotykane wyroby z korala to sposób aby wyróżnić się z tłumu. To także doskonały pomysł na prezent.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Łódź »

  Istnieją różne rodzaje aparatów słuchowych. Gdy trzeba wybrać dla siebie najlepszy, mamy poważny dylemat. Firma Vigorton z Łodzi, promowana przez program znany pod nazwą Aparaty słuchowe Łódź, poleca nam aparaty słuchowe renomowanej firmy, gwarantujące niezawodne działanie i komfortowy kontakt z otoczeniem dźwiękowym. W ofercie posiada szwajcarskie aparaty słuchowe Bernafon, które cieszą się na całym świecie ogromnym zaufaniem. Vigorton oferuje jednocześnie badania laryngologiczne słuchu. W ośrodku pracują wyspecjalizowani laryngolodzy i foniatrzy, którzy mają do dyspozycji nowoczesną aparaturę diagnostyczną.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobre badania psychologiczne kierowców »

  Akamed to wyspecjalizowana placówka medyczna świadcząca usługi w zakresie stomatologii i medycyny pracy. Przeprowadzamy badania psychologiczne kierowców (Poznań) oraz ogólne, określające zdolność do wykonywania tego rodzaju pracy badania kierowców (Poznań). Wykonujemy także badania epidemiologiczne (Poznań) wymagane dla pracowników produkcyjnych i mających bezpośredni kontakt z żywnością oraz mogących przenieść zakażenie na inne osoby. Profesjonalny personel medyczny i pomocniczy zapewniają najwyższą jakość badań oraz obsługi, co poparte jest wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje onkologiczno-laryngologiczne szczecin »

  W prywatnym gabinecie laryngologicznym Dr Krzysztofa Jacha uzyskasz profesjonalne konsultacje z zakresu laryngologii jak i onkologii dla dzieci i dorosłych. Specjalnością prywatnej klinki są operacje, w szczególności operacje wycięcia migdałków, operacje endoskopowe, korekty przegrody nosa. Podczas wizyty wykonasz także komputerowe badanie słuchu, usuniesz polipy nosa, USG zatok a nawet pozbędziesz się uciążliwego chrapania. U Dr Jacha wykonywane są także zabiegi medycyny estetycznej korekta zmarszczek, korekta odstających uszu, filiting.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortofan Clinic »

  Jesteśmy nowoczesną, warszawską kliniką stomatologiczną. Nasi pacjenci mogą liczyć u nas na stomatologiczne leczenie zachowawcze (dorosłych i dzieci) oraz bardziej zaawansowane techniki stomatologiczne takie jak implanty, ortodoncja czy periodontologia. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zamieściliśmy wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »