Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Namioty przemysłowe

Namioty przemysłowe Jeśli jesteś właścicielem firmy, zarządzasz sporym klubem, a może organizujesz targi, szkolenia, zabawy sezonowe z pewnością wiesz, jak niezwykle ważne jest posiadanie odpowiedniego zaplecza technicznego i nade wszystko świetnie dobranego lokalu. Jeśli w twojej okolicy nie ma żadnego idealnego lokalu, możesz wypożyczyć czy też kupić pomieszczenia tymczasowe. Zaletą takiego rozwiązania jest z pewnością fakt, że bardzo szybko można dopasować hale sportowe do naszych indywidualnych potrzeb. To jednakże nie jedyny zasadny aspekt, który płynie z takiego podejścia. Kolejnym atutem jest duża mobilność tego typu budowli. Można wszak bez większego problemu przenieść je z miejsca na miejsce i rozłożyć w dowolnej lokalizacji. Hale aluminiowe są dodatkowo bardzo lekkie, a to powoduje, że z łatwością można je transportować bez konieczności posiadania specjalnych samochodów i dźwigów. Budynki tymczasowe da się dostosować do wszelkiego rodzaju zastosowań. Nie muszą one wszak mieć zastosowania tylko jako miejsca zgromadzeń ludzi. Mogą to być również wynajem magazynów. Firma Neptunus od wielu lat zajmuje się dostawą namiotów i tymczasowych pomieszczeń na całym globie. Jeśli chcesz zobaczyć nasze realizację wystarczy, że wejdziesz na nasz portal.

Szczegóły strony www.neptunus.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.neptunus.pl:

Namioty przemysłowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hale Kraków »

  Nasza firma zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych i nie tylko. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, począwszy od fundamentów i posadzek wszelkiego rodzaju. Montowane przez naszą firmę konstrukcje stalowe obijamy płytami warstwowymi lub blachą trapezową. Przed procesem wytworzenia, opracowujemy profesjonalny projekt i dopracowujemy wszystkie uzgodnione sprawy wraz z z Panstwa firmą. Nie jest żadnych problemem transport i montaż w całej Polsce. Oferujemy także możliwość montażu świetlików dachowych i innych instalacji.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Firma Halstal oferuje swoim klientom hale Astron, produkowane w fabryce Dikirch w Luxemburgu. Na przestrzeni wielu lat naszą specjalnością stała się ich dystrybucja i montaż. Hale Astron projektowane są pod specjalne indywidualne zamówienia lub wedle standardowych planów.
  Oferujemy Państwu hale stalowe produkowane z wysokiej jakości stali, odpornej na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.
  Hale systemowe są to niezwykle praktyczne konstrukcje, które świetnie sprawdzają się w przemyśle i gałęzi usług. Hale te składają się z odrębnych modułów, dzięki czemu bardzo szybki jest proces ich montażu.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia wielkoformatowa »

  Cena, czas i jakość są ważne. Więc według tych ustanowień uzupełniliśmy swój park maszynowy. Za sprawą wielkoformatowych maszyn produkcyjnych, zdołamy realizować zlecenia dla dużych firm, co do tego z powodzeniem robimy, a o czym można się przekonać poznając naszych klientów. Zespolenie doświadczonego w bojach teamu i wypróbowanych w naszych realiach maszyn umożliwia punktualny druk, ustalaną jakość tudzież, co najistotniejsze, optymalną cenę wydruków.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • DAS Company Sp. z o.o. »

  Oferujemy Państwu wysokiej klasy hale namiotowe, namioty handlowe, budowlane i sportowe, a także namioty magazynowe z prostymi konstrukcjami i stelażami, które bardzo szybko się rozkłada. W naszej ofercie udostępniamy również materiały budowlane: rusztowania, windy, wyciągarki, ogrodzenia z blachy oraz siatki. Zapraszamy do naszych magazynów w Krakowie lub bezpośredniego zakupu w sklepie internetowym.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiednie hale stalowe Wrocław »

  Jesteśmy spółką specjalizującą się w wytwarzaniu oraz wykonawstwie różnego typu konstrukcji stalowych. Robimy przede wszystkim hale stalowe (hale magazynowe, produkcyjne lub hale wystawowe), ale również i inne konstrukcje takie jak wiaty, zadaszenia, przekrycia lub konstrukcje specjalne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe są wytwarzane tak, aby osiągnąć surowe wymagania stawiane przez najnowsze normy obciążeniowe PN-EN 1991-1-3 (obciążenie śniegiem), a ponadto PN-EN 1991-1-4 (obciążenie wiatrem). Zapewniamy, iż realizowane przez nas hale stalowe spełnią Państwa przewidywania. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się we Wrocławiu. Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • MDM Przedsiębiorstwo Wielobranżowe »

  Jesteśmy firmą prowadzącą działalność w branży rolno-spożywczej. Podstawę naszej oferty stanowi sprzedaż nasion i ziaren. W ofercie posiadamy około 170 różnych produktów. Oferujemy ziarna roślin strączkowych, motylkowych, oleistych i egzotycznych, ziarna piekarnicze, orzechy, bakalie, pestki oraz artykuły spożywcze i masarskie. Zajmujemy się także produkcją i sprzedażą mieszanek paszowych przeznaczonych dla pocztowych gołębi.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hale-namiotowe.net »

  Nasza firma już dawno dała poznać się jako profesjonalna dostawca hal namiotowych. Oferujemy je zarówno na sprzedaż, jak i wynajem, a stale poszerzana baza pozwala nam oferować zarówno hale przemysłowe, magazynowe, imprezowe i inne. Nasze hale namiotowe transportujemy i montujemy w miejscu wskazanym przez klienta. Dowiedz się więcej o naszej firmie i ofercie, jaką przygotowaliśmy z naszej strony internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Halplan »

  Zajmujemy się w naszej firmie Haplan realizowaniem sprzedaży wysokiej jakości namiotów, które realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a także najlepszych materiałów, co pozwala na zapewnienie wieloletniego użytkowania. Nasza oferta obejmuje między innymi namioty ogrodowe, imprezowe czy handlowe. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wygodne zakupy oraz krótkie terminy realizowania zamówień.

  Data dodania: 01 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • INTERHAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  Jako producent hali sportowych i hali użytkowych, InterHal oferuje obiekty o solidnej konstrukcji stalowej, które są gwarancją długotrwałego użytkowania. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży, nasze hale są projektowane z najwyższą starannością, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkownikom. Nasze hale sportowe i magazyny użytkowe spełniają najwyższe standardy jakości i są idealnym rozwiązaniem dla wymagających klientów.

  Data dodania: 06 12 2023 · szczegóły wpisu »
 • IPZ.com.pl »

  W Olsztynie, IPZ oferuje pełny zakres wózków widłowych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i środowisk pracy. Nasze wózki, w tym popularne modele elektryczne, są wybierane ze względu na ich ekonomiczność i ekologiczność. Ponadto, zapewniamy kompleksowy serwis i wsparcie techniczne, aby zapewnić niezawodność i długotrwałą wydajność wózków, co jest niezbędne dla efektywnej logistyki.

  Data dodania: 04 01 2024 · szczegóły wpisu »