Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkoła języków obcych Grójec

Szkoła języków obcych Grójec Szkoła językowa Mentes w Grójcu zaprasza na kursy językowe na wszystkich poziomach znajomości języka. W tej chwili w ofercie jest nauka języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i polskiego dla obcokrajowców. Wkrótce także nauka innych języków. Szkoła języków obcych uczy wszystkie grupy wiekowe ? także dzieci od 3 roku życia. Lekcje dla dzieci odbywają się nowoczesnymi, aktywizującymi metodami nauki w formie zabaw i gier. Młodzież szkolna przygotowywana jest do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Dorośli mają wybór spośród szerokiej oferty kursów z różnym zakresem materiału. Lekcje prowadzą także rodowici native speaker?s ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Szkoła przygotuje Cię do wielu znanych i popularnych egzaminów ? np.: FCE, CAE, TOEFL. Lektorzy mają bogate doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Szkoła zapewnia bardzo dobre warunki nauki oraz konkurencyjne ceny. Ponadto klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy zniżek i promocji oraz nieoprocentowanych rat. Szkolenia prowadzone są w małych grupach co zapewnia skuteczną naukę.

Szczegóły strony mentes.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę mentes.pl:

Szkoła języków obcych Grójec

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Www.mentes.edu.pl - Witamy na stronie »

  Szkoła językowa w Bielsku-Białej. Język angielski na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych w systemie grupowym i indywidualnym. Prowadzimy kursy weekendowe i intensywne. Wyróżniamy się niskimi cenami i szeroką ofertą. Zajęcia prowadzone są przez native speaker'a w bardzo dobrych warunkach. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE i innych. Program kursów jest specjalnie przygotowany także dla najmłodszych dzieci i zawiera elementy filozofii Montessori. Oferujemy szereg zniżek i promocji. 

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Opole »

  Usługi firmy language-professionals skierowane są do ludzi szukających tanich lekcji z języka angielskiego, najpopularniejszego języka aktualnie używanego na świecie. Korepetycje z angielskiego to gwarancja oswojenia się z gramatyką, poznasz czasy przeszłe takie jak: Present Perfect, a dodatkowo czasowniki nieregularne. Jesteśmy w stanie zrealizować przygotowania maturalne brytyjski dla uczniów szkół średnich z Opola. Warto korzystać z doświadczenia naszego korepetytora, który zajmuje się profesjonalnie tłumaczeniem tekstów specjalistycznych z języka angielskiego na polski.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Katowice »

  Zapewne również jak ja jesteś osobą błyskotliwą, osobą która pragnie poszerzać swoje horyzonty. Istnieje mnóstwo sposobów na to jednakże najlepszym jest powiększanie swojej wiedzy. Jeśli planujesz rozszerzyć swoją wiedzę z angielskiego to znam super sposób na to. To znaczy technologie callan. Istnieje mnóstwo szkół, które ją stosują a jedną z nich możesz znaleź pod adresem callan.katowice.pl To właśnie z tej strony możesz nie tylko dowiedzieć się mnóstwo o samej technice ale również zapisać się na kurs. Nie pozwól żeby ominęła Cię taka szansa.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Uczenie się języka obcego bywa skomplikowanym i żmudnym procesem, na który poświęcamy mnóstwo czasu. Faktycznie nie musi tak być przy poprawnym podejściu, metodyce, a w szczególności z pomocą kogoś kto doskonale wie co robić, od czego rozpocząć i w jakim kierunku podążać. Dlatego oferta Best4You jest korzystna dla każdego kursanta z Kielc. W zaganianej codzienności ciężko jest znaleźć czas dla siebie, rodziny, by odpocząć, tym trudniej rozwijać się po za pracą. Niemniej jednak remedium na to jest mobilna szkoła, która proponuje naukę u siebie w siedzibie lub z dojazdem pod dany adres do kursanta. Forma edukacji oferowana poprzez Best4You daje przewagę nad standardowym modelem z pracami domowymi. Z Best4You nauka odbywa się przez stałą pracę parami i szlifowanie kwalifikacji posługiwania się językiem angielskim.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekskluzywna nauka języków obcych »

  Ekskluzywne kursy językowe, także dla firm proponuje Państwu CHAMPIONS? ACADEMY. Dostosowujemy zajęcia do oczekiwań Klientów, tworzymy kameralne grupy (do 5 osób) oraz wykorzystujemy autorskie metody nauczania.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • El-Sueno szkoła języka hiszpańskiego »

  Nasza szkoła zajmuje się nauczaniem języka hiszpańskiego. Stworzyliśmy 9 grup do których można się zapisać w zależności od stopnia znajomości języka hiszpańskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego - Tarn »

  W szkole j

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego za granicą z firmą Angloville »

  Jak efektywnie uczyć języka obcego? Tylko i wyłącznie dzięki indywidualnemu podejściu i konieczności posługiwania się danym językiem. Takie właśnie metody stosujemy w Angloville. W Polsce nikt nie nauczy Cię lepiej mówić po angielsku!

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Olsztyn »

  Umożliwiamy klasyczne metody nauczania oraz metody nauki bezpośredniej. Metoda direct zapewnia efektywne przyswajanie języka obcego, powiązane z naturalnym sposobem uczenia się. Systematyczne powtarzanie zaznajomionego materiału i wprowadzanie nowych zagadnień pozwala uczyć się efektywniej. Lekcje w Masters prowadzone są w trybie konwersacji, aby nauczyć słuchaczy reakcji na język obcy w rzeczywistych sytuacjach, na zasadzie bodziec - reakcja. Direct metod to 10 razy więcej mówienia w porównaniu do innych metod nauczania.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online na oxword.pl »

  Nauka angielskiego - kurs angielski online

  Angielski online - po tym kursie angielskiego zaczniesz rozumieć 80% angielskiej mowy.

  Kurs angielskiego zapisuje Twoje postępy w nauce języka angielskiego, ułatwia zapamiętanie trudnych słówek.
  Zaprojektowany pod kątem graficznym tak, aby przyspieszać naukę.

  Mobilny kurs angielskiego przez internet na telefonie, tablecie, laptopie.

  Darmowy kurs słówek angielskich dla każdego – poznasz 100 najczęściej używanych słów angielskich.
  Zaczniesz rozumieć angielski a następnie zaczniesz mówić!

  Dodatkowe darmowe lekcje angielskiego w formie krótkich artykułów publikowanych na stronie internetowej.

  Zacznij dziś kurs angielski dla początkujących online na oxword. pl

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »