Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Optimal S.C.


Jeżeli podejrzewacie Państwo wyciek w waszym mieszkaniu lub domu i zastanawiacie się co z tym zrobić, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszą specjalnością jest lokalizacja wycieków Warszawa oraz szukanie wycieku Warszawa i osuszanie mieszkań. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony optimal-osuszanie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę optimal-osuszanie.pl:

Optimal S.C.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Kraków »

  Kancelaria adwokacka Aleksandra Gawin-Bławat oferuje szereg usług prawnych na terenie Krakowa oraz jego okolic. Kancelaria wyspecjalizowała się głównie w sprawach związane z prawem cywilnym oraz gospodarczym, ale także obsługujemy sprawy z innych dziedzin prawnych. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu rozwodów w Krakowie. Dzięki owocnej współpracy Kancelaria adwokacka oferuje również pomoc doradców podatkowych, tłumaczów przysięgłych oraz biegłych księgowych. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą jaką świadczy adwokat w Krakowie zapraszamy odwiedzić stronę internetową adwokat-gb.pl

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa biuro tłumaczeń »

  Centrum tłumaczeń Express & Translations (Arte et Lingua) działającą pod domeną http://tlumaczeniaekspresowe.com oferuje całej Polski. Zgodnie z naszą najważniejszą zasadą najważniejszym członkiem w naszym zbiorze jest zamawiający. To dzięki dokonuje przekładów mogąc oferować swoje usługi już od czternastu lat. Okazane zaufanie jest dla nas niezwykle cenne dlatego chcieliśmy Tobie serdecznie podziękować za minione lata współpracy. Dziękujemy i polecamy swoje tłumaczenia Twojej uwadze.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla urzędników »

  Gremium IDK to firma szkoleniowa, która od sześciu lat prowadzi głównie szkolenia prawne, adresowane w większości do pracowników urzędów centralnych, samorządowych i innych jednostek finansów publicznych. Na naszych seminariach i warsztatach omawiana jest najczęściej problematyka zamówień publicznych, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Ochrony Danych Osobowych, PR i promocji w urzędzie. W ramach obszaru, który określamy jako szkolenia prawne, największym zainteresowaniem cieszy się szkolenie prawa autorskie, a także prawo prasowe. Jako jedna z niewielu firm szkoleniowych w kraju prowadzimy cyklicznie szkolenie protokół dyplomatyczny i savoir vivre. Warsztaty te prowadzone są przez wybitnych specjalistów z Ministerstwa Spraw Zagranicznych odpowiedzialnych za organizację spotkań na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Przez sześć lat naszej działalności przeszkoliliśmy ponad dwa tysiące uczestników w większości urzędników urzędów centralnych i urzędów na szczeblu samorządowym.Pełna oferta naszych szkoleń zaprezentowana jest na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ALMATIC Systemy Automatyki Przemysłowej Leszno »

  Firma ALMATIC Systemy Automatyki Przemysłowej oferuje projektowanie systemów automatyki przemysłowej, modyfikację istniejących instalacji, serwis układów sterowania, wykonanie oprogramowania sterowników przemysłowych, wykonanie oprogramowania wizualizacyjnego, dostawę sterowników i podzespołów firm Siemens, Allen Bradley, Beckhoff. Zapraszamy do współpracy !

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą działającą w zakresie BHP, ppoż., ochrony środowiska. W branży działamy od 9 lat na terenie województwa świętokrzyskiego. Stale zwiększamy ofertę, aby zagwarantować naszym Klientom kompleksowość rozwiązać i najwyższą jakość usług. Świadectwem naszej renomy jest powiększające się grono stałych i zadowolnych Klientów, którzy nawiązali z nami współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie wilgoci »

  Usuwanie wilgoci, ma na celu zapobieganie powstawaniu grzybów i pleśni. Niestety coraz częściej ci niesympatyczni sąsiedzi pojawiają się w nowych budownictwach. Deweloperzy oszczędzając na wszystkim, oszczędzili również na osuszeniu budynku, czyli goniące terminy nie pozwoliły na wysuszenie budynku, czego efektem są pojawiające się grzyby i pleśnie. Dry-pol pomorze Ci także w ozonowaniu, ozonowaniu klimatyzacji, pomiarach wilgotności, ponadto wypożyczymy Ci urządzenia takie jak: osuszacze, ozonatory, wentylatory, inne.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obiady z dowozem kraków »

  Firma mlunch jest to jedna z najlepszych firm cateringowych w Krakowie zajmujemy się dostarczaniem obiadów do różnego rodzaju firm/spółek/korporacji, instytucji jak i też realizujemy zapotrzebowania prywatne. W mojej katalogu usług/produktów obiady z dowozem kraków dzień w dzień znajdują się dwa solidne posiłki, a oprócz tego oprócz tego zupa. Koszt każdego dania obiadowego wynosi 12 zł oraz dodatkowo od 2 do 3 zł za zupę. Każdy z posiłków zapakowany jest w praktyczne lunchbox który utrzymuje przez dłuższy czas odpowiedniątemperaturę dania. W naszej katalogu usług/produktów dostępna jest także opcja mlunch zakład produkcyjny gdzie danie kosztuje dużo 10 zł. Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na facebooku gdzie znajdziecie wszystkie informacje oraz nowinki na nasz temat. Jeśli chesz szybko i tanio zjeść odezwij się do nas i skorzystaj z naszych usług zapewniamy fachową i miłą obsługę.

  Data dodania: 14 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kognitariat Sp. z o.o. »

  Oferta doświadczonego (21 lat w branży) biura rachunkowego działającego stacjonarnie w Warszawie. Prowadzimy uproszczoną i pełną księgowość, optymalizujemy biznesy pod względem podatkowym, reprezentujemy klientów przed instytucjami z 99% skutecznością.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najmax Szczotki techniczne do pieców c.o. »

  Firma Najmax oferuje doskonałe jakości szczotki odpowiadające za czyszczenie kominów i przewodów wentylacyjnych. Oferta przygotowana przez tego producenta to wyłącznie produkty dobrej jakości wykonane z materiałów na wysokim poziomie. Produkty skierowane do klientów, którzy zajmują się kotłami c. o i realizują różnorakie zadania o charakterze związanym z kominiarstwem. Dlatego warto wybrać tą ofertę i sięgnąć po produkty dobrej jakości.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dawika sp. z o.o. »

  Prezentujemy Państwu bogaty wybór narzędzi oraz elektronarzędzi. W naszej ofercie występują również zaawansowane generatory prądu, akcesoria CPN, podnośniki wykorzystywane w przestrzeniach magazynowych, przecinarki do glazury, ergonomiczne lutownice i leżanki samochodowe. Różnorodność asortymentu technicznego i darmowe doradztwo to dodatkowe zalety oferty.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »