Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Firma windykacyjna DEPUTO sp. z o.o.

Firma windykacyjna DEPUTO sp. z o.o. Firma windykacyjna Deputo sp. z o. o. trudni się windykacją sądową i polubowną. Zajmujemy się także bieżącym monitoringiem płatności. Dostosowujemy metody działania do preferencji klienta, odzyskujemy należności na koszt dłużnika (w rozumieniu Ustawy o terminach zapłaty w transakcjach handlowych).

Szczegóły strony www.deputo.pl:

Komentarze:

 • Tobiasz » (raport)

  Jedna z najlepszych firm windykacyjnych!

  Data dodania: 18 02 2020

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.deputo.pl:

Firma windykacyjna DEPUTO sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • De facto Agencja Detektywistyczna Haraś i Adamczyk Sp.j. »

  Agencja Detektywistyczna de facto Haraś i Adamczyk Sp. J. została założona w celu profesjonalnego i rzetelnego świadczenia usług detektywistycznych, polegających na uzyskiwaniu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach w zleconych sprawach. Agencja Detektywistyczna de facto Haraś i Adamczyk Sp. J. jest kontynuacją działającej od kilku lat na rynku detektywistycznym de facto Usługi Detektywistyczne Haraś i Adamczyk S.C. i należy do Grupy "de facto". Wszyscy pracownicy Agencji posiadają wieloletnie doświadczenie, przede wszystkim z zakresu świadczenia usług detektywistycznych, consultingowych oraz windykacyjnych. W związku z zapotrzebowaniem rynku oraz w celu jak największej optymalizacji dyskrecji podejmowanych działań, nasza kadra detektywów składa się z mężczyzn i kobiet.W sposób kompleksowy wspieramy podmioty gospodarcze, które podejmują ważne decyzje handlowe i finansowe. Umożliwiamy ustalanie miejsca zamieszkania lub pobytu osób poszukiwanych. Szeroki wachlarz świadczonych usług umożliwia precyzyjne dobranie optymalnego i indywidualnego rozwiązania dla naszych Klientów. Agencja Detektywistyczna de facto Haraś i Adamczyk Sp. J. . działa na podstawie zezwolenia MSWiA oraz wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. Właścicielami agencji są : Sebastian Haraś posiadający licencję detektywa nr 0000322 Witold Adamczyk posiadający licencję detektywa nr 0000352

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Kraków - Obsługa Prawna Firm Kraków »

  W ramach prowadzonej praktyki prawniczej A&J Kropiwnicki Kancelaria Prawna Sp. k. świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw, obejmującej przede wszystkim zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa papierów wartościowych, prawa umów gospodarczych, a także z zakresu prawa budowlanego i obrotu nieruchomościami oraz prawa ubezpieczeń majątkowych. Począwszy od chwili rozpoczęcia działalności w 2005 roku specjalnością Kancelarii jest obsługa działalności przedsiębiorstw oraz obsługa transakcji na rynku kapitałowym (M&A, przekształcenia, podziały, restrukturyzacja aktywów, finansowanie długiem, etc. ), a także obsługa inwestycji na rynku nieruchomości i procesów budowlanych na wszystkich etapach realizacji inwestycji.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie »

  Kancelaria adwokacka posiadająca ponad 10 letnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Szczególną uwagę skupiamy na odszkodowaniach. Odszkodowanie dla klienta jest dla nas najistotniejszą formą rekompensaty i przykładamy do niej największą uwage. Do wszystkich spraw podchodzimy z najwyższym profesionalizmem - nieistone czy jest to osoba fizyczna, przedsiębiorstwo czy jednostka samorządu terytorialnego.Kancelaria adwokacka związana przede wszystkim z przetargami w Łodzi. Posiadamy grutowną wiedzę w prawie cywilnym, gospodarczym, administracyjnym i europejskim. Nasz zespół specjalizuje się w odszkodowaniach i przetargach w miejscowości Łódź.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy w Krakowie »

  Gorąco zapraszamy do skorzystania z adwokackich usług opisującej nas kancelarii, która od wielu lat zaświadcza usługi w aspekcie prawa. Doskonale wiemy, jak ciężko znaleźć odpowiedniego prawnika, który pomoże i jednocześnie nie opróżni naszego portfela. Dlatego postanowiliśmy, że założymy kancelarię adwokacką. Jeżeli w związku z tym są Państwo zaciekawieni usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Wejdź dzisiaj na serwis internetowy, by szybko oraz bez zbędnych problemów znaleźć rozwiązanie zawiłości prawnej, która rujnuje normalność. Specjaliści od prawa doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z wszystkimi tematami..

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • JPL GROUP Sp. z o.o. »

  Spółka JPL Group z Warszawy jest firmą o globalnym zasięgu, która zajmuje się audytami i usługami konsultingowymi z zakresu bezpieczeństwa informacji. Zespół tworzą specjaliści IT zajmujący się bezpieczeństwem danych oraz adwokaci i radcowie prawni. Oferta obejmuje audyt pod kątem ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, doradztwo prawne dla e-biznesu, plany działań dla operatorów telekomunikacyjnych, sporządzenia dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych oraz regulaminów dla sklepów internetowych. Spółka może również przejąć funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji czy przeprowadzić testy symulujące atak hakerów.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Torro Investment Sp. z o.o. »

  Prowadzisz rozwijające się przedsiębiorstwo? Zależy Ci na tym, by w niedługim czasie zajęło ono istotną pozycję w swojej branży? Nie boisz się kreatywnego, innowacyjnego myślenia? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do współpracy z naszą firmą Torro Investment. Jesteśmy spółką holdingową, która skupia podmioty prowadzące działalność inwestycyjną typu private equity. Wspieramy przedsiębiorców, którzy pragną odpowiednio wykorzystać swój potencjał oraz dbamy o ich ciągły rozwój oraz bezpieczeństwo biznesu.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • MG PREMIUM Sp. z o.o. »

  Jesteśmy firmą cieszącą się zaufaniem wielu klientów, dla których mieliśmy przyjemność pracować. Wypracowaliśmy sobie wizytówkę profesjonalistów w obrębie pozyskiwania dotacji unijnych. Jeśli myślisz o rozwoju swojej firmy, chcesz zainwestować w badania i rozwój przedsiębiorstwa zwracając się ku innowacyjności – zapraszamy. Pieniądze z unii europejskiej czekają – my pomożemy je tylko zdobyć i rozsądnie wydać. Kancelaria MG Premium zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • MG PREMIUM Sp. z o.o. »

  Każda firma powinna mieć równe szanse na otrzymanie dofinansowania z UE. Jeśli marzy Ci się niewielka pomoc finansowa, to zgłoś się do nas. Jesteśmy profesjonalnym biurem doradczym, które podpowie Ci, co należy zrobić, aby mieć jak najwyższą szansę na otrzymanie dotacji. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Safety for Operation »

  SFORO to firma oferująca usługi związane ze szkoleniami i doradztwem w zakresie bezpieczeństwa pracy. Oferta ta kierowana jest do firm reprezentujących wiele różnych branż. Każdy wdrażany system zarządzania bezpieczeństwem pracy jest oparty na nowoczesnych rozwiązaniach i praktykach oraz szkoleniach opisujących czynnik ludzki w bezpieczeństwie pracy.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Olsztyn »

  Jederman fallus oddziału prawnik olsztyn kancelarii zawarty odpowiednio przygotowany do powierzonych mu zobowiązań, co pozwala na fachowe a miarodajnego świadczenie usługi jurydycznej. Biuro Zarządzenia Posłusznego oraz Familijnego adwokata miętosi paternoster zlokalizowane w miastach Olsztyn a Giżycko zapewniając tym tąż wszechstronną oraz wyrobioną pomagier na kraina prawnik olsztyn województwa warmińsko–mazurskiego. Motywem do naznaczenia biura adwokackiego o profilu uprzedni także modus kiedy zaś pragnienia jej założyciela. W sprawach usilnych, należących zachowania lub uczestnictwa w posiedzeniu aresztowym Biuro zlokalizowany w stanie umożliwić nieopieszałego zebranie spośród prawnik olsztyn osobą albo figurami kontaktującymi się w idei zatrzymanego oraz w implikacji szybką a sprawną prawa ręka prawną zatrzymanemu. Atutem kancelarii zlokalizowany wieloletnie doświadczenie tudzież scalone z zanim przyrządzanie treściowego, a także zapewnienie Jegomościom niezwłocznej a prędkiej namowie w pozycjach naglących i niecodziennych powiązanych z aresztowaniem bądź wdrożeniem prawnik olsztyn czasowego ujęcia.

  Data dodania: 23 03 2020 · szczegóły wpisu »