Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkoła języków obcych Grójec

Szkoła języków obcych Grójec Szkoła językowa Mentes w Grójcu zaprasza na kursy językowe na wszystkich poziomach znajomości języka. W tej chwili w ofercie jest nauka języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i polskiego dla obcokrajowców. Wkrótce także nauka innych języków. Szkoła języków obcych uczy wszystkie grupy wiekowe ? także dzieci od 3 roku życia. Lekcje dla dzieci odbywają się nowoczesnymi, aktywizującymi metodami nauki w formie zabaw i gier. Młodzież szkolna przygotowywana jest do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Dorośli mają wybór spośród szerokiej oferty kursów z różnym zakresem materiału. Lekcje prowadzą także rodowici native speaker?s ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Szkoła przygotuje Cię do wielu znanych i popularnych egzaminów ? np.: FCE, CAE, TOEFL. Lektorzy mają bogate doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Szkoła zapewnia bardzo dobre warunki nauki oraz konkurencyjne ceny. Ponadto klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy zniżek i promocji oraz nieoprocentowanych rat. Szkolenia prowadzone są w małych grupach co zapewnia skuteczną naukę.

Szczegóły strony mentes.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę mentes.pl:

Szkoła języków obcych Grójec

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs Portugalskiego Kraków »

  Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis- tu poznasz tajniki takich języków jak: włoski, hiszpański, francuski, portugalski czy arabski. Niezwykła atrakcyjność i sugestywność naszych metod wynika z aktywnego śledzenia nowoczesnych technologii internetowych, którymi można wspierać nauczanie. Wykorzystujemy nie tylko programy stricte edukacyjne, ale także takie, w których drzemie naukowy potencjał. Prowadzimy kursy dla dzieci i młodzieży a także dla seniorów. Każdy, kto u nas uczy jest całkowicie owładnięty językiem kraju swojej specjalizacji. Zawładnięcie to oznacza kompletną głuchotę na krytykę cech i charakteru mieszkańców Śródziemnomorza. To dzielne tolerowanie braku czajnika na wodę w hiszpańskim domu i ochocze wycofanie się rakiem z prośby o kubek niedostępnej czarnej(w kraju arabskim byłaby to czerwona) herbaty.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego za granicą »

  Firma Kolumbus specjalizuje się w organizowaniu zagranicznych kursów językowych w różnych zakątkach świata. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo m.in kursy języka angielskiego, odbywające się nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również w Irlandii, USA, Kanadzie czy też na Malcie. Bogata oferta zapewnia możliwość dopasowania kursu pod względem jego rodzaju do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Sami decydujecie również o formie zakwaterowania. Alternatywą dla najczęściej rezerwowanego pobytu u jednej z wybranych przez nas rodzin goszczących jest zakwaterowanie na czas trwania kursu w rezydencji studenckiej bądź mieszkaniu wspólnym. Opcja rezerwacji samego kursu językowego bez zakwaterowania jest również możliwa. Oprócz kursów języka angielskiego firma Kolumbus organizuje również kursy języka niemieckiego, włoskiego, francuskiego czy też hiszpańskiego. Jeśli czujecie się Państwo zainteresowani powyższą ofertą serdecznie zapraszamy na nasza stronę internetową. Znajdziecie na niej również informacje odnośnie obozów językowych za granicą dla młodzieży.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego »

  Active-Learning to nowoczesne centrum szkoleniowo-edukacyjne z siedzibą w Krośnie. Organizujemy indywidualne oraz grupowe szkolenia językowe, komputerowe i biznesowe.

  Naszą misją jest inspirowanie ludzi do nieustannego rozwoju a także doskonalenia własnego warsztatu pracy.

  Nasze szkolenia i kursy zostały opracowane z myślą o tych, którzy cenią sobie w pełni zindywidualizowane formy nauczania. Bierzemy pod uwagę w nich metody aktywnej pracy z słuchaczem oraz elementy nauczania polisensorycznego. Oferta przeznaczona jest do osób indywidualnych, firm, samorządów a także instytucji publicznych. Szkolenia dla firm i instytucji publicznych organizujemy na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Angielski Kraków to fraza, która trafnie opisuje szkołę angielskiego Accent. Szkoła ta oferuje różne kursy, nie tylko dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale i dla firm. Kursy FCE, kursy CAE oraz kursy przygotowujące do matury to przykładowe kursy wchodzące w skład oferty Accentu. Wieloletnia działalność szkoły pozwoliła zdobyć jej cenne doświadczenie.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Kursy egzaminacyjne, kursy weekendowe, kursy indywidualne oraz kursy ogólne - stanowią ofertę przygotowaną przez szkołę angielskiego Accent. Kraków to miejsce, w którym wspomniana szkoła prowadzi swoją działalność. W celu zapewnienia wysokiej jakości nauczania, Accent stara się zatrudniać lektorów posiadających wiedzę oraz doświadczenie dydaktyczne.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • El-Sueno szkoła języka hiszpańskiego »

  Nasza szkoła zajmuje się nauczaniem języka hiszpańskiego. Stworzyliśmy 9 grup do których można się zapisać w zależności od stopnia znajomości języka hiszpańskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki w Lublinie »

  Szkoła języków obcych (Lublin) zaprasza na zajęcia językowe. Prowadzimy kursy językowe (Lublin) w zakresie pięciu języków obcych a także zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców, na dostosowanych poziomach nauczania. Dużym zainteresowaniem cieszy się język niemiecki (Lublin), bo jest językiem obowiązującym w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii, będących zwykłym kierunkiem ze względy na rynek pracy a także partnerstwo biznesowe oraz współpracę naukową. Jego znajomość przyda się także w Holandii, Belgii i państwach skandynawskich. Znając język, zawsze posiadamy większe sposobów rozwoju oraz czujemy się swobodniej wobec niespodziewanych wyzwań.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • AXON SYSTEM - kursy językowe »

  W dobie Internetu oraz szeroko pojętej wymiany narodowościowej nauka języków obcych stała się podstawą dzisiejszych czasów. Języka uczymy się w szkole oraz doszkalamy się na kursach językowych. Szkoła języków Axon System ma do wyboru wiele kursów: kursy angielskiego, kursy hiszpańskiego, czy niemiecki kursy. Na stronie internetowej możemy znaleźć wiele promocji, a sana strona jest przejrzysta i łatwo się po niej poruszać. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zapisać się na wybrany język bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Olsztyn »

  Umożliwiamy klasyczne metody nauczania oraz metody nauki bezpośredniej. Metoda direct zapewnia efektywne przyswajanie języka obcego, powiązane z naturalnym sposobem uczenia się. Systematyczne powtarzanie zaznajomionego materiału i wprowadzanie nowych zagadnień pozwala uczyć się efektywniej. Lekcje w Masters prowadzone są w trybie konwersacji, aby nauczyć słuchaczy reakcji na język obcy w rzeczywistych sytuacjach, na zasadzie bodziec - reakcja. Direct metod to 10 razy więcej mówienia w porównaniu do innych metod nauczania.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • UPT Michał Wituła »

  Ta strona internetowa na pewno przypadnie do gustu każdej osobie, która chce się nauczyć szybko i skutecznie mówić po angielsku, hiszpańsku, niemiecku czy katalońsku. Nasze kursy to gwarancja najlepszych efektów i w pełni płynnego przyswajania języka. Jeżeli chodzi o dostępne rozwiązania, szybko przekonasz się, że to jedna z najlepszych decyzji.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »