Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kursy prawa jazdy

Kursy prawa jazdy Prawo jazdy, tak jak jak dowód osobisty, stało się dokumentem powszechnym i niezbędnym do funkcjonowania w społeczeństwie. Dla niektórych osób to luksus umożliwiający korzystanie z własnego samochodu, dla innych - źródło utrzymania rodziny. Aktualnie trwają prace nad ustawą o kierujących, która wprowadzi pewne modyfikacje w funkcjonujących dziś przepisach regulujących uzyskiwanie i posiadanie prawa jazdy. Pomówmy teraz o kursie. Liczbę godzin zajęć teoretycznych i praktycznych dla każdej osoby podlegającej szkoleniu podstawowemu ustala indywidualnie prowadzący nauczanie. Instruktor dokonuje podziału godzin zajęć oraz ustala ich zakres tematyczny odpowiednio do stwierdzonego u osoby poziomu wiedzy i umiejętności, jej predyspozycji, łatwości przyswajania poszczególnych zagadnień itp. Nasz serwis stworzyliśmy w celu ułatwienia poszukiwań odpowiedniej szkoły nauki jazdy. A może to właśnie Ty prowadzisz kurs nauki jazdy i chciałbyś dodać swój ośrodek do naszej bazy? Zapraszamy, tylko u nas najlepsze kursy jazdy, nauka jazdy. Skontaktuj się z nami.

Szczegóły strony www.kursyjazdy.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kursyjazdy.com:

Kursy prawa jazdy

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.link text

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strefawroclaw.pl - powtórka do egzaminu na prawo jazdy! »

  Egzamin na prawo jazdy stresuje każdego. Nic dziwnego, jest w końcu uznawany za jeden z najtrudniejszych w życiu. W trosce o przyszłych kierowców stworzyliśmy stronę, która pozwala uspokoić nerwy przed egzaminem. Na strefawroclaw.pl znajdują się materiały, które warto przeczytać zanim przyjdzie Twoja kolej w Ośrodku Ruchu Drogowego - umieściliśmy multimedia (filmy, zdjęcia oraz grafiki z komentarzem) przypominające zasady w ruchu drogowym. Zamieszczony został opis nowego egzaminu wraz z darmowymi testami teoretycznymi stworzonymi w myśl zasad panujących od 19 stycznia 2013. Prócz tego, jeśli będziesz czuć potrzebę - możesz umówić się na szkolenie z profesjonalną kadrą. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nauki jazdy: kat. C. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki kierowania?
  CEZ CARGO Kraków ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to nazwane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co pewien okres. Ukończenie takiego szkolenia jest nagradzane świadectwem kwalifikacji wstępnej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym tranportem. Polecamy także warsztaty dla instruktorów nauki jazdy doskonalące wiedzę wykładowcom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj nasz symulator dachowania. »

  Pokaz dachowania dokładnie pokazuje położenie samochodu po wypadku, gdzie doszło do dachowania.
  Symulator naszej firmy został specjalnie skonstruowany dla kierowców, którzy chcą nabyć umiejętność zachowania się w takich ekstremalnych warunkach. Symulator pokazuje następstwa nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów a także braku zabezpieczenia rzeczy w pojeździe. Dostęp do symulatora możemy uzyskać poprzez wypożyczenie symulatora dachowania u nas. Zobaczyć lub skorzystać z symulatora możemy także podczas różnych targów. Urządzenie ma na celu zapobieganie bezmyślności kierowców. Każdy kierowca musi dbać o zdrowie swoje i pasażerów. Jazda symulatorem dachowania, a prawdziwy wypadek to znacznie mniejsza cena. Symulator dachowania pokazuje reakcje podczas wypadku.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sporty zimowe i wodne - tylko ze SZKOŁĄ ZDROWIA »

  Czujesz, że snowboard to coś dla Ciebie? A może wolisz windsurfing lub żeglarstwo? Te i inne sporty możesz uprawiać ze SZKOŁĄ ZDROWIA! Oferujemy kursy dla początkujących i zaawansowanych, a także wyjazdy i obozy.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kursant s.c. Grad Sławomir, Świsulski Andrzej »

  Szkoła jazdy Kursant z Wrocławia to ośrodek z tradycjami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dziś zaoferować kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy, szkolenia na automacie, szkolenia dla osób niepełnosprawnych, uprawnienia na wózki widłowe, świadectwa kwalifikacji, kwalifikacja wstępna przyspieszona, HDS (dźwigi), dźwigi samojezdne, szkolenie ADR, certyfikat kompetencji zawodowej i wiele więcej.

  Data dodania: 14 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • GSszkolenia »

  Potrzebujesz prawo jazdy kat b e warszawa? My prowadzimy najlepsze kursy prawa jazdy w swojej szkole i zdawalność po naszych kursach jest bardzo duża. Znamy się na lekcjach nauki jazdy, dlatego zapraszamy wszystkich do nas. Mamy w ofercie również prawo jazdy kat d warszawa, C czy E. Jesteśmy przygotowani tak żeby spełniać wymagania naszych wszystkich kursantów.

  Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oskautowawa.pl »

  Zdanie egzaminu na prawo jazdy czasem wydaje się trudnym zadaniem. Wiele zależy od tego Do jakiej szkoły nauki jazdy się chodziło i jakich mieliśmy instruktorów. Jeżeli chcecie aby Wasza nauka jazdy Bródno była prowadzona przez doświadczonych instruktorów, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotowała Nasza szkoła jazdy Targówek.

  Data dodania: 28 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wesoła Szkoła Nauki Jazdy »

  Jeśli posiadasz już prawo jazdy, ale miałaś długą przerwę w prowadzeniu auta, czujesz się niepewnie za kierownicą, chcesz poznać zasady bezpiecznego poruszania się po skomplikowanych skrzyżowaniach, albo odświeżyć wiedzę i poznać zmieniające się przepisy kodeksu drogowego - panienadoszkalanie. pl to miejsce idealne dla Ciebie! Razem z nami przyjemnie, bezstresowo i na luzie przypomnisz sobie, że jazda samochodem może sprawiać frajdę. Działamy na terenie całej Warszawy. Jest również możliwość dojazdu do 100 km od Warszawy za niewielką opłatą. Jesteśmy elastyczni pod względem godzin jazd oraz tras. Sprawdź sama jeszcze dziś!

  Data dodania: 30 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • OSK Sarbo »

  Ponad 30 lat doświadczenia w branży, najnowsza technika wykorzystywana podczas szkolenia, interesujące, urozmaicone przykładami wykłady oraz pełna pasji i kreatywności kadra instruktorska, to gwarancja efektów na najwyższym poziomie. Sarbo-szkoła jazdy Warszawa organizuje dla Państwa różnego rodzaju kursy i szkolenia, w tym kursy na kat. B, A, A2, A1, AM. Naszym celem jest skuteczne przygotowanie słuchaczy do egzaminu państwowego. Zajrzyj na sarbo. pl i dowiedz się więcej!

  Data dodania: 05 05 2020 · szczegóły wpisu »