Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Start Work


Interesuje Cię praca na terenie Niemiec? Szukasz odpowiedzi na pytanie, która agencja zatrudnienia spełni moje oczekiwania? Tak się składa, że nie ma się nad czym zastanawiać — zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą ma Start Work (Start Work jest agencją, której szukasz).

Jeśli są jakieś pytania, nie pozostaje nic innego, jak zajrzeć na stronę działalności.

Szczegóły strony www.startwork.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.startwork.pl:

Start Work

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport międzynarodowy, nienormatywny »

  Oferujemy szeroko pojęty transport drogowy, a w szczególności specjalizujemy się w transporcie wielkogabarytowym. Dysponujemy ogromnym parkiem samochodów przystosowanych do przewozu tego typu trudnych ładunków. Posiadamy pół wieku doświadczenia, więc możesz spokojnie zaufać nam jako wykwalifikowanym specjalistom w branży transportowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Niemczech »

  Work Express to profesjonalna agencja pracy tymczasowej i legalna praca w Niemczech. Bogate doświadczenie agencji przekłada się na satysfakcję klientów. Do zadań agencji należy rekrutacja do pracy jako opiekunka osób starszych, głównie jako opiekunka niemcy. Praca w Niemczech dla opiekunek jest bezpieczna, ponieważ oferty pracy dla opiekunek są stale aktualizowane i sprawdzane przez agencję. Z Work Express ma się pewność, że praca dla opiekunek w Niemczech to przede wszystkim praca bezpieczna oraz legalna. Traktowanie każdego klienta indywidualnie, elastyczność oferty i innowacyjne podejście do kwestii zatrudnienia sprawia, że Work Express i oferty pracy w Niemczech to gwarancja zyskania satysfakcjonującego zatrudnienia oraz najlepszego pracownika.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  MIW- gabinet tłumaczeniowa oferuje pisemne przekłady przysięgłe z 35 odmiennych języków. Stanowi to zwierzchnią ze specjalizacji kancelarii przekładów MIW. W agencji tej jest szansa otrzymania tłumaczenia, które poświadczył tłumacz przysięgły czeskiego, czy tłumacz przysięgły angielskiego, a także pozostałych, mniej powszechnych języków. Następną specjalizacją MIW-u są konsekutywne tłumaczenia uwierzytelnione. Tą ofertę agencja MIW kieruje do odbiorców, którzy pragną, ażeby zatrudnić translatora w toku ślubu, w trakcie wizyty w przeróżnych urzędach czy też w trakcie wizytacji u prawnika. Jakikolwiek z zaangażowanych przez biuro tłumacz, charakteryzuje się rozległą znajomością w dowolnej z obszarów: prawa, medycyny lub mechaniki oraz przynajmniej siedmioletnim doświadczeniem w tłumaczeniu.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych Wrocław »

  Polskie opiekunki do osób starszych są coraz bardziej doceniane przez naszych zachodnich sąsiadów, nasza agencja zajmuję się poszukiwaniem i zatrudnianiem osób do pracy w Niemczech w tym charakterze. Wymagania podczas pracy jako opieka osób starszych związane są nie tylko ze znajomością języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym jak i wykazywaniem się takimi cechami jak cierpliwość, ciepła osobowość jak i dbałość o dom, gotowanie itp. Legalna praca, godne zarobki, zakwaterowanie, wyżywienie to główne zalety pracy w charakterze opiekunki osób starszych. Zapewniamy Posiadamy oferty pracy z całych Niemiec, zarówno do osób samotnych jak i małżeństw potrzebujących opieki i pomocy przy codziennych obowiązkach. Głównie opieka kierowana jest u osób z demencją lub problemami przy poruszaniu się. Poszukujemy osób z miast i okolic Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jelenia Góra, Zgorzelec. Pomagamy przygotować się do pracy w charakterze opieki osób starszych. Jesteś zainteresowana pracą zadzwoń lub przyjdź do naszego biura.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe systemowe. Regały magazynowe. »

  Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem magazynów, hal przemysłowych i warsztatów. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem w branży magazynowej. W naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone produkty spełniające odpowiednie normy. Swoim klientom oferujemy regały magazynowe, wózki widłowe, antresole magazynowe, podesty magazynowe, pomosty magazynowe, wózki widłowe systemowe, regały półkowe, regały paletowe, regały grawitacyjne, regały wielopoziomowe, przenośniki rolkowe, taśmociągi, rolki napędzane, ładowarki teleskopowe.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody pitnej »

  Gdy rozmyślasz czy czyszczenie basenu czy też chlorowanie wody, to praktyczne rozwiązania w troszczeniu się o czystość pływalni, zobacz witrynę online ? hydrochemia.pl. Przedstawione za jej pośrednictwem są atuty, którymi charakteryzuje się dobrej próby woda, jak i ważny wpływ ma ona na krzepkie życie oraz sylwetkę. Ta strona sieciowa należy do przedsiębiorstwa Hydrochemia i właśnie w oparciu o propozycję ofertową tego fachowego przedsiębiorstwa, przekonać się można, jakie korzyści posiada notoryczna dezynfekcja wody i czyszczenie zbiorników. Grupa poza tym przykuwa uwagę na niezawodną filtrację wody, używając do tego pompy dozujące, a również niemniej ważne filtry do wody pitnej. Każdego rodzaju klient, który podejmie decyzję o skorzystaniu z usług spółki Hydrochemia, ma okazję liczyć na osobne traktowanie,a wybrane technologie, dopasowane będą do profilu działalności, jaką realizuje, czy to będzie pojedynczy odbiorca bądź przedsiębiorstwo. A co najistotniejsze grupa Hydrochemia zapewnia korzystne ceny dla każdego.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Katowice - praca.katowice.eu »

  Odwiedzając witrynę internetową www. praca. katowice. eu, będziemy mieli świetną okazję do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Katowice. Główną nagrodą w tymże konkursie jest rok mieszkania na nowo wybudowanym osiedlu Dębowe Tarasy. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zgłosić się na rekrutację jednego z czołowych pracodawców na terenie Katowic. Zgarnij darmowe mieszkanie oraz pracę marzeń. Nie zwlekaj!

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych - WORKNOW »

  Specjalizujemy się całościową organizacją wyjazdu do pracy w Niemczech, jako opiekunów osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Propozycje zatrudnienia kierowane są do osób z kraju, których interesuje legalna praca w Niemczech. Od osób lubiących pracować w opiece oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (test znajomości języka przeprowadzany jest telefonicznie), znajomości zagadnień opieki nad osobami wymagającymi opieki, jak również stanu zdrowia pozwalającego zatrudnić się w tym zawodzie. Mile widziane jest również prawo jazdy, referencje z poprzednich miejsc pracy i dokumenty potwierdzających ukończenie kursów.

  WARUNKI PRACY: kontrakt - umowa zlecenie,
  podatek płacony w Polsce,
  organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech,
  zakwaterowanie i wyżywienie - gratis,
  składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w AOK - okres składkowy wliczany do emerytury,
  należność za pracę minimum 1100 Euro miesięcznie - netto (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz posiadanego wykształcenia i kwalifikacji).

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Intensive Group Sp. z o.o. »

  Od 15 lat poruszamy się na rynku zatrudnienia tymczasowego. Rekrutujemy pracowników do przedsiębiorstw krajowych, a także zagranicznych na bardzo przejrzystych, atrakcyjnych finansowo zasadach. Przyjmujemy stale nowe CV. Publikujemy wyłącznie aktualne ogłoszenia zatrudnienia u naszych sprawdzonych pracodawców. Gwarantujemy outsourcing kwestii kadrowo – płacowych, księgowych.

  Data dodania: 10 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • IZabezpieczenia.pl »

  Czym charakteryzują się nasze produkty oraz usługi? Przede wszystkim jest to wysoka jakość. To właśnie ona sprawia, że wszystko działa tak jak należy oraz służy przez bardzo długi czas bez potrzeby jakiejkolwiek naprawy i wymiany na nowe. Działamy na rynku już od długiego czasu, więc możesz być spokojny o nasze doświadczenie.

  Data dodania: 04 06 2019 · szczegóły wpisu »